سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ Tuesday, September 26, 2017 - ساعت:
سمنان /
رفراندوم استقلال کردستان عراق طرح ساختن اسرائیل جدید است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان با از سر ضعف خواندن سخنان رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل علیه ملت بزرگ ایران، گفت: یاوه گویی‌های ترامپ حکایت دیوانه‌ای است که از مواجهه می‌ترسد و تنها از دور ناسزا می‌گوید.
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲:۵۶
مبارزه با یزیدیان در طول تاریخ ادامه دارد
دادستان کل کشور:

دادستان کل کشور گفت: بی‌تردید هدف سیدالشهدا(ع) از قیام این نبوده که برای ایشان بر سر و سینه بزنیم و عزاداری کنیم، مهمترین درس قیام اباعبدالله مبارزه با ظلم و ستم است که در طول تاریخ ادامه دارد.
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹:۳۵
روحانیان باید اهل سیاست و بصیرت باشند
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: روحانی باید اهل سیاست و تدبیر، با اخلاق و دور اندیش و بصیر باشد، فرد روحانی که سیاست نداند به درد جامعه امروز نمی خورد؛ البته سیاست در شیعه به معنی حیله و نیرنگ نیست بلکه تدبیر همراه با صداقت و آینده نگری است.
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲:۴۳
مداحان پیشگیری از وادادگی فرهنگی در جامعه را سرفصل برنامه‌های خود قرار دهند
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: پیشگیری از رواج لاابالی گری و وادادگی‌فرهنگی، نقل دستاوردهای وسیع انقلاب و توجه و ترویج سیره و وصایای شهدا از مهمترین نکاتی است که باید مداحان از فرصت مجالس و محافل محرم و صفر برای نشر و تبیین این مفاهیم استفاده کنند.
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱:۱۳
هدایتگری فکری و سیاسی اساس منابر محرم باشد
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان حفظ سلامت نهاد خانواده را مهمترین اصل امنیت اجتماعی در جامعه دانست و گفت: ساختن جامعه سالم و نیرومند با داشتن خانواده پاک و سالم امکان پذیر است.
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴:۴۸
اخلاق‌مداری و ترویج الگوی ایرانی و اسلامی مهم‌ترین ویژگی فیلم‌های ایرانی باشد
آیت الله شاهچراغی:

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه دشمنان درصدد نفوذ الگوهای غربی به فیلم‌های ایرانی هستند، گفت: اخلاق‌مداری و ترویج الگوی ایرانی و اسلامی مهم‌ترین ویژگی فیلم‌های ایرانی باشد.
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰:۱۲
خودباوری و مدیریت جهادی  لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر ضرورت ایفای نقش بخش خصوصی در خروج کشور از چالش‌های اقتصادی گفت: وجود مدیریت جهادی و روحیه خودباوری لازمه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹:۰۹
قربانی کردن گامی در مسیر قرب الهی است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: ابراهیم(ع) فرزندش اسماعیل را به مسلخ عشق برد تا نشان دهد اراده و خواستی برتر از اراده خدا نیست، امروز نیز قربانی کردن در روز عید سعید قربان گامی در مسیر قرب الهی است.
جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴:۰۶
 گسترش فرهنگ قرآنی یک ضرورت  در حوزه علمیه است
آیت الله اعرافی:

مدیر حوزه های علمیه با بیان این که گسترش فرهنگ قرآنی یک ضرورت در حوزه علمیه است، گفت: نیازمند تفسیرهای موضوعی و تخصصی هستیم و در این راه باید طلاب و روحانیان پیشگام باشند.
پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶:۱۱
مرکز تخصصی حوزوی «بیان وحی» دامغان افتتاح شد
با حضور آیت الله اعرافی؛

مرکز تخصصی حوزوی تفسیر و علوم قرآنی "بیان وحی" طی آیینی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه، علما و مسؤولان استانی و شهرستان دامغان به بهره برداری رسید.
پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱:۰۰