سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ Tuesday, April 25, 2017 - ساعت:
خراسان رضوی / آخرین عناوین سرویس
جهانگیری در انتخابات دوازدهم در واقع دوپینگ سیاسی است
وزیر سابق دولت دهم:

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حضور جهانگیری در انتخابات دوازدهم در واقع دوپینگ سیاسی است چرا که دولت روحانی در عرصه اقتصادی ضعیف بوده است و می خواهد با کمک یک کاندیدای ذخیره و ضربه گیر شانس رأی آوری خودش را بالا ببرد.
سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲:۵۳
چند خبر کوتاه از حوزه علمیه خراسان

دریافت بن کارت نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، آمادگی حوزه علمیه خراسان جهت نقل و انتقال طلاب و اساتید به نجف و فراخوان سوالات و ایده های پژوهشی درس صرف از اخبار کوتاه حوزه علمیه خراسان است.
سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵:۵۶
 لازمه گشایش در رزق، گره گشایی از مصائب زندگی همنوعان است
حجت الاسلام والمسلمین رنجبر:

استاد حوزه و دانشگاه گفت: کسانی که هر آنچه خداوند به آنان عطا کرده را برای خود نگه داشته و بخل بورزند راه به جایی نمی برند و هر آنچه که از جانب خود برای دیگران ببخشند خداوند آن را جایگزین می کند.
سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷:۴۹
اخبار کوتاه از آستان قدس رضوی

ثبت ۲۳ رقبه موقوفه جدید در آستان قدس رضوی، برگزاری جسن های مبعث پیامبر اکرم(ص) و تح/صیل رایگان ۲۵۰ دانشجوی محروم در دانشگاه امام رضا(ع)، از جمله اخبار کوتاه آستان قدس رضوی است.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵:۴۵
طلاب با اخلاق و عمل خود مروج دین باشند
آیت الله اشرفی شاهرودی:

آیت الله اشرفی شاهرودی گفت: اگر روحانیت در مسیر صحیح گام بردارد و با اخلاص درس بخواند می تواند تحولات عظیمی در جامعه ایجاد کند که هیچ یک از دانشمندان نتوانسته و نمی توانند چنین کاری انجام دهند.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰:۰۶
افزایش دو برابری موقوفات آستان قدس رضوی پس از انقلاب اسلامی
معاون امور حقوقی و موقوفات آستان قدس رضوی خبر داد؛

معاون امور حقوقی و موقوفات آستان قدس رضوی گفت: میزان موقوفات پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نسبت به سال های قبل از آن نه تنها کمتر نشده، بلکه نزدیک به دو برابر بیشتر شده است.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹:۰۰
محبت اهل بیت جلوه ای از عشق خداوند به مردم است
حجت الاسلام پناهیان:

استاد حوزه علمیه محبت اهل بیت(ع) را جلوه ای از محبت و عشق خداوند به مردم دانست و گفت: در روایت آمده است که خداوند فروبردن غضب و نوشیدن جرعه صبر از سوی بنده اش را دوست می دارد.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴:۴۰
مردم رییس جمهور را بر اساس معیارهای قرآنی انتخاب کنند
آیت الله صدیقی:

امام جمعه موقت تهران گفت: آیات قرآن مشخص فرموده که از چه کسانی باید اطاعت کرد و از چه کسانی نباید اطاعت کرد. مبادا چنین افرادی را در جایگاهی قرار دهیم که مجبور باشیم از آن ها تبعیت کنیم.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰:۰۰
اشتغال بانوان به اقتضای ضرورت و هماهنگ با رسالت همسری و مادری آنان باشد
استاد حوزه و دانشگاه:

حجت الاسلام عباسی آغوی، حداقل بودن اختلاط با مردان و منافات نداشتن با وظایف همسرداری، خانه داری و مادری را از لوازم اشتغال بانوان دانست و گفت: شغل مناسب، شغلی است که متناسب با ویژگی های جسمی روانی خانم ها باشد و ضرورت آن را اقتضا کند.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸:۱۶
فقیه و عالم شدن، مهمترین وظیفه طلاب است
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان:

حجت الاسلام حائری با بیان اینکه فرق انحرافی و دشمن، با کار شبانه‌روزی خود درصدد حمله به اسلام هستند، گفت: وظیفه طلاب جوان در شرایط فعلی فقیه و عالم شدن است تا در آینده بتوانند پاسخگوی هجمه‌های دشمن باشند.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷:۴۲