پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ Thursday, October 19, 2017 - ساعت:
قزوین /
کسانی که  به دشمنان اعتماد کردند منافع ملی را به خطر انداختند
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام عابدینی با اشاره به رهاورد خلع سلاح کردن یک کشور از سوی اجانب، گفت: دشمن هنگامی که یک کشور را از تمام جهات خلع سلاح می‌کند آن کشور را آماده جنگ و نابودی می‌کند.
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵:۵۸
تقوا به عقل انسان دانایی و به اراده آدمی توانایی می‌بخشد
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: انسان باتقوا کسی است که هم می‌داند و هم می‌تواند؛ زیرا تقوا به عقل انسان دانایی داده و به اراده آدمی توانایی می‌بخشد؛ از این رو تقوا در زندگی روحی و روانی انسان تاثیر بسزایی دارد.
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۳:۳۵
تکلیف امروز ما ایستادگی در برابر خلاف و بی‌عدالتی است
امام جمعه موقت قزوین:

امام جمعه موقت قزوین گفت: امروز ما وظیفه داریم در مقابل خلاف ایستادگی کرده و تکلیف الهی و انسانی خود را انجام دهیم؛ چرا که اگر کسی در برابر ستمگری و تجاوز سکوت کند همنشین شیطان بوده و جایگاهش جهنم است.
جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴:۴۵
مکتب امام حسین مکتب آزادگی و انسانیت است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

امام جمعه قزوین با اشاره به درس گرفتن از دانشگاه تربیتی امام حسین، گفت: در مکتب امام حسین تمام خاندان و خانواده ایشان برای ما حکم اساتیدی هستند که باید از آنها درس اخلاق و انسانیت بگیریم.
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹:۳۴
آزمون ورودی مدرسه علمیه بقیةالله قزوین برگزار می شود
۱۳ مهرماه؛

مدیر مدرسه علمیه نیمه وقت بقیةالله قزوین با اشاره به آزمون ورودی جهت تعیین سطح نوجوانان برای ورود به این مدرسه، گفت: این آزمون سیزده مهر‌ماه در مدرسه علمیه صالحیه برگزار می‌شود.
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳:۰۲
متولیان مجالس عزاداری بر رفتار هیأت ها نظارت داشته باشند
نماینده ولی فقیه در قزوین:

نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: تمام کسانی که به نحوی متولی برپایی مجالس عزاداری سیدالشهدا(ع) هستند باید ادب و نزاکت اخلاقی و اسلامی را رعایت کرده و از انجام اعمالی که برخلاف شئونات اسلامی است به شدت پرهیز کنند.
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱:۱۵
وظیفه مهم مبلغان تبلیغ رسالت الهی است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با اشاره به وظیفه مهم مبلغان در جامعه دینی، گفت: مبلغ وظیفه دارد رسالت الهی را تبلیغ کرده و به چیز دیگری نیندیشد چرا که تمام عزت‌ها و آبروها در دست خداوند است و دنیا و آخرت همه انسان‌ها به او تعلق دارد.
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰:۱۰
حیات شهدا به معنای زنده بودن اهداف و آرمان‌های آنان است
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:

حجت الاسلام والمسلمین تلخابی گفت: آنچه که درباره تمام شهدا زنده و اثرگذار است اهداف و آرمان مشترک آنها است که در جامعه جاری و برقرار بوده و این اهداف و آرمان‌ها در حقیقت تربیت کننده بعد اعتقادی و اخلاقی جوانان ما است.
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۴:۰۳
جهان اسلام نباید نسبت به فجایع میانمار سکوت اختیار کند
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: رسالت مسلمانی این است که به فریاد مظلومان عالم برسیم، جهان اسلام نباید نسبت به فجایع میانمار، یمن و کشتار بی‌رحمانه مسلمانان و غیر مسلمانان سکوت اختیار کند و باید جدیت بیشتری از خود نشان دهد.
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸:۲۶
رسالت امروز روحانیت بیان محاسن قرآن و اهل بیت است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: روحانیت امروز وظیفه دارد حقایق و معارف ناب و محاسن قرآن و روایات را به مردم ابلاغ کند تا در مردم حرکت به سوی ارزش‌ها صورت بگیرد.
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۶:۱۶