Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ Friday, October 19, 2018 - ساعت:
همه مطالب / آخرین عناوین سرویس
فرافکنی مرکل در خصوص اروپای امروز
یادداشت؛

هم اکنون مقامات اروپایی از «بازگشت به ملی گرایی» به عنوان یک خطر بالقوه ( و در مواردی خطر بالفعل!) در مجموعه تحت حاکمیت خود نام برده و بدون آنکه از مصدر و خاستگاه این خطر یادی کنند، نسبت به آن هشدار می دهند.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵:۰۰
نترسید، نترسید
سرمقاله؛

ملت ایران، یک ملت شجاع، مقاوم، سلحشور و بصیر است. ۴۰ سال است پنجه در پنجه قدرت‌های جهان انداخته و هر روز به توانایی خود افزوده و دشمن را در تمامی عرصه‌ها به عقب‌نشینی وادار کرده است.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲:۲۹
میراث سیدالشهداء برای منتظران
فرهنگ انتظار؛

کارشناس مهدوی، گفت: کسی که از خدا خشیت دارد چون عظمت خدا را درک می کند، برای خدا حریم قائل می شود و بی گدار در محضر او به آب نمی نزد.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰:۰۰
برداشت تربیتی از عاشورا
سرمقاله؛

خدای متعال درکنار پیامبر باطنی و ظاهری، تاریخ را نیز چراغ راه انسان‌ها قرار داده است تا با تفکر درمورد خط مشی و سرنوشت تلخ و شیرین پیشینیان، و عبرت گیری ازتجربه آنان روشی نجات بخش برای زندگی خود ترسیم کنند.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰:۰۰
امید درمانی؛ حرف درست روحانی
یادداشت؛

کشور بزرگ ما به برکت انقلاب اسلامی، دارای ظرفیت‌های کم نظیری شده که هرگاه درست به خدمت گرفته شده، معجزه‌های خیره‌کننده‌ای را رقم زده است.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰:۰۰
معرکه عملیات روانی دشمن
یادداشت؛

در جنگ روانی به‌جای هواپیماهای جنگنده و بمب‌افکن از امواج ماهواره‌ای و فضای مجازی استفاده می‌شود و به‌جای مسموم کردن غذا و آب آشامیدنی سربازان دشمن، شانتاژ رسانه‌ای و سیاه نمایی در دستور کار قرار می‌گیرد.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵:۰۰
فضای مجازی | عرصه امتحان

حجت الاسلام پناهیان: باید بترسیم که مبادا عرصۀ امتحان اربعین را از دست بدهیم و شرمندۀ رسول خدا(ص) شویم.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۰:۰۰
ناکارآمدی و قانون‌گریزی دستپخت لیست امید برای شورای شهر!
گزارش خبری تحلیلی؛

در دو سال گذشته، پایتخت دو شهردار به خود دیده است که عملکرد این دو شهردار به اذعان روزنامه‌های زنجیره‌ای نه تنها چنگی به دل نمی‌زند که به دلیل مقایسه با دوره‌های گذشته نتایج اسفباری را نیز برای جریان اصلاحات به دنبال می‌آورد،
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵:۰۰
احمد منتظری می‌خواهد چه مشکلی را حل کند؟
یادداشت؛

سکوت شما برای روح مرحوم پدر شایسته‌تر می‌نماید، زیرا زد و خورد سیاسی ممکن است موجب ظلم به ایشان بشود که شما عامل آن هستید.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰:۰۰
محاسبات آمریکا تابعی از نگرش برخی داخلی‌ها
یادداشت؛

اینكه تصور شود با عضویت در كنوانسیون‌های بین‌المللی یا ایجاد توافقات جدید، رفتار كشور را استانداردسازی كرد تا رشته بهانه‌های آمریكا پاره شود نه تنها كمكی به بهبود اوضاع ایران در عرصه جهانی نمی‌كند، بلكه وظایف حقوقی جدیدی را برای كشور ایجاد خواهد کرد.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۵:۰۰