سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ Tuesday, September 26, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
تفاوت ماهوی ازدواج موقت با روابط آزاد در غرب
در نشست نقد مستند «انقلاب جنسی» مطرح شد؛

نشست نقد و بررسی مستند «انقلاب جنسی» به کارگردانی آقای حسین شمقدری با حضور کارشناس مسائل زنان و خانواده، مستندساز و پژوهشگر در مسائل جنسی و مستندساز در حوزه خانواده و استاد حوزه و دانشگاه به همت پایگاه رسانه انقلاب در پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری برگزار شد.
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰:۰۰
 ﭘﻴﺎﻣﺪﻫﺎﻯ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻗﻠﻴﻢ ﻭ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻯ ﻫﻤﺴﺎﻳﻪ

ﻫﻤﻪ ﭘﺮﺳﻰ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﻳﻄﻰ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻰﺷﻮﺩ ﻛﻪ ﺧﺎﻭﺭﻣﻴﺎﻧﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﺩﺭﮔﻴﺮﻯ ﺑﺰﺭﮔﻰ ﺑﺎ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺖﻫﺎ ﻭ ﺩﺍﻋﺶ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﻟﻄﻤﺎﺕ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺯﻳﺎﺩﻯ ﺑﻪ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺗﺤﻤﻴﻞ ﻛﺮﺩ ﻩﺍﺳﺖ.
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵:۰۰
از مک کارتیسم تا ترامپیسم
یادداشت؛

بیگانه هراسی، وحشت از آینده ناامن، اضطراب از تشدید تضادهای اجتماعی و فعال شدن گسل‌های زیرینه اقتصاد سرمایه‌داری خشن، ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه رهبران هر دو جناح سیاسی آمریکا را در خود گرفته است.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰:۰۰
ثارالله به چه معناست؟
یادداشت؛

ثارالله به معنای خونخواهی و دادخواهی است؛ درکتب لغات، واژه «الثار» را، الطلب بالدم؛ یعنی خونخواهی معنا کرده­ اند و بر همین اساس «ثارالله» به کسی اطلاق می شود که ولی دم و خونخواه او خداست.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰:۰۰
 انسان هیچ چیزی از «حسین وای» یاد نمی‌گیرد
بازخوانی توصیه رهبرانقلاب به هیأت‌های مذهبی؛

رهبر معظم انقلاب در بخشی از توصیه‌شان به هیأت‌ها فرمود: یک وقت هست که سینه می‌زنند و صد بار با تعبیرات مختلف مثلاً می‌گویند «حسین وای»، خب این یک کاری است امّا هیچ فایده‌‌ای ندارد و هیچ چیزی از «حسین وای» انسان نمی‌فهمد و یاد نمی‌گیرد.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵:۰۰
 تجزيه عراق به روايت سازمان ملل
یادداشت؛

قرار است همه‌پرسي استقلال كردستان عراق روز دوشنبه ۲۵ سپتامبر برگزار شود اما...
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰:۰۰
کوکِ ساز «برجام ۲» در نیویورک!
یادداشت؛

آقای روحانی چگونه در سخنان متعدد خود در نیویورک از «زنده بودن برجام در تاریخ سیاسی منطقه و جهان» و «لزوم اعتماد برای حفظ برجام و مذاکرات آینده»! سخن می‌گوید، آیا این سخنان به معنی ارسال «پالس مثبت»! برای تن دادن به مذاکرات «برجام ۲» است؟
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵:۰۰
ایران قدرتمند‌تر از همیشه
یادداشت؛

تردیدی نیست که ستیز سلطه‌جویانه‌ آمریکا علیه ایران، در سال‌های آینده نیز ادامه خواهد یافت اما در این نکته نیز نباید تردید کرد که ایران قدرتمندتر از همیشه به راه خود ادامه خواهد داد و بر توطئه‌های آتی نیز غلبه خواهد کرد.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵:۰۰
آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند
رسانه های امروز در یک نگاه؛

انقلابی باشید چه جای گله از دشمن؟، همه‌پرسی استقلال، آرمان همه کردها نیست، مهم‌ترین درس‌های ۸ سال دفاع مقدس، به عصای بیگانه تکیه نکنید!، مثلث برجام بی‌فرجام! بخشی از مهمترین عناوین رسانه های امروز است.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴:۵۷
سخیف، زشت و ابلهانه
سرمقاله؛

اوج سخافت، زشتی، بلاهت و آشفته گویی ترامپ آنجا بود که تمام مطالب خود را در بستری از خلاف گویی و دروغ بیان می کرد.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰:۰۰