دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ Monday, February 20, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
از یک تا 40 میلیون بشمار!

رهبری که چهارشنبه هفته پیش، باز هم بر لزوم قهر انقلابی با فتنه‌گران علیه 40 میلیون رای انتخابات 88 تاکید کردند و دوباره نشان دادند به این راحتی‌ها قصد گذشتن از حق‌الناس آرای مردم را ندارند، همان رهبری هستند که روز دوشنبه 21 تیر 78 در یک سخنرانی عمومی از حق شخصی خویش گذشتند.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵:۱۳
نگاهی دوباره به 22 بهمن

انعکاس عظمت حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال در رسانه‌های غربی، هرچند از سر اجبار، اذعان به واقعیتهای چندگانه و حامل پیام های متفاوتی بود که نشان میدهد علی رغم فضاسازی های جریان نفوذی، دشمنان بیرونی ملت ایران بخوبی آنها را درک و دریافت کردند.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۳۰
نان سیاسی از بی‌آبی خوزستان

پاسداری از خوزستان وقتی از سپاه خواسته می‌شود، یعنی تأمین امنیت نظامی. اکنون هم خوزستان از این منظر امن است و همین نشان می‌دهد سپاه در عین حضور در سوریه از عهده تأمین امنیت کشور هم برآمده است.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵:۱۱
پاسخگوی گلایه‌های مردم کیست؟
یادداشت؛

نهادهای نظارتی چرا پاسخی به گلایه‌های مردم نمی‌دهند و قبل از آن نهادها، چرا دولت در این باره تحرکی از خود برای پاسخگویی نشان نمی‌دهد؟
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۸:۰۸
 گزارش اقتصادی دولت در بوته آزمون
فاصله آمارها با واقعیت‌ها؛

مقایسه آمارهای اقتصادی رییس‌جمهور با حقایق معیشت مردم نشان می‌دهد روحانی بیش از حد به آماری که مشاوران در اختیار وی می‌گذارند دل خوش کرده و احتمالا در چند ماه آینده ناچار می‌شود یکی پس از دیگری از وعده‌های گذشته عقب‌نشینی کند.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹:۵۴
فاجعه قانونگذاری مجازات پرسشگران

از اصول اولیه‌ قانون‌‌نویسی در حوزه‌ کیفری، صراحت متن و بستن دست مجری برای تفسیرهای موسع به ضرر متهم است.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰:۳۷
حق خوزستان، اقدام و عمل همه‌جانبه است

خوزستان در محرومیت غرق است و تأسف‌انگیزتر آنکه کسی به فکر آنها نیست. دولت‌‌ها به فکر استمرار و افزایش تولید نفت از خوزستان بوده و هستند.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰:۳۲
وایکینگ‌های سوئدی یا شوالیه‌های آمریکایی؟
یادداشت؛

حتی اگر بپذیریم موضوع حضور وزرای ایران در میهمانی شام سفارت سوئد «غیردیپلماتیک» نبوده، با «عرف دیپلماتیک» و شئونات روابط سیاسی همخوانی نداشته است.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲:۱۸
تکریم می‌فروشند و تحقیر می‌خرند!
یادداشت؛

دولت محترم بعد از امتیازهای نقدی که به آمریکا داد و در مقابل، فقط وعده‌های نسیه گرفت، امروزه همان فرمول - بخوانید برجام 2 - را در رویکرد به اروپا، دنبال می‌کند!
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴:۳۰
گلایه نقاره‌های انقلاب
یادداشت؛

درست در همان‌ روزهایی که دولت، شبانه‌روز، مردم را به انصراف از گرفتن 45 هزار تومان یارانه دعوت می‌کرد، شمار قابل توجهی از مدیرانش، حقوق ماهی 100 میلیون و 150 میلیون و 200 میلیون تومانی می‌گرفتند!
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰:۳۴