چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ Wednesday, April 26, 2017 - ساعت:
زنجان /
خانه های عالم در زنجان گسترش می یابد
رییس تبلیغات اسلامی زنجان:

رییس اداره تبلیغات اسلامی زنجان با اشاره به توسعه خانه‌های عالم در شهرستان زنجان، گفت: هفت خانه عالم در مناطق حاشیه‌نشین شهرستان زنجان ایجاد می‌شود.
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶:۲۷
خود را خرج اسلام و انقلاب کنیم
امام جمعه زنجان مطرح کرد؛

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان با اشاره به لزوم حضور در میدان های دفاع از اسلام و انقلاب، گفت: ما باید خودمان را خرج اسلام و انقلاب کرده و به جناح بازی های متفاوت نپردازیم.
پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹:۱۱
فضای انتخاباتی کشور مسؤولان را از شعار سال غافل نکند
مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان:

حجت الاسلام صفی یاری با اشاره به فضای انتخاباتی ماه های نخست سال جدید، گفت: مسؤولان باید ضمن مدیریت شایسته و بایسته انتخابات، مراقب باشند موضوع محوری سال تحت الشعاع فضای انتخاباتی قرار نگیرد.
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰:۴۰
انتقال مفاهیم قرآنی به نسل جدید نیازمند تلاش و همت مضاعف است
امام جمعه زنجان:

نماینده ولی فقیه در زنجان با اشاره به لزوم تربیت قاریان ممتاز از نسل های کنونی، گفت: انتقال مفاهیم قرآنی به نسل جدید نیازمند تلاش و همت مضاعف است.
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳:۳۸
روحانیت نباید خود را خرج جناح های سیاسی کند
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به وجود اتاق فکرهایی در دنیا برای محدود کردن روحانیت و انقلاب اسلامی، گفت: اگر قرار است روحانیت خرج شود، باید برای اسلام باشد نه برای این جناح و آن جناح سیاسی.
پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵:۰۱
دست های پلیدی به دنبال فراموشی انقلاب در حوزه های علمیه هستند
نماینده ولی فقیه در همدان:

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به عزم دشمن برای انحراف و دوری حوزه های علمیه از انقلاب اسلامی، گفت: امروز دست های پلیدی به دنبال فراموشی انقلاب و انحراف آن از درون حوزه های علمیه هستند.
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴:۳۰
ایثارگری شهدای آتش نشان پلاسکو، موج همدردی و مشارکت در کشور ایجاد کرد
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به اتفاقات حادثه پلاسکو در تهران و شهادت تعدادی از آتش نشانان غیور کشور در این حادثه، گفت: صفای باطن و روح ایثارگری شهدای آتش نشان یک موج همدردی و مشارکت در کشور ایجاد کرد که بسیار ارزشمند است.
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۴:۲۸
 از مقام علمی و اخلاقی آیت الله یکتایی در زنجان تجلیل می شود
در ادامه سلسله عملکردهای مثبت ارشاد زنجان در پاسداشت علما؛

در ادامه سلسله عملکردهای مثبت و مطلوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان در نکوداشت و پاسداشت علما، این بار از مقام علمی و اخلاقی آیت الله یکتایی و سال ها شاگردپروری وی در حوزه های علمیه، تجلیل به عمل خواهد آمد.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷:۱۹
سیستم حاکم بر بانک های کشور شرعی نیست
نماینده مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به قراردادهای بانکی و مجوز شرعی برای آنها، گفت: قراردادهای داخلی بانک ها شرعی است ولی سیستم حاکم بر آن شرعی نیست، و تنها کاری که در این چند دهه پس از انقلاب از حوزه های علمیه خواسته شده، تنظیم قراردادها بر اساس عقود و شرایط اسلامی است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳:۲۱
جمهوری اسلامی به برکت ولایت فقیه امن ترین کشور منطقه است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به حمایت همه جانبه روحانیت از انقلاب در زمان پیروزی آن، گفت: این انقلاب نزدیک به 40 سال با رهبری امام خمینی (ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری با حمایت های همه جانبه روحانیت انقلابی همیشه در صحنه، به پیروزی رسیده و با همه توطئه هایی که دشمنان طراحی کرده و می کنند، امروز امن ترین کشور منطقه است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰:۱۱