دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ Monday, November 20, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
ضعف دیپلماسی، تحقیر ورزش در آسیا
یادداشت؛

ضعف در انعقاد قراردادها، ضعف در تجزیه و تحلیل قوانین بین‌المللی و ضعف در ایجاد ارتباط با ورزش دنیا از جمله نقاط ضعفی است که حاصل آن گردن کج کردن نفر اول ورزش کشور مقابل یک رییس پیش‌پا افتاده است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵:۰۰
قرارسازندگی
گزارش میدانی از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه؛

زلزله کرمانشاه را چگونه تحلیل می‌کنید؟ اطلاعات شما محدود است یا دسترسی‌‌های فراوانی به منابع خبر دارید؟ چه کسی برای‌تان اخبار موثق می‌آورد؟ به صداوسیما اعتماد می‌کنید یا شبکه‌‌های اجتماعی را به عنوان مرجع اخبار انتخاب می‌کنید؟
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵:۰۰
 آتش نفتي امريکا به جان برجام

ترامپ گفت:‌ اعلام مي‌کنم عرضه نفت در جهان به اندازه‌اي هست که بتوان خريد نفت از ايران را از سوي مؤسسات مالي خارجي يا به واسطه آنها به نحوی محسوس کاهش داد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵:۰۰
 پرسش از غرب جدید، پرسش از ایستار کنونی ماست
یک پژوهشگر فلسفه:

مهرداد احمدی، نویسنده و پژوهشگر فلسفه گفت: پرسش از غرب جدید، پرسش از ایستار کنونی و پرسش از وضع اندیش‌ناک ما در جهان حاضر است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵:۰۰
وزیری که کرمانشاه را دوست ندارد
آخوندی غایب بزرگ مناطق زلزله‌زده؛

این گلایه بجاست چراکه امروز همه ارگان‌های مرتبط و غیر مرتبط و به‌ویژه مردم برای بازسازی کرمانشاه و خرابه‌های ناشی از زلزله‌اش آستین بالا زده‌اند در‌حالی‌که وزارت راه و شهرسازی که متولی اصلی شهرسازی است واکنشی به این موضوع ندارد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵:۰۰
توهمی از جنس موشکی
رسانه های امروز در یک نگاه؛

ریشتر همدلی، بسیج الگوی بیرونی کارکرد درونی، شهامت عذرخواهی، سناریوی پساداعش در غرب آسیا، چرا مذاکره موشکی و منطقه‌ای نمی‌کنیم؟، برنامه موشکی ایران و توهم غربی‌ها، بخشی از عناوین مهم رسانه های امروز است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲:۱۲
ریشتر همدلی
یادداشت؛

تلخی‌های زلزله یک روی سکه و روی دیگر آن ریشتر همدلی ایرانیان سراسر میهن اسلامی در امدادرسانی به مصیبت‌زدگان زلزله است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰:۰۰
بسیج الگوی بیرونی کارکرد درونی
سرمقاله؛

بسیج باید میدان‌دار عمل و سازندگی، تربیت دینی، بهبود آسیب‌های اجتماعی، رسیدگی به محرومین و مستضعفین و در یک کلمه مشغول گسترش نفوذ اجتماعی انقلاب اسلامی در بین توده‌ها باشد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۰۰
شهامت عذرخواهی
سرمقاله؛

حاشیه‌ها و فضای روانی پیرامون زلزله اخیر همچنان جاری است و البته تاحدی طبیعی است اما مدیریت کردن چنین فضایی و اجازه ندادن به سوءاستفاده گران و شایعه سازان، وظیفه مسوولان و رسانه‌های جمعی است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰:۰۰
سناریوی پساداعش در غرب آسیا
یادداشت؛

قطعاً آمریکایی‌ها و متحدین آن‌ها حاضر نیستند که شرایطی بادوام و باثبات با برتری و نقش‌آفرینی مقاومت در منطقه حاکم شود و به‌زعم خود به دنبال آن هستند که این نیروی تأثیرگذار را مجدداً درگیر و تضعیف کنند.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵:۰۰