پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ Thursday, May 25, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۲ + ۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۲:۴۰
به مناسبت ماه رمضان صورت می گیرد؛
اعزام ۳۰۰ مبلغ به امامزادگان لرستان
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ۳۰۰ مبلغ غیر بومی از استان قم دعوت شده که به امامزادگان استان اعزام شوند.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۲:۳۸
مدیر حوزه های علمیه لرستان:
کارگران از مؤلفه های اصلی رشد اقتصادی هستند
مدیر حوزه های علمیه لرستان با اشاره به نقش کارگر در افزایش تولید و رشد اقتصاد، گفت: این قشر از مؤلفه های اصلی رشد و شکوفایی اقتصادی هستند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۰:۲۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
تبلیغ، راه مقابله با آسیب های اجتماعی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان تبلیغ را راه مقابله با آسیبهای اجتماعی خواند و گفت: با تبلیغ به موقع و اثرگذار در سایه بصیرت بخشی باید در جهت تحکیم بنیان خانواده تلاش کرد چراکه همه هجمه های فرهنگی برای ض...
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۰:۱۹
مدیر مدرسه علمیه خواهران کوهدشت:
سبک زندگی اسلامی راه مقابله با توطئه های فرهنگی است
مدیر مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) کوهدشت سبک زندگی اسلامی را راه مقابله با توطئه های فرهنگی عنوان کرد و گفت: با استفاده از فرصتهای تبلیغی باید در جهت تبیین این مهم اقدام کرد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۰:۰۴
مدیر مدرسه علمیه خواهران الیگودرز:
ارتقای سطح کیفی آموزش، هدف مدرسه علمیه خواهران الیگودرز است
مدیر مدرسه علمیه خواهران الیگودرز با بیان اینکه ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش در اولویت برنامه های مدرسه علمیه فاطمیه الیگودرز است، گفت: در این راستا تلاش می شود جوانانی با استعداد، علاقه مند و توانا جذ...
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۹:۵۷
رییس تبلیغات اسلامی پلدختر خبر داد؛
فعالیت ۷۵ مبلغ در شهرستان پلدختر به مناسبت ماه مبارک رمضان
رییس تبلیغات اسلامی پلدختر از اعزام ۷۵ مبلغ در این شهرستان خبر داد و گفت: این تعداد مبلغ تا پایان ماه مبارک رمضان در پلختر مشغول فعالیت دینی و تبلیغی هستند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۵۶
معاون تهذیب حوزه های علمیه لرستان:
شورای تهذیب در مدارس علمیه لرستان راه اندازی می شود
معاون تهذیب حوزه های علمیه لرستان از راه اندازی شورای تهذیب در مدارس علمیه برادران لرستان خبر داد و گفت: این شورا با هدف ارتقای فعالیتهای تهذیبی تشکیل می شود.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۴:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
اساس موفقیت در هر حوزه ای وجود وحدت است
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه هر جا که وحدت و همدلی حاکم باشد، پیروز میدان خواهیم بود، گفت: در سایه این وحدت فعالیت های قرانی مؤثری در استان صورت گرفته است.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۴:۰۹
نماینده ولی فقیه در لرستان:
سعادت بشر در سایه تمسک به قرآن و عترت است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه سعادت بشر در سایه تمسک به قرآن و عترت است، گفت: باید با بصیرت بخشی در جهت هدایت جامعه و رشد و ارتقای اخلاق گام برداشت.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۳:۰۴
نماینده ولی فقیه در لرستان:
فتح خرمشهر سیلی محکمی بر دهان مستکبران عالم بود
نماینده ولی فقیه در لرستان فتح خرمشهر را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: این رویداد مهم سیلی محکمی بر دهان مستکبران عالم بوده است.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۴:۱۰
نماینده ولی فقیه در لرستان:
مبلغان نگهبان دین مردم باشند
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مبلغان با تبلیغ به موقع و اثرگذار در ماه مبارک رمضان و با تلبیغ در جهت حفظ ارزش ها و فضیلت ها با توجه به رسالتی که دارند باید نگهبان دین مردم باشند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۳:۰۰
به مناسبت ماه رمضان صورت می گیرد؛
اعزام بیش از یک هزار و ۴۰۰ مبلغ به سراسر استان لرستان
مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: در راستای استفاده از فرصت های تبلیغی برای تحکیم باورها و اعتقادات دینی آحاد مردم جامعه بیش از یک هزار و ۴۰۰ مبلغ به سراسر استان لرستان اعزام می شوند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱:۵۸
مدیر مدرسه علمیه امام رضا پلدختر:
پژوهش لازمه تقویت بنیه علمی و تبلیغی طلبه است
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر پژوهش را اساس تحصیل طلبه خواند و گفت: برای تقویت بنیه علمی و تبلیغی طلاب باید فعالیت های پژوهشی در مدارس علمیه بیشتر تبیین شود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱:۲۵
مرحله مقدماتی مسابقات قرآنی اوقاف در لرستان برگزار شد
مرحله مقدماتی چهلمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه در لرستان برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۹:۰۲
حجت الاسلام غلامی خبر داد؛
برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ با حضور ۱۵۰۰ مبلغ در لرستان
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری همایش طلایه داران خبر داد و گفت: این همایش با حضور بیش از یک هزار و ۵۰۰ مبلغ در استان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۸:۵۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان خبر داد؛
آماده سازی یک هزار و ۸۰۰ مسجد لرستان برای استقبال از ماه رمضان
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از آماده سازی یک هزار و ۸۰۰ مسجد لرستان برای استقبال از ماه رمضان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۸:۵۵
نماینده ولی فقیه در لرستان:
استقامت مهم ترین درس زندگی پیامبران الهی است
امام جمعه خرم آباد با اشاره به صبر و استقامت پیامبران الهی برای هدایت دینی مردم و تبلیغ و ترویج ارزش ها بین مردم در دوره های مختلف، گفت: مهم ترین درس از زندکی این پیامبران الهی صبر و استقامت است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۳:۲۵
مسؤول دبیرخانه کانون مساجد لرستان خبر داد؛
کانون های مساجد لرستان میزبان برگزاری طرح ربیع القرآن
مسؤول دبیرخانه کانون مساجد لرستان از برگزاری طرح قرآنی ربیع القرآن خبر داد و گفت: این طرح به میزبانی کانون های مساجد در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۳:۰۲
امام جمعه رومشکان:
کارگران از مؤلفه های اصلی شکوفایی اقتصاد مقاومتی هستند
امام جمعه رومشکان کارگران را از مؤلفه های اصلی شکوفایی اقتصادی خواند و گفت: برای شکوفایی و رشد اقتصادی سرمایه گذار باید جایگاه کارگر را درک و تقویت کند.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۸:۵۰
معاون فرهنگی اوقاف لرستان:
مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف در لرستان برگزار می شود
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه ماه مبارک رمضان در لرستان برگزار می شود.