سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ Tuesday, February 21, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۳
شناسه خبر: ۴۷۰۹۳۴
 
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس:
انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس با تأكيد بر اين‌كه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و خارج كردن مردم از صحنه است، گفت: انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، سيد جواد ساداتي نژاد عصر امروز در جمع مردم كاشان، با اشاره به اين كه آمريكا به دنبال فروپاشي نظام اسلامي ايران بوده و با تمديد تحريمها به دنبال جداكردن مردم از نظام و ولايت است، گفت: امكان ندارد با مذاكره بتوان تحريمها را برداشت چرا كه نتيجه مذاكرات را امروز همه شاهد هستند و وزير خارجه نيز به آن اعتراف كرد.

وي با بيان اينكه بايد آينده نگر بود، از گذشته درس گرفت و رفتارها را شناخت، اظهار داشت: نبايد ساده لوحانه و ساده انگارانه به موضوعات نگاه كرد، چرا كه آمريكا دشمن است، دشمن هم خواهد بود و اين موضوع را هم امام خميني(ره) و هم رهبر معظم انقلاب فرمودند، هركس در دنيا به آمريكا اعتماد كرده سيلي خورده است.

ساداتي نژاد ادامه داد: البته نمي‌گوييم ما در جريان برجام سيلي خورديم اما ضربه خورديم و اين در حالي است كه ملت ايران در طول انقلاب بارها و بارها به آمريكا سيلي زده است و سيلي هم خواهد زد اما با همه اينها ما از برجام ضربه خورديم.

نماينده مردم كاشان و آران و بيدگل در مجلسدر ادامه با اشاره به اين فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر اينكه به خنده هاي اينها نگاه نكنيد كه اينها دشنه در دست دارند و فريبكار هستند و از پشت به شما خنجر مي زنند، گفت: آنها در برجام نيز با تمديد تحريمها بر عليه جمهوري اسلامي از پشت خنجر زدند.

وي با تأكيد بر اينكه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و  خارج كردن مردم از صحنه  است، گفت: در حوزه فرهنگ با ولنگاري فرهنگي و در سياست خارجي با رويكرد به مذاكره و اعتماد، مسامحه گري، سهل انديشي، اعتماد كردن، بزك كردن دشمن با اقتصاد سرمايه داري و در حوزه هاي علميه با هزينه سازي و هدر دادن سرمايه هاي علمي را مي توان از جمله حوزه هاي نفوذ نام برد كه توسط دشمن دنبال مي شود.

ساداتي نژاد، بهترين راهكار براي مقابله با حوزه هاي  مختلف نفوذ دشمن را تبعيت از ولايت دانست و اظهار داشت: تا زماني كه از رهبري تبعيت كنيم و پشت سر ولايت باشيم و انقلابي باشيم، تمامي راههاي نفوذ دشمن بسته و بي اثر خواهد شد و همانگونه كه رهبري گفت من ديپلمات نيستم انقلابي هستم، انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گفته وي دشمن حتي به دنبال غير انقلابي كردن واژه هاي استقلال و انقلابي است و به دنبال اين است تا شخصيت ها را هم غير انقلابي كند، از اين رو مي‌گويند، پيامبر اكرم پيامبر رحمت است، امام حسن(ع) امام صلح است و امام حسين(ع) امام مذاكره است، بنابراين تحريف امام به معناي انقلابي زدايي از شخصيتها در موضوعات مختلف مانند عاشورا است و عاشورا درس مذاكره در انقلابي زدايي از شخصيتها مي شود.

ساداتي همچنين، انقلابي زدايي از نهادها، مسجد، هيات، بسيج و سپاه با اين توجيه كه هيات مذهبي تنها جاي سينه زني و عزاداري است و مسجد جاي عبادت است و حوزه جاي احكام است را در دستور كار دشمن دانست و عنوان كرد: براي اينكه دشمن در اهداف خود موفق نشود، رهبر معظم انقلاب بر انقلابي بودن و انقلابي ماندن  قوه قضائيه و مجلس و حوزه تأكيد كرد.  

عضو كميسيون آموزش مجلس يادآور شد: تا زماني كه مردم پيوند خود با رهبري را محكم داشته باشند و گوش به فرمان ولي فقيه باشند، قطعا هيچ فتنه اي در كشور موفق نخواهد شد و اين رمز ماندگاري ما است./1307/پ202/ج1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۸
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۵:۰۳
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد
صحن علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز به کار کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۴۸
لاریجانی خبرداد؛
تشکیل ۵ کمیته تخصصی برای پیگیری اهداف کنفرانس فلسطین
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ۵ کمیته تخصصی برای پیگیری اهداف کنفرانس فلسطین تشکیل می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۱:۲۴
در گفت‌وگو با رسا عنوان شد؛
واکنش سخنگوی کمیسیون امنیت به حواشی سفر نخست وزیر سوئد
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی، به حواشی سفر اخیر نخست وزیر سوئد به ایران واکنش نشان داد و این رفتارها را خلاف عرف دیپلماسی دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۱:۰۰
ابتکار در همدان:
ابلاغ رهبری نسبت به سیاست‌های محیط زیست مایه دلگرمی شد
ابتکار گفت: ابلاغ رهبر معظم انقلاب در سال گذشته نسبت به سیاست های کلی نظام و محیط زیست مایه دلگرمی دولت در زمینه محیط زیست قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۳:۱۱
با رأی نمایندگان خانه ملت؛
ادامه بررسی کلیات لایحه بودجه 96 به روز سه‌شنبه موکول شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفتند ادامه بررسی کلیات لایحه بودجه سال 96 را به روز سه‌شنبه هفته جاری موکول کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۲:۴۶
یوسف‌نژاد:
بیکاری و رکود همچنان در کشور مشاهده می‌شود
نماینده مردم ساری در مجلس گفت: فضای عمومی کشور به گونه‌ای است که رکود، بیکاری و وضعیت خاص اشتغال را شاهدیم منابع ما نیز محدود است.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۲:۴۳
کاتب مطرح کرد؛
رشد12 درصدی سرمایه‌گذاری‌ برای رسیدن به رشد اقتصادی در بودجه 96
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد 12.3 درصدی سرمایه‌گذاری در بودجه سال 96 شاهد هستیم که برای رسیدن به رشد اقتصادی 7.6 درصدی نیاز به این میزان سرمایه‌گذاری داریم.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۲:۴۰
حاجی دلیگانی:
بودجه 96 سیاست توسعه بازار بدهی را پیگیری می‌کند
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: روند بودجه‌ای سال آتی بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی را تا 20 درصد افزایش خواهد داد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۰:۵۵
اسامی موافقان و مخالفان کلیات لایحه بودجه 96 اعلام شد
هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی اسامی 20 نفر از موافقان و مخالفان لایحه بودجه سال 96 کشور را اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۳:۲۲
رییس جمهور در جلسه هیأت دولت:
راه پیشرفت کشور همدلی و اتحاد نیروهای وفادار به انقلاب است
رییس جمهور راه پیشرفت و تعالی کشور را در همدلی، هماهنگی و اتحاد نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۵:۵۰
با رأی اعتماد نمایندگان مجلس؛
وزیر راه از قطار دولت پیاده نشد
نمایندگان خانه ملت با ۱۷۶ رای مخالف به استیضاح اجازه ادامه فعالیت عباس آخوندی به عنوان وزیر راه و شهرسازی را صادر کردند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۴:۳۱
به ریاست لاریجانی؛
نشست علنی بعد از ظهر مجلس شورای اسلامی آغاز شد
نشست علنی جلسه بعد از ظهر مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل آغاز به کار کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۵۷
جهت ادامه استیضاح وزیر راه؛
جلسه علنی مجلس به نوبت عصر کشیده شد
نایب رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: به دلیل طولانی شدن روند استیضاح وزیر راه و شهرسازی، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز در نوبت عصر ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۳۷
بیگی:
آخوندی کفایت تصدی پست وزارت راه را ندارد
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: آقای آخوندی شما کسانی را به کار می‌گیرید که فاقد تخصص با کارهای لازم هستند و یا حداقل علامت سؤال‌های جدی در مورد صلاحیت آنها مطرح است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۳۴
فرهنگی:
استیضاح وزیر راه در یک فرایند کارشناسی شده شکل گرفته است
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: استیضاح وزیر راه و شهرسازی بر اساس یک روند کارشناسی شده شکل گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۲۵
قاضی پور:
مدارک بسیاری از خلاف‌های وزیر راه داریم
نماینده مردم ارومیه در مجلس خطاب به آخوندی گفت: آقای وزیر! در این مدت استیضاح بیش از یک گونی مدارک به دست ما رسیده که متأسفانه همه آنها دارای مسأله بوده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۲۲
آخوندی:
نباید از جاده حق و انصاف خارج شویم/ استعفا دادم اما رییس جمهور نپذیرفت
وزیر راه و شهرسازی در جلسه استیضاح خود گفت: در جامعه‌ای که مردم سالاری دینی در آن حاکم است باید همواره در راه حق و انصاف حرکت کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۱۵
مقدسی در موافقت با استیضاح آخوندی؛
استیضاح جراحی است که به قوام دولت می‌انجامد
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه استیضاح جراحی است که به قوام و ثبات در دولت می‌انجامد، گفت: عدم توجه به ساخت داخل، عدم پاسخگویی به مطالبات اجتماعی و رفع بیکاری از محورهای ا...
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۱۳
طی بیانیه ای از سوی فراکسیون مستقلان ولایی مطرح شد؛
استمرار خدمت رسانی آخوندی به مصلحت کشور است
فراکسیون مستقلان ولایی طی بیانیه ای استمرار خدمت رسانی عباس آخوندی در کسوت وزارت راه و شهرسازی را به مصلحت کشور دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۲:۱۰
طی تذکری در صحن مجلس صورت گرفت؛
انتقاد ابطحی از تأخیر چند ماهه برپایی جلسه استیضاح آخوندی
نماینده خمینی‌شهر در مجلس با تأکید بر اینکه قبلاً در مجلس در مورد استیضاح‌ها لابی‌گری صورت نمی‌گرفت، از تأخیر چند ماهه در برگزاری جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی انتقاد کرد.