پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ Thursday, January 19, 2017 - ساعت:
فارس /
وظیفه‌ مهم رسانه‌ها پیش برندگی و هدایت جامعه است
آيت‌الله ایمانی:

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: همه چیز ما فرهنگ ما است، هویت ما فرهنگ ما است و با کمال تأسف حکومت‌ها و حکومت‌گران در شرایطی نیستند که برای مسائل فرهنگی حاضر به سرمایه‌گذاری جدی باشند.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱:۴۷
نیروهای انقلاب در آستانه انتخابات از تشتت بپرهیزند
آيت‌الله دستغیب:

تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) گفت: در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری و خیالات دشمن، نیروهای متنوع و متعدد انقلابی باید از تشتت و تفرقه بپرهیزند.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸:۱۸
لزوم تقویت عوامل قدرت کشور در مقابل استکبار جهانی
آیت‌الله ایمانی خواستار شد؛

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: در شرایطی که دشمنان ما بی‌پرده دشمنی خودشان را نسب به کشور ما اعلام می‌کنند لازم است عوامل قدرت در کشور را تقویت کنیم.
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷:۲۰
نو‌اندیشی‌های رهبر معظم انقلاب در دانشگاه مطرح شود
آیت‌الله ایمانی:

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: حاصل کار شورای نواندیشی‌های رهبر معظم انقلاب باید شکل‌دهی شود، خروجی پیدا کند، قابلیت ارائه به دانشگاه‌ها پیدا کند و مورد استفاده اقشار مختلف دانشجویی قرار بگیرد.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵:۵۹
آیت‌الله رفسنجانی چهره‌ای خدمت‌گزار به اسلام و انقلاب بود
آیت‌الله ایمانی:

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس با تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، گفت: مرحوم آیت‌الله رفسنجانی چهره‌ای خدمت‌گزار به اسلام و انقلاب به شمار می‌رود.
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹:۵۲
اجازه ندهید جوانان مؤمن و انقلابی منزوی شوند
آیت‌الله ایمانی:

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: اجازه ندهید جوانان مؤمن و انقلابی در انزوا بیفتند، منزوی باشند و دیگران میدان دار و گردانندگان تعزیه و عرصه کار باشند.
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹:۴۹
جریان‌های ارزشی مراقب توطئه‌های انتخاباتی باشند
آیت‌الله دستغیب:

تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی گفت: همان‌گونه که در جنگ سخت راه دشمن بسته شد، جریانات فکری و اعتقادی در جنگ نرم راه دشمن را ببندند تا در امر مهم انتخابات پیش رو اگر دشمن خواب‌هایی دیده با آگاهی و بصیرت انقلابیون مدیریت شود.
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲:۳۲
مردم آستانه تحمل خود را بالا ببرند/ گسترش شوراهای حل اختلاف ضروری است
آیت‌‌الله ایمانی:

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: خبرنگاران این را به جامعه منتقل و منعکس کنند که توسعه و گسترش شوراهای حل اختلاف لازم است، اما همکاری مردم با این شورا یک ضرورت دیگر است و همکاری مردم این است که آستانه تحمل بالا برود.
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵:۲۸
به فکر جذب جوانانی باشید که از اطراف روحانیت  پراکنده‌ شده‌اند
آیت‌الله بهشتی خطاب به مسؤولان تبلیغات اسلامی استان فارس:

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: جوانان مؤمن و انقلابی جامعه قرة‌العین نظام، رهبری، مراجع و اسلام هستند، اما به فکر آن دسته از جوانانی باشید که از اطراف ما پراکنده‌ شده‌اند.
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۱:۳۰
ضرورت تلاش همه‌جانبه مسؤولان برای ریشه‌کنی بی‌سوادی در فارس
آیت‌الله ایمانی تأکید کرد؛

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس گفت: با برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگی بین همه مسؤولان، باید کاری کرد تا در استان فارس به عنوان استان ادب و فرهنگ و مرکز زبان کشور هیچ بی‌سواد و فرد لازم التعلیمی باقی نماند.
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰:۴۸