پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ Thursday, December 14, 2017 - ساعت:
خراسان رضوی / آخرین عناوین سرویس
زندگی عاقلانه مقدمه بهشتی شدن است
حجت الاسلام والمسلمین ضیایی:

حجت الاسلام والمسلمین ضیایی با بیان اینکه زندگی عاقلانه، مقدمه بهشتی شدن است، گفت: با داشتن عقل خالص می توان به اسلام ناب برسیم و در صورتی که عقل و علم باهم به کار گرفته شود، انسان به درجات و مراتب عالی معنوی خواهد رسید.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱:۴۷
انتشار فراخوان جشنواره ایده های پژوهشی طلاب
معاون پژوهشی مدرسه علمیه اسلامشناسی خبر داد؛

معاون پژوهشی مدرسه علمیه اسلامشناسی با اشاره به اهمیت پژوهش و پژوهشگری طلاب گفت: جشنواره ايده های برتر به منظور ارتقای فرهنگ پژوهش، شناسایی، تشویق و معرفی شایستگی ها و توانمندی های طلاب خوش فکر و ترویج فرهنگ نوآوری و تقویت خودباوری خواهران طلبه برگزار می شود.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۴:۳۴
تلاش ها در حوزه فرهنگ آگاهانه و عمقی باشد
قائم ‌مقام تولیت آستان قدس رضوی:

قائم ‌مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه هر کجا که فرهنگ و سبک رضوی نشر پیدا کند آنجا امنیت، اشتغال و نوع دوستی می آید، گفت: در حوزه فرهنگ تلاش ها باید آگاهانه و به صوررت عمقی انجام شود.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹:۱۲
شبکه مردمی «خادم یاران خانواده» برای تحقق مأموریت های آستان قدس رضوی است
مدیر مرکز امور بانوان آستان قدس رضوی:

مدیر مرکز امور بانوان آستان قدس رضوی با بیان اینکه یکی از مهمترین مأموریت های آستان قدس رضوی مبحث خادم، خدمت و مخدوم است، گفت: شبکه مردمی «خادم یاران خانواده» در راستای تحقق همین اهداف طراحی شده است.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳:۴۶
مراسم افتتاحیه «خادم یاران خانواده» در مشهد برگزار شد
ویژه خواهران حوزه های علمیه؛

مراسم افتتاحیه «خادم یاران خانواده» ویژه خواهران حوزه های علمیه با حضور ۴۵۰ نفر از طلاب حوزه‌های علمیه خواهران و ۳۰ نفر از مسؤولان امور بانوان نمایندگی‌های دفاتر آستان قدس رضوی در استان‌های کشور برگزار شد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵:۵۵
اشتغال بانوان در رستوران ها و پاساژها آسیب زا است
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران مطرح کرد؛

حجت الاسلام اسکندری با بیان اینکه در کانون کارآفرینی به دنبال آن دسته از فعالیت های اشتغالزایی برای بانوان هستیم که دیگر آنان دچار آسیب های اخلاقی نشوند، گفت: در کانون های کارآفرینی زمینه های اشتغال و فعالیت های سالم برای بانوان فراهم می شود.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴:۵۱
اطاعت از ولایت حقه راه هدایت انسان ها است
حجت الاسلام والمسلمین ضیایی:

حجت الاسلام والمسلمین ضیایی با اشاره به اینکه انسان جویای هدایت صحیح است، گفت: اطاعت از ولایت حقه راه هدایت انسان ها است.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵:۴۸
راهبرد ما دشمن شناسی و دشمن ستیزی است
تولیت آستان قدس رضوی:

تولیت آستان قدس رضوی گفت: راهبرد ما دشمن‌شناسی، دشمن‌ستیزی و مبارزه با فساد است اما دشمن راهبرد وابسته‌کردن ملت‌ها به خود و القای سرنوشت تن دادن آنان به نظام سلطه را دنبال می‌کند.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴:۳۶
جایگاه اهل بیت در تفسیر قرآن دست نیافتنی است
آیت الله سیدان:

آیت الله سیدان گفت: بیانات معصومان می تواند پاسخ بسیاری از شبهات درباره دین را برای ما روشن کند و درمسائلی که اندیشمندان بسیاری اذعان به ناتوانی درحل آن داشته اند، بیان معصومان راه را روشن می کند.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۸:۵۲
مؤمنان درمان جامعه فاسد هستند
حجت الاسلام والمسلمین ضیایی:

حجت الاسلام والمسلمین ضیایی با اشاره به اینکه مومنان درمان جامعه فاسد هستند، گفت: محب اهل بیت امر به معروف می کند، موعظه و تذکر بجا می دهد و ناصح دیگران است، این فرد در ولایت حقه قدم بر می دارد و برای جامعه درمان است.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۵:۰۹