سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ Tuesday, April 25, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: ۴۷۳۳۱۴
 
آیت الله دری نجف آبادی:
دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با اشاره به تلاش و توطئه های دشمن برای جدایی ملت از مرجعیت گفت: دشمنان آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، ظهر امروز در برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هامی رفسنجانی که در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد، گفت: 55 سال پیش حضرت امام(ره) بر پیکر پدر آیت الله هاشمی نماز خواندند و دیروز نیز نماز آن مرحوم به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه شد که این دو درسهای بسیاری برای اقشار مردم داشته است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با عزت و بزرگی زندگی کرد، افزود: ایشان پیش از انقلاب مبارزات فراوانی داشت، خدمات بسیاری به نظام ارائه کرد و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی را از خدمات شایسته آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد و گفت: راه اندازی این دانشگاه مشکل مهاجرت دانشجویان به کشورهای بیگانه را برطرف ساخت و امروز باید برای برطرف ساختن مشکلات این نهاد در ارائه خدمات هرچه بهتر آن گام برداشت.

آیت الله دری نجف آبادی فارغ التحصیل شدن بیش از پنج میلیون دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی که بدون استفاده از اعتبارات و بودجه عمومی دولت تحصیل کردند را اقدام بزرگی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد.

وی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یار دیرین امام(ره) و رهبری یاد کرد که در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را می گرفتند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به ایستادگی علمای انقلاب در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده و مارکسیسم بیان داشت: دشمن، آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور خواهد برد و برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از این مسیر باید تاریخ و افرادی همچون جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و دیگر علما که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند را به خوبی بشناسیم.

وی در ادامه از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از بزرگترین سیاستمداران جهان یاد کرد و گفت: اطاعت از رهبری از شاخصه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم وارسته بود و در اطاعت از رهبری هیچ گاه تردید نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با تأکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور  و اطاعت از رهبری بیان داشت: باید این انقلاب تا زمان ظهور عصر با قدرت حفظ شود، باید در طوفانهای بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم./9459/202/ب3

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۸
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۹:۴۲
مدیر مدرسه علمیه برادران کوهدشت:
سطح علمی و اخلاقی داوطلبان مهم ترین ملاک پذیرش در مدارس علمیه است
مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم کوهدشت سطح علمی و اخلاقی داوطلبان را مهم ترین ملاک پذیرش در مدارس علمیه عنوان کرد و گفت: داشتن پایه علمی قوی و اخلاق عامل موفقیت طلاب است و با توجه به این دو مهم تلاش می شو...
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۶:۰۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
سلامت، عاملی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه سلامت از نشانه های شکوفایی و درخشش جامعه است، گفت: این مهم عاملی نقش آفرین در تحقق اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۶:۱۴
مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد مطرح کرد؛
جذب علاقه مندان ورود به حوزه، فرصتی برای ارتقای کمی و کیفی مدارس
مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد جذب علاقه مندان ورود به حوزه را فرصتی برای ارتقای کمی و کیفی مدارس علمیه دانست و گفت: امید است که با پذیرش علاقه‌‌مندان بتوان در شکوفایی استعداد طلاب و هدایت آنها گام ...
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۵:۵۷
مدیر مدرسه علمیه نجمیه ازنا:
جذب جوانان با استعداد در حوزه فرصتی برای جلوگیری از ریزش ها است
مدیر مدرسه علمیه نجمیه ازنا با بیان اینکه تلاش می شود در پذیرش طلاب جوانانی با استعداد و علاقه مند جذب شوند، گفت: جذب جوانان با استعداد فرصتی برای جلوگیری از ریزش ها در حوزه است.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۴:۲۱
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان خبر داد؛
برگزاری مسابقه کتابخوانی در حوزه های علمیه خواهران لرستان
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان از برگزاری مسابقات سیر مطالعاتی فصل بهار با عنوان «کتاب یار» خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات کتابخوانی تا ۱۰ اردیبشهت ماه جاری ادامه دارد.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۳:۲۶
نماینده ولی فقیه در لرستان:
فرهنگ ایثار و شهادت ثمربخش و عزت آفرین است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت ثمربخش و انسان ساز است، گفت: نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت راه مقابله با هجمه ها و توطئه های دشمن بوده و فرهنگی عزت آفرین است.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۶:۴۰
نماینده ولی فقیه در لرستان:
پیروی از مکتب اهل بیت راه حل رفع مشکلات اجتماعی است
نماینده ولی فقیه در لرستان مسأله ولایت را نیاز اساسی بشر عنوان کرد و گفت: پیروی از مکتب اهل بیت(ع) راه حل رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی است.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۵:۵۱
امام جمعه خرم آباد:
کاندیداها از تخریب و تهمت به جریان مقابل پرهیز کنند
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حفظ آرامش جامعه و دوری از تنش در برگزاری انتخابات مهم است و کاندیداها از تخریب و تهمت به جریان مقابل که خلاف شرع، اخلاق، تقوا و ایمان است دوری کنند.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۰۰
نماینده ولی فقیه در لرستان:
تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند فعالیت مدیران انقلابی است
نماینده ولی فقیه در لرستان اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی را عاملی مهم برای پیشرفت ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: تحقق این مهم نیازمند فعالیت مدیرانی کارآمد و انقلابی است.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۲:۴۳
وزیر اقتصاد:
رشد اقتصادی باید با عزت و کرامت ملت همراه باشد
وزیر اقتصاد و دارایی با تأکید بر ضرورت فعالیت در جهت رسیدن به رشد اقتصادی،‌ گفت: رشد اقتصادی باید با عزت، کرامت و سربلندی ملت ایران همراه باشد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۳۳
مدیر حوزه های علمیه لرستان خبر داد؛
تحصیل یک هزار و ۴۰۰ طلبه در لرستان
مدیر حوزه های علمیه لرستان گفت: یک هزار و ۴۰۰ طلبه برادر در مدارس علمیه لرستان مشغول تحصیل هستند.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۲۸
نماینده ولی فقیه در لرستان:
تقویت زیرساختها دغدغه مهم حوزه های علمیه است
نماینده ولی فقیه در لرستان تقویت زیرساختها را نیاز حوزه های علمیه دانست و گفت: برای ارتقاء و رشد کمی و کیفی مدارس علمیه باید زیرساختها تقویت شود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۲۴
آیت الله غروی:
خدمت به طلاب هیچ مانعی را نمی پذیرد
عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: برای خدمت به طلاب باید موانع و مشکلات برطرف شود و نباید بگذاریم کمبودها مانع خدمت رسانی به این قشر شود.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۲۰:۰۸
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان:
ارتقای سطح علمی و بصیرتی لازمه تبلیغ اثرگذار است
مدیر حوزه های علمیه خواهران لرستان موفقیت طلاب در عرصه تبلیغ را نیازمند ارتقای سطح علمی و بصیرتی دانست و گفت: در این جهت باید فعالیتهای تحقیقی و پژوهشی صورت گیرد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۹:۱۰
آیت الله غروی عنوان کرد؛
بصیرت افزایی، رسالت خطیر حوزه های علمیه
عضو شورای عالی حوزه های علمیه حوزه را ضامن بقای نظام دانست و گفت: وجود علما در نظام مایه برکت بوده و برای مقابله با توطئه هلی دشمن در زمینه های مختلف حوزه های علمیه باید بصیرت افزایی کنند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۸:۵۳
امام جمعه سپید دشت:
عملی شدن شعار سال راه برون رفت از بحران اقتصادی است
امام جمعه سپید دشت با تأکید بر اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید شعار سال به مرحله عمل برسد، گفت: عملی شدن شعار سال، راه برون رفت از بحران اقتصادی است.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۷:۵۰
نماینده ولی فقیه در لرستان:
شوراهای اسلامی بستری برای رشد اقتصادی و سیاسی است
امام جمعه خرم آباد شوراهای اسلامی را بستری برای رشد اقتصادی، سیاسی، دینی جامعه دانست و گفت: در انتخابات شوراها باید با بصیرت و هوشیاری عمل کرد و با انتخاب اصلح در برطرف سازی مشکلات نقش آفرین بود.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۶:۴۹
امام جمعه پلدختر:
زمینه ارتقای اخلاقی، اعتقادی و فرهنگی دانش آموزان فراهم شود
امام جمعه پلدختر به نقش آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت الهی و دینی دانش آموزان اشاره و عنوان کرد: آموزش و پرورش باید زمینه ارتقای اخلاقی، اعتقادی و فرهنگی دانش آموزان فراهم شود.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۶:۳۱
مسؤول دبیرخانه کانون مساجد لرستان تأکید کرد؛
برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد بصیرت بخش باشد
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با تأکید بر ضرورت تقویت محتوای برنامه های کانون ها در جذب جوانان به مساجد، گفت: اجرای این برنامه ها باید بصیرت بخش بوده و زمینه خنثی سازی هجمه های فره...
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۶:۱۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:
شاهنامه، نماد فرهنگ ملی و دینی ایران اسلامی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه پس از قرآن‌کریم و کلام اهل‌بیت(ع) شاهنامه، شاه کتابهای ایران زمین است، گفت: این کتاب نماد فرهنگ ملی و دینی ما است.