دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ Monday, February 20, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
تکریم می‌فروشند و تحقیر می‌خرند!
یادداشت؛

دولت محترم بعد از امتیازهای نقدی که به آمریکا داد و در مقابل، فقط وعده‌های نسیه گرفت، امروزه همان فرمول - بخوانید برجام 2 - را در رویکرد به اروپا، دنبال می‌کند!
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴:۳۰
آشتی با خوارج!
یادداشت؛

بازگشت از راه خیانت به مردم، شرط اول هر نوع آشتی‌ است و کسانیکه هنوز هم با آن حوادث شوم و توطئه‌های ننگین حسابشان را روشن نکرده‌اند، حق ندارند از آشتی حرف بزنند.
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸:۰۴
«نفوذ جریانی» و القاء «دو قطبی جنگ و صلح»!
یادداشت؛

جریان نفوذی غربگرای داخلیِ مدعی حمایت از دولت، اکنون که با بدعهدی‌ها آمریکایی‌ها برجام را در معرض خطر جدی می‌بیند و به اذعان خود دولتی‌ها هیچ دستاوردی برای ارائه به مردم ندارد، در آستانه انتخابات به دنبال دو قطبی کردن جامعه به هر بهانه‌ای است.
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰:۵۱
 چرا اقتصاد
یادداشت اقتصادی؛

درحالی در آستانه سومین سال ابلاغ سیاست های «اقتصاد مقاومتی» قرار داریم که قرائن نشان می دهد دولت یازدهم بیشتر از مدل «توسعه» برای تحقق "اقتصاد مقاومتی" استفاده کرده است.
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶:۲۴
 تقابل با ملت
به مناسبت آشوب 25بهمن1389؛

همزمان با سالگرد حصر سران فتنه برخی از اصلاح طلبان مسأله آشتی ملی را مطرح کرده‌اند؛ اما کی این قهرصورت گرفت؟ در انتخابات سال ۸۸ عده‌ای با صندوق‌های رأی قهر کردند و رأی مردم را به رسمیت نشناختند.
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴:۰۲
بازچه خوابی دیده‌اید؟!
یادداشت؛

شریعتمداری معتقد است اصرار برخی‌ها برای به فراموشی سپردن جنایات بزرگی که مرتکب شده‌اند و تلاش برای ورود دوباره به ساختار نظام را که این روزها در پوشش آشتی ملی مطرح می‌کنند، با دو انگیزه خاص است.
یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶:۴۵
 جایگاه ولایت در نگرش فاطمه
به مناسبت فاطمیه؛

در آموزه‌های وحیانی قرآن، اصولی است که اعتقاد و ایمان به آن نقش کلیدی در سعادت انسان دارد. از جمله آنها توحید، نبوت، امامت و معاد است. از آنجا که امامت، استمرار نبوت و رسالت است، این مهم در سخنان حضرت زهرا(س) بسیار برجسته می‌شود.
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵:۱۱
 آرزوهای اوباما و ترامپ فردا لگدمال می‌شود
در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

فردا با طلوع خورشید تمام شهرهای ایران برای سی‌وهشتمین بار در اَبَرآئینی منحصر به فرد، به عزت، عظمت و ثبات قدم ملت ایران در حراست از آرمانهای امام(ره) و انقلاب اسلامی شهادت خواهند داد.
پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸:۵۰
انقلابی گری تاریخ انقضاء ندارد
عضو هیأت علمی پژوهشکده مطالعات اسلامی:

انقلاب هیچ گاه خاموش نمی شود و در ابتدا، انقلاب در ارکان سیاسی جامعه شکل گرفت اما موج دوم انقلاب، می تواند در حوزه اخلاقیات باشد یا موج دیگر آن، در حوزه تحول در رویکردهای تربیتی است.
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵:۱۲
معجزه‌ای که مانع فروریختن گنبد  امام حسین به‌روی زائران شد/ ضدانفجار شدن ستونها توسط ایرانیها
در گفت‌وگوی تفصیلی تشریح شد؛

دبیر اجرایی طرح ترفیع گنبد امام حسین(ع) با تشریح معجزه‌ای که مانع فروریختن گنبد حرم امام حسین(ع) شده، گفت: برای پروژه لاغرسازی ستونهای حرم از بتنی ضدانفجار استفاده شده است.
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰:۴۷