سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ Tuesday, April 25, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۳
شناسه خبر: ۴۷۰۹۳۴
 
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس:
انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است
عضوکميسيون تلفيق بودجه مجلس با تأكيد بر اين‌كه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و خارج كردن مردم از صحنه است، گفت: انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، سيد جواد ساداتي نژاد عصر امروز در جمع مردم كاشان، با اشاره به اين كه آمريكا به دنبال فروپاشي نظام اسلامي ايران بوده و با تمديد تحريمها به دنبال جداكردن مردم از نظام و ولايت است، گفت: امكان ندارد با مذاكره بتوان تحريمها را برداشت چرا كه نتيجه مذاكرات را امروز همه شاهد هستند و وزير خارجه نيز به آن اعتراف كرد.

وي با بيان اينكه بايد آينده نگر بود، از گذشته درس گرفت و رفتارها را شناخت، اظهار داشت: نبايد ساده لوحانه و ساده انگارانه به موضوعات نگاه كرد، چرا كه آمريكا دشمن است، دشمن هم خواهد بود و اين موضوع را هم امام خميني(ره) و هم رهبر معظم انقلاب فرمودند، هركس در دنيا به آمريكا اعتماد كرده سيلي خورده است.

ساداتي نژاد ادامه داد: البته نمي‌گوييم ما در جريان برجام سيلي خورديم اما ضربه خورديم و اين در حالي است كه ملت ايران در طول انقلاب بارها و بارها به آمريكا سيلي زده است و سيلي هم خواهد زد اما با همه اينها ما از برجام ضربه خورديم.

نماينده مردم كاشان و آران و بيدگل در مجلسدر ادامه با اشاره به اين فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر اينكه به خنده هاي اينها نگاه نكنيد كه اينها دشنه در دست دارند و فريبكار هستند و از پشت به شما خنجر مي زنند، گفت: آنها در برجام نيز با تمديد تحريمها بر عليه جمهوري اسلامي از پشت خنجر زدند.

وي با تأكيد بر اينكه، دشمن با پروژه نفوذ به دنبال خسته كردن مردم و  خارج كردن مردم از صحنه  است، گفت: در حوزه فرهنگ با ولنگاري فرهنگي و در سياست خارجي با رويكرد به مذاكره و اعتماد، مسامحه گري، سهل انديشي، اعتماد كردن، بزك كردن دشمن با اقتصاد سرمايه داري و در حوزه هاي علميه با هزينه سازي و هدر دادن سرمايه هاي علمي را مي توان از جمله حوزه هاي نفوذ نام برد كه توسط دشمن دنبال مي شود.

ساداتي نژاد، بهترين راهكار براي مقابله با حوزه هاي  مختلف نفوذ دشمن را تبعيت از ولايت دانست و اظهار داشت: تا زماني كه از رهبري تبعيت كنيم و پشت سر ولايت باشيم و انقلابي باشيم، تمامي راههاي نفوذ دشمن بسته و بي اثر خواهد شد و همانگونه كه رهبري گفت من ديپلمات نيستم انقلابي هستم، انقلابي بودن راه درمان و پيشگيري از نفوذ است.

به گفته وي دشمن حتي به دنبال غير انقلابي كردن واژه هاي استقلال و انقلابي است و به دنبال اين است تا شخصيت ها را هم غير انقلابي كند، از اين رو مي‌گويند، پيامبر اكرم پيامبر رحمت است، امام حسن(ع) امام صلح است و امام حسين(ع) امام مذاكره است، بنابراين تحريف امام به معناي انقلابي زدايي از شخصيتها در موضوعات مختلف مانند عاشورا است و عاشورا درس مذاكره در انقلابي زدايي از شخصيتها مي شود.

ساداتي همچنين، انقلابي زدايي از نهادها، مسجد، هيات، بسيج و سپاه با اين توجيه كه هيات مذهبي تنها جاي سينه زني و عزاداري است و مسجد جاي عبادت است و حوزه جاي احكام است را در دستور كار دشمن دانست و عنوان كرد: براي اينكه دشمن در اهداف خود موفق نشود، رهبر معظم انقلاب بر انقلابي بودن و انقلابي ماندن  قوه قضائيه و مجلس و حوزه تأكيد كرد.  

عضو كميسيون آموزش مجلس يادآور شد: تا زماني كه مردم پيوند خود با رهبري را محكم داشته باشند و گوش به فرمان ولي فقيه باشند، قطعا هيچ فتنه اي در كشور موفق نخواهد شد و اين رمز ماندگاري ما است./1307/پ202/ج1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۲ + ۷
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۲/۴ - ۲۱:۵۶
قالیباف در قم:
۹۶ درصد مردم از امکانات اقتصادی محروم هستند/ ناکارآمدی مشکل اساسی کشور است
قالیباف با بیان این که کشور نیازمند یک تحول اساسی در عرصه اقتصاد است، ریشه مشکلات را ناکارآمدی مدیران دانست.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۲۱:۳۰
حجت الاسلام ذوالنور:
مشکلات کشور ناشی از ناکارآمدی مدیران است
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بر اثر ناتوانی و ناکارآمدی برخی مدیران مشکلات بسیاری در کشور به وجود آمده و با واداداگی در عرصه دیپلماسی روبه رو هستیم.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۷:۱۱
در جلسه هیأت وزیران صورت گرفت؛
بررسی گزارش وزارت راه و شهرسازی درباره مسائل بخش مسکن
در جلسه هیأت وزیران، گزارش وزارت راه و شهرسازی درخصوص مسائل بنیادین بخش مسکن مورد بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۵:۳۱
روحانی در دیدار رییس مجلس ملی پاکستان:
باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و تحکیم روابط ایران و پاکستان استفاده کنیم
رییس‌ جمهور، بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات و همکاری های دو کشور و تحقق هدف ۵ میلیارد دلاری در روابط تجاری و اقتصادی تهران-اسلام آباد تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۱۷
میرسلیم در جمع نمایندگان فعلی و ادوار مجلس:
کوچکترین حرکتی که حتی بوی رقابت با قالیباف و رئیسی دهد انجام نمی‌دهیم
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ما برادرانه اعلام کردیم تابع نظرات بزرگان خود و روحانیت هستیم، گفت: ما مخالف وضع موجود و ادامه کار دولت فعلی هستیم.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۱۵
جهانگیری:
ایجاد شغل کار دشواری است
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برخی با شعار ایجاد شغل می‌خواهند مردم را فریب دهند، گفت: ایجاد شغل کار دشواری است.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴:۱۲
انتخابات ریاست جمهوری در ۱۳۱ نمایندگی ایران در خارج از کشور
دبیرستاد انتخابات کشور: انتخابات ریاست جمهوری در ۲۶۹ شعبه اخذ رای در ۱۰۲ کشور و ۱۳۱ نمایندگی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۳:۴۲
قدردانی ۱۰۳ نماینده مجلس از اجرای طرح نوروزی «آرامش بهاری»
جمعی از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری با مدیریت خوب سازمان اوقاف و امور خیریه تقدیر کردند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۳:۲۷
طی بیانیه‌ای صورت گرفت؛
تقدیر فراکسیون اهل سنت و روحانیت از مواضع آیت‌الله مکارم‌ در ایجاد وحدت
فراکسیون اهل سنت و روحانیت مجلس در بیانیه‌ای از مواضع حضرت آیت‌الله مکارم‌ در راستای ایجاد وحدت وانسجام در جامعه اسلامی تقدیر کردند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۲:۱۸
کواکبیان:
همه باید به نظر شورای نگهبان تمکین کنند
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه همه باید به نظر شورای نگهبان تمکین کنند، گفت: شورای نگهبان بر اساس سیاست‌های کلی انتخابات، مصادیق و شاخصه‌های رجل سیاسی و مذهبی و مدیر و مدبر بودن را مشخص کند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۹:۲۵
جلسه «غیرعلنی» خانه ملت آغاز شد
جهت استماع عملکرد اقتصادی دولت در سال ۹۵، مجلس شورای اسلامی جلسه غیرعلنی خود را آغاز کرد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۹:۱۴
در آغاز جلسه علنی مجلس؛
لاریجانی عید مبعث را تبریک گفت
رییس مجلس شورای اسلامی عید مبعث را به تمام ملت ایران تبریک گفت.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۰:۲۳
سخنگوی شورای نگهبان:
رای شورای نگهبان در احراز صلاحیت ها به امضای تمام اعضا رسیده است
سخنگوی شورای نگهبان در یادداشتی درباره شایعات متعدد انتخاباتی نوشت:آنچه برای شورای نگهبان رسمی و قطعی است اینکه نتایج اعلام شده به امضا تمام اعضا این شورا رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۲۰:۰۹
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در جمع خبرنگاران:
ظرف ۶ ماه گزارش اصلاح ساختارهای فسادزا را اعلام می‌کنم
داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اجازه نخواهم داد در هیچ کجای از کشور فساد لانه کند، گفت: ظرف ۶ ماه گزارش اصلاح ساختارهای فسادزا را اعلام می‌کنم.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۷:۳۵
رییس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا:
اغراض جناحی در رد صلاحیت‌‌ها نقش نداشت
رییس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، گفت: در رد صلاحیت‌‌ها هیچ گونه اغراض جناحی نقش نداشته است.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۷:۲۳
سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها:
اغراض سیاسی در رد صلاحیت داوطلبان دخالت نداشته است
سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، گفت: هیات‌های نظارت ملکف هستند برای رد صلاحیت شده‌ها مستندات متقن را مورد نظر قرار دهند.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۵:۱۲
روحانی در اجلاس بین مجمع جهانی شهرهای اسلامی:
شهرهای مهم اسلامی بهترین نماد تمدن اسلامی هستند
رییس جمهور با تاکید بر اینکه ساختمان ها باید محل آرامش مردم باشد، گفت: پیدا کردن منابع مشروع و سالم درآمدی برای شهرها ضروری است.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۴:۵۹
حجت الاسلام پژمان‌فر خبر داد؛
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در فراکسیون روحانیت حضور پیدا می کند
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است حجت الاسلام والمسلمین رییسی با حضور در فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در خصوص اهداف و برنامه‌های خود سخن بگوید.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۴:۵۶
نقوی حسینی:
اغلب کارگران توسط صاحبان کارخانه استثمار می شوند
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیسات خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:اغلب کارگران در کشور توسط سرمایه داران و صاحبان کارخانه استثمار می شوند و حق بیمه آنها پرداخت نمی شود.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۴:۳۵
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:
نیازمند مدیرانی هستیم که متکی به خارج نباشند
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بسیاری از صنایع ما با مشکل مواجه شدند؛ ما نیازمند مدیرانی هستیم که اعتقادی غیورانه داشته و متکی به خارج نباشند.