شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ Saturday, December 16, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۹
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۵:۴۶
آغاز مرحله استانی مسابقات قرائت ویژه طلاب لرستانی
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان گفت: مرحله استانی مسابقات قرائت قرآن با حضور ۳۰ نفر از طلاب خواهر استان در حال برگزاری است.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۵:۲۱
امام جمعه خرم آباد:
وحدت حوزه و دانشگاه استراتژی مهم نظام اسلامی است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه استراتزی مهم انقلاب وحدت حوزه و دانشگاه است، گفت: با تبیین و تقویت این مهم می توان در عرصه های مختلف کشور نقش آفرین شد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۶:۳۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حضور مردم در صحنه های انقلاب نشانه ایستادگی آنها به پای نظام است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه حضور مردم در صحنه های انقلاب نشانه مردمی بودن نظام است، گفت: مردم با حضور در صحنه های انقلاب نشان می دهند که پای این نظام و آرمان های انقلاب ایستاده اند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۶:۲۰
قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:
حضور مردم در صحنه های انقلاب خنثی کننده توطئه های دشمن است
قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه مانور انسانی کارآمدترین مانور است، گفت: حضور مردم در صحنه های انقلاب خنثی کننده هجمه های دشمنان است و این حضور باید تقویت شود.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۵:۵۸
سرپرست مدارس علمیه نورآباد:
تبیین فرهنگ ایثار و شهادت لازمه تربیت نسلی انقلابی با روحیه جهادی است
سرپرست مدارس علمیه نورآباد با تأکید بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگی ایثار و شهادت گفت: برگزاری یادواره شهدا فرصتی برای تبیین این مهم و تربیت نسلی مؤمن و انقلابی است.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۸:۵۹
نماینده ولی فقیه در لرستان:
آموزش آینده نگری، مهم ترین رسالت معلمان است
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر ضرورت توجه معلمان به رسالت های خطیری که در تربیت و بصیرت بخشی دینی و سیاسی بین دانش آموزان بر عهده دارند، گفت: معلمان باید به نسل امروز آینده نگری را بیاموزند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۸:۳۸
آیت الله بلندنظر:
داشتن هدف مهم ترین عامل موفقیت طلبه است
آیت الله بلندنظر از عالمان برجسته دینی در لرستان با تأکید بر اینکه طلاب برای موفقیت در مسیر طلبگی باید ابتدا هدف داشته باشند، گفت: برای موفقیت در این عرصه باید به دو بال علم و اخلاق توجه داشت.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۶:۴۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:
پیروزی جبهه مقاومت خنثی کننده توطئه های آمریکا در منطقه بود
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه آمریکا برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی دست به هر توطئه ای می زند، گفت: در سایه پیروزی جبهه مقاومت و شکست داعش نقشه های آمریکا در منطقه نقش بر آب شد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۵۶
رییس تبلیغات اسلامی دلفان:
تبلیغ، لازمه مقابله با خرافات و هجمه های فرهنگی است
رییس تبلیغات اسلامی دلفان با تأکید بر ضرورت حضور مبلغان در هیأت های مذهبی، گفت: این حضور برای تبلیغ چهره به چهره و روشنگری در برابر خرافات دینی و هجمه های فرهنگی مؤثر است.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۴۷
مدیر حوزه علمیه لرستان:
نابودی دشمنان جهان اسلام در گرو چنگ زدن به ریسمان وحدت است
مدیر حوزه علمیه لرستان با تأکید بر ضرورت تمسک مسلمانان جهان اسلام به ریسمان وحدت، گفت: حرکت حول محور وحدت رمز موفقیت مسلمانان در برابر چپاول گری دشمنان جهان اسلام است.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۶:۲۵
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران الشتر:
تحقق اقتصاد مقاومتی لازمه مقابله با تحریم اقتصادی دشمنان است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول الشتر تحقق اقتصاد مقاومتی را امری مهم برای مقابله با تحریم اقتصادی دشمنان خواند و گفت: برای تحقق این مهم باید به دور از شعار و در مقام عمل به مؤلفه های آن توجه داشت...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۵:۴۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
برنامه های قرآنی با هدف پاسخگویی به چالش های اجتماعی برگزار شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تأکید بر ضرورت برگزاری برنامه های قرآنی با هدف پاسخگویی به چالش های اجتماعی، گفت: مؤسسه های قرآنی با اجرای برنامه های اثرگذار تلاش کنند در امور خانواده ها و جامعه اثرگذ...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۵:۴۴
مدیرکل اوقاف لرستان:
فعالیت های تبلیغی مبلغان بستر تقویت فرهنگ دینی است
مدیرکل اوقاف لرستان با اشاره به انجام فعالیت های تبلیغی مبلغان به صورت مستمر در بقاع متبرکه، گفت: انجام این فعالیت ها بستر تقویت فرهنگ دینی و تحکیم بخشیدن به باورهای دینی آحاد مردم در جامعه به ویژه بی...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۲:۰۴
حجت الاسلام محمودی خبر داد؛
فعالیت ۳۶۰ مبلغ در شهرستان الیگودرز
رییس تبلیغات اسلامی الیگودرز با اشاره به اعزام مبلغان در طول سال و به مناسبت های مختلف در این شهرستان، گفت: از هفت ماه گذشته تاکنون ۳۶۰ مبلغ در مناطق تبلیغی شهری و روستایی الیگودرز فعالیت داشته اند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۵۱
به مناسبت هفته پژوهش؛
حیات و پویایی حوزه علمیه در گرو تحقیق و پژوهش است
پژوهش اصلی اساسی در تحقق اهداف حوزه به شمار می آید و یک اصل در ارتقای حیات حوزه است؛ با تقویت و ارتقای فعالیت های پژوهشی می توان شاهد پویایی بیش از پیش حوزه های علمیه شد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۳۱
رییس تبلیغات اسلامی خرم آباد:
گفتمان ‌های دینی تأثیرگذارترین برنامه‌ های سازمان تبلیغات اسلامی است
رییس تبلیغات اسلامی خرم آباد تأثیرگذارترین برنامه‌ های سازمان تبلیغات اسلامی را برگزاری گفتمان ‌های دینی با موضوعات مختلف در سطح روستاها، مدارس، محافل دینی و دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: برگزاری این نش...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۲۷
معاون فرهنگی اوقاف لرستان:
تحکیم کانون خانواده در گرو نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی است
معاون فرهنگی اوقاف لرستان با تأکید بر ضرورت نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی برای تحکیم کانون خانواده ها و کاهش ناهنجارهای اجتماعی، گفت: تبیین این مهم نیازمند آموزش و بصیرت بخشی است.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۸:۲۴
مدیر مدرسه علمیه برادران پلدختر:
تبلیغ دینی لازمه حفظ حیات و سلامت روحی جامعه است
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر با بیان اینکه تبلیغ لازمه حفظ حیات و سلامت روحی جامعه است، گفت: نهادهای فرهنگی و مذهبی باید زمینه لازم برای فعالیت های تبلیغی مبلغان را فراهم سازند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۸:۲۲
امام جمعه پلدختر:
حوزه علمیه باید پاسخگوی نیازهای جامعه بین الملل باشد
امام جمعه پلدختر با اشاره به مسائل و مشکلات در جامعه و ضرورت حضور مبلغان در جامعه گفت: حوزه علمیه باید طلابی تربیت کرده و پرورش دهد که بتوانند با استدلال پاسخگوی نیازهای جامعه باشند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۷:۴۱
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران نورآباد:
بصیرت بخشی لازمه مقابله با آسیب های اجتماعی است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران نورآباد با تأکید بر ضرورت بصیرت بخشی بین دانش آموزان برای جلوگیری از رواج آسیب های اجتماعی در جامعه و خانواده ها گفت: در این راستا طلاب مبلغ این مدرسه در مدارس آموزش و...