چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ Wednesday, January 24, 2018 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
   تشکیل مؤسسه‌های علمی و فرهنگی؛ کلید ترویج اندیشه‌های الهی و معنوی
آیت‌الله اعرافی عنوان کرد؛

آیت الله اعرافی، پیش از ظهر امروز در دهمین گردهمایی سراسری دانش آموختگان جامعه المصطفی با بیان اینکه تشکیل مؤسسه‌های علمی و فرهنگی؛ کلید ترویج اندیشه‌های الهی و معنوی اظهار داشت: تعامل علمی، اخلاقی، معنوی و حکیمانه با برادران اهل سنت را از مهمترین وظایف طلاب و دانش آموختگان جامعه المصطفی دانست.
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱:۵۰
امروز بشریت به گفتمان‌ صلح نیاز دارد
محسن پاک‌آیین:

سفیر سابق ایران در آذربایجان گفت: نخبگان مسلمان در حوزه و دانشگاه، در شرایطی که دستگاه‌های تبلیغاتی غرب از تمام فرصت‌ها براى متهم کردن اسلام سوء‌استفاده می‌کنند، باید در ارائه‌ چهره صلح‌دوستانه اسلام هیچ فرصتى را از دست ندهند.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸:۵۴
«دین» مهم‌ترین فاکتور برای بسط صلح
گفت و گو؛

رییس دانشکده الهیات دانشگاه آتن گفت: هدف دین پرورش و بارور کردن درخت اخلاق در بین افراد جامعه، بازسازی دوباره جهان به جهانی زیباتر و استفاده از عدالت اجتماعی به عنوان اساسی‌ترین ابزار برابری و صلح است.
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰:۰۰
طراحی‌‌های جهادی برای حوزه و دانشگاه
سرمقاله؛

روش گروه‌های جهادی این است که رفتار مردم را در مقیاس محلی و با حضور مستقیم در زیست بوم تحلیل کرده و سپس با توجه به آن‌ها، روی نقاط ابهام دانش خود کار می‌کنند.
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰:۰۰
می‌گفت همسرم! تو هم با حفظ حجابت مدافع حرم باش
همسر شهید سیدرضا حسینی:

انتشار تصویر همسر شهید سیدرضا حسینی و تنها فرزندش در کنار پیکر شهیدشان، بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت. تصویری که نشان از گمنامی، غربت و تنهایی خانواده شهدای فاطمیون داشت.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵:۰۰
به عقب‌تر برنگردید!
یادداشت؛

هر چند دولت روحانی به سمت دولت سابق به عقب برنگشت اما به سمت دولت سازندگی و سیاست‌های اقتصادی ضد مردمی آن به «عقب‌تر» برگشته است.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵:۰۰
تمدن نوین اسلامی؛ ویژگی ها و کارکردها
یادداشت؛

یکی از کارکردها و حرکت در مسیر تمدن نوین اسلامی ایجاد امنیت برای ملت‌های جهان اسلام با همکاری خود آنهاست، همانطور که پیشتر اشاره شد تمدن نوین اسلامی قرار است تمدن متعادل و وحدت آفرین باشد و تلاش‌ آن برای تمامی جهان مفید و موجب برکات فراوان خواهد بود.
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۵:۰۰
سیره شهدا به نسل بعد منتقل شود
حجت‌الاسلام مومنی:

حجت‌الاسلام سید‌حسین مومنی با اشاره به مقام والای شهدا گفت: باید سیره شهدا به نسل بعد منتقل شود.
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۵:۰۰
کدام معاونت اقتصادی؟!
یادداشت؛

مرتبط کردن شکل‌‌‌گیری معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه با برجام البته می‌تواند مورد شک و تردید قرار گیرد و ظاهراً خود مسؤولان وزارت امور خارجه نیز در دامن زدن به چنین پنداری بی‌تمایل نیستند.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۵:۰۰
تصمیم آمریکا و مسؤولیت خطیر نیروهای مقاومت
یادداشت؛

اتفاق تأسف‌باری که در سال‌های اخیر با محوریت رژیم سعودی در خلق جریان تکفیری و افراطی‌ در قالب گروه‌های تندرو نظیر داعش به وقوع پیوست، فرصت و فراغتی را برای رژیم صهیونیستی ایجاد کرد تا از انزوا خارج شود.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۰:۰۰