Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ Thursday, April 19, 2018 - ساعت:
سیاسی / برگزیده‌ها
از لزوم اصلاح تیم اقتصادی دولت تا نگرانی مراجع از معیشت مردم
یادداشت؛

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی در یادداشتی با اشاره به نابسامانی های اخیر اقتصادی به ویژه در بازار ارز، روایتی از دغدغه مراجع تقلید نسبت به اوضاع اقتصادی مردم ارائه کرد.
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹:۲۴
رونق تولید ملی مرهمی بر زخم بی عدالتی اقتصادی | حمایت از تولید داخل؛ ستون فقرات اقتصاد مقاومتی
یادداشت؛

جهت گیری کشور در سال ۹۷ باید به سمت استفاده از کالای ایرانی باشد و مثلث دولت، مردم و تولید کنندگان باید با شناخت دقیق از نقش و وظایف خود، با بهترین شکل ممکن بستر را برای رونق تولید داخل و فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی فراهم کنند.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲:۵۳
از حضور تا انتقاد؛ چرا موضع نجفی ناگهان تغییر  کرد | حاشیه سازی برای فرار از پاسخگویی
حاشیه های یک همایش با حضور شهردار تهران؛

حواشی همایش روز زن سبب شد تا شهردار تهران که خود در مراسم حاضر بوده تنها پس از چند ساعت، به انتقاد از این برنامه بپردازد و از لزوم حفظ شؤونات اسلامی سخن بگوید، در حالی که حضور وی در این همایش با ابلاغیه مذکور همخوانی ندارد.
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳:۳۹
فرمان ۸ ماده ای و مبارزه با فسادی که جدی گرفته نشد | عمل به منشور مبارزه با فساد اقتصادی؛ ضامن بازگشت اموال نامشروع به بیت المال
فراز و فرودهای اجرای عدالت در نظام اسلامی؛

امروز زخم بی عدالتی سرباز کرده و دمل چرکین آقازادگی و رانتخواری سیاسی و اقتصادی و اشرافیت بوروکراتیک، بخش های مختلف کشور را دچار مشکلات جدی ساخته است که رفع این مشکلات نیازمند همتی جهادگونه و بدون سستی در اجرای عدالت است.
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶:۵۸
چهار سال مظلومیت اقتصاد مقاومتی در کشور | وظایف فراموش شده دولت و مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی
به بهانه سالگرد ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی؛

فعال کردن ظرفیت های درونی کشور و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان کلان راهبرد خروج از بحران های اقتصادی و تقویت بنیان های اقتصادی کشور، نیازمند ورود فعالانه دولت و مردم به عنوان دو بال اصلی این تغییر و جهش است.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹:۲۴
جدایی امام و امت؛ خواب تعبیر نشده دشمن | صبر و متانت انقلابی مردم و مسؤولیت سنگین مسؤولان
۲۲ بهمن تماشایی؛

بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن ماه، بزرگداشت آرمان هایی است که همچون روحی در کالبد انقلاب دمیده شده و تصویری از شور انقلابی و حماسه عظیمی است که چهار دهه است توطئه های دشمن را خنثی کرده و سبب اقتدار نظام اسلامی می شود.
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴:۱۶
اقتدار دفاعی و امنیتی؛ دستاورد بی بدیل انقلاب
دستاوردهای انقلاب اسلامی(۱۱)

بخش دفاعی و امنیتی کشور پس از انقلاب با تکیه بر ظرفیت های درونی و توان بومی به استقلال و خودباوری و خود اتکایی رسید و این استقلال سبب رقم خوردن پیشرفت های بی بدیلی در این عرصه شده است.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰:۰۰
ایستادن بر قله های پزشکی دنیا به برکت انقلاب
دستاوردهای انقلاب اسلامی(۹)

بررسی وضعیت بهداشت و درمان و سلامت کشور و مقایسه آن با دوران پیش از انقلاب نشان دهنده رشد بسیار سریع در خدمت رسانی است و هم اکنون ایران به عنوان قطب پزشکی منطقه محسوب شده و بر قله پیشرفت های پزشکی در جهان ایستاده است.
پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵:۲۶
حوزه انرژی  و خدمات بی نظیر پس انقلاب
دستاوردهای انقلاب اسلامی(۷)

دستاوردهای نظام اسلامی در حوزه انرژی در طول ۴۰ سال نشان دهنده عزم راسخ و توان جهادی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور است که این مهم با تکیه بر ظرفیت داخلی، تخصص بومی و استقلال کشور در این حوزه محقق شده است.
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱:۰۸
شکوفایی
دستاوردهای انقلاب اسلامی(۳)

خودباوری و تکیه بر ظرفیت های درونی کشور را می توان موتور محرکه و عامل رشد جهش گونه تولیدات حوزه صنعت و معدن به عنوان مهم‌ترین بخش مولد در اقتصاد کشور دانست.
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲:۵۷