دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ Monday, February 20, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
مردم سخنراني نمي خواهند، گوش شنواي درد دل مي خواهند
نويسنده رمان برکت:

ابراهيم اکبري ديزگاه طلبه حوزه علميه قم و رمان نويس است که از او مجموعه داستان دستهايش خوني و چشمهايش گريان (با موضوع انقلاب) و رمان برکت (با موضوع تبليغ دين) منتشر شده است.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵:۴۵
قدر حضرت زهرا  مثل قبر ایشان ناشناخته مانده است
گفت و گو با حجت الاسلام و المسلمین اکبری؛

استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن گفت: همان طور که قبر حضرت زهرا(س) ناشناخته و گمنام است قدر و منزلت و شخصیت حضرت فاطمه(س) هم ناشناخته و گمنام است.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۶:۰۱
مردم پس از انقلاب سه باور غلط  موسیقی را شکستند
در گفت‌وگویی مطرح کرد؛

شکارچی چراغی بر سرِ راه موسیقی ایرانی افروخته که برای سالیانِ درازی افروخته خواهد ماند و راه راستین را به هنرجویان موسیقی نشان خواهد داد.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳:۲۰
همسرانه شیر سامرا

برای سرش جایزه گذاشتند، پرونده سازی ضد انقلابی برایش شکل گرفت تا اینکه خبر شهادتش در سامرا افشاگر حقایقی شد و فرصتی که مریم عظیمی، همسر شهید مهدی نوروزی ناگفته های همسرانه شیر سامرا را برایمان روایت کند.
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶:۰۱
نمی توان به بهانه «دل پاک» از انجام تکالیف دین سر باز زد!
گفت وگو با حجت الاسلام مومنی:

برخی افراد تا جایی که دین مخالف با تمایلات شان نباشد با آن موافق اند اما به محض اینکه تکلیفی را مطلوب نیابند دین گریز می شوند و دنبال راهی می گردند که فرار کنند. در حالی که رسیدن به رتبه در آخرت نیازمند تحمل سختی است.
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵:۲۰
تصور غلطی از عرفان داریم
استاد دانشگاه تهران:

مهدی فدایی مهربانی، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: فقه نقش پررنگی در انقلاب ایران داشت، اما انگیزۀ درونی خود مردم، بیش از آنکه فقهی باشد، عرفانی بود.
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴:۵۵
مسؤولان ما هنر را نمی شناسند
گفت‌وگویی با نقاش دفاع مقدس؛

پژوهشگر است که به تحقیق درباره سبک ها و مقایسه آنها می پردازد و ویژگی‌های مختص هر فرد را با ریزه کاری هایش مطالعه می کند. متاسفانه در ایران چنین چیزی نیست. بخاطر اینکه بسیاری از مسؤولان ما هنر را نمی شناسند و دوست نمی‌دارند.
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸:۵۳
قطعا اصولگرایان در مقابل روحانی یک کاندیدا خواهند داشت
باهنر:

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری، با بیان اینکه روحانی در انتخابات اخیر وامدار اصلاح‌طلبان شد، گفت: قطعا اصولگرایان در مقابل روحانی یک کاندیدا خواهند داشت.
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲:۲۴
عوامل وحدت‌بخش سبب نزاع میان فارسی‌زبانان شده است
مظفری:

شاعر نام‌آشنای فارسی‌زبان اهل افغانستان با اشاره به برخی ناهنجاری‌ها در روابط فرهنگی میان ایران و افغانستان بر این اعتقاد است که برای تقریب فرهنگی میان فارسی‌زبانان نیاز به عادت‌ستیزی و عبور از کلیشه‌هاست.
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۸:۲۳
برجام حاصل برداشته شدن سایه جنگ/دیپلماسی ما در تراز انقلاب نیست
سردار زُهدی:

یک فرمانده ارشد دفاع مقدس گفت: برجام اتفاق افتاد چون سایه جنگ از سرکشور برداشته شده بود نه اینکه برجام آن را برداشت. کسانیکه در مقابل ما بودند به این نتیجه رسیدند که اقدام نظامی فایده ندارد.
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵:۳۶