چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ Wednesday, March 29, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۴
شناسه خبر: ۴۷۹۱۲۶
 
نقوی‌حسینی:
کسی که بگوید دشمنی آمریکا نسبت به سال 57 کمتر شده خائن است
نقوی‌حسینی گفت: اگر کسی فکر کند دشمنی آمریکا نسبت به سال 57 کمتر شده خائن است، دشمنی آن‌ها هرگز کم نمی‌شود بلکه بیشتر می‌شود و علت بیشترشدن این دشمنی‌ها پیشرفت و پیروزی‌های ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا زاهدان، سیدحسین نقوی‌حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، شب گذشته در همایش «دولت تراز انقلاب» که در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفت: این انقلاب دشمنان خونی دارد و دشمنی دشمنان نسبت به سال 57 ده‌ها برابر شده است.

وی ادامه داد: اگر کسی فکر کند دشمنی آمریکا نسبت به سال 57 کمتر شده خائن است، دشمنی آن‌ها هرگز کم نمی‌شود بلکه بیشتر می‌شود و علت بیشترشدن این دشمنی‌ها پیشرفت و پیروزی‌های ایران است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: ما در انقلاب دو عرصه داریم یکی بین‌المللی که آثار انقلاب اسلامی است که با درجه بسیار بالا پیش می‌رود، عرصه دوم عرصه داخلی است و این عرصه دو فضای انتصابی و انتخابی وجود دارد.

وی انتخابات ایران را واقعی و پاک دانست و ابراز داشت: پاک‌ترین انتخابات در کشور ایران برگزار می‌شود، ما باید در انتخابات یک گزینه درست را انتخاب کنیم و در انتخاب خود دقت کرده و با چشم باز انتخاب کنیم.

نقوی‌حسینی دانشجویان را خطاب قرار داد و گفت: آینده این کشور برای دانشجویان است، این کشور نیازمند مردانی پرقدرت است؛ کسانی که اعتماد دارند و می‌دانند این ملت، ملت بزرگی است و باید خودمان را باور کنیم.

وی با تأکید بر اصل وحدت، افزود: تمام نقشه های دشمن برای تفرقه بین مذاهب مختلف در کشور ایران نقش بر آب شد و به نتیجه نرسیدند، همین تفرقه‌ها در دیگر کشورها سبب سقوط آن کشورها شده است، تنها کشور اسلامی که مذاهب در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند کشور ایران است./831/202/ب2

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۲ + ۱۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۵
آیت الله سلیمانی:
دولت در مسائل فرهنگی فعالیت چشمگیری نداشته است
آیت الله سلیمانی گفت: دولت فقط ضعف‌های دولت قبل را بازگو نکند، بلکه نقاط مثبت دولت قبل را هم باید بازگو کند؛ اگر اینگونه باشد انصاف است اما اگر غیر از این باشد خلاف انصاف خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۸
مدیر حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان:
دشمنان به بهانه آزادی به هویت زنان خدشه وارد می کنند
حجت الاسلام باقری گفت: بانوان باید پیش از دیگران نسبت به فهم خطرات کسانی که به بهانه آزادی به دنبال خدشه وارد کردن به هویت زنان هستند، موضع مناسب داشته باشند و از هویت خود دفاع کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۶
چند خبر کوتاه از سیستان و بلوچستان
برگزاری سومین کنگره شهدا دانشجویی سیستان و بلوچستان، برتری شهرستان‌های چابهار، نیمروز و هامون در عرصه امر به معروف و اجرای طرح یادآوران امر به معروف و نهی ازمنکر در 2850 مدرسه اهم کوتاه سیستان و بلوچ...
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۴
امام جمعه زاهدان:
پاسداشت ایام نوروز دوری از تجمل گرایی و اسراف است
آیت الله سلیمانی گفت: پاسداشت ایام نوروز دوری از تجمل گرایی است و قرآن و دین اسلام از ما انتظار دارند از اسراف و تجمل گرایی پرهیز کنیم.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۸
مدیر مدرسه علمیه امام صادق زاهدان:
علما در نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر پیشتاز باشند
حجت الاسلام مؤذنی گفت: علما باید در اقدام و انجام امر به معروف پیشگام باشند زیرا قشر تأثیرگذار جامعه هستند و بی‌شک عملکرد جامعه تأثیر بسیاری از عملکرد این قشر می‌پذیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۴
حجت الاسلام بزمانی خبر داد؛
کسب رتبه برتر مدیریت مساجد و بقاع متبرکه ستاد امربه معروف سیستان و بلوچستان
حجت الاسلام بزمانی گفت: در سال جاری مدیریت مساجد و بقاع متبرکه استان در سطح کشور در جهت اجرایی کردن فریضتین امر به معروف و نهی از منکر رتبه برتر را کسب کرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۹
آیت الله سلیمانی مطرح کرد؛
امر به معروف و نهی از منکر؛ مقدس‌ترین موضوع جامعه
آیت الله سلیمانی از امر به معروف و نهی از منکر به عنوان مقدس‌ترین موضوع جامعه اسلامی نام برد و گفت: این مهم قبل از آن که وظیفه عمومی، سازمانی، اجتماعی و نهادی باشد یک وظیفه دینی و اعتقادی است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۲
مدیر مدرسه سفیران هدایت زاهدان:
دولت در زمینه تأمین معیشت مردم ضعیف عمل کرده است
حجت الاسلام کهخا سلیم گفت: اغلب افراد جامعه معتقد هستند که دولت در بحث اقتصاد و نسبت به معیشت مردم که باید برگرفته از اقتصاد مقاومتی باشد، ضعیف عمل کرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۵
نماینده مجلس:
دولت دغدغه رهبر انقلاب برای حل مشکلات مردم را جدی بگیرد
امینی‌فرد با تأکید بر دغدغه‌مندی رهبر انقلاب برای حل مشکلات مردم، گفت: رهبر معظم انقلاب درباره حل مشکلات مردم به ویژه بحران شدید ریزگردها دغدغه دارند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۶
رییس اداره تبلیغات اسلامی زاهدان:
حمایت از رهبری مهمترین معروف است
حجت الاسلام خیور گفت: مردم باید در جامعه امروزی کارهای خوب و نیک را بسط وگسترش دهند و با تبعیت از امام زمان(عج) و حمایت از رهبری نظام را که مهم ترین معروفات است ترویج دهند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۸:۱۹
معاون پژوهش و تهذیب حوزه علمیه امام صادق زاهدان مطرح کرد؛
شناخت مبلغ از شرايط زمان؛ لازمه محافظت از تعاليم ديني
حجت الاسلام محبی گفت: مبلغ بايد با شناخت شرايط زمان و موقعيت جهان نسبت به محافظت از تعاليم ديني و رساندن پيام آن به مردم به درستي انجام وظيفه کند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۶
آیت الله سلیمانی:
سخنان رهبر انقلاب سرلوحه فعالیت‌های شورای فرهنگ عمومی قرار گیرد
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب باید سرلوحه فعالیت‌های شورای فرهنگ عمومی قرار گیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۷
توسط حجت الاسلام علم الهدی صورت گرفت؛
معرفی نماینده مجمع جهانی تقریب در سیستان و بلوچستان
معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از آغاز فعالیت رسمی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: برای فعالیت بیشتر در استان با مشورت با نماینده ولی فقیه تصمیم گرفته...
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۱
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
سخن از وحدت از باب تاکتیک نیست/ انتخابات باشکوه نشانه حیات اجتماعی است
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه سخن از وحدت از باب تاکتیک نیست، گفت: وحدت مبتنی بر قرآن و سنت رسول الله مد نظر ما است؛ حیات قرآن نیز به معنای پیوستگی است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۹
استاندار سیستان و بلوچستان خبر داد؛
سفر رییس جمهور به سیستان و بلوچستان برای چهارمین بار در فروردین 96
هاشمی گفت: حجت الاسلام والمسلمین روحانی در اقدامی استثنایی که تنها برای استان خراسان رضوی رخ داده است، فروردین‌ماه در چهارمین سفر خود به استان بندر 2.5 میلیون تنی شهید بهشتی چابهار را افتتاح خواهد کرد...
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۶
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور:
ائمه جمعه، مردم را به سوی امنیت پایدار سوق دهند
سردار مارانی گفت: ما در مسأله امنیت نیاز به کمک ائمه جمعه داریم و برای رسیدن به امنیت پایدار از آنان انتظار می رود تا توصیه‌های امنیتی را به مردم بیان کنند؛ زیرا مردم تأثیرپذیر از آنها هستند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۲
امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان:
علما مردم را از نقشه‌های شوم دشمن آگاه کنند/ تفرقه سبب شکست است
مولوی عبدالحمید تفرقه را سبب شکست دانست و گفت: ما علما باید در برابر درگیری اقوام و مذاهب به مردم بیداری دهیم تا گرفتار نقشه‌های شوم دشمن نشوند چرا که این اختلافات برای خود اسلام ضرر دارد و سبب نقصان ...
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۲
امام جمعه موقت زاهدان:
ائمه جمعه پناهگاه مردم و مرزبانان نظام هستند
حجت الاسلام راهداری گفت: ائمه جمعه مرزبانان نظام و ملجأ و پناهگاه مردم به شمار می‌روند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۸
در زاهدان؛
بیست و چهارمین سمینار ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور آغاز شد
بیست و چهارمین سمینار ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، معاون معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان:
عمل به وصیت شهدا به معنای سرباز ولایت بودن است
پالاش گفت: ما باید به وصیت شهدا عمل کنیم یعنی سرباز ولایت باشیم؛ حضورمان در مراسم‌های شهدا نیز نشان دهنده همین موضوع و تلاش در این جهت است.