سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ Tuesday, January 24, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۳
شناسه خبر: ۴۷۰۹۳۴
 
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس:
انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس با تأكيد بر اين‌كه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و خارج كردن مردم از صحنه است، گفت: انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، سيد جواد ساداتي نژاد عصر امروز در جمع مردم كاشان، با اشاره به اين كه آمريكا به دنبال فروپاشي نظام اسلامي ايران بوده و با تمديد تحريمها به دنبال جداكردن مردم از نظام و ولايت است، گفت: امكان ندارد با مذاكره بتوان تحريمها را برداشت چرا كه نتيجه مذاكرات را امروز همه شاهد هستند و وزير خارجه نيز به آن اعتراف كرد.

وي با بيان اينكه بايد آينده نگر بود، از گذشته درس گرفت و رفتارها را شناخت، اظهار داشت: نبايد ساده لوحانه و ساده انگارانه به موضوعات نگاه كرد، چرا كه آمريكا دشمن است، دشمن هم خواهد بود و اين موضوع را هم امام خميني(ره) و هم رهبر معظم انقلاب فرمودند، هركس در دنيا به آمريكا اعتماد كرده سيلي خورده است.

ساداتي نژاد ادامه داد: البته نمي‌گوييم ما در جريان برجام سيلي خورديم اما ضربه خورديم و اين در حالي است كه ملت ايران در طول انقلاب بارها و بارها به آمريكا سيلي زده است و سيلي هم خواهد زد اما با همه اينها ما از برجام ضربه خورديم.

نماينده مردم كاشان و آران و بيدگل در مجلسدر ادامه با اشاره به اين فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر اينكه به خنده هاي اينها نگاه نكنيد كه اينها دشنه در دست دارند و فريبكار هستند و از پشت به شما خنجر مي زنند، گفت: آنها در برجام نيز با تمديد تحريمها بر عليه جمهوري اسلامي از پشت خنجر زدند.

وي با تأكيد بر اينكه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و  خارج كردن مردم از صحنه  است، گفت: در حوزه فرهنگ با ولنگاري فرهنگي و در سياست خارجي با رويكرد به مذاكره و اعتماد، مسامحه گري، سهل انديشي، اعتماد كردن، بزك كردن دشمن با اقتصاد سرمايه داري و در حوزه هاي علميه با هزينه سازي و هدر دادن سرمايه هاي علمي را مي توان از جمله حوزه هاي نفوذ نام برد كه توسط دشمن دنبال مي شود.

ساداتي نژاد، بهترين راهكار براي مقابله با حوزه هاي  مختلف نفوذ دشمن را تبعيت از ولايت دانست و اظهار داشت: تا زماني كه از رهبري تبعيت كنيم و پشت سر ولايت باشيم و انقلابي باشيم، تمامي راههاي نفوذ دشمن بسته و بي اثر خواهد شد و همانگونه كه رهبري گفت من ديپلمات نيستم انقلابي هستم، انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گفته وي دشمن حتي به دنبال غير انقلابي كردن واژه هاي استقلال و انقلابي است و به دنبال اين است تا شخصيت ها را هم غير انقلابي كند، از اين رو مي‌گويند، پيامبر اكرم پيامبر رحمت است، امام حسن(ع) امام صلح است و امام حسين(ع) امام مذاكره است، بنابراين تحريف امام به معناي انقلابي زدايي از شخصيتها در موضوعات مختلف مانند عاشورا است و عاشورا درس مذاكره در انقلابي زدايي از شخصيتها مي شود.

ساداتي همچنين، انقلابي زدايي از نهادها، مسجد، هيات، بسيج و سپاه با اين توجيه كه هيات مذهبي تنها جاي سينه زني و عزاداري است و مسجد جاي عبادت است و حوزه جاي احكام است را در دستور كار دشمن دانست و عنوان كرد: براي اينكه دشمن در اهداف خود موفق نشود، رهبر معظم انقلاب بر انقلابي بودن و انقلابي ماندن  قوه قضائيه و مجلس و حوزه تأكيد كرد.  

عضو كميسيون آموزش مجلس يادآور شد: تا زماني كه مردم پيوند خود با رهبري را محكم داشته باشند و گوش به فرمان ولي فقيه باشند، قطعا هيچ فتنه اي در كشور موفق نخواهد شد و اين رمز ماندگاري ما است./1307/پ202/ج1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۲ + ۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۶:۲۱
عارف:
انقلاب در مقابله با فاسدان با کسی عقد اخوت ندارد
رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان درباره حواشی «ح.ف»، گفت: برای مقابله با فاسدان، انقلاب نشان داد که با کسی عقد اخوت ندارد و نباید بحث فساد جناحی و سیاسی شود. انتظار این است در بحث فساد تمامی مف...
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۵:۰۰
در جلسه شورای عالی اشتغال مطرح شد؛
لزوم استفاده از همه ظرفیت ها برای تسریع در روند اشتغال‌آفرینی
شورای عالی اشتغال به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی آخرین وضعیت بازار کار را مورد بررسی قرار داد و در آن لزوم استفاده از همه ظرفیت ها برای تسریع در روند اشتغال‌آفرینی مورد تاکید قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۷:۰۹
وزیر ارشاد:
مشهدالرضا از افتخارات ما در دنیای پرآشوب است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اهمیت مشهد به جهت حضور معنوی سلاله پیامبر بزرگ اسلام، حضرت رضا(ع) است که خود رهبر گفتگوگران بوده است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۱:۰۳
رییس قوه قضاییه:
هیچ اختلافی در دفاع از منافع ملی و مقابله با دشمن وجود ندارد
آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه هیچ گونه اختلافی در مورد منافع ملی در کشور وجود ندارد، به نزدیکی ترامپ به رژیم صهیونیستی اشاره کرد وگفت: به نظر می رسد که نزدیکی دولت های آمریکا به رژیم صهیونیستی ...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۵:۳۱
با حکم رییس جمهور؛
حسین ناجی عضو شورای رقابت شد
رییس‌ جمهور به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی «حسین ناجی» را برای یک دوره شش ساله به عنوان عضو جدید شورای رقابت منصوب کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۵:۲۸
قاسمی در نشست خبری:
اجازه بازگشایی مجدد پرونده برجام را نمی دهیم
سخنگوی وزارت خارجه درباره این که آیا درباره برجام با مقامات جدید آمریکا گفت وگویی خواهند داشت، گفت: آن چه مربوط به برجام بوده طی شده و پرونده از نظر ما بسته است؛ به هیچ دلیل و منطقی اجازه نمی دهیم آن...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۵:۱۲
در جلسه هیأت دولت صورت گرفت؛
مأموریت رییس جمهور به وزرا و مسؤولان برای رسیدگی به وضعیت پلاسکو
رییس‌جمهور با تشکر از همه عواملی که در امدادرسانی حادثه ساختمان پلاسکو تلاش کردند، گفت : آنچه به لحاظ عاطفی این موضوع را سنگین تر می‌کند، جان باختن آتش‌نشان‌های قهرمانی است که با بذل جان خود برای ‏دف...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۴:۲۳
سخنگوی کمیسیون تلفیق تشریح کرد؛
جزئیات خرید خدمت سربازان غایب در سال ۹۶/ سهم بودجه از درآمدهای نفتی مشخص شد
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 96َ گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، بودجه عمومی کل کشور از درآمدهای نفتی در سال 96 صد هزار و یک میلیارد تومان خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۳:۱۶
در گفت وگو با رسا مطرح شد؛
نظر حجت الاسلام ابوترابی فرد درباره جبهه مردمی نیروهای انقلاب
نائب رییس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که هدف اصلی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی رفع نیازهای اساسی جامعه است، ابزار امیدواری کرد این کار با همدلی و محبت محقق شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱:۴۰
آصفری در گفت و گو با رسا:
ترامپ هیچ گاه راه اوباما را کنار نخواهد گذاشت
فعال سیاسی اصولگرا گفت: ترامپ هیچ گزینه ای جز ادامه راه اوباما در پیش ندارد و شعارهایی که در یک سال گذشته مبنی بر تغییر سیاست آمریکا در ارتباط با سوریه داشت صرفا جنبه تبلیغاتی داشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۷:۳۱
مشاور فرهنگی رییس جمهور:
عدم ارتباط کشورهای منطقه با یکدیگر عامل بی‌ثباتی است
آشنا گفت: کشورهای منطقه از این اندیشه غافل شده‌اند که شرایط در منطقه عوض شده است، همچنین عدم ارتباط منطقه با یکدیگر باعث شده که دیگر نتوانیم ثبات لازم را شاهد باشیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۷:۱۵
جوکار:
جریان مقاومت در نشست آستانه دست برتر را دارد
فعال سیاسی گفت: امروز موازنه قدرت به نفع دولت و ملت سوریه است و اگر دخالت های آمریکا و هم پیمانانش در سوریه ادامه یابد نتیجه اعمال خود را در میدان نبرد خواهد دید.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۴۸
رییس جمهور 2 قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور، در نامه های جداگانه ای به وزارتخانه های «نفت» ، « نیرو» و «سازمان برنامه بودجه»، دو قانون مصوب مجلس را برای اجرا، ابلاغ کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۲۹
معاون رییس جمهور در امور زنان:
تحقق عدالت جنسیتی زنان را در مقابل آسیب‌های اجتماعی حفظ می کند
معاون رییس جمهور در امور زنان با بیان این که تحقق عدالت جنسیتی زنان را در مقابل آسیب‌های اجتماعی حفظ می کند، گفت: امیدواریم که در برنامه ششم توسعه به تحقق کامل عدالت جنسیتی دست پیدا کنیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۲:۳۹
وزیر ورزش و جوانان:
دولت تدبیر بسیاری از موانع سر راه جوانان را برداشت
وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت تدبیر و امید بسیاری از موانع و مکشلات را از سر راه جوانان برداشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۲:۳۵
جهانگیری خبر داد؛
بررسی علل وقوع حادثه پلاسکو در دولت
معاون اول رییس جمهور ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان رخداد تلخ و دردناک پلاسکو، از بررسی علل وقوع این حادثه در دولت خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۴۷
رییس جمهور:
حادثه تلخ پلاسکو درسی برای همه مسؤولان است/ برنامه جامع برای بافت های فرسوده نیاز داریم
رییس‌ جمهور با ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو اظهارداشت: این یک درس و هشداری برای همه مسئولین بود که در زمینه ایمن‌سازی زندگی مردم که جزو حقوق شهروندی همه است ، از جمله شهر ، منطقه...
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۰۹:۲۳
به منظور بررسی روند آواربرداری و امداد رسانی؛
رییس جمهور در محل حادثه ساختمان پلاسکو حضور یافت
رییس جمهوری صبح شنبه با حضور در محل حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکوی تهران، از نزدیک در جریان روند اقدامات انجام شده برای آواربرداری و نجات حادثه دیدگان قرار گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۷:۴۶
نماینده مردم بیرجند در مجلس در اعتراض به استاندار خراسان جنوبی:
نخبگان سیاسی جلوی حرف های بی ربط مقام مسؤول استان بایستند/ حوصله خدمت کردن ندارید به خانه خود برگردید
نماینده مردم بیرجند در مجلس گفت: دست مردم خوسف بسته است نمی توانند برای یک بیماری همیشه به بیرجند سفر کنند، آقای استاندار وضعیت اقتصادی مردم یک شهری که بسیاری از افراد آن تحت پوشش کمیته امداد هستند ب...
۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۶:۴۷
در پی حادثه ساختمان پلاسکو؛
هیأت دولت شنبه را عزای عمومی اعلام کرد
در پی حادثه ساختمان پلاسکو هیأت دولت با صدور اطلاعیه ای روز شنبه دوم بهمن را عزای عمومی اعلام کرد.