شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ Saturday, November 18, 2017 - ساعت:
زنجان /
عمل به امر به معروف و نهی از منکر از مهم‌ترین اصول دین اسلام است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در قیام اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: عمل به امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهم‌ترین اصول دین اسلام است.
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵:۲۴
آیت الله سلیمی زنجانی درگذشت
در سن ۹۳ سالگی؛

آیت الله سلیمی از علمای برجسته و به نام حوزه علمیه زنجان که سابقه تدریس در سطوح عالی حوزه علمیه زنجان را در پرونده علمی خود به یادگار دارد، دار فانی را وداع گفت.
جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴:۲۳
سپاه پاسخ محکمی به ترقه بازی تروریست ها داد
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به حمله اخیر موشکی سپاه به تروریست های داعش، گفت: سپاسگذاریم از برادران جان بر کف سپاه که در برابر ترقه بازی تروریست ها پاسخ محکم و دندان شکنی دادند.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳:۱۲
نقش مجامع قرآنی در کاهش آسیب های اجتماعی
مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان تشریح کرد؛

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به نقش اصحاب و مجامع قرآنی در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: اصحاب قرآن مانند سایر نهاد و گروه های دولتی و مردمی باید خود را در برابر آسیب های اجتماعی مسؤول دانسته و برای کاهش آن به صورت جهادی وارد میدان عمل شوند.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸:۲۳
اعزام ۴۰۰ مبلغ به مناطق مختلف شهری و روستایی زنجان در ماه رمضان
رییس تبلیغات اسلامی زنجان خبر داد:

رییس تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به حضور مبلغان در مناطق مختلف زنجان، گفت: برای برگزاری مراسم های ماه مبارک و همچنین پاسخ به شبهات و سؤالات شرعی مردم، ۴۰۰ مبلغ به مناطق مختلف شهری و روستایی در زنجان اعزام شده اند.
پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹:۱۹
چهارمین جشنواره قرآنی فرهنگی هنری رمضان در زنجان برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان خبر داد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان از برگزاری زودهنگام چهارمین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری رمضان در زنجان خبر داد و گفت: در این جشنواره ١٢ عنوان کلی با بیش از ٣٠٠ برنامه پیش‌بینی شده است.
پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵:۲۵
لزوم معرفی امام خمینی برای نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی
امام جمعه زنجان مطرح کرد:

امام جمعه زنجان با اشاره به لزوم شناساندن امام خمینی(ره) برای جوانان و نوجوانان، گفت: به قدری گرامیداشت این دو روز پراهمیت است که باید با جدیت تمام برای پاسداشت آنها تلاش کرده و مراسم را به نحو احسن برگزار کنیم.
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱:۰۵
مبلغان دینی فرماندهان و سرداران قرارگاه جنگ نرم هستند
مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به ضرورت کارهای تبلیغی و اهمیت بسزای آن، گفت: امروز مبلغان جایگاه بسیار مهمی در جامعه داشته و آنها فرماندهان و سرداران قرارگاه جنگ نرم محسوب می شوند.
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳:۵۴
حضور مردم در انتخابات عامل اقتدار جمهوری اسلامی است
حماسه ۹۶/ نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: مردم همیشه در صحنه با حضور پررنگ خود در پای صندوق های رأی وحدت و اقتدار جمهوری اسلامی را نشان داده اند.
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰:۲۴
رییس جمهور باید در تمام امور از ولایت فقیه تبعیت کند
مدیر کل تبلیغات اسلامی زنجان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اهمیت ولایت پذیری و پیروی از ولایت فقیه، گفت: شخص ریاست جمهوری و همه آحاد مردم باید همگام با رهبری و در راستای اعتلای ارزش های اسلامی و انقلاب، قدم بردارند.
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵:۰۴