چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ Wednesday, January 24, 2018 - ساعت:
خبر برتر گردان
مراجع تقلید شیعه
آیت الله کعبی در گفت وگوی مشروح با رسا:

نماینده مردم خوزستان در خبرگان گفت: وحدت شومی بین جریان تکفیری و جریان انگلیس نشینی که مدعی شیعه گری است و جریان غرب گرا علیه ولایت فقیه و نفی قداست دفاع مقدس ایجاد شده است.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱:۵۳
تشکیل جامعة المصطفی از برکات انقلاب است | طلاب مبلغ و مروج معارف الهی باشند
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آ‌یت الله مکارم شیرازی با بیان این که طلاب المصطفی سفیران اسلام و مکتب اهل بیت(ع) در جهان هستند، گفت: از برکات جمهوری اسلامی تشکیل جامعة المصطفی است و می تواند صدای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) را به همه دنیا برساند.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹:۱۰
جهت انقلابی را با دقت تمام حفظ کنید | لحن نقد باید ناصحانه و چاره‌جویانه باشد
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مستندسازان جوان:

رهبر انقلاب با تأکید بر این که جنگ نرم دشمن، برپایه‌ تحریف، شایعه، سانسور و بایکوت بنا شده است، تصریح کردند: تاریخ چهل‌ساله‌، لبریز از سندها بر حقانیت جمهوری اسلامی و کج‌روی و گمراهی دشمنان است.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵:۰۱
تأکید آیت الله مکارم شیرازی بر حل مشکلات معیشتی طلاب | حوزه نسبت به خالی شدن شهرها از علما چاره اندیشی کند
در دیدار رییس مجمع نمایندگان طلاب مطرح شد؛

حضرت آ‌یت الله مکارم شیرازی با اشاره به مشکلات معیشتی طلاب و حوزویان تأکید کرد که تا جایی که توان هست باید برای رفع مشکلات معیشتی اقدام شود.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱:۳۵
قوه قضائیه از اطاله پرونده ها جلوگیری کند | قضات برای احقاق حق مردم اهتمام ویژه داشته باشند
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آیت الله مکارم درباره طولانی بودن مدت رسیدگی به پرونده‌ها در دستگاه قضایی گفت: حجم زیاد پرونده‌ها مهم‌ترین دلیل طولانی بودن زمان رسیدگی است و در مواردی مردم به دلیل مشکلاتی که در مسیر احقاق حق خود می‌بینند از آن صرف نظر می‌کنند از این رو باید چاره اندیشی کرد.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲:۲۶
مسؤولان به جای
واکنش آیت الله مکارم شیرازی به حاشیه سازی های اخیر؛

حضرت آ‌یت الله مکارم ائمه طاهرین(ع) را خط قرمز دانست و با تأکید بر این که مسؤولان به جای حاشیه سازی باید مشکلات مردم را حل کنند، از التهاب ‌آفرینی در جامعه با وجود نیاز شدید به وحدت انقاد کرد.
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰:۰۰
رهبر معظم انقلاب:

رهبر معظم انقلاب اقدام اخیر امریکا نسبت به قدس را «غلط زیادی» خواندند و گفتند: آنها قادر به انجام چنین کاری نخواهند بود و تلاش های آنها به سرانجام نخواهد رسید.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵:۵۹
تشخیص موارد خلاف شرع از سوی شورای نگهبان محدودیت زمانی ندارد | حریم فقهی و قانونی شورا نباید شکسته شود | مسؤولان عملا به قانون پایبند باشند
آیت الله عبداللهی در گفت وگو با رسا:

عضو جامعه مدرسین با تأکید بر این که حریم فقهی و قانونی شورای نگهبان نباید شکسته شود، از همه افراد به ویژه برخی مسؤولان خواست که به جای فضاسازی و معرکه گیری عملا به قانون پایند باشند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹:۲۵
مسؤولان گوش شنوایی برای شنیدن مطالبات مردم داشته باشند | همه تسویه حساب را کنار گذاشته و کار کنند
آیت الله طبسی در گفت وگو با رسا:

عضو جامعه مدرسین با بیان این که مسؤولان باید گوش شنوایی برای شنیدن مطالبات مردم داشته باشند، از همه مسؤولان، افراد و گروه ها خواست که تسویه حساب ها را کنار گذاشته و برای رفع مشکلات مردم کار کنند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰:۰۰
مسؤولان و تریبون داران اعتقادات حق  را در مسلخ اهداف سیاسی قربانی نکنند | استناد برای اثبات
آیت الله خاتمی در گفت وگو با رسا:

عضو هیأت رییسه خبرگان با نادرست خواندن سخنان مطرح شده درباره نقد پیامبر اسلام(ص) گفت: از تریبون داران انتظار می رود اعتقادات حق، مستند و مستدل اسلامی و مذهبی را در مسلخ اهداف سیاسی قربانی نکنند.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴:۳۲