پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ Thursday, January 19, 2017 - ساعت:
پیشخوان /
موج جدید تخریب سازمان یافته علیه امام خمینی

چندی است متن گفتگوی فردی ناشناخته به نام میرزا علی آقا خراسانی در شبکه های مجازی دست به دست می شود که در آن٬ برای نخستین بار امام خمینی را به عنوان چهره ای سازشکار با ساواک معرفی کرده اند. و اشکالات فراوان تاریخی در آن مشاهده می شود.
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۸:۴۶
خطر تقلیل گرایی افراطی نسبت به اهداف و وظایف قوه قضائیه

جریانی طی روزهای گذشته سعی دارد با به راه انداختن یک خط سیاسی و رسانه ای در صدد تقلیل گرایی افراطی نسبت به اهداف و وظایف قوه قضائیه برآید این جریان به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور با مقاصد متفاوت ،مختلف و متنوع پمپاژ می‌شود.
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸:۳۴
باور داشته باشیم سواد به مدرک و لقب نیست
دعوت به کمپین نام بدون لقب

جریان علامه سازی راه افتاده است. در صد سال اخیر حداکثر ده نفر به لقب علامه نامورند، جامعیت علمی و شخصیت متعالی این افراد این القاب را حقاً برازنده کرده بود اما دریغ که در سال‌های اخیر نو قلم تازه محقق هم علامه نامیده می‌شود.
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۳:۲۰
برجام مثل برف در حال آب شدن است/ مسئولان کشور از خود شجاعت نشان دهند
محسن رضایی در اینستاگرام:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است: باید مسئولان کشور از خود شجاعت نشان دهند و از آب رفتن کامل برجام وبی خاصیت شدن آن جلوگیری کنند،‌اگر جلوی نقض‌های پی‌درپی آمریکا گرفته نشود، مدتی دیگر از برجام هیچ‌چیزی نمی‌ماند.
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۵۰
مقایسه قدرت و قوت مرجعیت دیروز و امروز
رییس دفتر تبلیغات اسلامی مطرح کرد:

اینکه رگه هایی در جریانات سیاسی، نهادهای غیرمسئول و غیرمرتبط با حوزه بخواهند بر حوزه اعمال فشار، نفوذ و تأثیرگذاری داشته باشند را نمی توان نفی کرد.
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴:۲۶
دهه سازی خروج از قواعد عرفیه عزاداری است

کسی که با عزاداری محسنیه مخالفت می‌کند، مخالف وجود حضرت محسن و مصیبت وارده به حضرت زهرا سلام‌الله علیها نیست، بلکه سخن در این است آیا توصیه شده که در ایامی خاص برای چنین مصیبتی سوگواری کنند؟
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸:۰۱
«هژمونی مرگ» در خاورمیانه

جان مرشایمر از تئوریسین‌های برجسته‌ی روابط بین‌الملل است که اخیراً در روسیه در کنفرانسی اشاره کرده است که آمریکا در منطقه‌ی خاورمیانه (غرب آسیا)، نه هژمونی نظم و ثبات، بلکه هژمونی مرگ را گسترانده است. مسئله‌ای که حتماً بایستی مورد بررسی قرار گیرد.
سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹:۲۶
بسيج، انقلابي‌گري مبارزه با فساد و اشرافي‌گري

«بسيج، انقلابي و خدمتگزار»، شعار امسال بسيج است و بر همين اساس، روز شنبه ششم آذرماه مصادف با ششمين روز از هفته بسيج، با نام «بسيج، انقلابي‌گري، مبارزه با فساد و اشرافي‌گري» نامگذاري شده است.
شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷:۲۱
چرا ايران ترسي از نتايج انتخابات امريكا ندارد

حتي نزديك‌ترين افراد به دونالد ترامپ نيز نمي‌دانند تصميم نهايي او درباره مسائل مهم سياست جهاني به‌ويژه درباره پرونده‌هاي حياتي منطقه غرب آسيا چه خواهد بود.
سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴:۲۸
دستور معاون اول رئیس‌جمهور به سازمان برنامه برای پیگیری اوضاع معیشتی خانواده شهدای منا
قائم مقام بنیاد شهید:

محسن انصاری؛ قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به پرسش ایکنا در مورد رسیدگی به اوضاع معیشتی خانواده شهدای منا گفت: معاون اول رئیس جمهور دستوری به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در این مورد ابلاغ کرده‌اند و ما نیز بانک اطلاعات خانواده جانباختگان منا را در اختیار این سازمان قرار داده‌ایم.
پنج شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷:۵۱