سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ Tuesday, January 24, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۸
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۶:۳۱
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان خبر داد؛
فعالیت 300 مبلغ در استان لرستان به مناسبت دهه فجر
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر 300 مبلغ خواهر و برادر در استان لرستان مشغول فعالیت در عرصه تبلیغ می شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۶:۱۶
امام جمعه پلدختر مطرح کرد؛
ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان
امام جمعه پلدختر انقلاب را ثمره خون شهدا و رهبری امام راحل دانست و گفت: برای تداوم این انقلاب باید دستاوردهای آن بین نسل جوان تبیین شود.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۳:۰۱
معاون پرورشی آموزش و پرورش لرستان:
مبلغان بازوی آموزش و پرورش در تربیت دانش آموزان هستند
معاون پرورشی آموزش و پرورش لرستان از مبلغان به عنوان بازوی آموزش و پرورش در تربیت دینی دانش آموزان یاد کرد و گفت: همکاری حوزه با آموزش و پرورش قابل تقدیر است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۲:۵۳
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان:
فعالیت اثرگذار مبلغان در مدارس نیازمند نیازسنجی صحیح است
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان با بیان ضرورت فعالیت مبلغان در مدارس آموزش و پرورش، گفت: برای اثرگذار بودن فعالیت مبلغان باید نیاز تبلیغی در این مدارس از سوی مدیران و معاونان مشخص و اعلام ش...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۲:۳۹
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان:
تربیت مبلغ در جهت هدایت جامعه، رسالت حوزه است
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان با اشاره به رسالت خطیر حوزه های علمیه در راستای تربیت نیروهای مبلغ، گفت: برای ارتقای اخلاق، سلامت و امنیت در جامعه باید از ظرفیت مبلغان استفاده کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۹:۴۷
مدیرکل حج و زیارت لرستان مطرح کرد؛
ضرورت مشخص شدن آزمون های عتبات روحانیت و مداحان
مدیرکل حج و زیارت استان لرستان با اشاره به کمبود روحانی و مداحان در کاروانهای عتبات عالیات استان لرستان، گفت: انتظار می رود با مشخص شدن آزمونهای برگزار شده در سالهای گذشته بتوان از ظرفیت روحانیان بومی...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۹:۱۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:
روحانیان زیارت را باعظمت جلوه دهند
نماینده ولی فقیه در لرستان تقرب و تحول، توبه و تقویت ایمان را فلسفه زیارت عنوان کرد و گفت: برای اثرگذاری زیارت بر روحیه افراد که وسیله تقرب به درگاه الهی و عاملی برای تقویت ایمان است، روحانیان با اخلا...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۷:۲۷
مسؤول دفتر نمایندگی بعثه رهبری در لرستان مطرح کرد؛
کمبود روحانی و مداح در کاروانهای عتبات عالیات لرستان
مسؤول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عتبات عالیات لرستان از کمبود روحانی و مداح در کاروانهای عتبات عالیات استان لرستان خبر داد و گفت: با برگزاری آزمون بین روحانیان استان می توان از ظرفیت آنان د...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۴:۴۴
نماینده ولی فقیه در لرستان:
دلسوزی و اخلاص مهم ترین ویژگی یک معلم است
نماینده ولی‏ فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه هر فردی مسؤولیتی را می پذیرد باید در انجام وظیفه خود به بهترین روش ایفای نقش کند، گفت: معلمان با دلسوزی و اخلاص در عمل باید در امر تعلیم و تربیت دانش آموز...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۴:۲۴
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان:
تبلیغ، راهی مؤثر در کاهش و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی است
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به آثار مخرب آسیبهای اجتماعی در جامعه که بیشتر کانون خانواده ها را هدف قرار داده است، گفت: با تبلیغ به موقع و بصیرت افزایی باید جلوی این آسیبها گرفته شود.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۴:۱۲
امام جمعه پلدختر مطرح کرد؛
ضرورت انتقال دستاوردهای انقلاب در قالب کارهای هنری به نسل جوان
امام جمعه پلدختر ایام الله دهه فجر را فرصتی مناسب برای انقال پیام انقلاب به مردم به ویژه نسل جوان دانست و گفت: در این راستا باید در قالب کارهای هنری فرهنگی پیام انقلاب و دستاوردهای آن برای نسل جوان تب...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۵۴
معاون فرهنگی حوزه خواهران لرستان خبر داد؛
برگزاری کارگاه آموزشی تبلیغ در فضای مجازی ویژه طلاب خواهر استان لرستان
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان از برگزاری دوره آموزشی ویژه طلاب خبر داد و گفت: این دوره آموزشی با محوریت تبلیغ در فضای مجازی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۴۳
نماینده ولی فقیه در لرستان:
اقتصاد دانش بنیان از شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی است
نماینده ولی فقیه در لرستان توجه به اقتصاد دانش بنیان را از شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم باید در زمینه های گوناگون به دانش توجه داشته باشیم تا شاهد پیشرفتهای اقتصادی باش...
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۸:۵۹
مدیر حوزه های علمیه لرستان:
نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در مدارس سبب تربیت نسل انقلابی می‌‌شود
مدیر حوزه های علمیه لرستان بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در مدارس برای تربیت نسلی انقلابی و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه به ویژه بین این نسل تأکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۸:۴۴
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان مطرح کرد؛
استفاده از ظرفیت حوزه علمیه برای نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در مدارس
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در مدارس را امری ضروری خواند و گفت: در جهت تبیین و ترویج این مهم باید از ظرفیت حوزه های علمیه استفاده شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۸:۲۳
نماینده ولی فقیه در لرستان:
همدلی و همدردی مردم سرمایه اجتماعی است
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به ابراز همدلی و همدردی مردم نسبت به حادثه ساختمان پلاسکو و شهادت آتش نشانان، گفت: ابراز همدردی مردم سرمایه اجتماعی و ارزش است و باید قدردان این سرمایه بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۶:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد؛
ضرورت استفاده از ابزار هنر در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اثرگذار بودن ابزار هنر در انتقال ارزشها، گفت: در راستای تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه بین نسل جوان باید از ابزار هنر بهره مند شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۱۴
امام جمعه الشتر:
دستاوردهای انقلاب به دور از افراط و تفریط تبیین شود
امام جمعه شهرستان الشتر با تأکید بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان به دور از افراط و تفریط، گفت: بیان این ارزشها امری مؤثر در خنثی کردن هجمه های دشمن است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۱۲
معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران لرستان مطرح کرد؛
ضرورت تبلیغ گسترده و هدفمند برای مقابله با هجمه های فرهنگی غرب
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران لرستان با تأکید بر ضرورت فعالیت گسترده در راستای مقابله با هجمه های فرهنگی غرب، گفت: با توجه به گستردگی هجمه ها تبلیغ دوره ای کافی نیست بلکه باید با تبلیغ گسترده و هدفمن...
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۲:۳۷
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان:
تغییر شخصیت و هویت بانوان از اهداف هجمه های دشمن است
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان با اشاره به اینکه دشمن در قالب طرح هجمه های فرهنگی در پی تغییر شخصیت و هویت بانوان است، گفت: فعالیت تبلیغی بانوان مبلغ در راستای آگاه سازی این قشر و خنثی کرد...