شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ Saturday, May 27, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
 اقتصاد مقاومتی؛ یک تیر و دو نشان
نگاهی دوباره به شعار سال؛

پیشرفت مقوله‌ای تماماً درون‌زاست؛ یعنی برپایه‌ی سرمایه‌های انسانی، معنوی و مادی مردم یک سرزمین ممکن می‌گردد. نمی‌توان پایه‌ی پیشرفت را بر توانمندی خارجی نهاد؛ چراکه این مسأله سبب وابستگی ما به جهان بیرون می‌شود.
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۰:۰۰
درس‌های عملیات آزادسازی خرمشهر
یادداشت؛

امیدواریم همه دست‌اندرکاران نظام با درس گرفتن از عملیات آزادسازی خرمشهر و دیگر عرصه‌های دلاوری رزمندگان اسلام در دفاع مقدس، اعتقاد به مقاومت، ایثار، همدلی و باور به جوانان این مرز و بوم را سرلوحه امور قرار دهند.
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰:۰۰
کدام اکثریت کدام اقلیت؟!
یادداشت؛

در صورت ادامه روند جاری در دولت یازدهم، از همین حالا قابل پیش‌بینی است که دولت دوازدهم، با بحرانی سخت مواجه است، بحرانی که می‌تواند اعتبار او را در نزد اقلیت و اکثریت‌، یکجا فرو بریزد و ناکارآمدیش را اثبات کند‌.
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰:۰۰
آرزوهای بر باد رفته!
یادداشت؛

مردم ایران با مشارکت گسترده در پای صندوق‌های رأی، پاسخ قاطع و کوبنده‌ای به هر نوع زیاده‌خواهی و درخواست نامشروع استکبار جهانی دادند و با صدای رسا اعلام کردند که پشتوانه دکترین دفاعی ایران، میلیون‌ها ایرانی آماده، مقاوم و انقلابی هستند.
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰:۰۰
وحدت شیعه و سنی برای اعتلای ایران اسلامی/ استقبال بی نظیر جوانان
حماسه۹۶/ گزارش؛

حضور پر شور برادران و خواهران شیعه و سنی سیستانی و بلوچستانی در پای صندوق های رای از همان ساعات اولیه به همه نشان داد که وحدت در پایتخت ایران اسلامی امری نهادینه است.
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹:۵۲
 حضور در انتخابات حلّال مشکلات نظام و کشور
یادداشت؛

حضور همگانی و شرکت همه در انتخابات بسیار اهمیت دارد و دشمن نیز همواره از حضور گسترده مردم ایران در هراس است.
پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵:۰۰
همان «برادر باقر» سال ۶۴
یادداشت؛

قالیباف امروز بیش از هر زمان دیگری به «برادر باقر» سال‌های دفاع مقدس شبیه‌تر شده است؛ با همان روحیه والای فداکاری و از خودگذشتگی، شبیه به همان بزرگانی که از سیم‌خاردار نفس‌شان عبور کردند تا راه امام باقی بماند.
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰:۰۰
تو دانی و ارباب وعده‌ها!
یادداشت؛

آنچه این روزها از اردوگاه مدعی اعتدال و اصلاحات به گوش می‌رسد از نوع حکم و ستاره‌شناسی انوری است. رفتار این اردوگاه در انتخابات پیش رو از بسیاری جهات تاریخی، عبرت‌آموز و قابل ثبت و مطالعه‌ای عمیق است
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵:۰۰
بررسی عملکرد اقتصادی دولت یازدهم

در این بخش، به عملکرد اقتصادی دولت یازدهم در حوزۀ سیاست های مالی ارزی پرداخته شده است.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۰:۰۰
مشت خالی دولتی‌ها
یادداشت؛

نیازی نیست منتظر باشیم روحانی و دولتش اعتراف کنند که ناکارآمد بوده‌اند، بلکه مشاهده فرافکنی‌ها و تلاش‌ها برای برانگیختن ترس‌های سه‌گانه مذکور در میان مردم، خود به خود مشت خالی آنها را باز می‌کند.
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰:۰۰