Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ Friday, April 20, 2018 - ساعت:
سیاسی /
زیبنده نیست برخی همانند دشمن، با دوستان خود رفتار کنند | وقوع جنگ سبب نابودی اسرائیل می شود
سردار سلامی:

جانشین فرمانده سپاه گفت: جبهه مقاومت بسیار قدرتمندتر از گذشته است و فکر نکنند که جنگ های جدید مانند جنگ های گذشته بود، بدانند هر جنگی صورت گیرد مساوی با نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰:۰۰
برخی دل در گرو بیگانه دارند اما دم از خدمت می زنند | خطر نفوذ را جدی بگیریم
آیت الله صدیقی:

امام جمعه موقت تهران با اشاره به برنامه نفوذ دشمن گفت: دشمن فضایی را برای تصمیم گیران به وجود می آورد که آن ها خود را بین تسلیم و نابودی می بینند و تسلیم را بر نابودی ترجیح می دهند.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵:۰۰
جبهه شیطانی کم سابقه ای برای ضربه به انقلاب تشکیل شده است | از هیچکس پذیرفته نیست با سخن و اقدام خود به جبهه استکبار یاری برساند
آیت الله اعرافی:

امام جمعه قم با بیان این که امروز معرکه سنگینی علیه انقلاب اسلامی بر پا است، گفت: از هیچکس پذیرفته نیست که در چنین شرایطی با سخن، اقدام و کم کاری خود به جبهه استکبار یاری برساند.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲:۳۳
طلاب قدر فرصت طلبگی را بدانند | مؤمن به خداوند متعال اعتماد دارد
آیت الله خرازی:

عضو جامعه مدرسین طلبگی را یکی از نعمت های بزرگ الهی دانست گفت: افزود: شاید این مسیر در دید اهل دنیا ارزش نداشته باشد اما در دیدگاه اولیای الهی دارای ارزش است.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰:۱۴
تلاش دشمن برای نفوذ در حوزه های علمیه با مرجع سازی | حوزویان هوشیار باشند
آیت الله اراکی مطرح کرد؛

دبیرکل مجمع تقریب مرجع سازی را از اهداف دشمنان برای نفوذ دانست و گفت: دشمن در پی اعمال روش هایی در حوزه علمیه است که خارج از روش های متعارف فعلی مراجع ساختگی را در تشیع نفوذ دهد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴:۱۷
نخستین رکن یقین برای مؤمنان داشتن فطانت بیدار است
آیت الله جوادی آملی:

حضرت ‌آیت الله جوادی آملی گفت: نخستین رکن یقین برای مومنان این است که دارای فطانت بیدار باشند و تا چیزی برهانی نشده آن را باور نکند و همچنین در موارد ثابت شده تردید به خود راه ندهد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳:۵۳
استقلال حوزه به معنای عدم ارتباط با حاکمیت نیست
آیت الله کعبی:

عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری از کسانی که استقلال حوزه را به معنای عدم ارتباط با حاکمیت می دانند، انتقاد کرد و گفت: نظام اسلامی مولود حوزه های علمیه است و روحانیت باید پاسدار این ثمره ارزشمند باشد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲:۱۶
 حمله آمریکا به سوریه بر اثر  درماندگی بود
حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم:

نماینده خبرگان رهبری حمله آمریکا به سوریه را از روی استیصال و درماندگی دانست و گفت: آمریکا صرفاً برای تأمین نظر برخی از کشور‌های مزدور منطقه این حمله را تدارک دیده بود.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳:۴۵
انجام اقدامات موثر در برخورد با پرونده های اصحاب ثروت و قدرت
آیت الله آ‌ملی لاریجانی مطرح کرد؛

رییس دستگاه قضا با اشاره به اقدامات موثر قوه قضاییه در زمینه برخورد با مفاسد و رسیدگی به پرونده های اصحاب ثروت و قدرت، حل مشکلات مردم را نیازمند تلاش همگانی دانست.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸:۰۰
فتوای ‌آیت الله مکارم درباره تعرض به حریم خصوصی در فضای مجازی

حضرت آ‌یت الله مکارم تصریح کرد: شکی نیست که تعرض به حریم خصوصی افراد چه در فضای مجازی باشد چه در غیر آن شرعا جایز نیست و مسؤولیت شدید دارد.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۰:۱۶