Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ Tuesday, August 14, 2018 - ساعت:
همه مطالب / آخرین عناوین سرویس
سرداب و شبستان امامزاده روح‌الله افتتاح شد

سرداب و شبستان امامزاده روح‌الله(ع) در میدان امام خمینی(ره) تهران افتتاح شد و علاقه‌مندان همه روزه می‌توانند ضمن زیارت این آستان مقدس از فضای آن استفاده کنند.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۶:۲۳
تغییر  زمین بازی
سرمقاله؛

خیلی زود مشخص شد آنچه را که برخی سیاسیون و سلبریتی‌ها درباره تقسیم دریای خزر گفتند، نادرست بود. دقیقاً مانند آنچه یک نماینده مجلس درباره گم شدن ۹‌میلیارد دلار گفته بود.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵:۰۹
نفوذی ها در جنگ اقتصادی
یادداشت؛

یکی از جبهه‌هایی که ایران اسلامی طی چند سال اخیر، مصافی سنگین را با نظام سلطه آغاز کرده «جنگ اقتصادی» است که دو اهرم «نبرد روانی» و «نفوذ»، دو ابزار بسیار پرکاربرد حریف در شطرنج اقتصاد به شمار می‌آیند.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۳:۳۳
شناخت‌شناسی دشمن با معمار تحریم‌ها
یادداشت؛

در شرایط حساس کنونی کشور به لحاظ سیاسی و اقتصادی و در شرایطی که در یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی قرار داریم، ارزیابی شناخت دشمن و تحلیل راهبردهای آن علیه ایران می‌تواند کمک کند برای ادامه راه نقاط ضعف خود را بهتر شناخته و با پوشش آنها، راهبرد دشمن را ناکام کنیم.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹:۵۱
فضای مجازی | همدستی با ترامپ

علی علیزاده: اول، خبری هولناک می دهد که افکار عمومی را بلرزاند و بعد وقتی خبر در ذهن نشست، تبصره می دهد که از صحت خبر مطمئن نیست؛ دقیقا همدست توپخانه جنگ روانی دشمن.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۸:۰۱
بایسته‌های این آوردگاه
یادداشت؛

درخواست اخیر رییس ‌قوه قضائیه از رهبر معظم انقلاب که پاسخ مثبت ایشان را به دنبال داشت، قبل از هر تفسیر و تحلیلی نشانه رسیدن به این باور است که جمهوری اسلامی ایران درگیر یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی است.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴:۵۵
فضای مجازی | رضایت ملت

محسن پیرهادی: مردم پشت قوه قضائیه مقتدر می‌ایستند.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷:۳۹
ابلاغ فرمان ۴ ماده‌ای بسیج در مبارزه با محتکران
یادداشت؛

کار جهادی بسیجیان که در هفته‌های اخیر آغاز شده، روز گذشته نیز منجر به کشف انبار احتکار ۲۲۰۰ تن شمش آلومینیوم در اراک، ۱۰ هزار حلقه لاستیک سبک در شهرستان ملکان، ۴۰ تن چرم و ۷۰ کانتینر برنج شد.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۴:۲۳
آنچه باید دولت با تحریم‌ها دنبال کند
یادداشت؛

مشاهدات و اخبار حاکی از آن است همچنان دولت در حوزه تولید به خصوص برای بنگاه‌های متوسط و کوچک که قدرت اعمال نفوذ در سیاستگذاری‌های دولتی را ندارند، فکری جدی نکرده است وآن‌ها رها شده‌اند و در حالت بلاتکلیفی به سر می‌برند.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳:۱۰
موج سواری در خزر ممنوع
سرمقاله؛

طرح گزاره هایی مانند سهم ۵۰ درصدی ایران از خزر، که حتی در دوران شوروی سابق محقق نشد و ایجاد ذهنیت‌های کاذب در کشور، آن هم از سوی فرد یا افرادی که داعیه دار نمایندگی مردم هستند نتیجه ای به جز تضعیف امنیت ملی ندارد.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۹:۴۲