Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday, June 21, 2018 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
کمک‌های صندوق صدقات برای مردم ایران است/ افزایش ۳۰ درصدی پرداخت فطریه به کمیته امداد
فتاح:

رییس کمیته امداد با بیان اینکه دشمنان نظام به کمیته امداد تهمت زدند که از صدقه مردم در غزه افطاری می‌دهد در صورتی که کمک‌های صندوق صدقات برای مردم ایران است، از افزایش ۳۰ درصدی میزان پرداخت فطریه به کمیته امداد خبر داد.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳:۱۴
پژوهش‌مداری در حوزۀ مطالعات دینی
یادداشتی از حجت الاسلام حسینی؛

پژوهشگر دینی نباید آنچنان در حلقۀ تحقیقات فردی، محدود شود که از ارتباط پژوهش خود با پژوهش­های دیگر و با نظام پژوهشی در جامعۀ علمی غفلت ورزد.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۵:۰۰
برجام مالی خطرناک‌تر از برجام هسته‌ای
یادداشت؛

از آنجا که هزینه پذیرش شرایط FATF به مراتب سنگین‌تر از هزینه عضویت در NPT است، خصوصاً اینکه دشمن برای بعد از عضویت ایران در کنوانسیون خواب‌های آشفته‌ای را تدارک دیده، می‌بایست در اقدامی هوشمندانه و پیشدستانه از اعمال خسارت به نظام اسلامی جلوگیری کرد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵:۰۰
شمشیر آل‌خلیفه روی گردن علمای بحرینی/ اعلام جنگ علیه روحانیون
گزارش تحلیلی؛

رژیم آل خلیفه با صدور حکم اعدام برای ۳ عالِم شیعی و همچنین صدور احکام حبس علیه ۸ عالِم دیگر عملا علیه روحانیون بحرینی اعلام جنگ کرده است.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰:۵۴
وقتی شمر زمان ادعای سقا بودن می‌کند
دیدگاه؛

رژیم صهیونیستی با تصاحب رودخانه ها و سرچشمه ها، آلوده کردن سفره های آب زیرزمینی غزه و کرانه باختری با فاضلاب، مواد شیمیایی و حتی آلوده کردن آب دریا، میلیونها فلسطینی را از آب این نعمت طبیعی محروم کرده است.
پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰:۰۰
تخریب «امین امام» توسط موسسه نشر امام| حجت الاسلام رحیمیان را بهتر بشناسیم

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی که توسط حجت الاسلام حسن خمینی اداره می‌شود در یادداشتی که در سایت وابسته به خود منتشر کرده، حمله‌ای تندی به حجت‌الاسلام رحیمیان کرد؛ در گزارش زیر نگاهی به سوابق امین امام انداخته است.
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴:۱۱
«دلداده علامه»
به مناسبت ارتحال شاگرد علامه طباطبایی؛

او هرگاه به ذکر خاطراتی از حضرت علامه طباطبایی می‌پرداخت، دستمالش را از جیبش درمی‌آورد و اشکهایش را پاک می‌کرد و نمی‌توانست از علامه سخن بگوید و چشمانش اشگبار نشود!
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰:۰۰
درکی نادرست از ولایت فقیه
یادداشت؛

علت عدم تشکیل حکومت شیعه در چهارده قرن گذشته این بود که، شیعه دو صفت را همزمان برای برپایی حکومت لازم می دانست که در اهل سنت وجود نداشت؛ یکی انطباق صفات حاکم با شریعت مقدس و دیگری اقبال جمهور مردم به حکومت برای بسط ید او.
یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰:۰۰
اسراییل چگونه فرو خواهد پاشید؟!
سرمقاله؛

اسراییل، موجودیت خود را بر «زمین» ملت دیگری ساخته است. شرط اول تشکیل یک جامعه و حکومت، زمین است. جامعه و حکومتی که حتی زمین آن اشغالی و از آن مردم دیگری است، چگونه می‌تواند به بقای خود امیدوار باشد.
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴:۴۶
باید محاسبات صهیونیست‌ها را به هم ریخت
یادداشت؛

آنچه در این یادداشت سعی شده به آن پرداخته شود نگاهی به وضعیت کنونی فلسطین و لزوم نگرش به مسأله روز قدس از زاویه «حمایت ملت‌ها» از فلسطین و آرمان قدس است.
پنج شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵:۰۷