سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ Tuesday, January 24, 2017 - ساعت:
زنجان /
 از مقام علمی و اخلاقی آیت الله یکتایی در زنجان تجلیل می شود
در ادامه سلسله عملکردهای مثبت ارشاد زنجان در پاسداشت علما؛

در ادامه سلسله عملکردهای مثبت و مطلوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان در نکوداشت و پاسداشت علما، این بار از مقام علمی و اخلاقی آیت الله یکتایی و سال ها شاگردپروری وی در حوزه های علمیه، تجلیل به عمل خواهد آمد.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷:۱۹
سیستم حاکم بر بانک های کشور شرعی نیست
نماینده مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به قراردادهای بانکی و مجوز شرعی برای آنها، گفت: قراردادهای داخلی بانک ها شرعی است ولی سیستم حاکم بر آن شرعی نیست، و تنها کاری که در این چند دهه پس از انقلاب از حوزه های علمیه خواسته شده، تنظیم قراردادها بر اساس عقود و شرایط اسلامی است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳:۲۱
جمهوری اسلامی به برکت ولایت فقیه امن ترین کشور منطقه است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به حمایت همه جانبه روحانیت از انقلاب در زمان پیروزی آن، گفت: این انقلاب نزدیک به 40 سال با رهبری امام خمینی (ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری با حمایت های همه جانبه روحانیت انقلابی همیشه در صحنه، به پیروزی رسیده و با همه توطئه هایی که دشمنان طراحی کرده و می کنند، امروز امن ترین کشور منطقه است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰:۱۱
همایش علما و مبلغان زنجان برگزار شد
صبح امروز؛

همایش ماهانه علما و مبلغان زنجان با حضور جمع کثیری از روحانیان و مسؤولان حوزه علمیه استان برگزار شد.
پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴:۳۰
فعالیت های علمی و پژوهشی حوزه های علمیه خواهران رشد چشمگیری داشته است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با بیان این که فعالیت های علمی و پژوهشی حوزه های علمیه خواهران رشد چشمگیری داشته است، گفت: استقبال از حوزه های خواهران زنجان بسیار بالا است اما امکانات ما متأسفانه محدود بوده و بیشتر از این امکان پذیرش نداریم که همه این محدودیت ها به کمبود و آماده نبودن زیرساخت ها بر می گردد.
پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۱۶
طرح شناسایی نخبگان علمی و پژوهشی در حوزه علمیه آغاز شده است
مدیر استانی حوزه های علمیه خواهران زنجان خبر داد؛

مدیر استانی حوزه های علمیه خواهران زنجان با اشاره به آغاز طرح شناسایی نخبگان علمی و پژوهشی در حوزه علمیه خواهران زنجان، گفت: قطعا خروجی این طرح بسیار خوب و مبارک خواهد بود، هر چند تعداد افراد شناسایی شده اندک باشد.
دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴:۱۱
بیشترین تهمت ها پس از انقلاب اسلامی متوجه روحانیت بوده است/ طلاب به سلاح بصیرت مجهز شوند
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به حفظ شاکله روحانیت پس از تحمل ها تهمت ها و دشمنی ها از سوی مستکبران و ضد انقلاب، گفت: پس از پیروی انقلاب اسلامی تنها قشری که بیشترین تهمت ها و توهین ها را متحمل شد، روحانیت بود که البته خوشبختانه توانسته سر پا ایستاده و خود را حفظ کند، اما این به معنای عدم وجود نقصان در آن نیست.
یکشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵:۲۴
دشمن برای براندازی ایران اسلامی ترفندهای خود را تغییر داده است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به تغییر ترفند دشمنان برای رسیدن به آرزوی نابودی ایران اسلامی، گفت: دشمن ترفندهای خود را روز به روز تغییر می دهد؛ چنان که دیروز هواپیمای مسافربری ما را می زد، سکوهای نفتی ما را منهدم می کرد ولی امروز این ترفندها تغییر کرده و به جنگ فرهنگی تبدیل شده است.
جمعه ۷ آیان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴:۰۱
تبیین راه های مقابله با جنگ نرم از اهداف مهم تبلیغی مبلغان
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی زنجان مطرح کرد؛

معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان با اشاره به لزوم توجه کافی به جنگ نرم دشمنان از سوی علما و مبلغان، گفت: تبیین جنگ‌ نرم دشمن و راه‌های مقابله با آن یکی از اهداف مهم جاری مبلغان محسوب می شود.
دوشنبه ۳ آیان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳:۱۰
سازمان ملل ابزار دست آمریکای جنایتکار است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو برای برخی از کشورها را از نقایص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمریکای جنایتکار شده است.
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶:۲۵