یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ Sunday, July 23, 2017 - ساعت:
خبر برتر گردان
تمام آزادیخواهان جهان ندای مظلومیت مسلمانان میانمار را فریاد بزنند/ وزارت خارجه حمایت از مسلمانان میانمار را در دستور کار قرار دهد
جامعه مدرسین حوزه علمیه:

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای ضمن محکومیت نسل کشی مسلمانان میانمار از تمام آزادیخواهان جهان و امت اسلامی خواسته است ندای مظلومیت مسلمانان میانمار را فریاد بزنند.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸:۴۸
هیچ نگرانی برای اعزام زائران وجود ندارد/ همه امکانات برای حضور حجاج فراهم شده است
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

حجت‌الاسلام پژمانفر از فراهم شدن همه امکانات برای حضور زائران در سرزمین وحی خبر داد و اعلام کرد که جای هیچ گونه نگرانی برای اعزام زائران به عربستان وجود ندارد.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۲:۰۲
دولت و مسؤولان به صورت جدی و با اقتدار پاسخگوی حرکات خصمانه آمریکا باشند
آیت الله عالمی:

نماینده مردم خراسان رضوی در خبرگان گفت: دولت و مسؤولان باید به صورت جدی پاسخگوی حرکات خصمانه استکبار جهانی به ویژه آمریکا جنایتکار باشد و اقتدار ایران را به همه عالم نشان دهد.
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵:۰۰
مردم از شعار خسته شده اند/ کابینه جدید به فکر حل مشکلات مردم باشد
آیت الله خاتمی:

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مردم با مشکلات معیشتی جدی روبه رو هستند و از این وضعیت رنج می برند از دولت خواست کابینه جدید را از افراد متخصص، متعهد به دین و کارآمد انتخاب کند.
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵:۰۸
دشمن با استفاده از فقر فرهنگی و اقتصادی در حال نفوذ است
دادستان کل کشور:

حجت الاسلام منتظری با اشاره به اینکه دشمن با استفاده از یک نوع فقر فرهنگی توأمان با فقر اقتصادی در حال نفوذ و ایجاد انحراف است، گفت: دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی هیچ عجله ای ندارد و با برنامه های بلند مدت آرام آرام جامعه را به گونه‌ای تحت تأثیر قرار می‌دهد
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸:۵۴
نسل کشی مسلمانان مظلوم میانمار خلاف آشکار حقوق بشر است
آیت الله فقیهی:

عضو جامعه مدرسین، رفتار ضد انسانی و نسل کشی در میانمار را خلاف آشکار حقوق بشر دانست و گفت: نهادها و سازمان های بین المللی مدعی حقوق بشر باید سریعا به مسأله میانمار ورود کنند و مانع ادامه این جنایات شوند.
پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲:۰۲
شورای نگهبان هرگز زیر بار اعمال خلاف قانون نرفته است/رهبر انقلاب همیشه انقلابی عمل کرده است
رییس مجلس خبرگان رهبری:

آیت الله جنتی با تمجید از مواضع انقلابی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به دفاع از شورای نگهبان پرداخت و گفت: شورای نگهبان هرگز زیر بار اعمال خلاف قانون نرفته است.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷:۱۴
امر به معروف ضمانت اجرایی می‌خواهد/ دولتمردان به قانون امر به معروف پایبند باشند
آیت‌الله حسینی‌بوشهری:

عضو هیأت رییسه خبرگان رهبری از بی توجهی برخی دولتمردان به قانون امر به معروف انتقاد کرد و گفت: امروز امر به معروف و نهی از منکر ضمانت اجرایی می‌خواهد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱:۴۸
انقلاب اسلامی جلوه ای از نور علم امام صادق است
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر:

نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب انقلاب اسلامی را جلوه ای از نور علمی امام صادق دانست و بر مقابله حوزویان با جریان نفوذ با استفاده از این نور الهی تأکید کرد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳:۰۶
ازدواج موقت برای ضرورت است نه هوسبازی
نامه سرگشاده آیت الله مکارم شیرازی به شیخ الأزهر؛

حضرت آیت الله مکارم شیرازی، در پاسخ به حمله تند شیخ الأزهر، دکتر «احمد الطیب» به مکتب اهل بیت(ع) در موضوع ازدواج موقت نامه سرگشاده ای صادر کرد.
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳:۰۸