پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ Thursday, December 14, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۳
شناسه خبر: ۴۷۰۹۳۴
 
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس:
انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس با تأكيد بر اين‌كه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و خارج كردن مردم از صحنه است، گفت: انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، سيد جواد ساداتي نژاد عصر امروز در جمع مردم كاشان، با اشاره به اين كه آمريكا به دنبال فروپاشي نظام اسلامي ايران بوده و با تمديد تحريمها به دنبال جداكردن مردم از نظام و ولايت است، گفت: امكان ندارد با مذاكره بتوان تحريمها را برداشت چرا كه نتيجه مذاكرات را امروز همه شاهد هستند و وزير خارجه نيز به آن اعتراف كرد.

وي با بيان اينكه بايد آينده نگر بود، از گذشته درس گرفت و رفتارها را شناخت، اظهار داشت: نبايد ساده لوحانه و ساده انگارانه به موضوعات نگاه كرد، چرا كه آمريكا دشمن است، دشمن هم خواهد بود و اين موضوع را هم امام خميني(ره) و هم رهبر معظم انقلاب فرمودند، هركس در دنيا به آمريكا اعتماد كرده سيلي خورده است.

ساداتي نژاد ادامه داد: البته نمي‌گوييم ما در جريان برجام سيلي خورديم اما ضربه خورديم و اين در حالي است كه ملت ايران در طول انقلاب بارها و بارها به آمريكا سيلي زده است و سيلي هم خواهد زد اما با همه اينها ما از برجام ضربه خورديم.

نماينده مردم كاشان و آران و بيدگل در مجلسدر ادامه با اشاره به اين فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر اينكه به خنده هاي اينها نگاه نكنيد كه اينها دشنه در دست دارند و فريبكار هستند و از پشت به شما خنجر مي زنند، گفت: آنها در برجام نيز با تمديد تحريمها بر عليه جمهوري اسلامي از پشت خنجر زدند.

وي با تأكيد بر اينكه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و  خارج كردن مردم از صحنه  است، گفت: در حوزه فرهنگ با ولنگاري فرهنگي و در سياست خارجي با رويكرد به مذاكره و اعتماد، مسامحه گري، سهل انديشي، اعتماد كردن، بزك كردن دشمن با اقتصاد سرمايه داري و در حوزه هاي علميه با هزينه سازي و هدر دادن سرمايه هاي علمي را مي توان از جمله حوزه هاي نفوذ نام برد كه توسط دشمن دنبال مي شود.

ساداتي نژاد، بهترين راهكار براي مقابله با حوزه هاي  مختلف نفوذ دشمن را تبعيت از ولايت دانست و اظهار داشت: تا زماني كه از رهبري تبعيت كنيم و پشت سر ولايت باشيم و انقلابي باشيم، تمامي راههاي نفوذ دشمن بسته و بي اثر خواهد شد و همانگونه كه رهبري گفت من ديپلمات نيستم انقلابي هستم، انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گفته وي دشمن حتي به دنبال غير انقلابي كردن واژه هاي استقلال و انقلابي است و به دنبال اين است تا شخصيت ها را هم غير انقلابي كند، از اين رو مي‌گويند، پيامبر اكرم پيامبر رحمت است، امام حسن(ع) امام صلح است و امام حسين(ع) امام مذاكره است، بنابراين تحريف امام به معناي انقلابي زدايي از شخصيتها در موضوعات مختلف مانند عاشورا است و عاشورا درس مذاكره در انقلابي زدايي از شخصيتها مي شود.

ساداتي همچنين، انقلابي زدايي از نهادها، مسجد، هيات، بسيج و سپاه با اين توجيه كه هيات مذهبي تنها جاي سينه زني و عزاداري است و مسجد جاي عبادت است و حوزه جاي احكام است را در دستور كار دشمن دانست و عنوان كرد: براي اينكه دشمن در اهداف خود موفق نشود، رهبر معظم انقلاب بر انقلابي بودن و انقلابي ماندن  قوه قضائيه و مجلس و حوزه تأكيد كرد.  

عضو كميسيون آموزش مجلس يادآور شد: تا زماني كه مردم پيوند خود با رهبري را محكم داشته باشند و گوش به فرمان ولي فقيه باشند، قطعا هيچ فتنه اي در كشور موفق نخواهد شد و اين رمز ماندگاري ما است./1307/پ202/ج1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۱ + ۷
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۲۳:۳۰
پس از شرکت در اجلاس سران اسلامی؛
رییس جمهور به تهران بازگشت
رییس جمهور چهارشنبه شب و پس از شرکت در اجلاس فوق العاده سران و مسوولان ارشد ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی در استانبول، به تهران بازگشت.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۲۱:۰۴
روحانی در دیدار رییس جمهور ترکیه:
یکپارچگی در اجلاس استانبول، مسلمانان را نسبت به مسأله فلسطین امیدوار کرد
رییس جمهور با تاکید بر اینکه تهران آماده گسترش روابط دوجانبه، چندجانبه و منطقه‌ای با ترکیه است، به فرصت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در ایران از جمله در حوزه نفت، گاز، صنعت و حمل و نقل اشاره کرد و اظهارداشت...
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۷:۰۰
روحانی در اجلاس فوق العاده سازمان همکاری اسلامی:
آمریکا در پی منافع حداکثری صهیونیست ها است/ فلسطین موضوع اول جهان اسلام باشد
رییس جمهور کشورهای اسلامی را به اتحاد فرا خواند و هفت اقدام ضروری برای مقابله با تصمیم غیر قانونی آمریکا درباره قدس پیشنهاد کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۴۹
با حضور رییس جمهور؛
اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی آغاز شد
اجلاس فوق العاده سران و مسوولان ارشد ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی، روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور در استانبول ترکیه آغاز شد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۴۴
حجت الاسلام سلیمی:
وزارت خارجه درباره مذاکرات جانسون در موضوع زاغری توضیح دهد
نماینده مردم محلات در مجلس از وزارت خارجه خواستدرباره مذاکرات وزیر امور خارجه انگلیس در موضوع نازنین زاغری توضیح دهد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۳۲
با نظر نمایندگان مجلس؛
نحوه پرداخت حقوق جانبازان بسیجی و پاسدار مشخص شد
نمایندگان مجلس نحوه پرداخت حقوق جانبازان بسیجی و سربازان پاسدار بر اساس قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران را تعیین کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۲۹
تذکر نمایندگان به رییس‌جمهور در لزوم پاکسازی بانک مرکزی از عناصر فاسد
نمایندگان خمین، همدان و نجف‌آباد به رییس جمهور ضرورت پاکسازی بانک مرکزی از عناصر فاسد و فرصت‌طلب را متذکر شدند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۱:۴۳
با تصمیم وکلای ملت؛
بخشی از آیین نامه داخلی مجلس تغییر می‌کند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی اصلاح موادی از آیین نامه داخلی خود را در دستور کار قرار دادند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۰:۵۰
حاجی دلیگانی:
لایحه بودجه ۹۷ گره‌ای از مشکلات باز نخواهد کرد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بودجه ارائه شده از سوی دولت برای سال ۹۷ را سبب پیچیده تر شده وضعیت کشور دانست و تأکید کرد که لایحه بودجه ۹۷ گره‌ای از مشکلات باز نخواهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۰:۲۱
با موافقت نمایندگان مجلس صورت گرفت؛
ارسال گزارش کمیسیون فرهنگی درباره عدم اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان به قوه قضائیه
نمایندگان براساس ماده ۲۳۶ آیین‌نامه گزارش عدم اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان از سوی دولت را به قوه قضائیه ارائه کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۰۹:۱۲
به ریاست لاریجانی؛
نشست علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی رییس مجلس آغاز شد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۹:۳۷
به منظور شرکت در اجلاس سازمان همکاری اسلامی؛
رییس جمهور تهران را به مقصد استانبول ترک کرد
رییس جمهور برای شرکت و سخنرانی در اجلاس فوق العاده سران و مسؤولان ارشد ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی در خصوص قدس شریف، عازم استانبول ترکیه شد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۹:۳۳
رییس جمهور در فرودگاه مهرآباد و در جمع خبرنگاران:
قدس پایتخت دولت فلسطین خواهد بود/ فلسطین موضوع اول مسلمانان جهان است
رییس جمهور در تشریح برنامه ها و اهداف سفر به ترکیه، گفت: این سفر به دعوت رییس جمهور ترکیه که ریاست سازمان همکاری اسلامی را نیز برعهده دارد و برای شرکت در نشست اضطراری سران عضو سازمان همکاری اسلامی ان...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۳:۱۶
کارت زرد مجلس به وزیر نفت
نمایندگان مجلس با اکثریت آراء سوال نماینده شاهین‌شهر از وزیر نفت درباره علت تصمیم بر اجرای طرح برندینگ سوخت برخلاف اختیارات قانونی را وارد دانستند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۴۴
وکلای ملت طی بیانیه‌ای خواستار شدند؛
کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی قطع رابطه کنند
۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از کشورهای اسلامی خواستند تا روابط دیپلماتیک خود را با رژیم صهیونیستی قطع کرده و مبادلات اقتصادی با آمریکا را به حداقل برسانند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۰:۵۳
نمایندگان مجلس مصوب کردند؛
اقلیت‌های دینی می‌توانند کاندیدای انتخابات شوراها شوند
وکلای ملت مصوب کردند تا اقلیت‌های دینی شناخته شده در قانون اساسی بتوانند برای نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی اعلام نامزدی کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۰۹:۰۵
به ریاست لاریجانی؛
نشست علنی مجلس آغاز شد
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۲۰:۳۹
بازدید رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی از سازمان صنایع هوایی
رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح بازدید کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۲۰:۲۵
وزیر دفاع:
مسؤولیت درگیری‌های منطقه ‌متوجه آمریکا است‌‌
امیر حاتمی اقدام خصمانه ‌ترامپ در به رسمیت شناختن قدس شریف‌‌ به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی را فتنه‌ عمیق برای تضییع حقوق مردم فلسطین دانست و گفت: مسؤولیت هرگونه تنش بیشتر در منطقه ‌متوجه آمری...
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۲۰:۲۲
در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مطرح شد؛
انتقاد معاون اول رییس جمهور از کم‌کاری در گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی
معاون اول رییس جمهور با انتقاد از کم کاری نسبت به گفتمان سازی افتصاد مقاومتی، گفت: نخبگان کشور، دانشگاه‌ها، دستگاه‌های مختلف بخصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما که مسؤولیت اصلی گفتمان‌سازی ر...