Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ Saturday, April 21, 2018 - ساعت:
سیاسی /
جبهه شیطانی کم سابقه ای برای ضربه به انقلاب تشکیل شده است | از هیچکس پذیرفته نیست با سخن و اقدام خود به جبهه استکبار یاری برساند
آیت الله اعرافی:

امام جمعه قم با بیان این که امروز معرکه سنگینی علیه انقلاب اسلامی بر پا است، گفت: از هیچکس پذیرفته نیست که در چنین شرایطی با سخن، اقدام و کم کاری خود به جبهه استکبار یاری برساند.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲:۳۳
وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند و انقلابی عمل کند | کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت مسؤولان منعکس شود
رهبر معظم انقلاب:

رهبر انقلاب با تأکید بر لزوم حرکت انقلابی و انقلابی ماندنِ صد درصدِ وزارت اطلاعات، «نفوذ و تأثیرگذاری بر نظام محاسباتی مسؤولان» و «تغییر باورهای مردم» را از محورهای جنگ دشمن دانستند.
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷:۵۸
ضرورت پرهیز از تفرقه افکنی بین مسلمین و تضعیف ولایت فقیه |  برخی یک کلمه علیه استکبار نمی گویند اما نظام اسلامی را تضعیف می کنند
حجت الاسلام والمسلمین عابدی تأکید کرد؛

استاد درس خارج حوزه تصریح کرد: برخی در عمر خود حاضر نیستند یک کلمه علیه آمریکا و انگلیس بگویند اما در راستای تفرقه بین مسلمانان و تضعیف جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اقدام می کنند.
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳:۳۵
حمله به سوریه جنایت است | آمریکا همچون گذشته قطعاً شکست خواهد خورد | هر جا مظلومی  نیازمند یاری باشد ایران  حاضر خواهد بود
رهبر معظم انقلاب:

رهبر انقلاب حمله بامداد امروز به سوریه را یک جنایت خواندند و گفتند: بنده صریحاً اعلام می کنم رییس جمهور امریکا، رییس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکار هستند.
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹:۳۸
ملت در برابر ورشکستگان سیاسی و تضعیف کنندگان نظام قاطعانه   خواهد ایستاد | مسؤولان با مفسدان اقتصادی برخورد جدی کنند
آیت الله سعیدی:

امام جمعه قم با بیان این که هرکس امروز به انسجام ملی حول محور رهبری خدشه وارد کند مورد خشم و تنفر خداوند و مردم است، گفت: ملت در برابر تضعیف کنندگان نظام و ورشکستگان سیاسی قاطعانه خواهد ایستاد.
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵:۰۰
مهره های اصلی دلالان ارزی به عنوان مفسد فی الارض محاکمه شوند | دولت برای تیم اقتصادی خود جهت اصلاح اشتباهات ضرب الاجل تعیین کند
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آ‌یت الله مکارم خواستار برخورد قاطع با ایجادکنندگان آشوب در بازار ارز شد و گفت: چند نفر از مهره های اصلی دلالان ارزی که سعی دارند کشور را به آشوب بکشند باید به عنوان مفسد فی الارض محاکمه شوند.
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵:۳۹
تذکره بزرگان انجام وظیفه و حق شناسی از آن ها است | تربیت علما در حوزه در سایه یک مدیریت علمی دقیق امکان پذیر خواهد بود
آیت الله جوادی آملی:

حضرت آ‌یت الله جوادی آملی با تأکید بر زنده نگه داشتن یاد و ‌آثار بزرگان، تربیت علما در حوزه را در گرو مدیریت علمی دقیق امکان پذیر دانست.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹:۱۳
تعرض به حریم مردم در پیام‌ رسان‌ های داخلی
رهبر معظم انقلاب:

رهبر انقلاب با ابراز خرسندی از تبدیل شدن مطالبه ایجاد پیام‌رسان‌های داخلی به مطالبه‌ای عمومی، گفتند: مسؤولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند.
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵:۵۲
تضعیف‌کنندگان ولایت فقیه خائن به کشور و مردم هستند | حمایت از کالای ایرانی اقتصاد کشور را متحول می کند
آیت الله جنتی:

رییس خبرگان با بیان اینکه دشمن خارجی و داخلی همواره در پی تضعیف ولایت فقیه است، گفت: برخی تمام توان خود را برای تضعیف ولایت فقیه به کار می بندند و تضعیف‌کنندگان ولایت فقیه خائن به کشور و مردم هستند.
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳:۵۷
عده ای برای منفعت خود سنگین ترین لطمه ها را به کشور می زنند | آسیب های اجتماعی نتیجه بیکاری و بی توجهی به تولید داخل است
آیت الله طبسی در گفت وگو با رسا:

عضو جامعه مدرسین با بیان این که کشوری می‌تواند مستقل باشد که از نظر اقتصادی خودکفا شود، گفت: عده ای برای منفعت خود سنگین ترین لطمه ها را به کشور می زنند.
شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵:۲۳