دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ Monday, November 20, 2017 - ساعت:
 پرسش از غرب جدید، پرسش از ایستار کنونی ماست
یک پژوهشگر فلسفه:

مهرداد احمدی، نویسنده و پژوهشگر فلسفه گفت: پرسش از غرب جدید، پرسش از ایستار کنونی و پرسش از وضع اندیش‌ناک ما در جهان حاضر است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵:۰۰
وزیری که کرمانشاه را دوست ندارد
آخوندی غایب بزرگ مناطق زلزله‌زده؛

این گلایه بجاست چراکه امروز همه ارگان‌های مرتبط و غیر مرتبط و به‌ویژه مردم برای بازسازی کرمانشاه و خرابه‌های ناشی از زلزله‌اش آستین بالا زده‌اند در‌حالی‌که وزارت راه و شهرسازی که متولی اصلی شهرسازی است واکنشی به این موضوع ندارد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵:۰۰
توهمی از جنس موشکی
رسانه های امروز در یک نگاه؛

ریشتر همدلی، بسیج الگوی بیرونی کارکرد درونی، شهامت عذرخواهی، سناریوی پساداعش در غرب آسیا، چرا مذاکره موشکی و منطقه‌ای نمی‌کنیم؟، برنامه موشکی ایران و توهم غربی‌ها، بخشی از عناوین مهم رسانه های امروز است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲:۱۲
ریشتر همدلی
یادداشت؛

تلخی‌های زلزله یک روی سکه و روی دیگر آن ریشتر همدلی ایرانیان سراسر میهن اسلامی در امدادرسانی به مصیبت‌زدگان زلزله است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰:۰۰
بسیج الگوی بیرونی کارکرد درونی
سرمقاله؛

بسیج باید میدان‌دار عمل و سازندگی، تربیت دینی، بهبود آسیب‌های اجتماعی، رسیدگی به محرومین و مستضعفین و در یک کلمه مشغول گسترش نفوذ اجتماعی انقلاب اسلامی در بین توده‌ها باشد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۰۰
شهامت عذرخواهی
سرمقاله؛

حاشیه‌ها و فضای روانی پیرامون زلزله اخیر همچنان جاری است و البته تاحدی طبیعی است اما مدیریت کردن چنین فضایی و اجازه ندادن به سوءاستفاده گران و شایعه سازان، وظیفه مسوولان و رسانه‌های جمعی است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰:۰۰
سناریوی پساداعش در غرب آسیا
یادداشت؛

قطعاً آمریکایی‌ها و متحدین آن‌ها حاضر نیستند که شرایطی بادوام و باثبات با برتری و نقش‌آفرینی مقاومت در منطقه حاکم شود و به‌زعم خود به دنبال آن هستند که این نیروی تأثیرگذار را مجدداً درگیر و تضعیف کنند.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵:۰۰
چرا مذاکره موشکی و منطقه‌ای نمی‌کنیم؟
یادداشت؛

به چه دلیل ما فکر می‌کنیم در حالی که درباره برنامه کوچکی مثل هسته‌ای کارنامه آمریکا در عمل به تعهداتش فاجعه‌بار است، درباره مسأله بزرگ‌تر منطقه و موشکی، آمریکا کارنامه بهتری خواهد داشت؟
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰:۰۰
بنیان‌گرایی نوبه‌نو
سرمقاله؛

بخشی از مسیر حرفه‌ای سیاست این است که ارتباطی واقعی با مردم برقرار کنیم و به مردم خدمت برسانیم. هیچ کس بدون ارتباط با مردم و استفاده از بازخوردهای آنان برای توسعه، ایده و خط‌مشی سیاسی تلاش موفقی نخواهد داشت.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰:۰۰
برنامه موشکی ایران و توهم غربی‌ها
یادداشت؛

اگر غربی‌ها ملت ایران و مسؤولان کشورمان را به درستی می‌شناختند، بر مبنای توهمات به موضوع موشکی ایران ورود پیدا نمی‌کردند. از نظر ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی، تفاوت‌های اساسی بین موضوع هسته‌ای و برنامه موشکی وجود دارد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰:۰۰