دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ Monday, November 20, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
ترس پساداعش و استعفای حریری!
یادداشت؛

برگزاری انتخابات پارلمانی آینده لبنان با قانون جدید انتخاباتی و ناتوانی عربستان در جلب نظر مقامات لبنانی علیه حزب‌الله موجب شده ریاض تلاش کند پایگاه اجتماعی جریان المستقبل را با استعفای حریری تحریک کند تا بتواند بدون همکاری با حزب‌الله کابینه آینده لبنان را بچیند.
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵:۰۰
امام رضا احیاگر سلسله امامت
در گفت وگویی با استاد فاطمی نیا عنوان شد؛

همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بی مناسبت نبود که به واکاوی آثار و برکات مجاهدت های آن حضرت در تداوم مسیر ولایت در گفت وگو با آیت الله سیدعبدالله فاطمی نیا بپردازیم.
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰:۰۰
نابودی تفکر داعشی یک ضرورت است
«ماجد غماس» مطرح کرد؛

رییس دفتر سیاسی مجلس اعلای اسلامی عراق در ایران اعلام کرد که عراق واحد بهترین گزینه برای آینده اقلیم کردستان عراق محسوب می شود.
پنج شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰:۰۰
تعامل دستگاه‌های اجرایی با رسانه‌ها ضروری است
دکتر لاریجانی:

رییس مجلس شورای اسلامی تعامل دستگاه‌های اجرایی با رسانه‌ها را ضروری دانست و گفت: مدیرانی که به رسانه‌ها کم توجهی کنند دچار عقب‌افتادگی از شرایط روز خواهند بود.
پنج شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰:۰۰
بحران آموزش در مدیریت بحران
یادداشت؛

حادثه‌ای مانند زلزله غرب کشور خیلی زود ضعف‌های مدیریت بحران کشور را به تصویر کشید. ماجرایی که در حادثه‌های تلخ دیگر همچون ساختمان پلاسکوی تهران هشدارهایی برای ما به همراه داشت که به نظر می‌رسد به آن توجه نکرده‌ایم.
پنج شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۰۰
ثمرات نظریه اعتباریات علامه طباطبائی در حوزه علوم انسانی
پورحسن مطرح کرد؛

دانشیار دانشگاه علامه طباطبایی گفت: علامه طباطبایی در نظریه اعتباریات از امکان ظهور علوم انسانی به معنایی خاص دفاع می کند یعنی هر جامعه ای اغراضی دارد و بر آن اساس علم خود را سامان می دهد.
پنج شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰:۰۰
ناجوانمردی سیاسی به بهانه زلزله
یادداشت؛

کسانی که در عرصه سیاست از هر فرصتی برای پشت‌پا زدن به رقبای خود بهره می‌برند لااقل مصیبت‌های عمومی را بهانه تسویه حساب‌های سیاسی خود نکنند.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰:۰۰
دو راهی آمریکا در سوریه با پایان داعش
یادداشت؛

اگر آمریکایی‌‌‌‌ها تصمیم بگیرند به حضور نظامی خود در سوریه ادامه دهند به معنی آن خواهد بود که جنگ مقاومت وارد مرحله تازه‌ای شده است که هدف نهایی آن مجبور کردن آمریکایی‌ها برای خروج از شمال شرقی سوریه است.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵:۰۰
روح سرگردان بن‌سلمان در مصاحبه حریری
یادداشت؛

مهم‌‌ترین و قابل‌توجه‌‌‌‌ترین نکته در مصاحبه سعد حریری با شبکه تلویزیونی المستقبل، حضور ناگهانی مردی در کادر تصویر بود که باعث شد حریری متوجه او شود و یکی دو بار نگاه خود را از دوربین بدزدد.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰:۰۰
زلزله خبر نمی‌دهد
سرمقاله؛

زلزله کرمانشاه میلیون‌ها ایرانی را در غم و اندوه فرو برد؛ از درد ناگواری که گریبان پاره وطن را درگیر خود کرده است؛ سرزمین‌های دلاورخیز کرمانشاهان از سرپل‌ذهاب گرفته تا قصرشیرین.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵:۰۰