جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ Friday, March 24, 2017 - ساعت:
زنجان /
انتقال مفاهیم قرآنی به نسل جدید نیازمند تلاش و همت مضاعف است
امام جمعه زنجان:

نماینده ولی فقیه در زنجان با اشاره به لزوم تربیت قاریان ممتاز از نسل های کنونی، گفت: انتقال مفاهیم قرآنی به نسل جدید نیازمند تلاش و همت مضاعف است.
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳:۳۸
روحانیت نباید خود را خرج جناح های سیاسی کند
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به وجود اتاق فکرهایی در دنیا برای محدود کردن روحانیت و انقلاب اسلامی، گفت: اگر قرار است روحانیت خرج شود، باید برای اسلام باشد نه برای این جناح و آن جناح سیاسی.
پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵:۰۱
دست های پلیدی به دنبال فراموشی انقلاب در حوزه های علمیه هستند
نماینده ولی فقیه در همدان:

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به عزم دشمن برای انحراف و دوری حوزه های علمیه از انقلاب اسلامی، گفت: امروز دست های پلیدی به دنبال فراموشی انقلاب و انحراف آن از درون حوزه های علمیه هستند.
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴:۳۰
ایثارگری شهدای آتش نشان پلاسکو، موج همدردی و مشارکت در کشور ایجاد کرد
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به اتفاقات حادثه پلاسکو در تهران و شهادت تعدادی از آتش نشانان غیور کشور در این حادثه، گفت: صفای باطن و روح ایثارگری شهدای آتش نشان یک موج همدردی و مشارکت در کشور ایجاد کرد که بسیار ارزشمند است.
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۴:۲۸
 از مقام علمی و اخلاقی آیت الله یکتایی در زنجان تجلیل می شود
در ادامه سلسله عملکردهای مثبت ارشاد زنجان در پاسداشت علما؛

در ادامه سلسله عملکردهای مثبت و مطلوب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان در نکوداشت و پاسداشت علما، این بار از مقام علمی و اخلاقی آیت الله یکتایی و سال ها شاگردپروری وی در حوزه های علمیه، تجلیل به عمل خواهد آمد.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷:۱۹
سیستم حاکم بر بانک های کشور شرعی نیست
نماینده مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به قراردادهای بانکی و مجوز شرعی برای آنها، گفت: قراردادهای داخلی بانک ها شرعی است ولی سیستم حاکم بر آن شرعی نیست، و تنها کاری که در این چند دهه پس از انقلاب از حوزه های علمیه خواسته شده، تنظیم قراردادها بر اساس عقود و شرایط اسلامی است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳:۲۱
جمهوری اسلامی به برکت ولایت فقیه امن ترین کشور منطقه است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با اشاره به حمایت همه جانبه روحانیت از انقلاب در زمان پیروزی آن، گفت: این انقلاب نزدیک به 40 سال با رهبری امام خمینی (ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری با حمایت های همه جانبه روحانیت انقلابی همیشه در صحنه، به پیروزی رسیده و با همه توطئه هایی که دشمنان طراحی کرده و می کنند، امروز امن ترین کشور منطقه است.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰:۱۱
همایش علما و مبلغان زنجان برگزار شد
صبح امروز؛

همایش ماهانه علما و مبلغان زنجان با حضور جمع کثیری از روحانیان و مسؤولان حوزه علمیه استان برگزار شد.
پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴:۳۰
فعالیت های علمی و پژوهشی حوزه های علمیه خواهران رشد چشمگیری داشته است
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان با بیان این که فعالیت های علمی و پژوهشی حوزه های علمیه خواهران رشد چشمگیری داشته است، گفت: استقبال از حوزه های خواهران زنجان بسیار بالا است اما امکانات ما متأسفانه محدود بوده و بیشتر از این امکان پذیرش نداریم که همه این محدودیت ها به کمبود و آماده نبودن زیرساخت ها بر می گردد.
پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۱۶
طرح شناسایی نخبگان علمی و پژوهشی در حوزه علمیه آغاز شده است
مدیر استانی حوزه های علمیه خواهران زنجان خبر داد؛

مدیر استانی حوزه های علمیه خواهران زنجان با اشاره به آغاز طرح شناسایی نخبگان علمی و پژوهشی در حوزه علمیه خواهران زنجان، گفت: قطعا خروجی این طرح بسیار خوب و مبارک خواهد بود، هر چند تعداد افراد شناسایی شده اندک باشد.
دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴:۱۱