پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ Thursday, January 19, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۸
شناسه خبر: ۴۷۳۰۰۱
 
دوره «مدیریت زمان» در حوزه علمیه دارالعلم آیت الله بهبهانی اهواز برگزار می شود
مدیر دارالعلم آیت الله بهبهانی(ره) اهواز از برگزاری دوره «مدیریت زمان» ویژه طلاب این حوزه علمیه خبرداد و گفت: دوره «مدیریت زمان» با حضور استاد محمد شوشتری برگزار می‌شود و در این کلاس ها طلاب و دانش پژوهان دینی سایر حوزه ها می توانند شرکت کنند.

حجت الاسلام سید محمدعلی بلادیان، مدیر دار العلم آیت الله بهبهانی(ره) اهواز، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با اشاره به این که حوزه علمیه افزون بر برنامه های عادی آموزشی که از آغاز سال تحصیلی اجرا کرده، ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است، ابراز داشت: دوره علمی مهارتی طلبه بالندگی مهم ترین ویژه برنامه این حوزه علمیه است.

وی با اشاره به این که در نیمسال دوم تحصیلی برنامه های متنوعی برای طلاب برنامه ریزی شده است، گفت: دوره مهارت افزایی طلاب با عنوان «طلبه، بالندگی، عصر نوین» ویژه طلاب و دانشجویان اهوازی با موضوع «مؤمن انقلابی در قرآن»، «اخلاق»، «روانشناسی اسلامی» و «سواد رسانه‌ای» در مدرسه برگزار می شود.

این مقام مسؤول ادامه داد: افزون بر این، دوره «مدیریت زمان» با حضور استاد محمد شوشتری برگزار خواهد شد؛ در این کلاس ها طلاب و دانش پژوهان دینی سایر حوزه ها می توانند شرکت کنند.

مدیر دار العلم آیت الله بهبهانی(ره) اهواز بیان داشت: دوره «مؤمن انقلابی در قرآن»، «اخلاق»، «روانشناسی اسلامی» و «سواد رسانه‌ای» و «مدیریت زمان» به ترتیب در روز های دوشنبه، سه شنبه، شنبه و یک شنبه برگزار خواهد شد.

این استاد حوزه علمیه با اشاره به این که امتحانات نیسمال اول تحصیلی مدرسه در تاریخ 12 دی ماه سال جاری به پایان رسید، گفت: امتحانات مدرسه هماهنگ با مرکز مدیریت و اکثر حوزه های علمیه استان از اول دی ماه آغاز و 12 دی ماه به پایان رسید که با تلاش طلاب و اساتید مدرسه شاهد حضور موفقیت آمیز طلاب در این امتحانات بودیم.

حجت الاسلام بلادیان با اشاره به این که در ابتدای نیمسال تحصیلی جلسه ویژه اساتید و خانواده های آنها با هدف تبیین اهداف و برنامه آموزشی حوزه علمیه برگزار شد، اظهار داشت: هر هفته نیز نشست صمیمی با حضور طلاب برگزار می شود که به شکل عمومی کادر حوزه علمیه به همراه طلاب گردهم جمع می آیند و در پایان جلسه اخلاق برگزار می شود.

گفتنی است که در حوزه دار العلم آیت الله بهبهانی(ره) اهواز نزدیک به 100 نفر در سطح های مختلف مشغول به تحصیل هستند./302/9453/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۱۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۳
مسؤول امور مبلغان تبلیغات اسلامی خوزستان خبر داد؛
فعالیت 900 مبلغه در مناطق شهری و روستایی خوزستان
مسؤول امور مبلغان و روحانیون اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان از فعالیت 900 مبلغ خواهر در مناطق شهری و روستایی خوزستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۰
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان:
آشنایی بانوان با مسائل فرهنگی و مذهبی تأثیر مثبتی بر جامعه می‌گذارد
معاون فرهنگی، پرورشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به این که قشر بانوان در رفع و کاهش آسیب های جامعه بسیار تأثیرگذار است، گفت: فرهیختگی بانوان جامعه، آشنایی با مسائل فرهنگی و مذهبی...
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان خبر داد؛
وجود بالغ بر 7 هزار تشکل دینی در استان خوزستان
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به این که در استان بالغ بر 7 هزار تشکل دینی وجود دارد و اداره این تشکل ها نیازمند مشارکت آنها است، گفت: در حوزه فرهنگی با وجود قدم های برداشته شده اما پیشرفت قا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۵
با محوریت تبلیغات اسلامی؛
نخستین نشست بانوان فرهیخته فعال عرصه فرهنگی خوزستان برگزار شد
نخستین نشست بانوان فرهیخته فعال در عرصه فرهنگی خوزستان با سخنرانی مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان با هدف بررسی چشم انداز فعالیت در جامعه، بررسی راهکارهای تأثیرگذاری و موفقیت در اهواز برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۸
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران:
شهدای مدافع حرم خنثی کننده توطئه های دشمن هستند
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با بیان فعالیت های سازمان آب و برق خوزستان در جنگ تحمیلی و تقدیم شهدا، گفت: امروزه به برکت خون شهدای مدافع حرم توطئه های دشمنان علیه نظام اسلامی خنثی شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۰
سردار شاهوارپور:
حذف استبداد شاهنشاهی و وابسته نبودن به استکبار ثمره خون شهیدان است
سردار شاهوارپور با اشاره به توطئه های طاغوتیان علیه کشورمان، گفت: حذف استبداد شاهنشاهی و وابستگی به استکبار جهانی در عرصه مدیریتی ثمره خون شهیدان است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۴
امام جمعه امیدیه:
سرکوب نهضت مردم بحرین تأثیری در مقاومت آنها ندارد
امام جمعه امیدیه با اشاره به این که اقدامات سرکوب گرانه در برابر نهضت مردم بحرین هیچ تأثیری در روند مقاومت ندارد، گفت: به یقین این اقدامات سبب رشد و بالندگی بیشتر انقلاب مردم بحرین خواهد شد و دیگر جوا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۴
با سخنرانی امام جمعه موقت اهواز؛
نخستین سالگرد شهید مدافع حرم در اهواز برگزار می شود
نخستین سالگرد شهید مدافع حرم، مداح اهل بیت(ع) شهید داوود نریمیسا با حضور اقشار گوناگون مردم و سخنرانی امام جمعه موقت اهواز برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳
چند خبر کوتاه از خوزستان
برگزاری نشست نماز ویژه دانش آموزان شهرستان لالی، برگزاری سی امین سالگرد شهید اسماعیل دقایقی فر، برگزاری نخستین سالگرد شهادت جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس و برگزاری طرح ضیافت اندیشه اعضای هیأت‌علمی دا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۸
کارشناس سیاسی:
آمریکا شریک درازمدت روسیه نخواهد بود
کارشناس سیاسی با اشاره به اصرار روسیه بر حضور آمریکا در مذاکرات آستانه، گفت: روسیه در صورت رویگردانی از محور مقاومت دوستان منطقه ای را از دست خواهد داد و نزدیکی به آمریکا در درازمدت سودی به حال این کش...
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۶
کارشناس مسائل سیاسی:
قانون جاستا چکش ترامپ برای امتیازگیری از آل سعود است
کارشناس مسائل سیاسی اظهارنظرهای وزیر خارجه عربستان سعودی درباره همکاری با دولت ترامپ را از روی ناچاری خواند و گفت: آل سعود قلک مالی آمریکا و ترامپ از قانون جاستا برای امتیازگیری استفاده خواهد کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۲
امام جمعه دزفول:
اعدام 3 جوان بحرینی لایه پنهان استبداد آل خلیفه را آشکار کرد
امام جمعه دزفول با اشاره به این که آل خلیفه براساس استبداد و خفقان حقوق بشر را زیرپا می گذارد، گفت: اعدام 3 جوان بحرینی لایه پنهان استبداد آل خلیفه را آشکار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۹
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی بهبهان خبر داد؛
ثبت 16 هزار نفر روز تبلیغ در سامانه سجام
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی بهبهان با اشاره به این که از ابتدای سال جاری تا کنون نزدیک به 16 هزار نفر روز تبلیغ در سامانه سجام به مناسبت های دینی، مذهبی و ملی ثبت شده است، گفت: 204 مبلغ بهبهانی عضو سامان...
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۷
آیت الله حیدری:
خون جوانان بحرینی سبب جوشش بیشتر نهضت مردم خواهد شد
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که مردم بحرین به نهضت خود ادامه دهند چراکه پیروزی در انتظار آنها است، گفت: خون جوانان بحرینی سبب جوشش بیشتر نهضت مردم خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۴
امام جمعه موقت اهواز:
استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری در گرو سرکوب مردم است
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تأکید براینکه خواست و اراده مردم هیچ نقشی در اداره جوامعی همچون بحرین ندارد، گفت: استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری همواره با سرکوب مردم است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۳
مدیر مدرسه علمیه صاحب‌الزمان ماهشهر خبر داد؛
برگزاری کلاس های تحکیم خانواده ویژه طلاب ماهشهری
مدیر مدرسه علمیه صاحب‌الزمان(عج) از برگزاری کلاس ماهانه با موضوع تحکیم خانواده ویژه خانواده های طلاب این مدرسه علمیه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۸
امام جمعه هویزه:
اعدم 3 جوان بحرینی بر وحدت و مقاومت ملت بحرین می‌افزاید
امام جمعه هویزه اعدام سه جوان بحرینی را عاملی در تجدید حیات دوباره ملت بحرین برای مبارزه با آل خلیفه برشمرد و گفت: این اعدام سقوط آل خلیفه را تسریع و بر وحدت و مقاومت ملت بحرین خواهد افزود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۶
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران خوزستان خبرداد؛
برگزاری دوره دانش افزایی فاطمیه ویژه اساتید و مبلغان فعال خوزستانی
معاون فرهنگی، تبلیغی و تربیتی حوزه های علمیه استان خوزستان از برگزاری دوره دانش افزایی فاطمیه ویژه اساتید و مبلغان فعال خوزستانی خبرداد و گفت: این دوره با محوریت شناخت بیشتر سیره عملی حضرت فاطمه زهرا(...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۳
پنجمین یادواره شهدای سازمان آب و برق خوزستان برگزار می شود
پنجمین یادواره 45 شهید سازمان آب و برق خوزستان سازمان آب و برق خوزستان با حضور اقشار مختلف مردم و سخنرانی سردار شاهوارپور روز چهارشنبه در اهواز برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۳
چند خبر کوتاه از خوزستان
برگزاری اردوی طرح معرفتی قرآنی امام جواد(ع) در اهواز، اجرای مرحله دوم دانش افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشی اهواز، ساخت 5 فیلم 100 ثانیه‌ای در خوزستان با محوریت سینمای اخلاق و خانواده و تشکیل 17 کمیته ...