Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ Thursday, November 15, 2018 - ساعت:
خوزستان /
وزارت نیرو در طرح های انتقال آب تجدید نظر کند
امام جمعه موقت اهواز:

آیت الله حیدری شرط اساسی اجرای ایده ۵۵۰ هزار هکتاری رهبر انقلاب را مساعدت وزارت نیرو دانست و گفت: وزارت نیرو درباره طرح‌ هایی که در رابطه با انتقال آب به‌ جای دیگر تصویب‌ شده را مورد تجدیدنظر قرار دهد.
سه شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱:۳۶
حوزه به سوی هدفمند کردن آموزش ها حرکت می کند
مدیر حوزه علمیه خوزستان:

حجت الاسلام بهرام پور با بیان اینکه حوزه علمیه یک سری رشته های تخصصی متنوعی در برنامه ریزی های خود گنجانده است، گفت: از آنجا که در یک برنامه تحولی حرکت می کنیم حوزه های علمیه هم به سمت هدفمند کردن آموزش ها گام بر می دارند.
یکشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲:۲۹
آمریکا رو به افول است
امام جمعه اهواز:

امام جمعه اهواز با اشاره به انتخابات اخیر کنگره و سنای آمریکا، گفت: آمریکا هم اکنون دچار فتنه و اختلاف داخلی شده و قدرت آن رو به افول است.
جمعه ۱۸ آیان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴:۱۳
ایستادگی دربرابر دشمن، خواسته ملت از مسؤولان است
چمران:

نائب رییس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: ملت جانانه در برابر دشمنان، ایستادگی و مقاومت کرد و چنین خواسته ای را از مسؤولان و دولتمردان می خواهد.
یکشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴:۵۶
جمهوری اسلامی مانع از ادامه دار بودن سیاست های استعماری آمریکا شده است
آیت الله موسوی جزایری:

امام جمعه اهواز با بیان اینکه ترامپ ۴۰ میلیون دلار برای مبارزه تبلیغات علیه نظام اسلامی هزینه کرده است، گفت: ایران، مانع از ادامه دار بودن سیاست های استعماری آمریکا شده است.
جمعه ۱۱ آیان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶:۴۱
دوگانگی آمریکا در برخورد با مقوله تروریسم
آیت الله کعبی مطرح کرد؛

آیت الله کعبی با اشاره به اینکه آمریکا براساس میل و علاقه خود مصوبات شورای حقوق بشر را قبول و رد می کند، گفت: آمریکا از یک سو به محکومیت تروریست پرداخته و از سوی دیگر همراه آن است.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸:۲۷
زیارت اربعین عامل وحدت و خنثی کننده توطئه های دشمن است
آیت الله کعبی:

آیت الله کعبی بر ضرورت پرهیز از تفرقه، دودستگی، اختلاف و حاشیه سازی در پیاده روی اربعین تأکید کرد و گفت: دشمنان برای جدایی میان ملت ایران و عراق، نقشه های فراوانی کشیده اند.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸:۰۳
پیاده روی اربعین مانور تاریخی شیعه در جهان است
آیت الله حیدری:

آیت الله حیدری گفت: پیاده روی اربعین تبدیل به مانوری تاریخی برای مسلمانان در جهان شده است و استکبار و آل سعود به شدت از آن به خشم آمده و می خواهند آن را تضعیف کنند.
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴:۴۵
پذیرش FATF  خودتحریمی   است
آیت الله حیدری:

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی، گفت: پذیرش FATF خودتحریمی و به واقع گذاشتن گردن زیر گیوتین تحریم ها و بهانه های بیشتری برای تحریم در دست آمریکا قرار دادن است.
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲:۰۵
پذیرش FATF لطمه بی بازگشت به کشور است
امام جمعه موقت اهواز:

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی با بیان اینکه در FATF باید همه اطلاعات ریالی خود را در اختیار آمریکایی ها و صهیونیست ها قرار داد، گفت: پذیرش آن لطمه بی بازگشت و بی بدیل به کشور است.
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸:۴۷