یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ Sunday, September 24, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
ایستادگی در برابر دشمن ادامه راه اهل بیت است
رییس سازمان اوقاف:

علی محمدی گفت: ایستادگی در برابر دشمن، ادامه راه اهل بیت(ع) است ، در قرآن نیز آیات و روایاتی در این باره آمده و شهدا نیز در این راه قدم گذاشتند.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۰:۰۰
ائمه جماعات در محرم، مروج اخلاق در جامعه باشند
امام جماعت مسجدالاقصی:

امام جماعت مسجدالاقصی، با بیان اینکه مساجد می‌توانند به شور و شعور حسینی در جامعه هویت دهند، گفت: فرصت حضور مردم در مساجد در ایام محرم، باید فرصتی برای توسعه و ترویج اخلاق در میان مردم باشد.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۰:۰۰
۳ جریان در مورد امکان فهم قرآن
گزارش نشست ظاهرگرایی در فهم قرآن؛

جریان ظاهرگرایی، ‌جریان جمود، توقف بر نصوص و مخالفت با هر امر جدید است. در برابر آنها تجدّدگراها هستند. در بین وهابیت هم دو دسته شکل گرفته‌اند.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۵:۰۰
منظور از «اِمامٍ مَنْصُورٍ» در زیارت عاشورا
امتداد عاشورا؛

کارشناس مهدوی با اشاره به پیوند مهدویت و عاشورا گفت: با شهادت حضرت سیدالشهدا(ع) امامت نه تنها خاتمه نمی یابد، بلکه استمرار پیدا می کند چنان که خونبهای امام حسین(ع) امامت امام دوازدهم(عج) است و این شجره طیبه ادامه خواهد داشت.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵:۰۰
​عاشورا، تجلی عبودیت و بندگی خداست
در گفتگویی عنوان شد؛

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: عاشورا حقیقتی است که تا قیام قیامت، بهترین تجلیِ عبودیت و بندگی و سرسپردگی انسان، به ذات اقدس باریتعالی خواهد بود.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵:۰۰
درسی با طعم فداکاری
به بهانه آغاز سال تحصیلی؛

سال تحصیلی جدیدآغاز شد تا امسال نیز شاهد تلاش معلمان برای تعلیم و تربیت دانش آموزان باشیم، معلمانی که با فداکاری های خود نشان می‌دهند که این شغل چیزی جزء عشق نبوده و نیست.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰:۰۰
جنگ ماتریالیسم و فلسفه
دینانی:

دینانی در برنامه معرفت گفت: جنگ بین ماتریالیسم و فلسفه در اینجاست که ماتریالیست می گوید ما از درون ماده درمی آییم و فلسفه و ادیان الهی می گویند ما را از عالم والا فرود آورده اند.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۵:۰۰
تاکید قاطع ۱۳۴ کشور جهان برحفظ برجام و رفع تحریم‌های یک‌جانبه
در اعلامیه گروه ۷۷ مطرح شد؛

اعلامیه پایانی نشست وزیران گروه ۷۷ و چین در نیویورک که با اجماع کلیه کشورهای عضو تصویب شد، برحمایت از برجام و لزوم رفع تحریم های یک جانبه علیه ایران تاکید دارد.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰:۰۰
بازی «بارزانی» با آتش
سید افقهی:

کارشناس ارشد مسایل منطقه گفت: سردار سلیمانی به مقامات اقلیم گفته که اگر همه پرسی منجر به درگیری شود کردها حمایت ایران را نخواهند داشت.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰:۰۰
حرکت سیدالشهدا دفاع بود
گفتاری از آیت الله مصباح یزدی؛

حرکت سیدالشهدا(ع) دفاع بود، آن هم در زمانی که تمامی امکانات تبلیغی، کارشناسان تبلیغی، رسانه‌ها و قدرت فیزیکی در اختیار دستگاه بنی‌امیه بود.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱:۰۸