Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - عدم همگرایی نیروهای انقلابی زمینه ساز نفوذ دشمن است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ Friday, October 19, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۸:۰۶
شناسه خبر: ۴۷۰۱۴۶
 
مدیر حوزه علمیه قروه:
عدم همگرایی نیروهای انقلابی زمینه ساز نفوذ دشمن است
مدیر حوزه علمیه قروه گفت: یکی از راه های نفوذ دشمنان عدم همگرایی و اتحاد بین نیروهای انقلابی است که دشمن می تواند از آن برای دستیابی به اهداف خود استفاده کند.

حجت الاسلام محمود حمزه پور، مدیر حوزه علمیه قروه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، درباره لزوم همگرایی نیروهای انقلابی، گفت: برای رسیدن به همگرایی و وحدت، نیروهای انقلابی باید در درجه اول از خودگذشتگی داشته باشند و خواسته های شخصی و هوای نفسانی را کنار بگذارند.

وی ابراز داشت: متأسفانه نیروهای انقلابی گاهی فراموش می کنند در صورتی که با هم همگرایی و همبستگی نداشته باشند و در یک مسیر واحد حرکت نکنند، مشکلات بسیاری برای انقلاب و نظام اسلامی پیش خواهد آمد.

مدیر حوزه علمیه قروه ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها در مورد نفوذ دشمنان هشدار داده اند و یکی از راهکارهای  نفوذ دشمنان عدم همگرایی و اتحاد بین نیروهای انقلابی است که دشمن می تواند از آن برای دستیابی به اهداف خود استفاده کند.

وی افزود: اتحاد و از خودگذشتگی نیروهای انقلابی برای رسیدن به آرمان ها و ارزش های مشترک باید تا جایی باشد که گاهی اوقات شرایط را برای به صحنه آمدن افراد انقلابی دیگر فراهم کنند، مثلا برای انتخابات خود به صحنه نیاییند و به نفع انقلاب کنار بروند و فرد تواناتر را حمایت کنند.

حجت الاسلام حمزه پور اظهار داشت: همه نیروهای انقلابی در بلندمدت، آرمان های مشترک دارند و شرط تحقق همگرایی و وحدت در بین نیروهای انقلابی این است که همه آرمان های بلندمدت و مشترک را مد نظر قرار داده و برای رسیدن به آن ها به صورت متحد تلاش کنند.

وی تأکید کرد: همه نیروهای انقلابی اگر بخواهند آرمان های بلند مدت و مشترکشان تحقق یابد، وظیفه دارند از خود بگذرند و از حرکت فردی و پافشاری بر نظرات شخصی دوری کنند و بزرگانی را که در صحنه هستند، با همفکری و همکاری یاری رسانند.

مدیر حوزه علمیه قروه ادامه داد: در صورت عدم همگرایی و وحدت نیروهای انقلابی، میدان به دست نیروهایی خواهد افتاد که به قول مقام معظم رهبری، از انقلابی گری خسته شده اند و یا از ابتدا با انقلاب نبوده اند.

وی در پایان گفت: نیروهای انقلابی که در آینده می خواهند در انتخابات شرکت کنند، باید بتوانند حرکات جبهه مخالف را تشخیص دهند و از همین الان باید نتیجه کار را در نظر بگیرند و با بصیرت و آگاهی در جهت تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی قدم بردارند./979/302/ب2

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۵:۴۹
امام جمعه همدان:
راهپیمایی اربعین مانور قدرت اسلام است
آیت الله طه محمدی گفت: اربعین پیروزی اسلام و شکست ذلت بار دشمن است چرا که اهل بیت پس از آزادی از اسارت، فاتحانه به کربلا برگشتند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۴:۵۵
استاد حوزه علمیه:
موشک های سپاه پاسدارن پیام اقتدار جمهوری اسلامی است
حجت الاسلام احتشام کاشانی گفت: موشک های سپاه پاسدارن تنها برای یک عده داعشی بدبخت نبود بلکه این، پیام اقتداری برای آمریکا بود که بداند اگر ذره ای خطا کند سیلی محکمی از جمهوری اسلامی خواهد خورد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۰۷
امام جمعه همدان:
زندگی بر پایه عقیده و جهاد استوار است
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به روایتی از امام حسین(ع)، گفت: زندگی بر پایه عقیده و جهاد استوار است به این معنی که همواره باید درحال کسب معرفت و عقیده راستین بوده و در امتداد آن حرکت کنیم...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۵۲
آیت الله موسوی اصفهانی:
دشمن به دنبال جداکردن پیوند میان مردم و روحانیان است
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به تبلیغات دشمنان داخلی و خارجی برای جداکردن پیوند میان مردم و روحانیت، گفت: عده ای بدون اطلاع کافی مشکلات جامعه را به روحانیت نسبت می دهند که این منطقی و صح...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۵۵
با پیگیری های مدیریت حوزه علمیه همدان؛
ضارب طلبه همدانی دستگیر شد
حجت الاسلام موسیوند گفت: ضارب طلبه همدانی و همسرش با تلاش نیروی انتظامی امروز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۱
امام جمعه ملایر:
دولت و مجلس در تصویب لایحه CFT به نصایح مراجع تقلید توجه نکردند
امام جمعه ملایر گفت: آقایان دولتی اگر بنا است به سخنان مراجع تقلید و بزرگان حوزه توجه نکنند چرا به صورت ماهانه به دیدارشان می‌آیند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۳۷
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان:
مستکبران جهان راهی به جز نابودی نخواهند داشت
حجت الاسلام ملیحی گفت: مسلمانان در صورتی می توانند در مقابل مشرکان پیروز شوند که مسلح به سلاح ایمان و عمل صالح شوند و در غیر این صورت مغلوب خواهند شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۳۲
مدیر حوزه علمیه آخوند همدان:
حوزه علمیه مسیر طولانی در ایجاد تحول پیش رو دارد
مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) گفت: بخشی از تحول در حوزه‌های علمیه محقق شده اما هنوز تکمیل نشده و مسیر طولانی پیش رو است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۲۹
امام جمعه مریانج:
اسرائیل غاصب نماد عینی و بارز تروریسم است
امام جمعه مریانج گفت: اسرائیل غاصب نماد عینی و بارز تروریسم است و باید از صفحه روزگار محو شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۴۶
با حضور در بیمارستان بعثت همدان؛
آیت الله موسوی اصفهانی از طلبه مضروب همدانی عیادت کرد
آیت الله موسوی اصفهانی به همراه چند تن از مدیران حوزه علمیه همدان برای عیادت طلبه مضروب به بیمارستان بعثت همدان رفته و پس از عیادت، از روند درمانی وی مطلع شدند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۳۳
حال عمومی طلبه مضروب همدانی و همسرش رو به بهبودی است
حجت الاسلام حسینی از طلاب حوزه علمیه همدان و همسرش بر اثر ضربات چاقوی فردی ناشناس مجروح شده و در بیمارستان بستری هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۲:۵۷
آیت الله طه محمدی:
احتکار اجناس فشار مستقیم بر روی خانواده های مستضعف می آورد
امام جمعه همدان گفت: کسانی که احتکار می کنند بدانند احتکار اجناس فشار مستقیم را بر روی خانواده های مستضعف می آورد و بترسند از روزی که آه همین افراد دامن آنها را بگیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۵۸
آیت الله موسوی اصفهانی:
نمایندگان مجلس شهید مدرس را الگوی خود قرار دهند
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: متاسفانه مجلس ما مجلس شجاعی نیست، نمایندگان، امثال مدرس را باید الگوی خود قرار دهند که در زمان رضاخان شجاعانه ایستاد و مقاومت کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۲۹
آیت الله طه محمدی:
در رسیدگی به مناطق دور افتاده نیازسنجی مهمترین گام است
امام جمعه همدان گفت: در بعضی از مناطق با سختی امتیازاتی را در اختیار هموطنانمان قرار می دهیم در حالی که دسترسی به موضوعات دیگر برای آن ها واجب تر است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۰۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه همدان:
مسؤولان پاسخی قاطعانه به دشمنی های آمریکا دهند
حجت الاسلام کاروند با تأکید بر این که مسؤولان پاسخی قاطعانه به دشمنی های آمریکا دهند، گفت: آمریکا برای نابودی ایران از هیچ کاری دریغ نکرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۲۶
مسؤول دفتر نظارت شورای نگهبان در همدان:
اقتصاد مقاومتی و نگاه به داخل نسخه شفابخش اقتصاد است
حجت الاسلام مرادی گفت: برخی نابسامانی های اقتصادی حاصل سوء مدیریت و عدم برخورد جدی با مفسدان است که راه برای کسانی که در صدد برهم ریختن کشور بوده هموار شود.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۵۶
کارشناس فرهنگی:
مسؤولان جلوی زیاده خواهی های آمریکا بایستند
حجت الاسلام امینی گفت: با خروج آمریکا از برجام با وجود انجام همه تعهدات ما، منتظر اقدام مناسب و قاطعی از دولتمردان خود بوده تا به این شکل جلوی زیاده خواهی های آن ها گرفته شود.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۲۳
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
اصلی ترین اقدام حضرت مهدی احیای امر به معروف است
آیت الله طه محمدی گفت: حضرت مهدی(عج) پس از ظهور درصدد احیا کردن سنت های حیات بخش فراموش شده و از بین بردن همه بدعت های شیطانی خواهد بود.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۳:۰۱
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
پرسنل نیروی انتظامی از بهترین خادمان ملت هستند
قالیباف گفت: پرسنل عزیز نیروی انتظامی از بهترین خادمان ملت بوده و همیشه در حال خدمت رسانی به مردم عزیز هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۲:۵۶
سردار کامرانی صالح:
تا زنده ایم پشتیبان فرمانده معظم کل قوا هستیم
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: تا زنده هستیم پشتیبان مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا هستیم و اطاعت از فرامین ایشان را بر خود واجب می دانیم.