پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ Thursday, January 19, 2017 - ساعت:
سمنان /
آیت الله هاشمی شخصیتی تکرار نشدنی در تاریخ انقلاب است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان آیت الله هاشمی رفسنجانی را شخصیتی تکرار نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی خواند و گفت: ملت بزرگ ایران در آیین تشییع وی حماسه آفریدند و همانگونه که در 22 بهمن هرسال و یوم الله 9 دی فهم و آگاهی خود را نشان می‌دهند بار دیگر شکوهی از وحدت و اتحاد خود را به نمایش گذاشتند.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳:۱۰
دشمن تمام سعی خود را برای دوقطبی نشان دادن کشور ما بکار می‌بندد
مدیر حوزه‌های علمیه استان سمنان:

مدیرحوزه‌های علمیه استان سمنان گفت: بدخواهان نظام اسلامی کوشیدند به ویژه در طول سالیان اخیر اختلاف‌نظر ها بین رهبری و آیت الله هاشمی را به شکافی عمیق و دوقطبی شدن کشور تعبیر کنند که البته با هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب به نتیجه نرسیدند.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷:۲۷
روحانیان در بازی های سیاسی انتخابات غرق نشوند
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان در جمع علما و روحانیان این شهرستان گفت: در انتخابات سال آینده باید همچون گذشته هدف ما حضور عقلانی، آگاهانه و حداکثری مردم باشد، به عنوان روحانی هرگز نباید در بازیهای سیاسی انتخابات غرق شویم یا زیر پرچم، جناح، دسته و یا نامزد خاصی قرار بگیریم.
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶:۰۵
اختلاف‌ نظرها به وحدت درونی نظام ضربه نزند
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان با بیان اینکه در هر نظام سیاسی وجود انسجام و وحدت درونی ضروری است، گفت: دولتمردان و مسؤولان فراموش نکنند که مشکل مردم عدم رونق و رکود بازار، بیکاری و تورم و نظایر آن است، نباید با کشاندن کش و قوس‌های سیاسی به صحنه‌ جامعه وحدت داخلی را خدشه‌دار کرد.
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵:۳۲
مراسم گرامیداشت درگذشت آیت الله شرعی در دامغان برگزار شد
به همت حوزه‌های علمیه خواهران و برادران؛

مراسم گرامیداشت درگذشت عالم وارسته آیت الله محمد علی شرعی از سوی حوزه‌های علمیه خواهران و برادران شهرستان دامغان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸:۵۳
دعوت به وقف دعوت به خیر است
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: همواره باید مردم را به خیر، خوشبختی، اعمال خداپسندانه و ماندگار دعوت کرد و یکی از این امور، دعوت مردم به وقف است.
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴:۴۶
مسؤولان بیش از پیش هوشیار باشند/ سطحی‌نگری سبب نفوذ دشمن می‌شود
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان:

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: مسؤولان بیانات رهبر فرزانه انقلاب درباره غیرقابل اعتماد بودن دشمن و بدعهدی‌ها و عداوت‌های آمریکا را مد نظر قرار دهند، بیش از هوشیار باشند زیرا سطحی‌نگری خود سبب رخنه و نفوذ دشمن می‌شود.
یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۷:۴۶
فتنه 88 یادآور قرآن برنیزه‌کردن منافقان در صفین بود
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: ملت هوشیار و بااراده ایران اسلامی در نهم دیماه 88 بصیرت و آگاهی، عزت و شرافت، ایمان و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشاندند؛ خودجوش به خیابانها ریختند، به اهانت‌ها پاسخ دادند، انقلاب و ولایت را حمایت و تقویتکرده و نظام اسلامی را در برابر دشمن واکسینه کردند.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸:۱۱
طلاق عاملی برای فقر فرهنگی و زمینه‌ساز آسیب‌های اجتماعی است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان افزایش آمار طلاق و کاهش سن این رخداد را در جامعه را بسیار نگران کننده خواند و گفت: فروپاشی خانواده‌ها عاملی برای فقر فرهنگی و زمینه‌ساز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است.
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸:۳۰
مدعیان پیروی از مسیح دست از ظلم و جنایت بردارند
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان با اشاره فرارسیدن ایام ولادت حضرت عیسی مسیح(ع) پرهیز از ظلم و ایستادگی در برابر ظالمان را ویژگی این پیامبر بزرگ الهی عنوان کرد و گفت: متأسفانه امروز شمار زیادی از مدعیان دروغین پیروی از مسیح قتل و عام مردم، کشتار زنان و بچه‌ها و حمایت از تروریسم دولتی صهیونیست را هدف و برنامه خود قرار داده‌اند.
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷:۰۰