Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ Saturday, March 24, 2018 - ساعت:
ایثار و شهادت /
  رزمندگان در دوران دفاع مقدس به «وقف جان» معنای تازه‌ای بخشیدند
حجت الاسلام عاملی:

حجت‌الاسلام محمد هاشم عاملي با بیان اینکه رزمندگان در دوران دفاع مقدس به «وقف جان» معنای تازه ای بخشیدند، گفت: در وقف مال، افرادي كه مال‌شان را وقف مي‌كنند جزو ايثارگران به شمار مي‌آيند.
پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲:۱۷
معنویت و تبعیت از ولایت فقیه؛ رمز پیروزی در دفاع مقدس
جانباز دفاع مقدس مطرح کرد؛

حجت الاسلام کشاورز با تأکید بر این که رمز پیروزی 8 سال دفاع مقدس معنویت، ارتباط حقیقی با خداوند و تعبیت از ولایت فقیه است، گفت: کسب معنویت فقط به این نیست که شخصی طلبه و روحانی باشد بلکه برخی به درجاتی رسیده بودند که شاید یک عالم نمی توانست به آن ها برسد.
پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۰:۰۰
استفاده از طلاب جوان برای روایتگری تدبیر سپاه برای کمبود راویان راهیان نور
فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب عنوان کرد؛

سردار احمدی دغدغه سپاه را کمبود راویان تاریخ جنگ اعلام و تأکید کرد: در این مقوله از بین طلبه‌هایی که در مؤسسات کارشان روایتگری است به کار گرفته می‌شود.
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵:۰۱
اختتامیه جشنواره حافظان حرم برگزار شد
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم؛

اختتامیه جشنواره حافظان حرم با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد و معاون سردار سلیمانی در سپاه قدس در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد.
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۰:۱۵
سربازان گمنام مصداق حافظان حدود الهی‌
آیت‌الله سعیدی مطرح کرد؛

امام‌ جمعه قم با اشاره به اینکه انجام صحیح مأموریت از سوی سربازان گمنام امام عصر(عج) در حدود تعریف‌شده نظام اسلامی همان مشی حافظان حدود الهی است، اظهار کرد: حراست‌های استان‌ها نیز در چارچوب نظام اسلامی برایشان حدودی تعریف‌شده است که این حدود برای طهارت این کارشناسان و سربازان امام عصر(عج) است.
یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷:۳۱
 شگرد طلبه بسیجی برای حضور در جبهه
معرفی دوست با عنوان فرمانده گروهان؛

روحانی رزمنده دوران دفاع مقدس گفت: روزی که به سمت جزیره مجنون رفته بودیم وقتی از جزیره برای استراحت به پادگان برگشتیم، در آنجا پدرم من را دید و می‌خواست من را برگرداند من یکی از دوستانم را معرفی کردم و گفتم ایشان مسؤول گروهان ما است و تا زمانی که خدمتم تمام نشود به من اجازه نمی‌دهد که از اینجا بروم اینجا شد که پدر من هم گفتند پس من هم می‌مانم تا با همدیگر برگردیم و ایشان همراه من در جبهه ماند.
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰:۵۲
درخواست معنوی امام خمینی از شهید قنوتی

فرزند شهید قنوتی گفت: امام خمینی(ره) در نامه‌ای دو بار از شهید قنوتی به بزرگی یاد کرده و در این نامه خطاب به وی آورده اند؛ «در مظان استجابت دعا مرا فراموش نکنید»؛ در حالی که امام خمینی(ره) چنین خطابی را برای هیچ یک از بزرگان نیاورده است.
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴:۳۴
محورهای تقابل جبهه کفر با جبهه حق/ احیای دین و پاسداری از ارزش‌های الهی بصیرت می‌خواهد
حجت الاسلام جوشقانیان مطرح کرد؛

رییس مجمع عالی بسیج استان قم به بیان محورهای مهم تقابل جبهه کفر با جبهه حق و نحوه برخورد با آن پرداخت و گفت: احیای دین و پاسداری از ارزش‌های الهی با بصیرت نافذ و جان‌فشانی مؤمنان محقق می‌شود.
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۹:۵۶
جبهه مقاومت باید  از لحاظ مادی و معنوی تقویت شود
جانشین کنگره شهدا و ایثارگران روحانی:

جانشین کنگره شهدا و ایثارگران روحانی بر تقویت مادی و معنوی جبهه مقاومت تأکید کرد و گفت: کاهش بودجه نظامی کشور بر جبهه مقاومت تاثیر می‌گذارد و شاید در آینده هزینه‌های مادی و معنوی آن جبران ناپذیر باشد.
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷:۱۷
همایش بزرگداشت شهدای روحانی مدافع حرم برگزار می‌شود
شهریورماه امسال در قم؛

دبیر اجرایی ستاد کنگره بزرگداشت شهدای روحانی با اشاره به مجاهدت روحانیان رزمنده در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از برگزاری همایش شهدای روحانی مدافع حرم در قم خبر داد.
یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳:۲۸