سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ Tuesday, February 21, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
 اولين گام ها براي آغاز پروژه براندازي خاموش
بازخوانی دیدگاه‌های مرحوم شایانفر درباره نفوذ فرهنگی؛

مبارزه براي براندازي ايران پس از پايان جنگ تحميلي در قالب «تهاجم فرهنگي» آغاز شد كه نظريه پردازان امپرياليستي نام «براندازي خاموش» برآن نهاده اند.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰:۰۵
گذری بر گلایه‌ها
یادداشت؛

نگاه منصفانه و فارغ از سیاست‌زدگی به اوضاع اقتصادی کشور این حکایت دارد که فاکتور «ضعف مدیریت» در ظهور مشکلات این حوزه نقش بسزایی داشته است.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱:۱۰
دلیل ناکامی  مصدق از زبان آیت‌الله خوشوقت
به مناسبت سالگرد آیت الله خوشوقت؛

آیت‌الله خوشوقت معتقد بود مصدق یک روشنفکر غربی بود؛ لذا به مردم متدین و علما توجهی نمی‌کرد با اینکه این دو، عنصر بزرگی در کشور ماست.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲:۳۸
نهضت های معاصر از منازل علما شروع شده است
جمعی از کارشناسان در نشست خبری؛

کارشناسان تاریخ معتقدند نقطه عزیمت نهضتهای معاصر، مسائل اقتصادی بوده و علما نقش بارزی در مبارزه با استعمار اقتصادی داشته اند.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸:۵۹
از یک تا 40 میلیون بشمار!

رهبری که چهارشنبه هفته پیش، باز هم بر لزوم قهر انقلابی با فتنه‌گران علیه 40 میلیون رای انتخابات 88 تاکید کردند و دوباره نشان دادند به این راحتی‌ها قصد گذشتن از حق‌الناس آرای مردم را ندارند، همان رهبری هستند که روز دوشنبه 21 تیر 78 در یک سخنرانی عمومی از حق شخصی خویش گذشتند.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵:۱۳
نگاهی دوباره به 22 بهمن

انعکاس عظمت حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال در رسانه‌های غربی، هرچند از سر اجبار، اذعان به واقعیتهای چندگانه و حامل پیام های متفاوتی بود که نشان میدهد علی رغم فضاسازی های جریان نفوذی، دشمنان بیرونی ملت ایران بخوبی آنها را درک و دریافت کردند.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۳۰
دولت بی ابتکار

روز سالگرد سردار مدافع حرم شهید علی محمد قربانی پیام ذلیلانه تاجزاده به‌دستم رسید. پیامی که تاجزاده در آن به رزمندگان مدافع حرم توهین کرده است.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷:۰۹
حق خوزستان، اقدام و عمل همه‌جانبه است

خوزستان در محرومیت غرق است و تأسف‌انگیزتر آنکه کسی به فکر آنها نیست. دولت‌‌ها به فکر استمرار و افزایش تولید نفت از خوزستان بوده و هستند.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰:۳۲
مردم پس از انقلاب سه باور غلط  موسیقی را شکستند
در گفت‌وگویی مطرح کرد؛

شکارچی چراغی بر سرِ راه موسیقی ایرانی افروخته که برای سالیانِ درازی افروخته خواهد ماند و راه راستین را به هنرجویان موسیقی نشان خواهد داد.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳:۲۰
همسرانه شیر سامرا

برای سرش جایزه گذاشتند، پرونده سازی ضد انقلابی برایش شکل گرفت تا اینکه خبر شهادتش در سامرا افشاگر حقایقی شد و فرصتی که مریم عظیمی، همسر شهید مهدی نوروزی ناگفته های همسرانه شیر سامرا را برایمان روایت کند.
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶:۰۱