چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ Wednesday, June 28, 2017 - ساعت:
قزوین /
به وعده های دشمن نمی توان دل بست
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: کسانی که امروز به وعده‌های آمریکایی‌ها امیدوار بودند مشاهده کردند که آنان روز به روز بر شدت تحریم‌ها اضافه کرده و حاضر به انجام تعهدات خود نیستند.
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷:۳۳
 پیروی انسان از وسوسه‌های شیطان موجب حسرت در روز قیامت خواهد بود
امام جمعه قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی پیروی انسان از وسوسه‌های شیطان را موجب حسرت دانست و گفت: آنهایی که دچار وسوسه‌های شیطان می‌شوند در روز قیامت دستشان را از شدت حسرت و پشیمانی گاز می‌گیرند.
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱:۲۱
تشکیل قرارگاه در جامعه با محوریت دین و ارزش های اسلامی انجام شود
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با اشاره به ضرورت برپایی قرارگاه های فرهنگی در جامعه، گفت: تشکیل قرارگاه در جامعه باید با محوریت دین و ارزش های اسلامی انجام شود
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴:۲۸
هوای نفس بزرگ‌ترین عامل نفوذ در انسان است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با اشاره به مهم ترین عوامل نفوذ در انسان، گفت: هوای نفس انسان یکی از عوامل نفوذ است که اگر مانع آن نشویم بر تصمیمات و قضاوت های ما اثر خواهد گذاشت.
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰:۰۷
منشأ پیروزی انقلاب عمل به مبانی قرآن و اسلام بود
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی منشأ حرکت امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب را از مبانی بابرکت قرآن دانست و گفت: حرکت امام با تکیه بر مبانی قرآن توانست به موفقیت برسد.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶:۳۳
گناه ابزاری است که انسان را به سوی آتش جهنم سوق می‌دهد
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گناه را وسیله سوق دادن انسان به سوی جهنم دانست و گفت: یک انسان مؤمن تحمل سختی‌ها، گرفتاری‌ها و مشکلات را بهتر از این می‌داند که دامنش به گناه آلوده شود.
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱:۵۲
حضرت مهدی در شب قدر کارگزار اعظم خداوند متعال است
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:

حجت الاسلام والمسلمین اسلامی شب قدر را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: در این شب خداوند متعال بر همه کائنات قیمومیت داشته و حضرت مهدی(عج) کارگزار خداوند متعال است.
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳:۳۹
ایمان بدون عمل برای سعادتمندی انسان کفایت نمی‌کند
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: انجام واجبات، ترک محرمات، داشتن تقوا و اطاعت از خداوند و پیامبر هر کدام یک رشته درسی است که باید پس از ایمان آوردن به خداوند متعال در این رشته‌ها قبول شویم در حقیقت ایمان بدون عمل برای سعادتمندی انسان کفایت نمی‌کند.
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹:۵۶
روز قدس روز عزت، قدرت نمایی و انسجام تمام مسلمانان جهان است
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلین عابدینی با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس، گفت: روز قدس روز عزت، قدرت نمایی و انسجام تمام مسلمانان جهان است که در برابر استکبار قیام کرده‌اند.
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳:۱۰
برای بهره‌مندی از شب قدر اصلی باید شب‌های دیگر را هم درک کرد
نماینده ولی فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی بهره‌بردن از هر سه شب را برای درک کردن شب قدر مهم و ضروری دانست و گفت: در شب‌های قدر ما از خداوند نجات از آتش جهنم و وحدت و انسجام همه مسلمانان را از خداوند می خواهیم.
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵:۳۵