سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ Tuesday, September 26, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
كلان نگری خبرگانی
سرمقاله؛

مأموریت واگذار شده به مجلس خبرگان از سوی رهبر انقلاب برای رصد سیاست‌ها و راهبردهای كلان انقلاب اسلامی، جدای از تازگی و حساسیت آن، نیاز دارد تا همه مراكز و اشخاص صاحب فكر و اندیشه را پای كار بیاورد.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰:۰۰
همه پرسی کردستان برگزار خواهد شد؟!
رسانه های امروز در یک نگاه؛

حرکت کور برای فرار از رکود، بهتر از سکوت!، مأموریت حساس، ایران قدرتمند‌تر از همیشه، کوکِ ساز «برجام ۲» در نیویورک!، خبرگان رهبري و مطالبه‌گري از مسؤولان، تجزيه عراق به روايت سازمان ملل بخشی از عناوین مهم رسانه های امروز است.
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳:۱۷
حرکت سیدالشهدا دفاع بود
گفتاری از آیت الله مصباح یزدی؛

حرکت سیدالشهدا(ع) دفاع بود، آن هم در زمانی که تمامی امکانات تبلیغی، کارشناسان تبلیغی، رسانه‌ها و قدرت فیزیکی در اختیار دستگاه بنی‌امیه بود.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱:۰۸
بازخوانی توصیه رهبر انقلاب به مداحان و هیأت‌های مذهبی

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده‌اند: هر کس علاقه‌مند به امام حسین است، یعنی علاقه‌مند به اسلام سیاسی است.
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۵:۰۰
ویژگی‌های یک هیأت انقلابی

اساس حرکت امام حسین(ع) در کربلا و حماسه عاشورا بر اساس یک تفکر و نگرش انقلابی و توحیدی بنا شد و براین مبنای فکری، اصلاح جامعه را مد نظر قرار دادند.
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵:۰۰
مهاجرت علل اصلی حاشیه نشینی شهرها
رسانه های امروز در یک نگاه؛

حق مذاکره مجدد نداریم، تأملی در «رفتارهای ثبات‌زدای ایران!»، سوچی؛ دلقکی در سیرک صلح، پادزهر حاشیه‌نشینی و آسیب‌های اجتماعی، آزادی برهنگی؛ برهنگی آزادی بخشی از عناوین مهم رسانه های امروز است.
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴:۳۲
نسل امروز نسل اینترنت
رسانه های امروز در یک نگاه؛

کدام فقر مطلق قرار است ریشه‌کن شود؟، ضرورت پالایش محتوای فضای مجازی، نرمش جایز نیست، به مرگ برجام گرفته‌اند، به تب راضی شویم ، نهضت خدمت رساني از شعار تا عمل و ناشایسته‌سالاری بخشی از عناوین مهم رسانه های امروز است.
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹:۰۲
 استقلال کردستان عراق  تبعات سنگینی خواهد داشت
رسانه های امروز در یک نگاه؛

رازگشایی از معمای نوبلیست‌ها، چرخ برجام چرا نمی‌چرخد؟، فرصتی برای تشدید فشارها به میانمار، عقب‌نشینی نمی‌کنیم، برجام منهای آمریکا، اخطار آخر بخشی از مهمترین عناوین رسانه های امروز است.
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱:۱۳
فضای مجازی معضل  کودکان امروز
رسانه های امروز در یک نگاه؛

پیرمردها بازنشسته شوند، نقض برجام به هواپیما رسید، مدیر به درد بخور کیست؟، آدامس را نجویده پس گرفتند!، دام فضای مجازی، پیش پای کودکان، تشت رسوایی مدعیان آزادی بخشی از عناوین مهم رسانه های امروز است.
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶:۳۱
لعنت بر سازمان ملل
یادداشت؛

شاید آن روز که ملل دنیا فهمیدند دارای سازمان شده‌اند، خوشحال بودند که زین‌پس اگر فرعونی پیدا شود، سازمانی هست که جلویش تمام‌قد بایستد! امان از اوهام خوش ابنای آدم!
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰:۰۰