پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ Thursday, May 25, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۴
شناسه خبر: ۴۷۹۱۲۶
 
نقوی‌حسینی:
کسی که بگوید دشمنی آمریکا نسبت به سال 57 کمتر شده خائن است
نقوی‌حسینی گفت: اگر کسی فکر کند دشمنی آمریکا نسبت به سال 57 کمتر شده خائن است، دشمنی آن‌ها هرگز کم نمی‌شود بلکه بیشتر می‌شود و علت بیشترشدن این دشمنی‌ها پیشرفت و پیروزی‌های ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا زاهدان، سیدحسین نقوی‌حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، شب گذشته در همایش «دولت تراز انقلاب» که در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفت: این انقلاب دشمنان خونی دارد و دشمنی دشمنان نسبت به سال 57 ده‌ها برابر شده است.

وی ادامه داد: اگر کسی فکر کند دشمنی آمریکا نسبت به سال 57 کمتر شده خائن است، دشمنی آن‌ها هرگز کم نمی‌شود بلکه بیشتر می‌شود و علت بیشترشدن این دشمنی‌ها پیشرفت و پیروزی‌های ایران است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: ما در انقلاب دو عرصه داریم یکی بین‌المللی که آثار انقلاب اسلامی است که با درجه بسیار بالا پیش می‌رود، عرصه دوم عرصه داخلی است و این عرصه دو فضای انتصابی و انتخابی وجود دارد.

وی انتخابات ایران را واقعی و پاک دانست و ابراز داشت: پاک‌ترین انتخابات در کشور ایران برگزار می‌شود، ما باید در انتخابات یک گزینه درست را انتخاب کنیم و در انتخاب خود دقت کرده و با چشم باز انتخاب کنیم.

نقوی‌حسینی دانشجویان را خطاب قرار داد و گفت: آینده این کشور برای دانشجویان است، این کشور نیازمند مردانی پرقدرت است؛ کسانی که اعتماد دارند و می‌دانند این ملت، ملت بزرگی است و باید خودمان را باور کنیم.

وی با تأکید بر اصل وحدت، افزود: تمام نقشه های دشمن برای تفرقه بین مذاهب مختلف در کشور ایران نقش بر آب شد و به نتیجه نرسیدند، همین تفرقه‌ها در دیگر کشورها سبب سقوط آن کشورها شده است، تنها کشور اسلامی که مذاهب در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند کشور ایران است./831/202/ب2

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۹
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۰:۰۰
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور:
مردم به اقتدار نیروهای مسلح افتخار می‌کنند
سردار مارانی با تأکید بر اینکه اقتدار نیروهای مسلح برکتی است که مردم به آن افتخار می‌کنند، گفت: دشمن در حقیقت به دنبال گرفتن اسلام از ما بود یعنی در واقع در جنگ دین را نجات دادیم.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۲۳
امام جمعه زابل:
شهیدان برای همیشه سایه جنگ را از سر کشور دور کردند
حجت الاسلام کیخا با تأکید بر اینکه شهیدان برای همیشه سایه جنگ را از سر کشور ما بردند گفت: مردم وسط میدان و گوش به فرمان ولی امر هستند؛ در تمام صحنه ها با نشاط حاضر بوده و راه شهدا و اهداف بلند امام را...
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۱۰
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
فتح خرمشهر نتیجه پایمردی و مقاومت ملت ایران بود
آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه عملیات فتح خرمشهر یکی از ارزشمندترین عملیات‌های دفاع مقدس بود، گفت: این روز، روز نتیجه پایمردی و مقاومت ملت ایران بود که در برابر کفر جهانی جانانه ایستاد و پیروز شد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۲۲:۴۹
استاندار سیستان و بلوچستان:
مشارکت مردم ضامن امنیت انقلاب و مصون‌ساز است
هاشمی مشارکت مردم را ضامن امنیت انقلاب و مصون‌ساز دانست و گفت: در انتخابات هم نظام خوب امتحان داد و هم ملت خوب استفاده کرد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۷
امام جمعه موقت اهل سنت خاش:
مرکز خدمات نقش مهمی در موفقیت طلاب دارد
مولوی حسین‌بر با بیان اینکه همواره علما و روحانیان در نظام جمهوری اسلامی در کشور و دنیا رتبه‌های علمی خوبی کسب کرده‌اند، گفت: توفیقات طلاب به واسطه برکات مرکز خدمات حوزه علمیه بوده است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۳۳
معاون فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان:
ممتازین حوزه های علمیه آینده سازان انقلاب اسلامی هستند
حجت الاسلام مهدی‌نژاد با بیان اینکه ممتازین حوزه های علمیه آینده سازان انقلاب اسلامی هستند، گفت: تعداد ممتازین حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان به ۱۱۴۷ نفر رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۹:۱۱
امام جمعه زاهدان:
ملت بصیر ایران نظام را در آزمون بزرگ انتخابات سربلند کرد
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه انتخابات از بهترین حقوق انسان‌ها و از زیباترین میراث‌های حقوق اسلامی است که امام خمینی(ره) به یادگار گذاشت، گفت: ملت بصیر ایران تاکنون همواره مشارکت بسیار خوبی در عرصه ا...
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۳:۰۴
حماسه ۹۶/ پایتخت وحدت جهان اسلام خروش کرد؛
تجلی وحدت، اتحاد و انسجام مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات ۹۶
مردم سیستان و بلوچستان همچون سایر ملت ایران با حضور باشکوه خود در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها در حال رقم زدن صحنه های بی‌بدیلی هستند.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۲:۴۱
حماسه ۹۶/ آیت الله سلیمانی:
حضور مردم نشان دهنده دلدادگی به نظام است/ دشمنان ایران؛ ناکام‌ترین افراد امروز
آیت الله سلیمانی حضور مردم در انتخابات را نشان دهنده دلدادگی به نظام دانست و گفت: امروز دشمن در تلاش است تا واگرایی مردم نسبت به انتخابات را نشان دهد اما ملت ما در مقابل با حضور گسترده خود دشمن را ناک...
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۱:۱۳
حماسه ۹۶/امام جمعه زابل:
مردم با حضور در پای صندوق رأی با خدا معامله کنند
حجت الاسلام کیخا گفت: مردم باید به این نکته توجه داشته باشند که انتخاب باید برای خدا باشد و درواقع انتخابشان خدایی باشد زیرا این عرصه نوعی معامله با خدا محسوب می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۳:۵۰
نماینده مجلس:
وحدت کلمه رمز پیروزی مردم در انتخابات/ وظیفه شیعه و سنی حضور پای صندوق‌های رأی است
دهمرده با بیان اینکه وحدت کلمه رمز پیروزی مردم در انتخابات است گفت: تفرقه همواره مایه یأس و ناامیدی است اما خوشبختانه همه نیروهای انقلابی حول محور ولایت با بصیرت، معنویت و آگاهی در انتخابات شرکت می‌کن...
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۱:۲۳
نماینده مردم زاهدان در مجلس:
حضور حداکثری در انتخابات خاری در چشم بدخواهان نظام است
شهریاری با تأکید بر حضور حداکثری در انتخابات، گفت: رسالت مردم این است که با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی حماسه ای دیگر خلق کنند و این حماسه خاری درچشم بدخواهان نظام است.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۱:۱۸
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز:
مردم به دور از قوم‌گرایی و گرایشات سیاسی مذهبی در انتخابات شرکت کنند
مولوی رسولی‌زاده گفت: مشکلات امروز جامعه ما برای همگان روشن بوده و مردم ما به خوبی مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور را درک می کنند، پس لازم است تا به دور از هر گونه قوم گرایی و گرایشات سیاسی مذهبی در انتخا...
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۴:۴۴
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تأکید کرد؛
اصلح کسی است که بازوی قوی رهبری باشد/ حضور پرشور درانتخابات؛ پشتوانه انقلاب
آیت الله سلیمانی گفت: فرد اصلح باید بازوی قوی رهبری قلمداد شود، چهره مردمی تمام عیارداشته باشد و صداقتش در گفتار به گونه ای باشد که شعار قابل اجرا را به زبان بیاورد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۰۴
امام جمعه نیکشهر:
انتخاب درست انقلاب و اسلام را بیمه می کند/ مشارکت مردم سبب قوام انقلاب است
حجت الاسلام لطفیان سرگزی گفت: تقوای همه جانبه سیاسی و فرهنگی از مهمترین ویژگی های فرد اصلح است؛ از این رو اگر انتخاب درست انجام شود انقلاب و اسلام را بیمه خواهد کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۱:۲۴
مدیر حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان:
انتخابات فرصتی ارزشمند برای انتخاب اصلح است
حجت الاسلام باقری با بیان اینکه انتخابات فرصتی ارزشمند برای انتخاب اصلح است، گفت: نتیجه آثار منفی را باید در عوارض شکننده انتخاب نادرست جستجو کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۱:۱۱
رییس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات سیستان و بلوچستان:
اجرای قانون شرافت و عزت انسان‌ها را به دنبال دارد
مجلسی گفت: ما باید در حوزه سیاست خود را موظف به قانون بدانیم؛ چرا که اجرای قانون شرافت وعزت انسان‌ها را به دنبال دارد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۲۰:۱۵
معاون فرهنگی مدرسه علمیه امام صادق زاهدان:
دولت در مسأله فرهنگ برنامه‌ای نداشته است
حجت الاسلام هادیانفر گفت: دولت کنونی در بحث فرهنگی فعالیت خاصی نداشته است که نتایج آن هم دیده می شود و دولت آینده باید برنامه ویژه ای در این باره داشته باشد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۰:۳۶
حجت الاسلام مرادی:
انتخاب غلط از مهم‌ترین علل طلاق در جامعه است
حجت الاسلام مرادی گفت: انتخاب غلط همسر یکی از مهمترین علل طلاق در جامعه بوده که برای رفع این معضل باید به دنبال روش حل مسأله بود.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۰:۲۹
رییس پژوهشکده مهدویت:
شرط یاری امام زمان، ظلم ستیزی است
حجت الاسلام ربانی گفت: اگر می‌خواهیم یار امام زمان باشیم باید ظلم ستیز باشیم یعنی اول ازخود آغازکنیم و بزرگترین ظلم که شرک است را رها کرده و گناه نکنیم.