سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ Tuesday, January 24, 2017 - ساعت:
پیشخوان /
بهترین سکانسم صحبت رهبری با شکنجه‌گر ساواک بود
گفت‌وگو با بازیگر نقش مقام معظم رهبری در «معمای شاه»

بازیگر نقش مقام معظم رهبری گفت: در کاخ نیاوران و در 2 ساعتی که گریم شدم، اصلاً به آیینه نگاه نکردم و سپس دیدم همه افراد پشت صحنه با حیرت مرا نگاه می‌کنند که گفتند ما فکر کردیم حضرت آقا به اینجا آمده‌اند.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸:۰۷
به جای تماشاچیان فاجعه پلاسکو، توسعه بدقواره شهری را محکوم کنیم
یادداشت؛

باید توجه کنیم که مردم خود قربانیان اصلی ساختارهایی هستند که حادثه پلاسکو را نیز ایجاد کرده است. ما باید به جای نگاه از بالا به پایین و تحقیرآمیز با مردم به صورت همدلانه با فرهنگ عمومی برخورد کنیم.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶:۵۵
 انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران
بیژن پیروز در گفت‌و‌گوی تفصیلی مطرح کرد؛

استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود، گفت: انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس توسط ایران است.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴:۱۷
کینه ضدانقلاب در بازتاب درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

رسانه‌های ضدانقلاب با انتشار گزینشی پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در مورد درگذشت آقای هاشمی رفسنجانی و نادیده گرفتن بخش‌های کلیدی این پیام از جمله «سخت و جانکاه» بودن این فقدان، بر واژه‌هایی همچون اختلاف‌نظر متمرکز شدند.
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۲:۳۹
عذرخواهی دیرهنگام مسؤولان نشر مصاحبه موهن علیه حضرت امام

مسؤول برگزاری همایش مرحوم آیت الله میلانی که با درج مصاحبه‌ای موهن که در آن به امام خمینی (ره) نسبت سازش‌کاری با ساواک داده شده بود، با پذیرش اشتباه خود از عموم مردم عذرخواهی کرد.
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۷:۴۹
تلاش حداکثری روحانی برای دوقطبی‌سازی در آستانه انتخابات/ این بار نوبت قوه قضاییه است
فرار از پاسخگویی درباره عملکرد 4 ساله؛

لیدر طیف موسوم به اعتدال و باند همراه او با نزدیک شدن به ایام انتخابات و پایان عمر دولت یازدهم، در شرایطی که باید آماده ی پاسخگویی درباره عملکرد و اقدامات 4 ساله ی خود باشد، به شدت در تلاش است تا به هر نحوی شده، 2 قطبی های کاذب را ایجاد کند تا شاید بتواند با ایجاد مانع بر سر ریزش روزافزون پایگاه اجتماعی، از پاسخگویی درباره سوءمدیریت های چندسال اخیر طفره برود.
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰:۳۵
حساسیت زدایی مدیریت شده از فتنه

پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸:۰۷
روحانیت نمی تواند حساب خود را از حاکمیت جدا بداند/ حوزه باید هادی نظام اسلامی باشد
آیت الله علیدوست:

عضو جامعه مدرسین با بیان این که حوزه باید هادی نظام اسلامی باشد، گفت: نمی تواند بگوید من حسابم از حساب حاکمیت جدا است، وقتی که نظام، نظام اسلامی است، روحانیت باید رفتار هدایت گونه داشته باشد فارغ از بحث دولت ها، همانند رهبر معظم انقلاب عمل کند.
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۷:۰۱
خطر تقلیل گرایی افراطی نسبت به اهداف و وظایف قوه قضائیه

جریانی طی روزهای گذشته سعی دارد با به راه انداختن یک خط سیاسی و رسانه ای در صدد تقلیل گرایی افراطی نسبت به اهداف و وظایف قوه قضائیه برآید این جریان به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور با مقاصد متفاوت ،مختلف و متنوع پمپاژ می‌شود.
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸:۳۴
آزادی حلب چرا برای غرب تا این حد سهمگین است

پیروزی جبهه مقاومت در حلب آنچنان بود که هر‌کس که در دنیا با پیروزی تفکر دین پایه بر تفکر مادی مشکل داشت را در یک صف قرار داد و برای انحراف اذهان از عظمت آن به صحنه آورد.
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱:۴۷