Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ Friday, November 16, 2018 - ساعت:
خراسان جنوبی / آخرین عناوین سرویس
 اعدام مفسدان اقتصادی نشان از قاطعیت و قدرت قوه قضائیه دارد
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه اعدام مفسدان اقتصادی نشان از قاطعیت و قدرت قوه قضاییه در رسیدگی به پرونده مفسدان دارد، گفت: قوه قضاییه یکی از قوای ولایتمدار است که امیدواریم این مسیر را همچنان ادامه بدهد و با دانه درشت‌ها برخورد جدی شود.
جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷:۲۰
نیروهای مسلح باید اجراکننده عدالت باشند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح باید اجراکننده عدالت باشند و اگر اجرای عدالت به خوبی نمایان نشود شاید اثر سوء داشته باشد.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸:۳۰
 برگزاری ۶۵۰ همایش پیشگیری از وقوع جرم
معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور خبر داد؛

معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه جرایم در خراسان جنوبی نسبت به دیگر استان‌ها کمتر است، گفت: یکی از اقدامات مهم سازمان قضایی نیروهای مسلح برای کاهش و کنترل جرایم و آسیب‌های اجتماعی، برگزاری ۶۵۰ همایش پیشگیری از وقوع جرم بوده است.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴:۲۷
تفکر لیبرال غربی برای حیات هیچ ارزشی قائل نیست
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز دنیای وحشی در قالب تفکر فاسد لیبرال غربی برای حیات هیچ ارزشی قائل نیست و تلاش آن‌ها این است که شهرها و کشورها را ویران و مردم را قتل عام کنند.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷:۳۲
کاهش بسیاری از جرایم در کشور بستگی به مدیریت درست دارد
معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور:

معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه کاهش بسیاری از جرایم بستگی به مدیریت درست دارد، گفت: کارهای کوچک را باید مهم بدانیم و نباید کارهای بزرگ مانع دیده شدن کارهای کوچک شود.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴:۰۶
استانداران باید به دور از بازی‌های سیاسی فعالیت کنند
نماینده مجلس:

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب استاندار خراسان جنوبی گفت: استانداری که انتخاب می‌شود باید به دور از بازی‌های سیاسی فعالیت کند چرا که وقت برای سیاست بازی وجود ندارد.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱:۱۸
چند خبر کوتاه از خراسان جنوبی

برنامه های هفته بسیج نیمبلوک، ورود ۳۰۰ زائر پاکستانی به خضری دشت بیاض و ۲۰۰ میلیون تومان کمک به کتابخانه های قاینات عناوین برخی از اخبار کوتاه خراسان جنوبی است.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۴:۵۶
لزوم نقش آفرینی روحانیان برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت
حجت الاسلام اکبرپور تاکید کرد؛

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: افزون بر روحانیان همه وظیفه دارند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت نقش‌آفرینی کنند و تمام مجاهدان و ایثارگران و کسانی که در آن صحنه‌ها حضور داشتند باید این فرهنگ ناب را انتقال دهند.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵:۲۴
 مقام امامت و رهبری مکمل تمام نعمت‌ها است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه وجود مکمل تمام نعمت‌ها، مقام امامت و رهبری است، گفت: ما از وجود رهبری معصوم و انسان کامل محروم هستیم و دست ما از حکومت عدل خالی است و فرصت‌های ارزشمند عمر نیز ضایع می‌شود.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰:۱۷
فرهنگ در کشور  همیشه در ردیف آخر قرار دارد
نماینده مجلس:

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ در کشور ایران همیشه در ردیف آخر قرار دارد و هنگامی که مورد تحریم قرار می‌گیریم نیز دولت‌ها از بودجه فرهنگ می‌زنند.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱:۵۴