سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ Tuesday, September 26, 2017 - ساعت:
زنجان /
آیت الله سلیمی زنجانی درگذشت
در سن ۹۳ سالگی؛

آیت الله سلیمی از علمای برجسته و به نام حوزه علمیه زنجان که سابقه تدریس در سطوح عالی حوزه علمیه زنجان را در پرونده علمی خود به یادگار دارد، دار فانی را وداع گفت.
جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴:۲۳
سپاه پاسخ محکمی به ترقه بازی تروریست ها داد
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به حمله اخیر موشکی سپاه به تروریست های داعش، گفت: سپاسگذاریم از برادران جان بر کف سپاه که در برابر ترقه بازی تروریست ها پاسخ محکم و دندان شکنی دادند.
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳:۱۲
نقش مجامع قرآنی در کاهش آسیب های اجتماعی
مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان تشریح کرد؛

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به نقش اصحاب و مجامع قرآنی در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: اصحاب قرآن مانند سایر نهاد و گروه های دولتی و مردمی باید خود را در برابر آسیب های اجتماعی مسؤول دانسته و برای کاهش آن به صورت جهادی وارد میدان عمل شوند.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸:۲۳
اعزام ۴۰۰ مبلغ به مناطق مختلف شهری و روستایی زنجان در ماه رمضان
رییس تبلیغات اسلامی زنجان خبر داد:

رییس تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به حضور مبلغان در مناطق مختلف زنجان، گفت: برای برگزاری مراسم های ماه مبارک و همچنین پاسخ به شبهات و سؤالات شرعی مردم، ۴۰۰ مبلغ به مناطق مختلف شهری و روستایی در زنجان اعزام شده اند.
پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹:۱۹
چهارمین جشنواره قرآنی فرهنگی هنری رمضان در زنجان برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان خبر داد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان از برگزاری زودهنگام چهارمین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری رمضان در زنجان خبر داد و گفت: در این جشنواره ١٢ عنوان کلی با بیش از ٣٠٠ برنامه پیش‌بینی شده است.
پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵:۲۵
لزوم معرفی امام خمینی برای نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی
امام جمعه زنجان مطرح کرد:

امام جمعه زنجان با اشاره به لزوم شناساندن امام خمینی(ره) برای جوانان و نوجوانان، گفت: به قدری گرامیداشت این دو روز پراهمیت است که باید با جدیت تمام برای پاسداشت آنها تلاش کرده و مراسم را به نحو احسن برگزار کنیم.
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱:۰۵
مبلغان دینی فرماندهان و سرداران قرارگاه جنگ نرم هستند
مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به ضرورت کارهای تبلیغی و اهمیت بسزای آن، گفت: امروز مبلغان جایگاه بسیار مهمی در جامعه داشته و آنها فرماندهان و سرداران قرارگاه جنگ نرم محسوب می شوند.
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳:۵۴
حضور مردم در انتخابات عامل اقتدار جمهوری اسلامی است
حماسه ۹۶/ نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: مردم همیشه در صحنه با حضور پررنگ خود در پای صندوق های رأی وحدت و اقتدار جمهوری اسلامی را نشان داده اند.
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰:۲۴
رییس جمهور باید در تمام امور از ولایت فقیه تبعیت کند
مدیر کل تبلیغات اسلامی زنجان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اهمیت ولایت پذیری و پیروی از ولایت فقیه، گفت: شخص ریاست جمهوری و همه آحاد مردم باید همگام با رهبری و در راستای اعتلای ارزش های اسلامی و انقلاب، قدم بردارند.
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵:۰۴
ضرورت اهتمام بیشتر حوزه های علمیه به دروس قرآنی
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی مطرح کرد؛

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با اشاره به ضرورت اهتمام بیشتر حوزه های علمیه به دروس قرآنی، گفت: قرآن باید در حوزه های علمیه جزء دروس اصلی باشد نه اینکه تبدیل به یک درس جنبی شود.
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴:۳۸