چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ Wednesday, March 29, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
از آزمایش اس۳۰۰ تا رونمایی از پهپادهای ایرانی
گزارشی از ۹رزمایش بزرگ سال۹۵؛

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۵ نُه رزمایش بزرگ برگزار کردند که تست سامانه موشکی اس ۳۰۰ و رونمایی از چند پهپاد ایرانی تنها بخشی از اقدامات صورت گرفته در این رزمایش ها است.
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹:۰۴
تفاوت پیامبران با فلاسفه در چیست؟
تبلیغ و مبلغ از منظر شهید مطهری؛

پیغمبران نیامده اند که فقط مدعاهایی را وارد عقل مردم بکنند. فلاسفه، کاری که دارند، هر اندازه موفق بشوند، این است که سخنی را تا عقل مردم نفوذ می دهند، اما از آن بیشتر دیگر نه.
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶:۵۶
چرا ابن تیمیه مهم است؟
یادداشت تحلیلی؛

چرا مصلحان و بنیانگذاران جریان بیداری اسلامی – مثل محمد عبده، رشیدرضا، حسن البنا و ...، همگی متاثر از ابن تیمیه بوده اند؟ در واقع ابن تیمیه چه داشته که این مصلحین را جذب کرده است؟
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۰:۱۵
کودکان قربانی محاصره ظالمانه
گزارش تحلیلی؛

جنگ یمن درحالی وارد سومین سال خود می شود که رزمندگان یمنی تلفات و خسارات سنگینی به متجاوزان وارد کرده اند و در مقابل سعودی ها به بمباران و محاصره ظالمانه ضد ملت یمن ادامه می دهند.
یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷:۴۲
از تذکر مداح معروف به مدیران تا سلام آقا به مردم خوزستان
حاشیه نگاری دیدار مداحان با رهبر انقلاب؛

یک نفر از میان جمعیت برخاست و با صدای بلند شعری حماسی خواند. آقا با تبسم از وی تشکر کرد و بلافاصله آن شخص با صدای بلند گفت: «آقا جان جمال تو عشقه» که با خنده حضار و رهبر انقلاب همراه شد.
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴:۰۶
سیاست و فرهنگ در انقلاب اسلامی و نسبت آن با ولایت و هدایت
یادداشت؛

ولایت با اینکه از یک وجه نوعی سیاست است اما در عین حال خود عمیق ترین لایه ی فرهنگ یعنی هدایت است، در گفتمان انقلاب اسلامی سیاست و فرهنگ چیزی جز ولایت و هدایت نیستند.
جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴:۵۲
 مهم‌ترین فایده ازدواج از نظر رهبر معظم انقلاب چیست؟
رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به زوج‌های جوان؛

رهبر معظم انقلاب با اشاره به نعمت «ازدواج» به عنوان یکی از فرصت‌های مهم زندگی، مهم‌ترین فواید و برکات ازدواج را معرفی کردند.
پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳:۵۸
بایدهای توسعه اقتصاد، تولید و اشتغال
آخوندی مطرح کرد؛

یک اقتصاددان با اشاره به اینکه اقتصاد ایران نیازمند رفع مشکلات ساختاری با بکارگیری اقتصاد خرد است گفت: تنها راهکار رونق اقتصاد تدوین نقشه راه است که باید از سوی مشاوران اقتصادی طراحی شود.
پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۴:۰۶
نوروز؛ تجدید زیست ذهن است
صلواتی:

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت دبیر رجایی گفت: نوروز، روز تجدید زیست ذهن است. آن روزی که تصمیم بگیریم نحوه زیستن مان عوض شود و تجدید عهدی با تکوین عالم کنیم به آن روز می توان اطلاق نوروز کرد.
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵:۳۳
20 جمله طلایی درباره دانشجویان
بازخوانی سخنان رهبری با دانشجویان در سال گذشته؛

سال گذشته رهبر معظم انقلاب بیش از 5 دیدار با اساتید، دانشجویان، نخبگان علمی و تشکلهای دانشجویی داشتند و در این دیدارها توصیه های مهمی را به مجموعه های دانشجویی داشتند.
سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹:۵۶