یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ Sunday, July 23, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
مردم به وعده های روحانی رای دادند نه عملکردش
مقدم در گفتگویی مطرح کرد؛

مقدم گفت: تنها تفکر انقلابی و عملکرد جهادی کشور را از وضعیت اقتصادی کنونی خارج می‌کند نه تفکر و اندیشه‌ای که در ۴ سال گذشته امتحان شد و عدم کارآیی خود را نشان داد.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵:۰۰
صدور کیفرخواست برای یک فرماندار
دادستان تهران خبر داد؛

دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور قرار جلب به دادرسی برای دو استاندار، صادر شدن کیفرخواست یک فرماندار و اجضار ۵ استاندار دیگر به خاطر جرایم انتخاباتی خبر داد.
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰:۰۰
چهار نکته به بهانه دو سالگی برجام
یادداشت؛

دبه کردن آمریکایی ها، دستاورد تقریباً هیچ برجام را رقم زده است. این را دیگر منتقدین نمی گویند بلکه بارها سیف، صالحی و ظریف به آن اعتراف دارند.
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۰:۰۰
 ۸۰ هزار کودک مسلمان در میانمار در معرض خطر مرگ قرار دارند
سازمان ملل:

سازمان ملل نسبت به وضعیت بحرانی کودکان مسلمان روهینگیایی در میانمار هشدار داد و تاکید کرد بیش از ۸۰ هزار کودک میانماری از گرسنگی در معرض خطر مرگ قرار دارند.
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵:۰۰
چشم بینای نظام
یادداشت؛

زمانی که تمرکز دشمن بر یارگیری از درون و نفوذ در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری است در اینجا علاوه بر نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نقش اساسی را نهادی همچون شورای نگهبان دارد تا با دقت و وسواس لازم سرپل‌های نفوذ دشمن را ببندد.
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰:۰۰
آیا مدرنیته موجب رشد عقلانیت شده است؟
یادداشت؛

اگر مدرنیسم موجب رشد عقلانیت است، چرا هر قدر به سمت شهرهای مدرن کشور می‌رویم طلاق بیشتر است؟ آیا رشد طلاق دلیل رشد آگاهی است؟ اگر این‌گونه است چرا در بدو ازدواج این آگاهی به کار نمی‌آید؟
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰:۰۰
 راه مقابله با «بدحجابی» تبیین مقام زن در جامعه است
در گفت‌وگویی مطرح شد؛

روانشناس و استاد دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه زن در جامعه ما فکر می‌کند که حقوق او تضعیف شده است و باید با بدحجابی و آرایش زیاد خود را نشان دهد، گفت: دستگاه‌های فرهنگی باید به تبیین مقام و جایگاه زن در جامعه بپردازند.
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰:۰۰
دولت باز یا بسته؟
یادداشت؛

«دولت بسته» پاسخگوی نیازهای امروز مردم بویژه در هزاره سوم میلادی نیست. دولتمردان باید در اتاق شیشه ای بنشینند تا از هر طرف که مردم آنها را نگاه کنند بتوانند اراده و رای خود را در آنها متجلی ببینند.
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵:۰۰
 ۵ دلیلی که آل سعود را در معرض فروپاشی قرار داده است
اندیشکده صهیونیستی بررسی کرد؛

یک مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی اسرائیل هشدار داد، سیاست‌های غیرحکیمانه برخی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و بحران روابط با قطر، موجب فروپاشی نظام حاکم عربستان سعودی خواهد شد.
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵:۰۰
خزانه، چگونه خالی می‌شود؟
سرمقاله؛

اگر قرار باشد مثلا برخی از درآمدهای عمومی مثل مالیات به هر دلیل و ترفند علی‌الظاهر قانونی به حیطه وصول و ایصال درنیاید یا کمتر وصول شود جریان گردش وجوه نقد خزانه از مسیر خود منحرف خواهد شد.
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰:۰۰