چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ Wednesday, October 18, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۰:۰۰
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان:
تهدیدها و حرف های متناقض آمریکا نشان از خوی استکباری آنان است
مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه لرستان با اشاره به خوی استکباری آمریکا برای رسیدن به اهداف بی شرمانه خود، گفت: ایران اسلامی هرگز زیر بار ظلم و ستم نمی رود و با بصیرت و هوشیاری و درایت رهبر معظم ا...
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۹:۵۱
مؤسس حوزه علمیه نورآباد:
خشونت ترامپ به دلیل موفقیت های پی در پی جبهه مقاومت در منطقه است
مؤسس حوزه علمیه نورآباد با اشاره به پیروزی های پی در پی جبهه مقاومت در منطقه و موفقیت های نظام در بحث مبارزه با داعش و استکبار، گفت: این عوامل سبب شد تا خشم ترامپ بر انگیزد و فحاشی کند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۶:۴۴
مدیر حوزه علمیه لرستان:
جمهوری اسلامی زیر با ظلم و ستم نمی رود
مدیر حوزه علمیه لرستان با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی زیر با ظلم و ستم نمی رود و در برابر آمریکا و مستکبران جهان مقاومت می کند، گفت: سربلندی، محبوبیت و مقبولیت ایران در جهان و منطقه خشم آمریکا را بر ...
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۵:۵۶
تجلیل حجت الاسلام والمسلمین تقوی از خانواده جانباز موسوی
حجت الاسلام والمسلمین تقوی از خانواده شهید زنده، سید نورخدا موسوی، به عنوان خانواده نمونه تجلیل کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۴۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:
استفاده از سخنان و نظرات کارشناسان در تحکیم خانواده مهم است
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر ضرورت توجه ویژه در زمینه های مختلف برای تحکیم بخشیدن به کانون خانواده در برابر توطئه های دشمنان، گفت: باید از سخنان و تجربیات کارشناسان خانواده بهره مند شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۲۴
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خبر داد؛
حضور ۱۰۰ امام جمعه در همایش «مبانی تحکیم بنیان خانواده اسلامی»
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با اشاره به حضور ۱۰۰ امام جمعه در برگزاری همایش «مبانی تحکیم بنیان خانواده اسلامی»، گفت: امید است که شاهد خروجی این همایش در سخنرانی های نماز جمعه باشیم.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۲:۵۰
مشاور وزیر آموزش و پرورش:
تربیت اعتقادی فرزندان مورد توجه والدین قرار گیرد
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور تربیتی با تأکید بر ضرورت تربیت نسلی پاک، مؤمن و انقلابی، گفت: در عرصه تربیت والدین ابتدا باید به تربیت اعتقادی و عبادی فرزندان توجه داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۵۸
معاون فرهنگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه:
ائمه جمعه منادیان ایمان و تبلیغ هستند
معاون فرهنگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور از ائمه جمعه به عنوان منادیان ایمان و تقوا یاد کرد و گفت: با بصیرت بخشی و تبلیغ و آگاه سازی باید تلاش کرد که کانون خانواده را در برابر هجمه ها و توطئه های...
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۵۶
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه:
خانواده از بنیادی ترین نهادهای بشری است
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: با بهره وری مناسب و فرهنگ سازی باید کارکردهای خانواده را تبیین و آسیب ها و تهدیدهای پیش روی این نهاد را بررسی و جلوی رواج آنها گرفته شود.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۲۹
معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه ازنا:
تبلیغ، لازمه حفظ بهداشت روانی و اجتماعی است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه ازنا با تأکید بر ضرورت حضور مبلغان در جامعه و حضور بین نوجوانان و جوانان، گفت: تبلیغ به موقع و مؤثر لازمه حفظ و تقویت بهداشت روانی و اجتماعی است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۲۷
امام جمعه پلدختر:
سپاه پاسداران با ارزش ترین نهاد انقلابی است
امام جمعه پلدختر گفت: سپاه با ارزش ترین نهاد انقلابی است و برای حفظ و تحقق آرمانهای انقلاب همواره حاضر در میدان بوده و خار چشم دشمنان است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۲۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماز جمعه ظرفیتی برای تحکیم و ارتقای خانواده است
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به ضرورت اهمیت توجه به کانون خانواده ها و جلوگیری از فروپاشی این نهاد مقدس، گفت: تریبون نماز جمعه ظرفیتی برای تحکیم و ارتقای خانواده است و باید از این ظرفیت ها بهره...
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۹:۳۸
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد:
اعتماد نکردن به آمریکا مهم ترین درس برجام است
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد با اشاره به کینه توزی آمریکا علیه جمهوری اسلامی، ملت ایران و نهادهای انقلابی، گفت: علت کینه توزی آمریکا با اصل انقلاب و نظام است و هرگز به نفع ایران اسلامی اقدامی ان...
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵:۵۵
امام جمعه شهرستان زاغه:
مخالفت با ماهیت انقلاب و اسلام علت کینه توزی آمریکا است
امام جمعه زاغه با اشاره به کینه توزی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: علت اصلی این کینه توزی مخالفت با ماهیت انقلاب و اسلام است.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۱۷
امام جمعه سپید دشت:
سپاه پاسداران خار چشم دشمنان است
امام جمعه سپیددشت از سپاه به عنوان نهاد انقلابی و خار چشم دشمنان یاد کرد و گفت: از بین بردن داعش در منطقه و نقش بر آب کردن توطئه های استکبار سبب برانگیختن خشم آمریکا علیه سپاه شده است و ما خرسند هستیم...
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۳۴
نگاهی به کارکردهای طلبگی؛
طلبگی رسالتی خطیر در عرصه بصیرت بخشی جامعه
حوزه علمیه نهادی مقدس بوده و در تربیت طلاب توانمند و امروزی رسالتی خطیر بر دوش دارد، طلابی که بتوانند با تکیه بر علم و آگاهی و آگاه بودن به مسائل و مشکلات جامعه و در سایه بصیرت بخشی در جهت رفع مشکلات...
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۲۲:۱۱
امام جمعه پلدختر:
لازمه خدمت رسانی شایسته به مردم تدین و تخصص مسؤولان است
امام جمعه پلدختر با تأکید بر اینکه در انتخاب مسؤولان باید دقت کافی داشته باشیم، گفت: مسؤولیت پذیری برای خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم است و در این راستا باید افرادی انتخاب کرد که متدین، متخصص و با تقوا...
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۴:۵۱
امام جمعه دورود:
تبیین سبک زندگی اسلامی راه مقابله با ضدارزش ها است
امام جمعه دورود با بیان اینکه تبیین سبک زندگی اسلامی راه مقابله با ضدارزش ها است، گفت: در این راستا مبلغان برای انجام وظیفه خود باید به علم روز و شیوه های نوین تبلیغی مجهز باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۴:۴۴
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان:
تشکیل هیأت اندیشه ورز در مجلس خبرگان ضروری است
نماینده مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر ضرورت تشکیل هیأت اندیشه ورز در مجلس خبرگان گفت: هیأت اندیشه ورز باید با سیر در آسمان انقلاب اسلامی، تحولات آن را به دقت رصد و تحلیل کند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۴:۲۷
۲۵ و ۲۶مهر ماه؛
گردهمایی ائمه جمعه به میزبانی استان لرستان برگزار می شود
نماینده ولی فقیه در لرستان از برگزاری گردهمایی ائمه جمعه به میزبانی استان لرستان خبر داد و گفت: این همایش در دو روز با حضور ائمه جمعه پنج استان برگزار می شود.