چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ Wednesday, October 18, 2017 - ساعت:
خراسان رضوی / آخرین عناوین سرویس
 لزوم جلوگیری از پیشرفت سبک زندگی غربی در جامعه اسلامی
نماینده مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد؛

حجت الاسلام والمسلمین عبدخدایی گفت: زندگی اروپایی یک زندگی لجن بار است که باید مواظب باشیم کشور ما به این سمت نرود. البته متأسفانه جامعه ما تاحدودی در این مسیر افتاده است.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۰:۰۰
ادله نقلیه و عقلیه مبین عصمت معصومین است
آیت الله سیدان:

آیت الله سیدان با بیان اینکه ادله نقلیه و عقلیه بیانگر عصمت معصومین است، گفت: اگر عصمت نباشد و خطا در انبیا و ائمه باشد، وثوق به اینکه هر آنچه آنها می گویند غلط است؛ چرا که احتمال اشتباه و دروغ، اعتماد مردم را ازبین می برد در حالی که اساس کار در نبوت، اعتماد خلق به رسول و نبی است.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰:۳۶
چند خبر کوتاه از بنیاد بین المللی امام رضا

انتصاب فیاضی به عنوان مشاور مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا، افزایش ۳۰ درصدی بودجه بنیاد امام رضا در سال ۹۷، جریان ساز بودن سینمای رضوی و افزایش برنامه های رضوی به ۱۰۰ کشور و ۳ هزار نقطه جهان چند خبر کوتاه از بنیاد بین المللی امام رضا است.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰:۴۶
برجام؛ مهمترین عبرت مذاکره با آمریکا
نماینده خبرگان رهبری مطرح کرد؛

آیت الله عالمی گفت: مهمترین عبرت مذاکره با آمریکا، خود برجام است که چندسال برای این مذاکره و زمینه سازی آن تلاش کرده و ایران را پای میز بردند.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳:۲۰
در توصیف ذات خدا، باید دنباله رو قرآن بود
استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان:

استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه در توصیف ذات خدا باید دنباله رو قرآن بود، گفت: تعمق در ذات حق اگر بیش از آنچه قرآن فرموده باشد، زمینه ضلالت و انحراف را در پی خواهد داشت.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵:۰۰
 والدین برای تربیت جوانان به آن ها فرصت تفکر دهند
عضو اتاق تبلیغ خراسان:

حجت الاسلام اسلامی فر گفت: امام سجاد(ع) در رساله حقوق می فرمایند «با فرزند جوانتان بحث طولانی انجام ندهید و پس از تذکر دادن فرصت تفکر به او بدهید. این باعث می شود که بدون لجبازی و عناد، هدایت شود.»
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲:۴۸
 تقوای الهی عامل موفقیت دنیوی و اخروی امام راحل شد
نماینده مجلس خبرگان رهبری:

حجت الاسلام والمسلمین عبدخدایی گفت: امام راحل مصداق انسان باتقوایی بود که روزی ایشان را با غربت خاصی شبانه از ایران تبعید کردند اما وقتی به ایران بازگشتند، با شکوه خاصی از ایشان استقبال شد.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴:۰۸
دعاهای صحیفه سجادیه مواعظ سیاسی اجتماعی امام است
استاد سطح عالی حوزه علمیه:

حجت الاسلام واعظ شهیدی با اشاره به غربت امام سجاد(ع) و تحت فشار بودن ایشان از سوی حکومت، گفت: دعاهای امام سجاد(ع) در قالب صحیفه سجادیه از نظر معنای ظاهری، دعا و درخواست حاجت است اما در واقع حتی صلوات های آن یک دنیا حرف دارد و حاوی پیام های سیاسی اجتماعی است.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲:۱۰
چند خبر کوتاه از خراسان رضوی

برپایی کارگاه هنری هنرمندان عاشورایی در مسیر پیاده روی اربعین حسینی، وقف یک دستگاه خودرو سواری با نیت قرآنی در سبزوار و برگزاری جلسه هماهنگی طرح «قدم‌های آسمانی تا امام مهربانی» عناوین مهمترین خبرهای کوتاه خراسان رضوی است.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰:۵۳
برخی به دنبال میز مذاکره دیگری هستند
حجت الاسلام پژمانفر:

نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که برخی در کشور به دنبال میز مذاکره ای دیگر هستند، گفت: دشمن در پی آن است که از ایران امتیازات بیشتری بگیرد.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰:۳۲