سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ Tuesday, February 21, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: ۴۷۳۳۲۶
 
معاون سیاسی استانداری خوزستان خبر داد؛
برگزاری دومین جلسه استانی دهه فجر در هفته آینده
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به ضرورت تسریع در ارائه برنامه های کمیته ها دهه فجر به این معاونت گفت: رؤسای کمیته ها برنامه های خود را تا دومین جلسه دهه فجر که هفته آینده برگزار می شود، ارائه خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، علی حسین حسین زاده، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، امروز در جلسه استانی دهه مبارک فجر که در سالن جلسات معاونت استانداری برگزار شد، با تسلیت وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: وی از بنیانگذاران انقلاب اسلامی بود که نبودشان در این برهه زمانی بسیار احساس می شود.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با بیان این که امروز نخستین جلسه استانی دهه فجر است، خاطرنشان کرد: رؤسای کمیته های این دهه برنامه های هر کمیته را تا دومین جلسه دهه فجر که هفته آینده برگزار خواهد شد، مشخص کنند و به فرمانداران نیز برای تشکیل ستادهای دهه فجر شهرستانی ابلاغیه هایی صورت گیرد.

این مقام مسؤول با اشاره به این که در دومین جلسه استانی دهه فجر استاندار حضور خواهد یافت، اظهار داشت: دومین جلسه در اوائل هفته آینده برگزار خواهد شد و رؤسای کمیته ها حتما با حکم ابلاغی صورت گرفته حضور یابند و با توجه به وقت محدود تا آغاز این دهه مبارک رؤسای سازمان ها شرکت کنند.

حسین زاده با بیان این که دهه فجر، اهمیت، حضور پرشور و جدی در آن بر همگان آشکار است، گفت: اهتمام رؤسای کمیته ها را خواستار هستم تا با هماهنگی در برگزاری جلسات مرتبط و پیگیری کارها از سوی فرمانداران شهرستان ها شاهد حضوری پرشور و برنامه ریزی شده در خوزستان باشیم.

وی با اشاره به این که جلسات مرتبط دهه فجر  با تأخیر برگزار شد، تأکید کرد: دومین جلسه هفته آینده با حضور دکتر علی شریعتی، استاندار خوزستان برگزار خواهد شد.

همچنین سیده فرانک موسوی، سرپرست امور بانوان استانداری خوزستان با اشاره به برگزاری ستاد دهه فجر بانوان عنوان کرد: ابلاغیه هایی به فرمانداران برای تشکیل ستاد بانوان در شهرستان ها ارسال و هم اکنون در حال جمع بندی برنامه های پیشنهادی دهه فجر هستیم تا در دومین جلسه گزارش عملکرد بانوان ارائه شود.

سرپرست امور بانوان استانداری خوزستان با بیان نقش بی بدیل و تأثیرگذار بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: براساس وظیفه دینی، شرعی و کاری ستاد دهه فجر بانوان از دو هفته پیش تشکیل شده است./9456/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۱۰
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۲:۲۵
مدیر حوزه های علمیه خوزستان:
دشمن به دنبال تهی کردن حوزه از انقلابی گری است
مدیر حوزه های علمیه خوزستان با اشاره به این نکته که حوزه های علمیه از ابتدا انقلابی بوده و دشمن تلاش دارد که در حوزه ها نفوذ کند تا آنها را از انقلابی گری تهی کند، گفت: باید مانع از نفوذ دشمن در حوزه ...
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۰:۵۳
نماینده ولی فقیه در خوزستان:
اوامر رهبری به مثابه تکلیف شرعی و بر همه افراد لازم الاطاعه است
آیت الله موسوی جزایری گفت: اوامر رهبرمعظم انقلاب اسلامی به مثابه تکلیف شرعی و وظیفه الهی تلقی شده و بر همه افراد فرض و لازم الاطاعه است.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۲۰:۳۱
مدیر مدارس امین خوزستان خبر داد؛
12 هزار ساعت فعالیت مبلغان در مدارس امین
مدیر مدارس امین استان خوزستان با اشاره به این که در مدارس امین نوع یک که مبلغ در آنها مستقر می شود نزدیک به 6 هزار و 872 دانش آموز مشغول به تحصیل هستند، گفت: هر مبلغ وظیفه 100 ساعت فعالیت تبلیغی و دین...
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۹:۳۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان:
هیأت دولت جلسات ویژه ای برای مشکلات خوزستان برگزار کند
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان با بیان صبوری مردم خوزستان در برابر معضلات گفت: حل معضل ریزگردها بازگرداننده آرامش به خوزستان است و در این باره هیأت دولت جلسات ویژه ای را اختصاص دهد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۹:۳۲
مدیر حوزه های علمیه خوزستان خبرداد؛
خرسندی والدین دانش آموزان از فعالیت های مدارس امین
مدیر حوزه های علمیه خوزستان با اشاره به این که حوزه علمیه استان خوزستان از سه سال گذشته فعالیت های خوبی را آغاز کرده و با مجموعه آموزش و پرورش برنامه ریزی های انجام داده است، گفت: 25 مدرسه امین در اهو...
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۹:۲۴
آیت الله موسوی جزایری مطرح کرد؛
لزوم توجه بیش از پیش به احادیث اهل بیت در مدارس
نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به این که دانش آموزان و جوانان نهال پاک اسلامی هستند که تربیت یافته سازی امام زمان(عج) خواهند بود، گفت: در زمینه مدارس امین کارگروهی تشکیل و تجارب فعالان و مبلغان ...
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۹:۱۸
امام جمعه موقت اهواز با انتقاد از عدم حضور رییس جمهور در جلسه ستاد بحران:
مقصر دانستن دولت های قبل شانه خالی کردن از انجام وظایف است
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به بحرانی بودن مسأله ریزگردها به عنوان یک معضل کشوری، عدم حضور رییس جمهور در جلسه ستاد بحران را غیرقابل توجیه دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۹:۰۳
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان مطرح کرد؛
مدارس امین، حلقه وصل جوانان به منابع دینی و مذهبی
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به این که باید فرزندانی تربیت شوند که به منابع دینی و مذهبی وصل باشند، گفت: مدارس امین، حلقه وصل جوانان به منابع دینی و مذهبی است.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۸:۳۹
معاون تبلیغ حوزه های علمیه خوزستان خبر داد؛
فعالیت 120 مبلغ در مدارس امین استان خوزستان
معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه خوزستان گفت: نزدیک به 120 مبلغ خواهر و برادر در مدارس امین خوزستان فعالیت می کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۸:۱۶
با حضور آیت الله موسوی جزایری؛
آئین افتتاح مدرسه امین آیت الله گلپایگانی در اهواز برگزار شد
مراسم افتتاح ساختمان بازسازی شده مدرسه محمدامین آیت الله گلپایگانی و نشست صمیمانه مدیران و مبلغان مدارس محمدامین با آیت الله موسوی جزایری برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۷:۵۳
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
مسؤولان اجرایی مصوبات رهبری در زمینه خوزستان را اجرا کنند
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به اهتمام مسؤولان نظام اسلامی در حل معضلات استان گفت: مسؤولان اجرایی با برنامه ریزی دقیق و اقدامات اصولی و اجرای مصوبات رهبر معظم انقلاب مانع از تک...
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۷:۴۱
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد خوزستان:
بی تفاوتی عده ای از مسؤولان در خدمت رسانی ظلم به ملت ایران است
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد خوزستان بی تفاوتی عده ای از مسؤولان در خدمت رسانی به مناطق آسیب دیده کشور را ظلم به ملت ایران دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۷:۰۹
چند خبرکوتاه از خوزستان
برپایی نمایشگاه بیت الاحزان در خرمشهر، اعلام برنامه های قرآنی و فرهنگی مدرسه مکتب الزهرا(س)، برگزاری آیین بزرگداشت شهید رشیدپور، برگزاری همایش بصیرتی در دزفول و برگزاری سومین اجتماع شهدای مدافع حرم و ...
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۱:۲۳
مدیر حوزه علمیه فاطمیون اهواز:
کادرسازی انقلابی در حوزه علمیه با عمل به مطالبات رهبری محقق می شود
مدیر حوزه علمیه فاطمیون اهواز با اشاره به این که برای کادرسازی انقلابی باید مطالبات ولی امر مسلمین در زمینه های آموزشی، تهذیبی و اخلاقی و بصیرت افزایی کاربردی و پیگیری شوند، گفت: مطالبات رهبرمعظم انقل...
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۰:۲۹
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق آبادان مطرح کرد؛
ضرورت تدوین برنامه جامع پژوهش درحوزه های علمیه
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) آبادان با اشاره به ضرورت تدوین برنامه جامعه پژوهش در حوزه ها، از برگزاری دوره آسیب شناسی فضای مجازی در میان جامعه به ویژه طلاب خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۰۹:۳۳
معاون­ پژوهش­ مدرسه آیت ­الله ­قاضی ­دزفول خبر داد؛
راه اندازی کارگروه انجمن فلسفه و کلام در مدرسه آیت ­الله ­قاضی ­دزفول
معاون­ پژوهش­ مدرسه آیت ­الله ­قاضی ­دزفول از راه اندازی کارگروه انجمن فلسفه و کلام جهت پاسخگویی به شبهات و سؤالات مطرح شده در جامعه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۹:۱۵
مدیر مدرسه امام خمینی بندرامام:
طلاب حوزه های علمیه از میان نیروهای انقلابی پذیرش شوند
مدیر مدرسه امام خمینی بندر امام گفت: در شهرستان بندرامام مجموعه طلاب حوزه علمیه را نیروهای جوان انقلابی تشکیل می دهند و روحانیان نیز حضور تأثیرگذاری در میان مردم دارند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۷:۴۸
مدیر دار العلم آیت الله بهبهانی اهواز:
حوزه علمیه نسبت به پذیرش و تربیت نیروی انقلابی بسترسازی کند
مدیر دار العلم آیت الله بهبهانی(ره) گفت: حوزه های علمیه نسبت به پذیرش و تربیت نیروی انقلابی و کادرسازی باید بسترسازی لازم را فراهم و به دو مسأله تجربه و آشنایی با علوم گوناگون به عنوان ضرورت این موضوع...
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۷:۲۱
تشریح فعالیت های حوزه علمیه امام خامنه ای اهواز
مدیر مدرسه علمیه امام خامنه ای اهواز گفت: برگزاری دوره تدریس کتب شهید مطهری، اجرای اردوهای جهادی در مناطق محروم و روستایی و حضور طلاب و مبلغان در مدارس از فعالیت های این مدرسه است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۰۵
مدیر مدرسه علمیه جزائریه شوشتر مطرح کرد؛
ضرورت نظام مندسازی جذب طلاب
مدیر مدرسه علمیه جزائریه شوشتر گفت: ایجاد معاونت جذب و گزینش در مدارس حوزوی موضوعی مهم و اساسی است که در نظم بخشی فرآیند پذیرش مؤثر خواهد بود؛ چرا که پذیرش نیازمند برنامه ریزی مستمر و پیگیری موضوعات م...