پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ Thursday, July 27, 2017 - ساعت:
عقب نشینی دولت در مقابل دارندگان انشعابات غیرمجاز!
گزارش؛

به طور قطع با شتاب کنونی در افزایش تعداد انشعاب‌های غیرمجاز و مجاز، در سال‌های نه چندان دور مصرف آب و برق کشور وزارت نیرو را به عنوان متولی اصلی تولید و توزیع از تک و تا انداخته و زمینگیر خواهد کرد.
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۰:۰۰
ریاست‌جمهوری پاسخگو نباشد، عبدالله به صحنه می‌آید
مختار مفلح:

مشاور رییس اجرایی دولت افغانستان با اشاره به ائتلاف‌های جدید در این کشور اظهار داشت: ائتلاف‌های نوظهور مشروع است و در صورت عدم پاسخگویی ریاست جمهوری، دکتر عبدالله نیز در حمایت از خواست مردم به صحنه خواهد آمد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵:۰۰
سکوت حکام عرب در قبال «مسجد الاقصی» نشانگر همراهی آنها با صهیونیست‌ها است
در گفت‌وگو با دبیرکل اتحادیه علمای مسلمان عراق مطرح شد؛

«فؤاد کاظم المقدادی» معتقد است اقدامات صهیونیست‌ها علیه مسجد الاقصی جنایتی علیه قداست این مکان شریف است و نباید از حکام عربی انتظار کمک به فلسطین و مبارزه با اسرائیل را داشت.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵:۰۰
بهترینِ کارها در دهه کرامت!
کارشناس مرکز تخصصی مهدویت:

بهترین کار در ایام الله و روزهای عید و شادی اهل بیت علیهم السلام بخصوص در ایام ولادت حضرات معصومین(ع) آن است که از امام حیّ و حاضر سخن بگوییم. امامی که در زمان ما و با ما زندگی می کنند و کرامت شان شامل حال ما می شود.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰:۰۰
 محمد بن سلمان؛ شاهزاده‌ای بلندپرواز
گزارش؛

رژیم سعودی در زمان ولیعهدی و قدرت محمد بن سلمان در بیشترین حالت تنش با کشورهای مسلمان غرب آسیا همزمان با دوستی با رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵:۰۰
 بحران سوریه به چه سمتی می‌رود؟
یادداشت؛

پس از گذشت ۶ سال از بحران سوریه، دولت بشار اسد و نیروهای محور مقاومت برگ برنده را در تحولات میدانی این کشور در اختیار دارند.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵:۰۰
 جنبه تهاجمی علم کلام
همایون همتی:

استاد دانشگاه تهران گفت: علم کلام امروز در مسیحیت خیلی گسترش پیدا کرده است، اما ما کم کار کرده ایم و فقط رویکرد دفاعی داریم در حالی که کلام جنبه تهاجمی هم دارد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰:۰۰
حذف یک صفراز پول ملی در شرایط کنونی یک حرکت نمایشی از سوی دولت است
در گفت و گو با رییس سابق مؤسسه عالی بانکداری مطرح شد؛

طبیبیان با بیان اینکه حذف یک صفر یک کار ظاهری و نوعی وقت تلف کردن است و به تقویت پول ملی کمک نمی‌کند، گفت: این کار اثری بر بهبود اقتصاد ندارد و تنها مقداری از منابع را برای این تغییر صرف می‌کند، این‌ها می‌خواهند بگویند، داریم یک کاری برای اقتصاد می‌کنیم در حالی که هیچ کاری نمی‌کنند.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۵:۰۰
 عصر غیبت «مهدویت» در سینمای ایران!
یادداشت؛

ایران به عنوان مهم‌ترین پایگاه تشیع در جهان شناخته شده است و مسلما این پایگاه باید مبانی اعتقادی خود را در قالب تولید آثار فرهنگی عرضه کند، در این میان، مهدویت به عنوان یکی از اساسی‌ترین مفاهیم انقلاب در سینمای ایران حضور ندارد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۵:۰۰
مردم باید خروج از رکود را در زندگی خود ببیند
انتقادات صریح وزیر راه دولت اصلاحات از تیم اقتصادی دولت روحانی؛

خرم گفت: باید برنامه دولت دوازدهم این باشد که با یک برنامه گسترده و گام جدی اقتصاد ایران را از رکود خارج کند از سویی مساله خروج از رکود با سرعت بسیار بالایی پیش برود و مردم ایران رونق اقتصادی را به وضوح در زندگی روزمره خود مشاهده کنند.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۰:۰۰