Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ Friday, April 20, 2018 - ساعت:
خبر برتر گردان
جبهه شیطانی کم سابقه ای برای ضربه به انقلاب تشکیل شده است | از هیچکس پذیرفته نیست با سخن و اقدام خود به جبهه استکبار یاری برساند
آیت الله اعرافی:

امام جمعه قم با بیان این که امروز معرکه سنگینی علیه انقلاب اسلامی بر پا است، گفت: از هیچکس پذیرفته نیست که در چنین شرایطی با سخن، اقدام و کم کاری خود به جبهه استکبار یاری برساند.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲:۳۳
وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند و انقلابی عمل کند | کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت مسؤولان منعکس شود
رهبر معظم انقلاب:

رهبر انقلاب با تأکید بر لزوم حرکت انقلابی و انقلابی ماندنِ صد درصدِ وزارت اطلاعات، «نفوذ و تأثیرگذاری بر نظام محاسباتی مسؤولان» و «تغییر باورهای مردم» را از محورهای جنگ دشمن دانستند.
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷:۵۸
رونمایی از درختواره دانشی حوزه در آینده نزدیک/ دروس سطوح عالی ساماندهی می شود
حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد خبر داد؛

معاون آموزش حوزه های علمیه از رونمایی از درختواره دانشی حوزه در آینده نزدیک خبر داد و اعلام کرد که این معاونت طرحی را در دستور کار دارد که بر اساس آن دروس سطوح عالی ساماندهی خواهد شد.
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۰:۲۹
ضرورت پرهیز از تفرقه افکنی بین مسلمین و تضعیف ولایت فقیه |  برخی یک کلمه علیه استکبار نمی گویند اما نظام اسلامی را تضعیف می کنند
حجت الاسلام والمسلمین عابدی تأکید کرد؛

استاد درس خارج حوزه تصریح کرد: برخی در عمر خود حاضر نیستند یک کلمه علیه آمریکا و انگلیس بگویند اما در راستای تفرقه بین مسلمانان و تضعیف جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اقدام می کنند.
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳:۳۵
آمریکا و متحدانش برای سرپیچی از قوانین جهانی باید مجازات شوند
حجت‌الاسلام و‌المسلمین دیرباز:

حجت‌الاسلام و‌المسلمین دیرباز با بیان این که تهاجم آمریکا و متحدانش به سوریه اقدام علیه بشریت است، گفت: دیوان داوری لاهه باید این کشورها را به سبب سرپیچی کردن از قوانین بین‌المللی مجازات کند.
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵:۰۹
حمله به سوریه جنایت است | آمریکا همچون گذشته قطعاً شکست خواهد خورد | هر جا مظلومی  نیازمند یاری باشد ایران  حاضر خواهد بود
رهبر معظم انقلاب:

رهبر انقلاب حمله بامداد امروز به سوریه را یک جنایت خواندند و گفتند: بنده صریحاً اعلام می کنم رییس جمهور امریکا، رییس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکار هستند.
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹:۳۸
ملت در برابر ورشکستگان سیاسی و تضعیف کنندگان نظام قاطعانه   خواهد ایستاد | مسؤولان با مفسدان اقتصادی برخورد جدی کنند
آیت الله سعیدی:

امام جمعه قم با بیان این که هرکس امروز به انسجام ملی حول محور رهبری خدشه وارد کند مورد خشم و تنفر خداوند و مردم است، گفت: ملت در برابر تضعیف کنندگان نظام و ورشکستگان سیاسی قاطعانه خواهد ایستاد.
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵:۰۰
مهره های اصلی دلالان ارزی به عنوان مفسد فی الارض محاکمه شوند | دولت برای تیم اقتصادی خود جهت اصلاح اشتباهات ضرب الاجل تعیین کند
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آ‌یت الله مکارم خواستار برخورد قاطع با ایجادکنندگان آشوب در بازار ارز شد و گفت: چند نفر از مهره های اصلی دلالان ارزی که سعی دارند کشور را به آشوب بکشند باید به عنوان مفسد فی الارض محاکمه شوند.
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵:۳۹
تذکره بزرگان انجام وظیفه و حق شناسی از آن ها است | تربیت علما در حوزه در سایه یک مدیریت علمی دقیق امکان پذیر خواهد بود
آیت الله جوادی آملی:

حضرت آ‌یت الله جوادی آملی با تأکید بر زنده نگه داشتن یاد و ‌آثار بزرگان، تربیت علما در حوزه را در گرو مدیریت علمی دقیق امکان پذیر دانست.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹:۱۳
تضعیف‌کنندگان ولایت فقیه خائن به کشور و مردم هستند | حمایت از کالای ایرانی اقتصاد کشور را متحول می کند
آیت الله جنتی:

رییس خبرگان با بیان اینکه دشمن خارجی و داخلی همواره در پی تضعیف ولایت فقیه است، گفت: برخی تمام توان خود را برای تضعیف ولایت فقیه به کار می بندند و تضعیف‌کنندگان ولایت فقیه خائن به کشور و مردم هستند.
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳:۵۷