جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ Friday, March 24, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۶:۴۱
امام جمعه خرم آباد:
راه بهبود معیشت مردم توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه خرم آباد راه بهبود معیشت مردم را توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: کلید اصلی حل مشکلات جامعه توجه به مسأله اقتصاد است.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۷:۱۹
امام جمعه دورود:
ایجاد اشتغال از مؤلفه های مهم اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه دورود تحقق اقتصاد مقاومتی را عاملی مهم و حیاتی در جهت شکوفایی وضعیت اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: برای تحقق این مهم باید در جهت ایجاد اشتغال و مقابله با بیکاری گام برداشت.
۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۲:۵۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
مشکلات اقتصادی با تکیه بر تولید داخلی حل می شود
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در سایه تولید و اشتغال زایی می توان به اقتصاد داخلی کشور تکیه و مشکلات اقتصادی را برطرف ساخت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۲
امام جمعه خرم ‌آباد:
سلوک اجتماعی، سیاسی و حکومتی امام راحل الگو است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه تولد فاطمه(س) اسلام را زنده و تولد امام راحل ایران را زنده کرد، گفت: سلوک اجتماعی، سیاسی و حکومتی امام راحل الگو است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۷
نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد؛
عزم ملی؛ لازمه تحقق ایمنی راه ها
نماینده ولی فقیه در لرستان داشتن عزم ملی را لازمه تحقق ایمنی راه ها عنوان کرد و گفت: در سایه عزم ملی باید در کاهش تصادفات جاده ای در ایام نوروز گام برداشت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۸
رییس حوزه علمیه امیرالمؤمنین خرم آباد:
جذب جوانان با استعداد امری مهم در ارتقای سطح علمی و کیفی مدارس علمیه است
رییس مدرسه علمیه امیرالمؤمنین خرم آباد با تأکید بر ضرورت جذب جوانان مؤمن، با استعداد و علاقه مند به تحصیل در حوزه, گفت: این عوامل در ارتقای سطح کیفی و علمی مدارس علمیه نقش آفرین است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۸
مدیر حوزه های علمیه لرستان:
تبعیت از ولایت مهم ترین ویژگی طلبه انقلابی است
حجت الاسلام میناپور تبعیت از ولایت را ویژگی طلبه انقلابی دانست و گفت: برای حفظوتحقق آرمانها واهداف انقلاب، طلاب باید انقلابی بمانند وانقلابی عمل کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۸
امام جمعه بروجرد مطرح کرد؛
احیای ارزشهای دینی راهکار مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان
امام جمعه خرم آباد با اشاره به هجمه های فرهنگی و تلاش غرب برای ضربه زدن به باور و اعتقادات جوانان، گفت: تقویت، حفظ و احیای ارزشهای دینی راهکار مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۸
27 اسفند در بروجرد؛
مراسم سالگرد آیت الله مولانا بروجردی برگزار می شود
مراسم نخستین سالگرد آیت الله مولانا بروجردی از علمای فرهیخته بروجرد و مفاخر استان لرستان 27 اسفندماه در این شهرستان برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۵۵
حجت الاسلام ابراهیمی:
دشمن ماهیت اسلامی نظام را هدف قرار داده است
معاون امور استانهای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به هجمه ها و ئوطئه های مختلف دشمن علیه نظام و انقلاب اسلامی، گفت: دشمن با طرح این دسیسه ها در پی ضربه زدن به ماهیت اسلامی نظام جمهوری اسلام...
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۹
نماینده ولی فقیه در لرستان:
مطالبه مهم ائمه جمعه تحقق اقتصاد مقاومتی است
نماینده ولی فقیه در لرستان اقتصاد مقاومتی را از مطالبه های مهم ائمه جمعه عنوان کرد و گفت: با تبیین مؤلفه ها و شاخص های اقتصاد مقاومتی باید در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشور گام برداشت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۴
سرپرست دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه لرستان منصوب شد
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور طی حکمی حجت الاسلام دانشی را به عنوان سرپرست دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان معرفی کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۲
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان:
تبلیغ طلاب با محوریت نیازهای اجتماعی و فرهنگی باشد
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان تبلیغی را اثرگذار دانست که بر اساس نیازهای اجتماعی و فرهنگی باشد و گفت: این مهم باید مورد توجه خواهران مبلغ قرار گیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۵
مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان خبر داد؛
برگزاری طرح آرامش بهاری در 46 امامزاده شاخص لرستان
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به آغاز طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه، گفت: این طرح در 46 امامزاده شاخص استان برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۰
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان مطرح کرد؛
تبلیغ به موقع و مؤثر، لازمه مقابله با آسیب های اجتماعی
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان تبلیغ مؤثر و به موقع را امری مهم در جهت مقابله با هجمه های فرهنگی و کاهش آسیبهای اجتماعی دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۶
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چگنی:
تقویت معنویت نسل جوان از برکات سفرهای راهیان نور است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان چگنی با بیان آثار و برکات تربیتی و معنوی اردوهای راهیان نور، گفت: تقویت معنویت نسل جوان از برکات این سفرها است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۵
نماینده ولی فقیه در لرستان:
مدیریت صحیح فضای مجازی تهدید را به فرصت تبدیل می کند
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش اثرگذار مدیریت در استفاده از فضای مجازی، گفت: با مدیریت صحیح استفاده از فضای مجازی می توان تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۴
معاون آموزش حوزه های علمیه لرستان مطرح کرد؛
تبلیغ چهره به چهره از عوامل مؤثر در پذیرش جوانان علاقه مند به حوزه
معاون آموزش حوزه های علمیه لرستان به نقش تبلیغ در اطلاع رسانی و آگاه سازی جوانان از پذیرش و تحصیل در حوزه اشاره کرد و گفت: تبلیغ چهره به چهره امری مهم برای جذب افراد مستعد و علاقه مند در حوزه است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۲
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر بروجرد:
پذیرش نظام مند مهم ترین عامل اصلی جلوگیری از ریزش است
مدیر مدرسه علمیه ولی‌‌عصر(عج) در بروجرد با اشاره به اینکه پس از آغاز سال تحصیلی برخی طلاب به دلایل مختلف انصراف می دهند، گفت: برای جلوگیری از ریزش در حوزه باید در هنگام پذیرش، دقت و برنامه‌ریزی بیشتر...
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۲
عضو شورای حوزه های علمیه لرستان:
تربیت طلاب کارآمد، لازمه استفاده از ظرفیت های حوزه است
عضو شورای حوزه های علمیه لرستان با اشاره به نقش حوزه در بصیرت افزایی و هدایت جامعه، گفت: با توجه به پیشرفت علم و دانش و گسترش تکنولوژی باید در این راستا از ظرفیتهای حوزه استفاده کرد و استفاده از این ظ...