سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ Tuesday, September 26, 2017 - ساعت:
ملاحظات روایت داستانی جنگ برای کودکان/«دفاع» تقدس دارد
نویسندگان مطرح کردند؛

برخی معتقدند باید از جنگ به‌عنوان یک رویداد تاریخی برای بچه‌ها نوشت و بعضی نوشتن از تبعات جنگ را جذاب‌تر می‌دانند اما هر دو گروه براین باورند که باید از شعار فاصله گرفت.
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۰:۰۰
 موفقیت حج ۹۶ باعث فراموشی فجایع منا و مسجدالحرام نشود
پایان حج ۹۶ و یاد زخم منا؛

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برگزاری موفقیت آمیز حج ۹۶ نباید باعث فراموشی فجایع منا و مسجدالحرام و عدم پیگیری جدی این پرونده ها شود.
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰:۰۰
خلق ثروت یا بدهی سوخت شده!
یادداشت؛

با ادامه هر روزه این روند آنچه بانک‌ها برای آیند‌‌گان خود به ارث خواهند گذاشت، چیزی جز رشد فزاینده نقدینگی و انبوهی از بدهی‌های سنگین به مردم، صنایع تولیدی و خلق پول بدون پشتوانه نخواهد بود.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰:۰۰
عزت در کلام سیدالشهدا
حجت الاسلام اویسی مطرح کرد؛

پژوهشگر حوزه علم و دین گفت: شهادت امام حسین(ع) و یاران پاکبازش، به احیای مکتب محمّدی کمک کرد و خون پاک اباعبداللَّه درخت اسلام را آبیاری نمود.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵:۰۰
روحانیت در دفاع مقدس بیش از ۴ هزار شهید تقدیم اسلام کرده است
رییس سازمان بسیج اساتید و طلاب:

حجت الاسلام گواهی گفت: روحانیت در دوران دفاع مقدس بیش از ۴ هزار شهید تقدیم اسلام کرده است و قریب ۳۵۰ نفر از روحانیون آزاده را شناسایی کرده ایم.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵:۰۰
همه حرف‌های خوب!
یادداشت؛

این روند خطرناک چند سالی است در کشور مد شده که مقامات اجرایی، به جای پاسخگویی روی صندلی مطالبه‌گری نشسته‌اند و بلندتر از مردم عادی‌، فریاد سر می‌دهند!
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰:۰۰
همایش«احلی من العسل» برگزار می شود
با حضور نوجوانان در سراسر کشور؛

همایش سراسری «احلی من العسل» با حضور دانش آموزان عاشورایی روز چهارشنبه ۵ مهرماه مصادف با ششم محرم در ۳۱۷ امامزاده شاخص برگزار می شود.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵:۰۰
پیام‌های رزمایش در غرب کشور
یادداشت؛

همه باید بدانند که ایران با در دست داشتن ابزار‌های قدرتمند دفاعی در صورت احساس خطر یا تجاوز، برای حفظ حریم خود اقدام خواهد کرد.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰:۰۰
كلان نگری خبرگانی
سرمقاله؛

مأموریت واگذار شده به مجلس خبرگان از سوی رهبر انقلاب برای رصد سیاست‌ها و راهبردهای كلان انقلاب اسلامی، جدای از تازگی و حساسیت آن، نیاز دارد تا همه مراكز و اشخاص صاحب فكر و اندیشه را پای كار بیاورد.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰:۰۰
از مک کارتیسم تا ترامپیسم
یادداشت؛

بیگانه هراسی، وحشت از آینده ناامن، اضطراب از تشدید تضادهای اجتماعی و فعال شدن گسل‌های زیرینه اقتصاد سرمایه‌داری خشن، ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه رهبران هر دو جناح سیاسی آمریکا را در خود گرفته است.
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰:۰۰