دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ Monday, November 20, 2017 - ساعت:
تبلیغ و تهذیب /
سختی راه دلیل بر عدم حقانیت نیست/ ابتلای معصومان و امت مقدمه خیرات بزرگ است
آیت الله میرباقری:

نماینده البرز در خبرگان با بیان این که سختی راه دلیل بر عدم حقانیت آن نیست، ابتلای معصومان و امت را مقدمه ای برای خیرات بزرگ دانست.
پنج شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱:۰۹
 موضوع مهدویت صیانت نشود شاهد آسیب های بسیاری خواهیم بود
حجت الاسلام والمسلمین کلباسی:

رییس مرکز تخصصی مهدویت بر لزوم صیانت دقیق از مسائل و موضوعات مرتبط با مهدویت تاکید و تصریح کرد که چنانچه به این موضوع بی توجهی شود مخاطرات زیادی را شاهد خواهیم بود.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶:۱۰
درآمدی بر مبانی و تاثیرات جامعه شناختی پیاده روی اربعین حسینی
اربعین نوشت

اربعین حسینی عصاره ای از شعائر و آداب دینی و مذهبی شیعیان است که در عرصه اجتماعی آثاری همچون تحقق عینی سبک زندگی دینی، تقویت هویت شیعی و تولید ادبیات دینی را به همراه دارد.
پنج شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳:۲۲
نابودی حوزه در فراموشی روحیه انقلابی است
آیت الله صدیقی در گفت‌وگو با رسا:

امام جمعه موقت تهران حفظ و تقویت روحیه و تفکر انقلابی را عامل پویایی حوزه های علمیه دانست و فراموشی این روحیه را عامل نابودی حوزه ها خواند.
چهارشنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸:۴۸
طلبه درباره مطلبی که علم ندارد نباید اظهار نظر کند
آیت الله فاضل لنکرانی:

رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)با بیان این که اگر طلبه مطلبی را نمی داند نباید اظهار نظر کند، گفت: طلاب باید بر اساس علم اظهار نظر کنند، این که انسان درباره چیزی که نمی داند اظهار نظر نمی کند نشانه دیانت و اعتبار فرد است.
یکشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۴:۰۲
فعالیت موکب ها به پذیرایی ظاهری ختم نشود
آیت الله فاضل لنکرانی:

عضو جامعه مدرسین با بیان این که باید به مسأله فرهنگی در ابعین بهای ویژه داده شود، گفت: اربعین فرصتی است که می توان حقایق دین را به جهانیان منتقل کرد، امروز دنیای اسلام و بشریت نیازمند به مکتب اهل بیت(ع) هستند.
شنبه ۶ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵:۵۲
خطابه و منبر بزرگ ترین سنگر روحانیت در جنگ نرم است
آیت الله حسینی بوشهری:

عضو شورای عالی حوزه خطابه و منبر را بزرگ ترین سنگر روحانیت در جنگ نرم دانست و تاکید کرد که نباید از این سنگر دست کشید،بلکه باید به صورت دقیق و علمی فعالیت تبلیغی کرد.
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵:۴۱
ایجاد شبکه ملی خدمت رسانی به زائران اربعین

دبیر ستاد اربعین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به ارائه گزارشی از فعالیت های این ستاد در سال گذشته پرداخت و برنامه های در دستور کار برای اربعین سال جاری را تشریح کرد.
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸:۱۷
حوزه‌ انقلابی نسبت به اقامه‌ اجتماعی و جهانی دین موضع‌گیری فعال دارد
حجت‌الاسلام والمسلمین پیروزمند:

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به موضع‌گیری فعال حوزه‌ انقلابی نسبت به اقامه‌ اجتماعی و جهانی دین، گفت: حوزه‌ انقلابی پیشران جهانی‌سازی، تمدن‌‌سازی اسلامی و اقامه‌ اجتماعی دین است.
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵:۲۴
آیت الله مشکینی؛ استاد اخلاق و اسوه تقوا در عالم سیاست
یادداشت؛

آیت الله مشکینی را می ­توان اسوه و الگوی بسیار مناسبی برای طلاب جوان و همچنین مسؤولان عالی رتبه کشوری در زمینه امور سیاسی معرفی کرد. ایشان هیچ چیز برای خود نیندوخت و همواره خود را بدهکار انقلاب می ­دانست نه طلبکار.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶:۵۰