یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ Sunday, July 23, 2017 - ساعت:
سمنان /
شکوه صفوف نماز جمعه در سراسر کشور سبب ناامیدی دشمنان شده است
آیت الله شاهچراغی:

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه هم‌اکنون نماز جمعه در قریب به ۹۰۰ شهر ایران اسلامی اقامه می‌شود، گفت: این امر گرد یاس و ناامیدی را بر چهره دشمنان پاشیده است.
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷:۱۰
خروج از ولایت  دام شیطان است/ مؤمنان حقیقی در کوران فتنه‌ها شناخته می‌شوند
رییس فرهنگستان علوم و معارف اسلامی قم:

رییس فرهنگستان علوم و معارف اسلامی قم گفت: خدا در پذیرش ولایت معصوم(ع) انسان را آزاد گذاشته؛ اما خروج از این ولایت دام شیطان است لذا باوجود دشواری ها باید پای آن ایستاد.
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹:۳۰
اجازه ندهیم جایگاه فراجناحی شورای نگهبان تضعیف و تخریب شود
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان شورای نگهبان را از پایه‌ها و عوامل اصلی اقتدار نظام جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: آیت الله جنتی با سابقه درخشان ۲۴ ساله در دبیری این شورا مجاهدی متواضع و عالمی انقلابی است.
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶:۵۲
 حجاب را از کودکی به فرزندانمان بیاموزیم
آیت الله شاهچراغی:

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: مؤمن و مسلمان حقیقی نمی‌تواند در برابر بی‌حجابی و بدحجابی بی‌تفاوت باشد، همه وظیفه داریم با تمام توان سد راه رواج بدحجابی و بی عفتی شویم.
دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۶:۵۱
معنای آتش به اختیار دوری از بی‌تفاوتی اجتماعی نسبت به رواج منکرات است
آیت الله شاهچراغی:

آیت الله شاهچراغی با تأکید بر اینکه قوه قضائیه باید حامی آمران به معروف و ناهیان منکر باشد، گفت: معنای آتش به اختیار همین فریضه امر به معروف و دوری از بی‌تفاوتی اجتماعی نسبت به رواج منکرات است.
جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳:۵۳
جاده ابریشم جاده پیوند ملت‌ها است
امام جمعه دامغان در جمع ۴۰ شهردار کشور:

امام جمعه دامغان گفت: جاده ابریشم، جاده پیوند ملت‌ها، ظرفیتی برای نشر ارزش‌ها و نماد تعامل و تبادل فرهنگی و اقتصادی کشورها به دور از جنگ و ستیز است.
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱:۰۹
صدای سیلی ملت ما به داعش گوش اربابانش را کر کرد
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: برخی در دنیا تصور کرده‌اند که ملت ما از دسیسه ها و تحرکات تروریستی آنها هراسی دارد، آنان فراموش کرده اند که مردم ما در دوران دفاع مقدس آبدیده شده و سیلی محکم فرزندان غیور ملت ایران در سپاه به داعش گوش اربابانش را کر کرد.
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲:۲۷
کیسه دوزان آیینی به رنگ نجابت زنان خطه دارالمؤمنین دامغان
گزارش رسا از آیینی ۵۰۰ ساله؛

دختران و زنان مؤمنه دیار دارالمؤمنین، دامغان براساس سنتی ۵۰۰ ساله، امسال نیز در بیست و هفتمین روز ماه مبارک رمضان در تاریخانه، نخستین مسجد ایران گردهم آمدند و در آیین کهنی بانام "کیسه دوزان"، کوک دلشان را با نخ ایمان به کیسه بندگی رب ودود زدند.
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲:۲۱
مشت کوبنده مردم استان سمنان پس از سیلی محکم ملت ایران
خروش آگاهی و جوشش احساسات مردم دیار قومس در روز قدس؛

مردم ولایتمدار، هوشیار و روزه‌دار دیار قومس، استان سمنان با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در ۶۵ شهر و روستای این استان، چشم‌ها را خیره کردند و پس از سیلی محکم ملت ایران در روزهای گذشته مشت محکم دیگری را بر صورتک جعلی رژیم صهیونیستی و دهان یاوه‌گویان جهانی و منطقه‌ای کوبیدند.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸:۵۴
ترویج سیره علوی مانع شیوع انحرافات می‌شود
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با تأکید بر اینکه باید سیره علوی در بین جوانان ایران اسلامی ترویج یابد، گفت: این رسالت واجب دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی در این برهه حساس از کشور است.
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵:۴۳