Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ Wednesday, May 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۷:۱۲
حجت الاسلام ولی پور:
فعالیت تبلیغی مبلغان لازمه مقابله با رواج آسیب های اجتماعی است
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان بر اهمیت و ضرورت تبلیغ مبلغان اشاره و عنوان کرد: فعالیت تبلیغی مبلغان لازمه مقابله با رواج آسیب های اجتماعی است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۴:۵۴
به مناسبت ماه مبارک رمضان صورت می گیرد؛
فعالیت ۴۱۵ مبلغ بومی و غیربومی در شهرستان خرم آباد
رییس تبلیغات اسلامی خرم آباد گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان ۴۱۵ مبلغ بومی و غیربومی در این شهرستان و با هدف تبلیغ و ترویج معارف دین فعالیت تبلیغی دارند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۳۱
حجت الاسلام موسوی:
فعالیت ۷۰ مبلغ در مناطق شهری و روستایی شهرستان سلسله
رییس تبلیغات اسلامی الشتر از اعزام ۷۰ مبلغ به این شهرستان خبر داد و گفت: اعزام مبلغان فرصتی مناسب برای تقویت فرهنگ و کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق محروم است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۳۰
نماینده ولی فقیه در لرستان:
اخلاص شرط صحت عبادت است
نماینده ولی فقیه در لرستان شرط صحت عبادت را اخلاص خواند و گفت: جوهر عمل، اخلاص و خلوص نیت است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۷:۴۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
فعالیت روابط عمومی ها مبتنی بر فرهنگ، اجتماع، باورها و اندیشه­ ها است
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان به نقش روابط عمومی ها در پیشرفت و تحولات جهانی هر سازمانی اشاره و عنوان کرد: اقدامات روابط عمومی فعالیتی مبتنی بر فرهنگ، اجتماع، باورها و اندیشه ­ها است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۵:۱۴
نماینده ولی فقیه در لرستان:
بهترین عمل در ماه مبارک رمضان اجتناب از گناه است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه بهترین عمل در ماه مبارک رمضان اجتناب از گناه و کسب تقوا است، گفت: قرآن کتاب نور و هدایت بوده و این ایام بهترین فرصت برای بهره مندی از مفاهیم علمی و معنوی این ک...
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۵:۰۴
حجت الاسلام موسوی:
ماه مبارک رمضان فرصتی برای ترویج خوبی ها است
مدیر حوزه علمیه خواهران لرستان ماه مبارک رمضان را فرصتی برای ترویج خوبی ها دانست و گفت: با استفاده از ظرفیت تبلیغی مبلغان می توان در این راستا نقش آفرین شد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۵:۰۱
حجت الاسلام لرستانی:
ماه مبارک رمضان فرصتی برای تقویت بعد معنوی است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز با اشاره به فضیلت های ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی برای تقویت بعد معنوی است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۸:۳۴
حجت الاسلام حنان:
پاسداری از اندیشه های امام خمینی لازمه بقای انقلاب است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بر ضرورت پاسداری از اندیشه های امام راحل و تبیین و ترویج این اندیشه ها بین نسل جوان تأکید کرد و گفت: پاسداری از اندیشه های امام خمینی لازمه بقای انقلاب است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۸:۳۳
حجت الاسلام حیات الغیب خبرداد؛
مصلی الغدیر خرم آباد میزبان برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در مرکز استان خبر داد و گفت: این مراسم در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۸:۲۸
امام جمعه خرم آباد تأکید کرد؛
ضرورت پاسداری از اندیشه های امام خمینی در جامعه
نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت پاسداری از اندیشه های امام راحل در جامعه تأکید کرد و گفت: باید از اندیشه های امام پاسداری شود تا فراموش نشوند و این مهم نیازمند وحدت و اتحاد است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۲۳
حجت الاسلام دانشی:
ترویج فرهنگ قرآنی لازمه حیات و سلامت جامعه است
رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان ترویج فرهنگ قرآنی را لازمه حیات و سلامت جامعه دانست و گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد گسترش فرهنگ قرآن و معارف در کشور هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۱۹
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی:
انس با قرآن موجب عزت و حکمت می ‌شود
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه قرآن عزت‌ آفرین و حکمت ‌آموز است، گفت: انس با قرآن موجب عزت و حکمت می ‌شود.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۸:۰۹
تا پایان ماه مبارک رمضان؛
مسجد بعثت خرم آباد میزبان تفسیر قرآن در ایام رمضان است
مراسم تفسیر قرآن برای یازدهمین سال متوالی از سوی نماینده ولی فقیه در لرستان و به میزبانی مسجد بعثت خرم آباد برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۸:۰۵
برگزاری طرح قرآنی نور هدایت در مدارس علمیه لرستان
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان از برگزاری طرح های قرآنی در مدارس علمیه خبر داد و گفت: طرح قرآنی نور هدایت در مدارس علمیه لرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۰۹:۳۵
در گفت وگویی با حجت الاسلام سبحانی صورت گرفت؛
آشنایی با مدرسه علمیه باقرالعلوم کوهدشت لرستان
مدرسه علمیه باقرالعلوم کوهدشت از جمله مدارسی است که پیش از انقلاب با حضور ۸ طلبه فعالیت داشته و در شکل گیری انقلاب نیز نقش آفرین بوده است و پس از پیروزی انقلاب اسلامی این مرکز دینی توسعه یافته و امروز...
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۵۸
حجت الاسلام عباس زاده:
بقاع متبرکه لرستان میزبان برگزاری طرح ضیافت الهی هستند
معاون فرهنگی اوقاف لرستان گفت: طرح ضیافت الهی به میزبانی ۵۲ بقعه متبرکه شاخص استان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۵۶
نماینده ولی فقیه در لرستان:
روحانیت در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرین است
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به مسأله نفوذ دشمن در جامعه و خانواده ها برای رواج آسیب ها و بی بند و باری گفت: حضور و فعالیت تبلیغی روحانیت در جامعه و بین مردم در کاهش این آسیب ها مؤثر است.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۴۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
ضرورت حضور مبلغان در مناطق حاشینه نشین و محروم
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه بیشتر آسیب ها متوجه مناطق محروم و حاشیه نشین است، گفت: حضور مبلغان در این مناطق امری مهم برای کاهش آسیب های اجتماعی است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۳۶
رییس تبلیغات اسلامی ازنا:
فعالیت مبلغان فرصتی برای کاهش آسیب های اجتماعی و تبیین ارزش ها است
رییس تبلیغات اسلامی ازنا با بیان اینکه فعالیت مبلغان فرصتی برای کاهش آسیب های اجتماعی و تبیین ارزش ها است، گفت: در ماه مبارک رمضان مبلغان در مناطق شهری و روستایی ازنا فعالیت دارند.