سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ Tuesday, January 24, 2017 - ساعت:
خراسان رضوی / آخرین عناوین سرویس
تفاوت بین ادیان به معنای تناقض نیست
نماینده ولی فقیه در سوریه:

دومین جلسه از دوازدهمین اجلاسیه علمای اسلام و مسیحیت در دمشق زیر نظر دفتر نمایندگی ولی فقیه در سوریه با حضور بزرگان شیعه، سنی و مسیحیت برگزار شد.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷:۲۸
جذابیت مشهد به واسطه جو معنوی آن است
معاون دبیرکل آیسسکو:

معاون دبیرکل آیسسکو گفت: مشهد به واسطه فعالیتها و برنامه های درخور و شایسته اش در واقع می تواند به عنوان یک پایتخت فرهنگی به صورت همیشگی باشد و ما در انتظار مناسبات فرهنگی در آینده با مشهد هستیم و در این جهت حمایت خودمان را از جمهوری اسلامی اعلام می کنیم.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷:۱۶
آیین افتتاحیه «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» برگزار شد
با حضور وزاری کشورهای اسلامی؛

آیین افتتاحیه «مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام» با حضور وزاری کشورهای اسلامی، معاون آیسسکو، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، معاونان دولت و جمعی از مسؤولان ارشد کشوری و لشکری برگزار شد.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳:۴۷
بهره گیری از آموخته های امام رضا جامعه را در برابر تهدیدها مصون می‌دارد
تولیت آستان قدس رضوی:

تولیت آستان قدس رضوی با هشدار نسبت به گسترش خشونت، ترور، الحاد و مشکلات اجتماعی و خانوادگی، گفت: در واقع استفاده از نورانیت آموخته های امام رضا(ع) می تواند جامعه اسلامی را در برابر این تهدیدها مصون کند.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵:۴۷
دوره «تربیت و تعالی اساتید بسیجی» در مشهد برگزار می شود
به همت سازمان بسیج طلاب کشور؛

دوره «تربیت و تعالی اساتید بسیجی» با حضور 400 نفر از اساتید بسیجی خواهر حوزه های علمیه سراسر کشور در مجتمع فرهنگی آموزشی امامت مشهد برگزار می شود.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴:۰۰
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، همواره تکیه گاه مالی انقلاب بود
آیت‌الله احمدی شاهرودی:

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از تلاش‌ها و مجاهدت‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دوران قبل و بعد از انقلاب تجلیل کرد و اظهار داشت: ایشان همواره تکیه گاه مالی انقلاب بودند و آن چه از پدرشان به ارث برده بود، در راه انقلاب خرج کرد.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲:۲۰
ابراز همدردی مدرسه علمیه امام محمدباقر مشهد با همکاران شهدای آتش نشان پلاسکو

همزمان با شهادت تعدادی از آتش نشانان در حادثه پلاسکو، گروهی از طلاب و مسؤولان مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد با حضور در یکی از ایستگاه های آتش نشانی با همکاران این شهدا ابراز همدری کردند.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۸:۴۷
مشهدالرضا از افتخارات ما در دنیای پرآشوب است
وزیر ارشاد:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اهمیت مشهد به جهت حضور معنوی سلاله پیامبر بزرگ اسلام، حضرت رضا(ع) است که خود رهبر گفتگوگران بوده است.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۹:۴۰
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی در مسجد قبای مشهد برگزار شد

مراسم بزرگداشت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز از سوی حزب اعتدال و توسعه در خراسان رضوی و با حضور اقشار مختلف مردم، فعالان سیاسی و علمای شیعه و اهل سنت در محل مسجد قبای مشهد برگزار شد.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۹:۰۱
اصول و شاخصه های زندگی موفق
استاد حوزه و دانشگاه تبیین کرد؛

حجت الاسلام وحیدی با بیان این که برای زندگی شاد و با آرامش باید بیش از 200 اصل از اصول مهارت زندگی را بیاموزیم، گفت: معرفت، زیستن با شادی و آرامش، مقایسه نکردن همسر خود بادیگران، احترام متقابل و به دنبال راه حل بودن در هنگام اختلاف از جمله اصول مهارت در زندگی موفق است.
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۷:۵۲