یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ Sunday, September 24, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۵
شناسه خبر: ۴۸۱۴۴۹
 
فتوتیتر؛
مدیران اسلامی حق ریاست بازی را ندارند

 

 

 

101/922/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۱۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۴:۲۰
رییس سازمان اوقاف:
ایستادگی در برابر دشمن ادامه راه اهل بیت است
علی محمدی گفت: ایستادگی در برابر دشمن، ادامه راه اهل بیت(ع) است ، در قرآن نیز آیات و روایاتی در این باره آمده و شهدا نیز در این راه قدم گذاشتند.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۳:۲۰
امام جماعت مسجدالاقصی:
ائمه جماعات در محرم، مروج اخلاق در جامعه باشند
امام جماعت مسجدالاقصی، با بیان اینکه مساجد می‌توانند به شور و شعور حسینی در جامعه هویت دهند، گفت: فرصت حضور مردم در مساجد در ایام محرم، باید فرصتی برای توسعه و ترویج اخلاق در میان مردم باشد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۲:۲۵
گزارش نشست ظاهرگرایی در فهم قرآن؛
۳ جریان در مورد امکان فهم قرآن
جریان ظاهرگرایی، ‌جریان جمود، توقف بر نصوص و مخالفت با هر امر جدید است. در برابر آنها تجدّدگراها هستند. در بین وهابیت هم دو دسته شکل گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۱:۱۵
امتداد عاشورا؛
منظور از «اِمامٍ مَنْصُورٍ» در زیارت عاشورا
کارشناس مهدوی با اشاره به پیوند مهدویت و عاشورا گفت: با شهادت حضرت سیدالشهدا(ع) امامت نه تنها خاتمه نمی یابد، بلکه استمرار پیدا می کند چنان که خونبهای امام حسین(ع) امامت امام دوازدهم(عج) است و این شجر...
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۰:۱۵
در گفتگویی عنوان شد؛
​عاشورا، تجلی عبودیت و بندگی خداست
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: عاشورا حقیقتی است که تا قیام قیامت، بهترین تجلیِ عبودیت و بندگی و سرسپردگی انسان، به ذات اقدس باریتعالی خواهد بود.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۲۲:۲۰
به بهانه آغاز سال تحصیلی؛
درسی با طعم فداکاری
سال تحصیلی جدیدآغاز شد تا امسال نیز شاهد تلاش معلمان برای تعلیم و تربیت دانش آموزان باشیم، معلمانی که با فداکاری های خود نشان می‌دهند که این شغل چیزی جزء عشق نبوده و نیست.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۲۱:۱۵
دینانی:
جنگ ماتریالیسم و فلسفه
دینانی در برنامه معرفت گفت: جنگ بین ماتریالیسم و فلسفه در اینجاست که ماتریالیست می گوید ما از درون ماده درمی آییم و فلسفه و ادیان الهی می گویند ما را از عالم والا فرود آورده اند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۲۰:۲۰
در اعلامیه گروه ۷۷ مطرح شد؛
تاکید قاطع ۱۳۴ کشور جهان برحفظ برجام و رفع تحریم‌های یک‌جانبه
اعلامیه پایانی نشست وزیران گروه ۷۷ و چین در نیویورک که با اجماع کلیه کشورهای عضو تصویب شد، برحمایت از برجام و لزوم رفع تحریم های یک جانبه علیه ایران تاکید دارد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۸:۳۰
سید افقهی:
بازی «بارزانی» با آتش
کارشناس ارشد مسایل منطقه گفت: سردار سلیمانی به مقامات اقلیم گفته که اگر همه پرسی منجر به درگیری شود کردها حمایت ایران را نخواهند داشت.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۱۱
گفتاری از آیت الله مصباح یزدی؛
حرکت سیدالشهدا دفاع بود
حرکت سیدالشهدا(ع) دفاع بود، آن هم در زمانی که تمامی امکانات تبلیغی، کارشناسان تبلیغی، رسانه‌ها و قدرت فیزیکی در اختیار دستگاه بنی‌امیه بود.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۱۰
آیت‌الله اراکی:
فاجعه‌ای که در میانمار در حال رخ دادن است در نوع خود بی‌نظیر است
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی درباره فاجعه میانمار گفت: در جهانی که این قدر شعار حمایت از حقوق بشر را می‌دهند، این گونه هزاران مسلمانان را سلاخی می‌کنند، می‌سوزانند و صدایی از مجامعی که مدعی حمایت از...
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۵:۱۵
یادداشت؛
ترامپ در پازل ما
امروز نیروهای انقلاب نباید تأسف بخورند که چرا دو سال مذاکره کردیم و نباید به خاطر بی‌نتیجه بودن آن مذاکرات دولت را شماتت کنند، چرا که نتیجه مذاکرات برای حزب‌الله و انقلاب اسلامی بازتولید چهره حقیقی آم...
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۳۴
رسانه های امروز در یک نگاه؛
آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند
انقلابی باشید چه جای گله از دشمن؟، همه‌پرسی استقلال، آرمان همه کردها نیست، مهم‌ترین درس‌های ۸ سال دفاع مقدس، به عصای بیگانه تکیه نکنید!، مثلث برجام بی‌فرجام! بخشی از مهمترین عناوین رسانه های امروز است...
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۱:۳۰
یادداشت؛
رونمایی ترامپ از ماهیت دولت آمریکا
آمریکا حامی اصلی نظام‌های مستبد، دیکتاتور و غیر مردمی است. حکومت‌ها و دولت‌های خوب از نظر دولت سرمایه‌داری آمریکا، آنهایی هستند که در خدمت منابع آمریکایی‌ها و آن هم جریان سرمایه‌داری زالوصفت باشند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۱:۱۰
سرمقاله؛
سخیف، زشت و ابلهانه
اوج سخافت، زشتی، بلاهت و آشفته گویی ترامپ آنجا بود که تمام مطالب خود را در بستری از خلاف گویی و دروغ بیان می کرد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۰:۵۰
پرد‌‌ه‌برد‌‌اری از ۳ سناریوی برجامی د‌‌شمن؛
مثلث برجام بی‌فرجام!
بانیان برجام به نکته‌ای بسیار مهم توجه کنند‌‌ که اگر تکلیف برجام را با تصمیماتی مشخص، واضح و محکم روشن نکنند‌‌ تمام چهار سال د‌‌وم را نیز مشغول برجام بی‌فرجام خواهند‌‌ بود‌‌ و توان و ظرفیت کشور د‌‌ر م...
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۰:۳۵
یادداشت؛
به عصای بیگانه تکیه نکنید!
نقض عهد در قاموس آمریکایی‌ها یک اصل پذیرفته‌شده و عادی است و این شیوه را تاکنون ادامه داده‌اند. اوج این عهدشکنی در توافق هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ مشاهده شد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۱۵
یادداشت؛
مهم‌ترین درس‌های ۸ سال دفاع مقدس
«منافع ملی» خط قرمز و فصل مشترک میان تمام طبقات فکری، قومی و سیاسی در ایران است که می‌تواند به عنوان یک سرمایه فکری ارزشمند و تعیین‌کننده و اتحادساز در تصمیمات کشوری مطرح باشد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۰۵
یادداشت؛
همه‌پرسی استقلال، آرمان همه کردها نیست
در عراق اصطلاحی وجود دارد که می‌گوید صدام در یک موضوع عدالت داشت و آن ظلم به همه مردم عراق بود. اما امروز نظامی بر پایه دموکراسی و انتخابات مردم در عراق شکل گرفته است و شرایط دوران صدام حاکم نیست.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۸:۴۰
سرمقاله؛
انقلابی باشید چه جای گله از دشمن؟
ترامپ هفتمین رییس‌جمهور آمریکاست که ایران را تهدید می‌کند و ژست‌های ابرقدرتی و الهام‌بخشی می‌گیرد. اما کسی که با مرتجع‌ترین حاکمان دنیا در ریاض رقصید، غلط می‌کند از موضع مدعی دموکراسی حرف بزند.