چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ Wednesday, March 29, 2017 - ساعت:
قزوین /
شهدا ایمان و عقیده را به ما آموختند
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه شهدا ایمان و عقیده را به ما آموختند، گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس انسان‌هایی بودند که برای پایداری آرمان‌های مقدس انقلاب و اسلام جان خودشان را نثار کردند.
دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷:۳۰
مسلمانان  در انتقادات خود اعتدال را رعایت کنند
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی مسیر موعظه و انتقاد را انسانی و همراه با رحمت و عطوفت دانست و گفت: مسلمانان باید در موعظه ها و انتقادات خود اعتدال را رعایت کنند.
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰:۱۵
طلاب ممتاز  در پی فراگیری علوم ربانی باشد
امام جمعه قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: طلبه ممتاز کسی است که در پی فراگیری علوم ربانی باشد، چرا که این رسالت مورد تأکید امیرمؤمنان(ع) است و سایر علوم بدون علوم ربانی ما را صاحب امتیاز و برتری نخواهند کرد.
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳:۲۴
ضرورت تقویت  رابطه ایمان و قرآن در زندگی
نماینده ولی فقیه در قزوین مطرح کرد؛

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: باید تلاش کنیم، رابطه ایمان و قرآن را در امور زندگی خود افزایش دهیم و ایمان خود را تقویت کنیم.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳:۱۱
آرمان‌خواهی شهدا بر اساس مبانی دینی و الهی است
امام جمعه قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: از آن جایی که آرمان‌خواهی شهدا بر اساس مبانی دینی و الهی بود، از همراهان و نسل‌های آینده انتظار داشتند تا راهشان ادامه پیدا کند.
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴:۰۹
قدرت ایران اسلامی مدیون ولایت فقیه است
امام جمعه موقت قزوین:

حجت الاسلام قابل گفت: برکاتی که امروز از عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی سراغ داریم همه این امور به برکت وجود و هدایت رهبر انقلاب است و عظمت و رشد ایران اسلامی مدیون ولایت فقیه است.
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۲۳
نوروز فرصت خوبی برای رسیدگی به نیازمندان و محرومان است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه فرارسیدن ایام نوروز فرصت خوبی برای رسیدگی به نیازمندان است، گفت: آن چیزی که در اسلام مهم است به فکر دیگران بودن و پرهیز از رقابت و چشم و هم چشمی است.
جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹:۳۶
امنیت و اقتدار امروز کشور به برکت خون شهدا است
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: امروز اگر شاهد وحدت، دینداری، ایمان، امنیت و اقتدار در کشور هستیم از برکت خون شهدا است و همه ما مدیون این عزیزان هستیم.
پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳:۵۹
هدف از دعوت پیامبران اصلاح عقاید بشر است
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی هدف از دعوت پیامبران را اصلاح عقیده دانست و گفت: پیامبران برای دعوت مردم به عقیده به میدان نیامدند بلکه آنها برای اصلاح عقاید مردم به میان آمدند.
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۳۷
اساس کار بندگی با عقیده شروع می‌شود
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه انسان بدون عقیده نمی‌تواند خداوند متعال را عبادت کند، گفت: اساس کار بندگی با عقیده شروع می‌شود.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۴:۱۹