سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ Tuesday, February 21, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۵
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
معاون فرهنگی حوزه خواهران لرستان:
حیات جامعه در گرو الگوگیری از سبک زندگی فاطمی است
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان حضرت فاطمه(س) را الگویی برای همگان دانست و گفت: ترویج و تبیین سبک زندگی فاطمی حیات جامعه را در پی دارد و موجب شادابی و پویایی در زندگی فردی و اجتماعی می شود....
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۳:۵۲
استاد حوزه مطرح کرد؛
حجاب؛ تضمین کننده سلامت روحی و ارمغان آورنده امنیت اجتماعی
استاد حوزه علمیه از حجاب و عفاف به عنوان یک ارزش یاد کرد و گفت: این مهم تضمین کننده سلامت روحی انسان بوده و امنیت اجتماعی را برای بانوان به همراه دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۳:۰۹
مدیر مدرسه علیمه صادقیه خرم آباد:
آشنایی با مبانی انقلاب، لازمه تربیت نیروی انقلابی است
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد با تأکید بر ضرورت آشنایی طلاب با مبانی انقلاب، گفت: با جذب اساتید و کادرسازی انقلابی باید در جهت تربیت نیروهای انقلابی گام برداشت.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۱:۲۶
معاون آموزش حوزه خواهران لرستان خبر داد؛
برگزاری دوره آموزشی مهارت تدریس در حوزه های علمیه خواهران لرستان
معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران لرستان از برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت تدریس در حوزه خبر داد و گفت: این دوره آموزشی سه روزه برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۵:۱۶
مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد:
آموزش و پرورش نقش اساسی در استعدادیابی جوانان برای ورود به حوزه دارد
مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به استعداد جوانان، گفت: آموزش و پرورش نقش اساسی در استعدادیابی جوانان برای ورود به حوزه دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۳:۴۰
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان خبر داد؛
فعالیت تبلیغی خواهران مبلغ لرستان به مناسبت هفته منابع طبیعی
معاون فرهنگی حوزه های علمیه لرستان با اشاره به پیش رو بودن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، گفت: ترویج و تبیین فرهنگ درختکاری و حفظ منابع طبیعی از اولویتهای تبلیغی خواهران مبلغ و طلاب مدارس استان در ا...
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۵۳
ششم اسفندماه صورت می گیرد؛
برگزاری المپیاد علمی حوزه های علمیه خواهران لرستان
معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران لرستان با اشاره به لغو آزمون المپیاد علمی حوزه خواهران استان در هفته گذشته، گفت: این آزمون ششم اسفند ماه جاری برگزار خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۳۶
مدیر حوزه های علمیه لرستان مطرح کرد؛
ضرورت شناسایی استعداد جوانان برای ورود به حوزه
مدیر حوزه های علمیه لرستان با اشاره به آغاز پذیرش در حوزه های علمیه، گفت: با استفاده از ظرفیتهای تبلیغی در استان و نهادهایی که در ارتباط با نسل جوان هستند، باید استعدادهای این قشر شناسایی و به حوزه مع...
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۴
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چگنی:
سلامت روح در گرو کسب روزی حلال است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان چگنی با بیان این که لقمه حلال چشمه های حکمت را در زندگی انسانها جاری می کند، گفت: سلامت روح انسان درگرو کسب روزی حلال است و با توجه به این مهم باید تلاش کرد معن...
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۸
امام جمعه خرم آباد:
جهت دهی کشور باید به سمت اقتصاد مقاومتی باشد
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه امروز جنگ اصلی جنگ فرهنگی و اقتصادی است، گفت: جهت دهی کشور باید به سمت اقتصاد مقاومتی باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۸
آزمون ملی حفظ قرآن در لرستان برگزار شد
آزمون مرحله کتبی طرح ملی حفظ قرآن با شرکت 10 هزار نفر در استان لرستان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۹
با حضور 150 طلبه برادر و خواهر؛
دوره تکمیلی روایتگری دفاع مقدس در لرستان آغاز به کار کرد
مدیر مؤسسه امیربیان شعبه لرستان با اشاره به اینکه دوره تکمیلی روایتگری دفاع مقدس ویژه طلاب در حال برگزاری است، گفت: در این دوره تکمیلی 150 طلبه خواهر و برادر استان حضور دارند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد؛
طلاب مدارس علمیه، ظرفیتی عظیم در جهت جذب طلاب نوورود
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: طلبه های ما هر کدام به عنوان یک مبلغ می توانند با اطلاع رسانی و آگاه سازی دوستان و اطرافیان خویش و تبیین برکات حوزه در جامعه جوانان را جذب این مراکز کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۵
مدیر حوزه های علمیه لرستان خبر داد؛
پذیرش 250 طلبه نوورود به مدارس علمیه لرستان
مدیر حوزه های علمیه لرستان گفت: به مناسبت سال تحصیلی جدید 250 طلبه جذب مدارس علمیه برادران استان می شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حوزه علمیه پایگاه تربیت نسل انقلابی است
امام جمعه خرم آباد حوزه علمیه را پایگاه تربیت نسل مؤمن و انقلابی خواند و گفت: برای جذب حداکثری جوانان به این مراکز باید ازظرفیتهای تبلیغی درسایه همتی جهادی بهره مند شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان عنوان کرد؛
ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت از پایه های استمرار نظام است، گفت: برای حفظ و بقای این نظام باید فرهنگ ایثار و شهادت بین نسل جوان تبیین شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۵
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران لرستان مطرح کرد؛
پیش بینی پذیرش 400 طلبه در حوزه های علمیه خواهران لرستان
معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران لرستان با اشاره به آغاز نام نویسی پذیرش طلاب نوورود به مناسبت سال تحصیلی جدید از 15 بهمن ماه، گفت: پیش بینی می شود در سال تحصیلی جدید 400 طلبه نوورود پذیرش شوند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۴
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان:
ترویج سبک زندگی اسلامی بهترین راه تربیت نسلی مؤمن و انقلابی است
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت طلاب در جهت ترویج سبک زندگی اسلامی و ارائه الگوهای اسلامی در جامعه، گفت: اشاعه و ترویج سبک زندگی اسلامی بهترین راه تربیت نسلی مؤمن...
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۰
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چگنی:
امر به معروف و نهی از منکر عامل تثبیت ارزشهای اسلامی است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان چگنی با تأکید بر ضرورت عمل به امر به معروف و نهی از منکر در سایه شرایط آن برای جلوگیری از مفاسد اخلاقی و اتماعی در جامعه، گفت: عمل به این فریضه واجب عامل تثبیت ...
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۴
28 بهمن ماه؛
آزمون کتبی طرح ملی حفظ قرآن در لرستان برگزار می شود
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان از برگزاری آزمون کتبی طرح ملی حفظ قرآن در استان با شرکت بیش از ده هزار نفر خبر داد.