جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ Friday, July 21, 2017 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
گزینه نظامی زیر میز است!
یادداشت؛

امروزه با توجه به اقتدار مثال‌زدنی جمهوری اسلامی ایران از یک‌ سو و افول قدرت آمریکا و اروپا و متحدان منطقه‌ای آن از سوی دیگر، بدیهی است که ادعای توسل به «گزینه‌ نظامی» فقط در حد و اندازه یک «لاف گزاف» قابل ارزیابی است.
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰:۰۰
انقلابی باشید؛ یعنی پای کار بیایید
یادداشت؛

اشرافیت چه در شکل فردی و چه در وجه سیاسی آن، میل به قانون‌شکنی، دست درازی و خودکامگی دارد. اگر این روحیه مهار نشود، ابتدا عرصه را بر آمران به معروف و ناهیان از منکر و سپس بر نهاد‌های نظارتی حاکمیتی تنگ می‌کند.
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰:۰۰
برجام و دوسالگی مدارا با آمریکایی‌ها
یادداشت؛

دولتمردان ‌باید در نظر داشته‌باشند که پس از گذشت دو سال از برجام هیچ کدام از شعارهای آنها حتی به مرز واقعیت نیز نزدیک نشد.
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۰:۰۰
 مدیریت فرهنگی؛ دهی با چند کدخدا
یادداشت؛

اتفاقات فرهنگی در کشور ما به نوبه خود منحصر به فرد است که وقوع هر کدام، حاکی از ضعف بخشی از مدیریت فرهنگی است که باید زودتر علاج شود.
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵:۰۰
تحولات منطقه و هجمه به نقاط کانونی
یادداشت؛

شکست‌های پی در پی آمریکا، مرتجعین منطقه و صهیونیست‌ها‌ سبب شده که آنها در عملیات روانی و هجمه‌های اخیر با هدف قرار دادن سپاه به عنوان نیروی حافظ انقلاب و القای حمایت از تروریست‌ها، تحریم بر ایران را تشدید کنند.
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵:۰۰
و ناگهان....داعش!
یادداشت؛

قرار‌داد خسارت‌بار کرسنت با میلیاردها دلار ضرر در دوران مسؤولیت آقای زنگنه امضا شده است. در خوب بودن آن قرارداد که از قضا آن هم محرمانه تلقی می‌شد نیز، غزل‌ها سرودند و منتقدان را به باد انتقاد گرفتند.
پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰:۰۰
موشک‌های «من» یا «ما»
یادداشت؛

اینکه رییس‌جمهور محترم تلاش دارد از اتفاق مبارک شلیک موشک‌ها، ماهی مقصود خود را صید کند، کمی ابهام‌‌آمیز است.
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰:۰۰
اتهام به شخصیت شیطان!
یادداشت؛

جنگ فی‌نفسه، نمی‌تواند مطلوب باشد ولی در مقابل دشمنی که دست به تهاجم زده و قصد نابودی کشور و ملتمان را داشته باشد، چاره‌ای جز دفاع باقی نمی‌ماند و بدیهی است که دفاع نیز بدون تحمل خسارت‌های آن امکان پذیر نیست.
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰:۰۰
معلوم و مجهول یک تغییر رازآلود
یادداشت؛

آیا با فرض تاخیر یک شرکت در اجرای یک پروژه، می‌توان تمام کارهای بزرگ قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) را که آقایان روحانی و زنگنه در طول دو سه سال اخیر، با همان پروژه‌های بزرگ عکس یادگاری گرفتند، نادیده گرفت؟
دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰:۰۰
از عصبانیت بمیر!
یادداشت؛

اکنون جمهوری اسلامی ایران قدرت برتر منطقه است و هیچکس به اندازه آمریکایی‌ها از این واقعیت عصبانی نیست که به قول شهید مظلوم بهشتی باید گفت؛ به آمریکا بگویید از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر!
شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵:۰۰