چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ Wednesday, January 24, 2018 - ساعت:
   تشکیل مؤسسه‌های علمی و فرهنگی؛ کلید ترویج اندیشه‌های الهی و معنوی
آیت‌الله اعرافی عنوان کرد؛

آیت الله اعرافی، پیش از ظهر امروز در دهمین گردهمایی سراسری دانش آموختگان جامعه المصطفی با بیان اینکه تشکیل مؤسسه‌های علمی و فرهنگی؛ کلید ترویج اندیشه‌های الهی و معنوی اظهار داشت: تعامل علمی، اخلاقی، معنوی و حکیمانه با برادران اهل سنت را از مهمترین وظایف طلاب و دانش آموختگان جامعه المصطفی دانست.
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱:۵۰
بررسی شکرگزاری در سیره پیامبر در یک اثر

انتشارات طوبای محبت، کتاب «برکت زندگی؛ شکرگزاری در سیره پیامبر(ص)»، برگرفته از سخنان حجت الاسلام حبیب الله فرحزاد در برنامه سمت خدا را منتشر کرده است.
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶:۱۲
 چیستی و کیستی ناآرامی ها
یادداشت؛

این روزها هر کس به ناآرامی‌ها در برخی ازشهرها از جمله تهران می نگرد، از چیستی و کیستی آن سوال می کند.
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶:۴۹
در تربیت و جذب جوانان باید جامع نگر باشیم
پژوهشگر قرآنی تاکید کرد؛

پژوهشگر و مدرس مرکز تخصصی نماز قم با بیان اینکه در تربیت و جذب جوانان باید جامع نگر باشیم گفت: در برخورد با جوانان و نوجوانان نباید تک بعدی عمل کنیم.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶:۳۱
پیام تسلیت رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پی در گذشت پدرآقاجانی

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پی در گذشت پدر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پیام تسلیتی ابلاغ کرد.
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷:۴۹
حضور ۷ میلیون دانش‌آموز در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن، عترت و نماز
در گفت‌وگو با مسیب‌زاده مطرح شد؛

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: نزدیک به هفت میلیون دانش‌آموز در رشته‌هایی همچون قرائت، حفظ، مفاهیم قرآن کریم و همچنین در حوزه عترت، مسابقات مداحی، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه و در حوزه نماز و اذان شرکت می‌کنند.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵:۰۰
پژوهش‌ها در صورتی مثمر ثمر واقع می‌شود که واقع‌بینانه باشند
حجت الاسلام قائمی نیا:

عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: روندی که در زمینه تحقیقات و پژوهش ادامه پیدا کرده به ضرر علوم انسانی تمام خواهد شد و مشکلی را حل نخواهد کرد.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵:۰۰
برنامه مفید مهدوی نداریم
شفیعی سروستانی:

شفیعی سروستانی گفت: متأسفانه در تلویزیون با این همه امکانات دو ساعت برنامه مفید درباره فرهنگ مهدوی وجود ندارد. حتی رشته ها و گرایش های تخصصی درسی در این زمینه نداریم.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰:۰۰
بودجه‌های قرآنی در مسیر درست مصرف نمی‌شود
گفت‌وگو؛

استاد قرآن کریم گفت: متأسفانه بودجه‌ها در راه مأنوس کردن مردم با قرآن هزینه نمی‌شود و گزارش‌های ضعیف مسؤولان به دولت سبب می‌شود دولت گمان کند این مبالغ برای فعالیت‌های قرآنی زیاد است.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵:۰۰
مردم عامل قدرت‌بخشی حکومت‌اند
آیت‌الله اراکی:

آیت‌الله اراکی گفت: شهید صدر از همان دوران اوایل نهضت پایبند به ولایت فقیه بود، با اینکه خود ایشان در آن ایام یک مرجع تقلید تمام‌عیار بود و مقلدین زیادی در سراسر جهان اسلام داشت و با اینکه در عراق بود اما پایبند بود که کاری که می‌کند با اذن حضرت امام رحمة‌الله و با اذن ولی فقیه باشد.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰:۰۰