پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ Thursday, January 19, 2017 - ساعت:
قزوین /
نخستین گام برای پیاده کردن حجاب و عفاف در جامعه برنامه‌ریزی بر مبنای قرآن است
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه نخستین گام را برای حجاب در برنامه‌ریزی منطبق و هماهنگ با قرآن باید از عقیده برداشت، گفت: وقتی ما از عقیده شروع می‌کنیم انگیزه عبادت و بندگی آغاز می‌شود یعنی عقیده است که ما را به سوی بندگی می‌کشاند.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵:۱۶
توجه قرآن به علم و دانش سبب تقویت انگیزه دانش اندوزی می‌شود
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی:

نماینده ولی فقیه در استان قزوین سوگند خداوند به ابزار علم و دانش را انگیزه‌ای برای علم آموزی و دانش دوستی دانست و گفت: وقتی خداوند به نون و قلم سوگند یاد می‌کند ما را متوجه ابزار علم و دانش می‌کند.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱:۳۳
مبانی قرآن و اسلام با مرگ شخصیت‌های بزرگ تغییر نخواهد کرد
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه حضور مردم در کلیه مراسمات آیت الله هاشمی در حقیقت احترام به فرمایش رهبر معظم انقلاب بود، گفت: مردم از این فراخوان غیرمستقیم رهبر این گونه برداشت کردند که رهبری از مردم چیز دیگری را انتظار دارد و همه پای خواسته رهبری حضور پیدا کردند.
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱:۴۵
مبنای رفتاری انسان‌ باید براساس حق باشد
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: در دوران جاهلیت قومیت، خویشاوندی و رفاقت به جای حق و باطل حرف نخست را می‌زده، در حالی‌که اگر انسان‌ها به ارزش‌های انسانی اعتقاد دارند باید براساس حق رفتار کنند، نه براساس خوی دوران جاهلیت.
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱:۴۴
 مسجد مقاوم‌ترین سنگر در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است
نماینده مجلس خبرگان:

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در برابر تهاجم فرهنگی دشمن، مقاوم‌ترین سنگر مساجد هستند از این رو باید با محتواهایی که در زمینه اعتقادات دینی داریم در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن بایستیم.
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۹:۱۵
بسیاری از آمارهای مسؤولان در زمینه اشتغال، مسائل اقتصادی و تورم صحت ندارد
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

امام جمعه قزوین با بیان این که برطرف کردن مشکلات جامعه نیازمند ارائه آمار دقیق است، گفت: متاسفانه بسیاری از آمارهایی که از سوی برخی مسؤولان در زمینه اشتغال، مسائل اقتصادی و تورم داده می‌شود صحت ندارد.
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹:۴۷
دغدغه دلسوزان نظام حل مشکلات مردم باشد
امام جمعه موقت قزوین:

حجت الاسلام قابل گفت: نیروهای انقلابی با کنار هم قرار دادن توانمندی هایشان می‌توانند مشکلات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور را حل کنند.
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳:۲۸
شناخت انسان بدون شناخت جهان هستی میسر نیست
امام جمعه قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: شناخت انسان بدون شناخت جهان هستی و باور درست و صحیح نسبت به عالم هستی میسر نیست، چرا که انسان یک موجود معلق و وابسته‌ای است که به عنوان ممکن‌الوجود به واجب‌الوجود وابستگی دارد.
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰:۴۹
وحدت، مسؤولان نظام را دلگرم و دست طمع و چپاول دشمنان را کوتاه می‌کند
مدیر حوزه‌های علمیه استان قزوین:

حجت الاسلام عباسی گفت: وحدت نیروهای ارزشی و انقلابی موجب دلگرمی مردم می‌شود و آنها را در پشتیبانی از نظام و آرمانهای انقلاب منسجم تر می‌کند.
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴:۰۶
درایت رهبری و بصیرت مردم شعله‌های فتنه 88 را خاموش کرد
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با اشاره به حماسه عظیم نهم دی ماه، گفت: پدیده شوم فتنه 88 که موجب ایجاد حماسه 9 دی شد شعله‎های جنگ و ناامنی داخلی بود که دشمن دامن می‌زد و نفاق داخلی و بی‌بصیرتی را زمینه سازی می‌کرد اما درایت رهبر و بصیرت مردم این شعله‌ها را در همان آغاز شکل‌گیری خاموش کرد.
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳:۴۷