Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ Saturday, April 21, 2018 - ساعت:
دیگر رسانه ها /
غروب برجام در راه است؟
یادداشت؛

ضرب‌الاجل ترامپ در مورد برجام تا کمتر از یک ماه دیگر به پایان می‌رسد و حالا موگرینی می‌گوید رهبران اروپایی تلاش می‌کنند تا قبل از فرارسیدن این ضرب‌الاجل با انجام گفت‌وگو‌‌‌هایی با امریکایی‌ها، هر چه که می‌توانند برای اجرای کامل برجام انجام دهند.
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۵:۰۰
چرا اسرائیل به سوریه حمله کرد؟
دیدگاه؛

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بدون اینکه اشاره ای به حمله داشته باشد، اعلام کرد که نیروی هوایی این رژیم از عملیات خود در سوریه بازگشته است. که این خود اذعان تلویحی به مسؤولیت این رژیم در این حمله است.
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۰:۰۰
چرا پیام‌رسان داخلی؟
یادداشت؛

تجربه وقایع اخیر و عدم امکان مدیریت کشور بر کنترل نرم‌افزارهای پیام رسان خارجی و ظرفیت آن‌ها در فراخوان‌ها و تحریک افکار عمومی و هدایت اغتشاشات و در نقطه مقابل اشراف و توان مدیریت دشمن بر آن، ظرفیت تهدیدزایی اینگونه نرم‌افزارها را روز‌به‌روز بیشتر می‌کند.
شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸:۲۷
کام مردم را تلخ نکنید!
یادداشت؛

رییس جمهور در دیدار با جمعی از مدیران دولتی در نخستین روز کارشان در سال ۹۷ با اشاره به موضوع فیلترینگ تلگرام، گفته است: «کام مردم را تلخ نکنید!». خوب است بررسی کنیم چه چیزهایی در عالم واقع کام مردم را تلخ می‌کند و سهم شخص رییس‌جمهور در این تلخ‌کامی‌ها چقدر است.
پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵:۰۰
پنج راهبرد حمایت از كالای ایرانی
سرمقاله؛

​عزم نظام و رهبری معظم انقلاب در ساماندهی اوضاع اقتصادی كشور و فرماندهی نبرد اقتصادی با دشمن، جدی است. حمایت از كالای ایرانی یك راهبرد حیاتی است. سال ۱۳۹۷ سالی است كه مردم و مسؤولان باید اراده پولادین خود را در این جنگ به جهانیان نشان دهند.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲:۱۹
۱۸۰ جهادگر بسیجی قمی به سرپل ذهاب کرمانشاه اعزام شدند
در قالب هشت گروه جهادی؛

۱۸۰ جهادگر بسیجی قمی در قالب پنج گروه جهادی از ناحیه بسیج دانشجویی استان قم و سه گروه جهادی از مرکز تربیت پاسداری علویون، ناحیه بسیج امام رضا(ع) و قرارگاه شهید متوسلیان به منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب کرمانشاه اعزام شدند.
یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷:۵۰
ابزارهای معرفت شناختی در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران
یادداشتی از حجت الاسلام خسروپناه؛

تمام شبهاتی که در عرصۀ سیاست، ‌اجتماع، ‌نفی ولایت فقیه و حکومت دینی‌ و شبهات کلام جدید مطرح شد همه‌ و همه بدون استثنا مبتنی بر این مبانی معرفت شناختی است.
چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳:۰۰
توئیت | مخالفت اسلامی با مدعیان خلافت اسلامی

آیت الله سیستانی با درخواست محمد بن سلمان برای دیدار، به شدت مخالفت کرد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲:۲۶
امنیت منطقه ای و افق پیشرفت ایران در سال ۱۳۹۷
دیدگاه؛

راه سال نود و هفت راه امید و شکوفایی است. نباید از القائات منفی بوق های تبلیغاتی دشمنان که میلیون ها دلار خرج رسانه های مزدور و وابسته خود می کنند تا در روح و ذهن ایرانیان نفوذ کرده و آن ها را مایوس و ناامید سازند، متاثر شویم.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳:۳۷
سلام آیت‌الله جنتی
یادداشت؛

اگر بعضی خواص، از سر خودخواهی و تفرعن و تکبر و برتری دادن دار و دسته و فک و فامیل بر صراط مستقیم، هنگام لبیک نهایی به دعوت حق، بسی غافلگیر می‌شوند اما انقلاب اسلامی، فراوان یار وفادار دارد که علی‌الدوام مشغول لبیک گفتن به دعوت حق هستند و در هیچ دوگانه‌ای، تن به باطل نمی‌دهند.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۰:۰۰