چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ Wednesday, October 18, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۳
شناسه خبر: ۴۷۰۹۳۴
 
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس:
انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس با تأكيد بر اين‌كه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و خارج كردن مردم از صحنه است، گفت: انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، سيد جواد ساداتي نژاد عصر امروز در جمع مردم كاشان، با اشاره به اين كه آمريكا به دنبال فروپاشي نظام اسلامي ايران بوده و با تمديد تحريمها به دنبال جداكردن مردم از نظام و ولايت است، گفت: امكان ندارد با مذاكره بتوان تحريمها را برداشت چرا كه نتيجه مذاكرات را امروز همه شاهد هستند و وزير خارجه نيز به آن اعتراف كرد.

وي با بيان اينكه بايد آينده نگر بود، از گذشته درس گرفت و رفتارها را شناخت، اظهار داشت: نبايد ساده لوحانه و ساده انگارانه به موضوعات نگاه كرد، چرا كه آمريكا دشمن است، دشمن هم خواهد بود و اين موضوع را هم امام خميني(ره) و هم رهبر معظم انقلاب فرمودند، هركس در دنيا به آمريكا اعتماد كرده سيلي خورده است.

ساداتي نژاد ادامه داد: البته نمي‌گوييم ما در جريان برجام سيلي خورديم اما ضربه خورديم و اين در حالي است كه ملت ايران در طول انقلاب بارها و بارها به آمريكا سيلي زده است و سيلي هم خواهد زد اما با همه اينها ما از برجام ضربه خورديم.

نماينده مردم كاشان و آران و بيدگل در مجلسدر ادامه با اشاره به اين فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر اينكه به خنده هاي اينها نگاه نكنيد كه اينها دشنه در دست دارند و فريبكار هستند و از پشت به شما خنجر مي زنند، گفت: آنها در برجام نيز با تمديد تحريمها بر عليه جمهوري اسلامي از پشت خنجر زدند.

وي با تأكيد بر اينكه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و  خارج كردن مردم از صحنه  است، گفت: در حوزه فرهنگ با ولنگاري فرهنگي و در سياست خارجي با رويكرد به مذاكره و اعتماد، مسامحه گري، سهل انديشي، اعتماد كردن، بزك كردن دشمن با اقتصاد سرمايه داري و در حوزه هاي علميه با هزينه سازي و هدر دادن سرمايه هاي علمي را مي توان از جمله حوزه هاي نفوذ نام برد كه توسط دشمن دنبال مي شود.

ساداتي نژاد، بهترين راهكار براي مقابله با حوزه هاي  مختلف نفوذ دشمن را تبعيت از ولايت دانست و اظهار داشت: تا زماني كه از رهبري تبعيت كنيم و پشت سر ولايت باشيم و انقلابي باشيم، تمامي راههاي نفوذ دشمن بسته و بي اثر خواهد شد و همانگونه كه رهبري گفت من ديپلمات نيستم انقلابي هستم، انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گفته وي دشمن حتي به دنبال غير انقلابي كردن واژه هاي استقلال و انقلابي است و به دنبال اين است تا شخصيت ها را هم غير انقلابي كند، از اين رو مي‌گويند، پيامبر اكرم پيامبر رحمت است، امام حسن(ع) امام صلح است و امام حسين(ع) امام مذاكره است، بنابراين تحريف امام به معناي انقلابي زدايي از شخصيتها در موضوعات مختلف مانند عاشورا است و عاشورا درس مذاكره در انقلابي زدايي از شخصيتها مي شود.

ساداتي همچنين، انقلابي زدايي از نهادها، مسجد، هيات، بسيج و سپاه با اين توجيه كه هيات مذهبي تنها جاي سينه زني و عزاداري است و مسجد جاي عبادت است و حوزه جاي احكام است را در دستور كار دشمن دانست و عنوان كرد: براي اينكه دشمن در اهداف خود موفق نشود، رهبر معظم انقلاب بر انقلابي بودن و انقلابي ماندن  قوه قضائيه و مجلس و حوزه تأكيد كرد.  

عضو كميسيون آموزش مجلس يادآور شد: تا زماني كه مردم پيوند خود با رهبري را محكم داشته باشند و گوش به فرمان ولي فقيه باشند، قطعا هيچ فتنه اي در كشور موفق نخواهد شد و اين رمز ماندگاري ما است./1307/پ202/ج1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۱۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۳:۵۴
رییس جمهور:
تهران هیچ محدودیتی برای توسعه همه جانبه روابط با قرقیزستان قائل نیست
رییس‌ جمهور با تاکید بر اینکه تهران هیچ محدودیتی برای توسعه همه جانبه روابط با بیشکک قائل نیست ، ابراز امیدواری کرد که با اجرای توافقات میان دو کشور، مناسبات دوستانه و برادرانه فی‌مابین، بیش از پیش ...
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۰:۴۴
کریمی قدوسی:
سپاه تهدیدات ترامپ را به فرصت تبدیل می‌کند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مردمی بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عاملی است که می‌تواند در برابر تهدیدات ترامپ به عنوان یک الگوی جهانی عمل کند.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۸:۳۴
ظریف:
جنگ‌طلبان اعتراف کردند که بیشتر نگران پایبندی ما به برجام هستند تا نقض آن
وزیر خارجه ایران با بیان اینکه جنگ‌طلبان اعتراف می‌کنند که بیشتر از نقض برجام، از پایبندی ما به آن نگران هستند، گفت: هیچ تغییر موضعی این را پنهان نمی‌کند و آمریکا باید تلاش کند همچون ما به برجام پایبن...
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۸:۳۳
دادستان تهران:
موضع گیری اخیر آمریکا درباره ایران مصداق باج‌خواهی است
دادستان تهران گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بارها اعلام کرده است که ایران در چارچوب توافق برجام حرکت کرده و لذا اقدام اخیر آمریکا، مصداق باج‌خواهی است.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۸:۳۰
رییس جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
سخنان اخیر ترامپ با آگاهی و ایستادگی مردم بی‌اثر شد/ مسیر فعلی دولت آمریکا مسیر انزوا و بی‌اعتمادی است
رییس‌ جمهور با تقدیر از یکپارچگی و هوشیاری مسئولان، احزاب و مردم در قبال سخنان اخیر رییس جمهور آمریکا، گفت: سخنان اخیر ترامپ با آگاهی و ایستادگی مردم بی‌اثر شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۸:۲۴
کدخدایی:
طرح الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر در شورای نگهبان بررسی می‌شود
طبق اعلام سخنگوی شورای نگهبان، بررسی جزء ۵ بند ۱۰ سیاست‌های کلی انتخابات و طرح الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر در دستورکار فردای شورای نگهبان قرار دارد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۳۱
نوبخت:
تلاش دولت فعال کردن طرح های عمرانی در کشور است/ رهبر انقلاب تأكيد بر روابط سازنده با دنيا دارند
رييس سازمان برنامه و بودجه گفت: تلاش دولت جمهوري اسلامي ايران بر اين است كه طرح هاي عمراني را فعال كند، همچنين مي كوشيم كه بخش هاي دولتي را به بخش خصوصي واگذار كنيم.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۴۵
دیدار لاریجانی با رؤسای پارلمان پاکستان، کره جنوبی، کویت و گینه بیسائو
رئیس مجلس شورای اسلامی با رؤسای پارلمانی کشورهای پاکستان، کره جنوبی، کویت و گینه بیسائو دیدار و گفت و گو کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۲۱:۱۳
رییس جمهور در دیدار جامعه روحانیت مبارز مطرح کرد؛
اهتمام دولت به استمرار رابطه و استفاده از همکاری روحانیت
رییس جمهور اسلام و جمهوریت را دو استوانه مستحکم نظام اسلامی و یادگار ارزشمند امام راحل (ره) دانست و تأکید کرد: مجموعه دولت برآمده از اراده ملت است و در عین حال خود را موظف به اجرای احکام اسلامی می دا...
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵:۴۳
شرفی:
ترامپ مجبور به عذرخواهی از ایران خواهد شد
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ در آینده نزدیک به دلیل اظهارات خصمانه خود علیه ایران مجبور به عذرخواهی می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵:۲۳
بروجردی در دیدار با فرستاده ویژه فرانسه:
آمریکا با نقض برجام انگیزه حرکت ایران در مسیر تعهدات را از بین می‌برد
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: درصورت نقض برجام ازسوی آمریکا، انگیزه‌ای برای ادامه مسیر در جهت اجرای برجام نخواهیم داشت.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۲۸
لاریجانی در دیدار با دبیر اجرائی سازمان پیمان منع آزمایش هسته‌ای:
ایران در صورت عدم بهره‌مندی از برجام نسبت به توافق هسته‌ای تجدیدنظر می‌کند
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار باشد با رفتار نادرست ترامپ، ایران بهره‌ای از برجام نبرده و صرفا هزینه بپردازد، حتما در این موضوع تجدیدنظر خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۲۳
با حکم رئیس‌جمهور صورت پذیرفت؛
انتصاب وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش به عنوان «عضو هیأت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران»
رئیس‌ جمهور در حکمی وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش را به عنوان «عضو هیأت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۲۳:۰۶
در حاشیه اجلاس اتحادیه بین‌المجالس صورت گرفت؛
دیدار لاریجانی با رؤسای پارلمانی ویتنام، عراق، ترکیه و مکزیک
رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه اجلاس اتحادیه بین‌المجالس با رؤسای پارلمانی کشورهای ویتنام، عراق، مکزیک و ترکیه دیدار و گفت و گو کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۲۱:۵۶
در جلسه هیأت دولت به ریاست روحانی؛
سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق ۱۴۰۴ تصویب شد
هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور، سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق ۱۴۰۴ و آیین نامه تشخیص قراردادهای مهم نفتی و نحوه انعقاد آنها را با هدف شف...
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۸:۴۷
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست اتحادیه بین‌المجالس:
رویکرد رئیس‌جمهور آمریکا در برجام نمایانگر بی‌تعهدی این کشور است
لاریجانی گفت: رئیس‌جمهور آمریکا نه به توافقات بین‌المللی پایبند است و نه احترامی برای سازمان ملل قائل است و به همه کشورها نشان می‌دهد که دولت آمریکا به هیچ تعهدی پایبند نیست.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۶:۲۹
لاریجانی:
ترامپ میدان سیاست را با معاملات ملکی اشتباه گرفته است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: معلوم بود که برخی کشورها مانند اسرائیل و عربستان نقش زیادی در نگارش و خط دادن به ترامپ داشتند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۲۲:۴۹
معاون وزیر ارتباطات مطرح کرد؛
استفاده از بستر پست برای ترویج فرهنگ تشیع
مدیرعامل پست کشور گفت: تمام تلاش ما بر این است تا گامی در جهت ترویج و تبلیغ فرهنگ غنی تشیع که مهد آن در قم است برداریم و از بستر پست برای ترویج فرهنگ شیعه استفاده کنیم.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۹:۰۲
روحانی در دیدار سفیر جدید نروژ در تهران:
ایران علاقه مند است مناسبات و همکاری‌های اقتصادی خود را با نروژ بیش از پیش گسترش دهد
رییس جمهور توسعه روزافزون مناسبات و همکاری‌های ایران و نروژ در همه زمینه‌ها بویژه در بخش اقتصادی را مورد تأکید قرار داد و گفت: جمهوری اسلامی ایران علاقه مند است مناسبات و همکاری‌های اقتصادی خود را با...
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۷:۰۴
روحانی هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید یونان:
گفت و گو و همکاری بهترین راه حل برای اختلافات بین المللی است
رییس‌ جمهور روابط ایران و یونان را تاریخی توصیف کرد و گفت: تهران و آتن ظرفیت‌ها و زمینه‌های بسیار خوبی برای توسعه روابط در حوزه‌های مختلف دارند و جمهوری اسلامی ایران برای فعال کردن همه این ظرفیت‌ها آ...