دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ Monday, January 22, 2018 - ساعت:
زنجان /
نباید انرژی کشور، صرف دامن زدن به اختلاف های درونی شود
وزیر اطلاعات:

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه نباید انرژی کشور را صرف دامن زدن به اختلافات درونی کرد، گفت: این امر موجب تحقق اهداف دشمنان خواهد شد، چراکه بر اساس سنت الهی، اختلاف مایه شکست ملت ها می شود.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰:۲۸
هدف دشمن تضعیف ولایت فقیه است
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری هدف دشمن را زدن عمود خیمه وحدت مردم ایران یعنی ولایت فقیه دانست و گفت: برخی در داخل کشور هم همین مسیر را طی می‌کنند و در صدد تضعیف عمود خیمه هستند.
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴:۵۵
جریان فتنه به صورت خاموش در حال حرکت است
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز نیز جریان فتنه به صورت خاموش در حال حرکت است و شاید یک ۹ دی دیگری نیاز است، تصریح کرد: هنوز برخی باور نکرده‌اند که نمی‌توان دلخوش به غرب و شرق بود.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰:۱۶
۹ دی روز میثاق امت با ولایت است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه ۹ دی به عنوان روز میثاق امت با ولایت است، گفت: دشمن از روز نخست به دنبال ضربه زدن به انقلاب بوده و این یکی از توطئه‌های دشمنان است.
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱:۲۸
خدمت‌رسانی به مردم اجر اخروی دارد
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با تاکید بر تلاش همه دست اندرکاران در راستای حل مشکلات مردم، گفت: این تلاش و خدمت‌رسانی درست به مردم اجر اخروی را به دنبال خواهد داشت.
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵:۰۹
موجودیت ما در خدمت به مردم است
امام جمعه زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: موجودیت ما در خدمت به مردم است و باید نسبت به ارائه خدمت درست و صحیح به مردم تلاش کنیم.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷:۱۶
وحدت تنها قدرت پیروزی مسلمانان بر دشمنان است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: همکاری و وحدت بین امت‌های مسلمان موجب می‌شود که هیچ قدرتی نتواند به آنها فائق آید و تنها راه پیروزی بر دشمن است.
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴:۱۶
عمل به امر به معروف و نهی از منکر از مهم‌ترین اصول دین اسلام است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در قیام اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: عمل به امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهم‌ترین اصول دین اسلام است.
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵:۲۴
آیت الله سلیمی زنجانی درگذشت
در سن ۹۳ سالگی؛

آیت الله سلیمی از علمای برجسته و به نام حوزه علمیه زنجان که سابقه تدریس در سطوح عالی حوزه علمیه زنجان را در پرونده علمی خود به یادگار دارد، دار فانی را وداع گفت.
جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴:۲۳
سپاه پاسخ محکمی به ترقه بازی تروریست ها داد
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به حمله اخیر موشکی سپاه به تروریست های داعش، گفت: سپاسگذاریم از برادران جان بر کف سپاه که در برابر ترقه بازی تروریست ها پاسخ محکم و دندان شکنی دادند.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳:۱۲