یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ Sunday, December 17, 2017 - ساعت:
قزوین /
انتقال پایتخت اسرائیل به بیت المقدس محکوم به شکست است
امام جمعه موقت قزوین:

امام جمعه موقت قزوین گفت: توطئه انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس محکوم به شکست است و همه ما می‌دانیم که موضوع جا به جایی پایتخت رژیم اشغالگر قدس با کمک ترامپ و همکاری انسان‌های لجوج و معاند مطرح شده است.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷:۱۰
اسرائیل غاصب دشمن شماره یک اسلام و مسلمانان است
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:

حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: عادی‌سازی رابطه با اسرائیل مفهومی ندارد؛ چرا که آنها به طور پنهان و آشکار با اسلام دشمن هستند و در حقیقت آمریکا و اسرائیل غاصب و انگلیس تبلوری از یکدیگر هستند.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶:۱۹
سبک زندگی جریان های ضددینی با فرهنگ انتظار در تضاد است
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: هر ظالمی از مکتب انتظار احساس خطر می‌کند؛ زیرا سبک زندگی آنها با مکتب انتظار در تضاد بوده و این فرهنگ با اهداف و خواسته‌هایشان هماهنگ نیست؛ در واقع این جریان‌ها از مکتب ضربه می‌خورند.
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳:۵۴
نتیجه بشارت انبیا دعوت مردم به انتظار فرج است
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه نتیجه بشارت انبیا دعوت مردم به انتظار فرج است گفت: همه عالم چشم انتظار هستند که قرار است که فردی مبعوث شود که جهان را پر از عدل و داد کند.
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳:۲۲
آینده تحقیق و پژوهش در حوزه علمیه درخشان است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: امروز سرعت و شتاب چشمگیری را در حرکت حوزه‌های علمیه به سمت مقاصد و اهداف علمی شاهد هستیم که به طور یقین این روند مثبت آینده درخشانی را در توسعه تحقیق و پژوهش نوید می‌دهد.
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹:۱۷
رسول مکرم اسلام بزرگ‌ترین بسیجی عالم آفرینش است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

نماینده ولی فقیه در قزوین با اشاره به بسیجی بودن تمام انبیای الهی در تاریخ گفت: وقتی چهره‌ها و شخصیت‌های تاریخی را مشاهده می‌کنیم می‌بینیم که تمام انبیای الهی بسیجی بوده و در میان آنها رسول مکرم اسلام بزرگ‌ترین بسیجی عالم آفرینش است؛ از این رو اقدامات این بزرگواران همواره بسیجی‌گونه بوده است.
یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶:۲۴
همت بسیج پیروزی بزرگی را برای جهان اسلام رقم زد
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: نیروهای داعشی در عملیات تروریستی خود تا مرز عراق پیش آمده بودند و نزدیک بود این کشور را نابود کنند؛ اما این نقشه بسیج در ایران اسلامی بود که به همت سردار حسین همدانی و قاسم سلیمانی به اجرا درآمده و پیروزی بزرگی را برای جهان اسلام رقم زد.
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰:۳۱
پیروزی‌ مقاومت اسلامی بر داعش نتیجه جانفشانی‌های بسیج و سپاه است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: پیروزی‌های بسیار بزرگ و مهم در عرصه‌های برون‌مرزی به ویژه پیروزی‌ مقاومت اسلامی بر داعش در سوریه و عراق که نصیب امت اسلام شده نتیجه رشادت‌ها و جانفشانی‌های بسیج و سپاه است.
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴:۵۸
زلزله کرمانشاه در حقیقت امتحانی الهی بود
امام جمعه موقت قزوین:

امام جمعه موقت قزوین گفت: یکی از حوادثی که در هفته گذشته در کشور اتفاق افتاد زلزله کرمانشاه بود که در حقیقت امتحانی الهی بود و ایران اسلامی در این مصیبت چهره زیبایی را از خود به نمایش درآورد.
جمعه ۲۶ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸:۵۱
مبلغان  متناسب با مخاطب سبک زندگی پیامبر را تبیین کنند
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:

مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: مبلغان متناسب با مخاطب سبک زندگی پیامبر(ص) در مقاطع مختلف، سبک زندگی اقتصادی و نظامی و پیام‌هایی که برای مسؤولان دارند را دسته بندی کرده و اهداف ایشان را بیان کنند.
پنج شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷:۰۵