دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ Monday, November 20, 2017 - ساعت:
سمنان /
سیره پیامبر اکرم سفره‌ای گسترده برای سعادت همه عالمیان است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: باید حب رسول خدا(ص) و اهل بیت(ع) را در قلب‌های فرزندانمان بکاریم و آنها را با اصول اخلاق محمدی تربیت کنیم؛ زیرا پیامبر و اهل بیت مکرمش سبب الاسباب و حجت حق خدا بر روی زمین هستند و حب آنان گناهان انسان را می‌ریزد.
جمعه ۲۶ آیان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷:۰۸
مجالس عزاداری امام حسین سرمایه ای برای رسیدن به اوج ایمان است
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: ضیافت معنوی امام حسین(ع) در قالب مجالس و محافل عزاداری، سرمایه‌ای عظیم برای رسیدن به اوج ایمان است.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷:۴۰
صلح مدبرانه امام حسن اسلام را حفظ کرد/ دشمن همواره از نیروی سپاه و بسیج هراس دارد
امام جمعه دامغان:

امام جمعه موقت دامغان با اشاره به شرایط بسیار دشوار دوران امامت کریم اهل بیت(ع) صلح مدبرانه امام حسن مجتبی(ع) را سبب حفظ اسلام ناب در برابر دشمنان و زیاده خواهان دانست.
جمعه ۵ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱:۲۱
شرارت و عداوت آمریکایی‌ها پایانی ندارد
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان یاوه گویی‌های دولتمردان آمریکایی را امری پرسابقه و برآمده از نیات پلید و سیاست‌های همیشگی این کشور دانست و گفت: شرارت و عداوت آمریکایی‌ها پایانی ندارد.
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲:۱۰
هجمه به دستگاه قضا توطئه‌ای با هدف نفوذ است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: حمله و جوسازی علیه دستگاه قضا توطئه‌ای است که با هدف نفوذ صورت می‌گیرد و دلیل آن اقتدار این نهاد و شخص رییس قوه در مقابله با فتنه‌گران، چپاول‌گران بیت المال، عوامل دشمن و اراذل و اوباش است.
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳:۳۵
امنیت نخستین لازمه توسعه پایدار سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان نیروی انتظامی را بازوی توانمند و دیدبان رشید حفظ نظم و امنیت جامعه اسلامی معرفی کرد و گفت: اخلاق اسلامی، صبر و اقتدار باید ویژگی نیروهای انتظامی کشور ما باشد.
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱:۱۲
خیران مدرسه‌ساز به ساخت مدارس علمیه اهتمام ورزند
عضو شورای عالی حوزه علمیه استان سمنان:

عضو شورای عالی حوزه علمیه استان سمنان خیران مدرسه‌ساز را الگوی انجام "عمل خیر بجا و به موقع" خواند و گفت: مدرسه‌سازی به‌ویژه در مناطق محروم خیری ماندگار و گامی بلند در مسیر رشد و کرامت انسانی است.
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹:۵۶
رفراندوم استقلال کردستان عراق طرح ساختن اسرائیل جدید است
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان با از سر ضعف خواندن سخنان رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل علیه ملت بزرگ ایران، گفت: یاوه گویی‌های ترامپ حکایت دیوانه‌ای است که از مواجهه می‌ترسد و تنها از دور ناسزا می‌گوید.
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲:۵۶
مبارزه با یزیدیان در طول تاریخ ادامه دارد
دادستان کل کشور:

دادستان کل کشور گفت: بی‌تردید هدف سیدالشهدا(ع) از قیام این نبوده که برای ایشان بر سر و سینه بزنیم و عزاداری کنیم، مهمترین درس قیام اباعبدالله مبارزه با ظلم و ستم است که در طول تاریخ ادامه دارد.
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹:۳۵
روحانیان باید اهل سیاست و بصیرت باشند
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: روحانی باید اهل سیاست و تدبیر، با اخلاق و دور اندیش و بصیر باشد، فرد روحانی که سیاست نداند به درد جامعه امروز نمی خورد؛ البته سیاست در شیعه به معنی حیله و نیرنگ نیست بلکه تدبیر همراه با صداقت و آینده نگری است.
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲:۴۳