دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ Monday, February 20, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
 مردم با چه‌کسانی آشتی نمی‌کنند؟
گزارش؛

۴ سال پیش بنیاد شهید برای نخستین بار آماری از شهدای مبارزه با فتنه ۸۸ ارائه داد. این لیست ۲۳نفره شامل شهدای غیرنظامی بودند که تا نهم دی‌ماه سال ۸۸ قربانی آشوبگران در تهران شدند.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵:۴۸
 انگلیس سالانه چقدر هزینه حفاظت از جان
گزارش؛

"حس خوبی نبود، حس کردم که من یک مَرد مرده‌ام. قدم زدن بدون یک محافظ شخصی، رفتن به خرید، دیدن خانواده، پرواز با هواپیما و تمام این‌ها در آن زمان برای من غیرممکن بود."
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳:۴۳
 وام ۸۰ میلیونی
گزارشی از واکنش جالب مردم به یک خبر؛

وام ۸۰ میلیونی ازدواج به شرط سپرده گذاری و کسب امتیاز لازم مهمترین خبری بود که هفته گذشته از سوی مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام شد و واکنش های جالب و متعددی از سوی مردم به همراه داشت.
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲:۱۰
 غَشِ فرانسوی بعد از برجام!
گزارشی از گسترش مشکوک مناسبات اقتصادی تهران و پاریس در پسابرجام؛

در یکسال اخیر قراردادهای گسترده با کشور فرانسه به امضاء رسیده که از جمله آنها می‌توان به خرید ۱۱۸ فروند هواپیما، قرارداد پژو و رنو، واگذاری میادین بزرگ نفتی به توتال بدنام و بازسازی فرودگاه مشهد اشاره داشت. واردات ایران از فرانسه هم ۱۱ درصد رشد کرد.
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸:۴۳
 ولایت فقیه پرچمدار فجر پیروزی

کشور به برکت سایه ولایت فقیه که بر سر آن بوده و هست توانسته با موفقیت از همه پیچ‌های مهم تاریخی عبور کند و باید اذعان داشت از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی «ولایت فقیه» است.
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶:۲۷
فناوری فضایی سودآورترین فعالیت اقتصادی می شود
گزارش خبری تحلیلی؛

دستیابی به ۲ ماهواره بومی مخابراتی و سنجش از دور که کنترل ۱۰۰ درصدی آن در خاک کشور توسط دانشمندان فضایی ایرانی صورت گیرد، سهم پررنگ فناوری فضایی را در تحقق اقتصاد مقاومتی اثبات می کند.
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳:۳۴
طلاق در 3 سوت
گزارشی از علل روند افزایش طلاق توافقی؛

طلاق نیز این روزها مثل بسیاری از پدیده‌های اجتماعی دیگر، شکل و شمایلش در حال تغییر است. زن و شوهر همانگونه که در کمال آرامش و توافق با یکدیگر ازدواج کردند حال نیز با رضایت هم و بدون هرگونه خشونت و بحث و جدل به زندگی با یکدیگر پایان می دهند.
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸:۱۲
خشت و گل، پناهی در دامان بی پناهی ها
گزارش؛

بهسازی زندگی افراد ناتوان و کهنسال روستایی در سایه سار دیوار های خشت و گلی و ترک خورده نیازمند حمایت ویژه خیران و دولتمردان است.
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰:۵۹
منبر و تبلیغ در فتوشاپ
گفت‌وگو با طلبه‌هایی که گرافیست شدند

آقای محمد حسین اخوان، طلبه 20 ساله‌ای که در دانشگاه علوم رضوی مشهد تحصیل می‌کند؛ به همراه پنج نفر از دوستان طراح و تولید‌کننده محتوای خود کانالی را راه‌اندازی کرده‌اند که اکنون حدود 7 هزار خواننده دارد و طرح‌های مناسبتی و دینی آن به خوبی توانسته است به ذائقه مخاطبان بنشیند.
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲:۳۳
 چرا بدخواهان از استقلال دانشگاه آزاد نگران می‌شوند

قطعاً‌ بسته شدن راه تولید نیروهایی چون قاضی مرتضوی‌ها می‌بایست ناراحتی بدخواهان استقلال کشور را به دنبال داشته باشد و اقدام رهبری برای تقویت قانون مندی دانشگاه آزاد بعد از فوت آقای هاشمی را برنتابند.
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۰۳