دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ Monday, January 22, 2018 - ساعت:
مراجع تقلید و علما / آخرین عناوین سرویس
مردم و مسؤولان از نفوذ دشمن غفلت نکنند
آیت الله ‌آملی لاریجانی:

رییس دستگاه قضا با تأکید بر لزوم شناسایی نقاط نفوذ دشمن توسط مردم، گفت: مسؤولان و مردم نباید از این موضوع غفلت کنند که آمریکا از مسیرهای پنهان و آشکار قصد نفوذ دارد و برای تحقق این هدف خود از خلأ آگاهی ملت ها استفاده می کند.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴:۰۰
عبادات اجتماعی نشان دهنده عظمت اسلام است
آیت الله نوری همدانی:

حضرت آیت الله نوری همدانی عبادات اجتماعی را عامل عظمت اسلام دانست و گفت: فکر و فرهنگ عبادات اجتماعی مسلمانان، نشان دهنده عظمت اسلام و توجه به معنویت است.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳:۰۰
خدمت رسانی  به  مردم  وظیفه مسؤولان جامعه اسلامی است
آیت الله علوی گرگانی:

حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه راه پیروی کردن از دین و مبانی دینی، دوری از هوای نفس است، گفت: تلاش و خدمت رسانی به مردم ضرورت یک جامعه اسلامی است.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷:۳۰
تشکیل جامعة المصطفی از برکات انقلاب است | طلاب مبلغ و مروج معارف الهی باشند
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آ‌یت الله مکارم شیرازی با بیان این که طلاب المصطفی سفیران اسلام و مکتب اهل بیت(ع) در جهان هستند، گفت: از برکات جمهوری اسلامی تشکیل جامعة المصطفی است و می تواند صدای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) را به همه دنیا برساند.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹:۱۰
ولایت فقیه  کشور را آسیب‌ناپذیر کرده است
آیت الله جنتی:

رییس مجلس خبرگان با بیان این که ولایت فقیه کشور را آسیب‌ناپذیر کرده است، تبیین جایگاه ولایت فقیه در جامعه و نقش آن در پایدار کردن قدرت اسلام در کشور را ضروری دانست.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲:۵۰
شناخت انقلاب لازمه حفظ نظام اسلامی است
آیت الله نوری همدانی:

حضرت آیت الله نوری همدانی شناخت انقلاب را لازمه حفظ نظام دانست و گفت: انقلاب یکی از بزرگترین نعمت های الهی به شمار می رود و لازم است تا با شناخت آثار، برکات و ارکان انقلاب، برای حفظ آن تلاش کنیم.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸:۰۱
احیای اصول قوی و غنی در حوزه مانع از خطر
آیت الله جوادی آملی:

حضرت ‌آیت الله جوادی آملی با بیان این که اگر علم اصول زنده شود جان خيلی ها را می خرد و حوزه را حفظ می کند، گفت: اگر اصول زنده شود نه ما آن روزها مشکل شهيد جاويد مي داشتيم و نه اين روزها مسأله «عصمت امام» پیش می آمد.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵:۲۶
جامعه برای رشد به وحدت  و مدیریت الهی نیاز دارد
آیت الله مصباح یزدی:

آیت الله مصباح یزدی با تأکید بر اینکه جامعه انسانی برای رشد به وحدت انسانی، برنامه و مدیریت الهی نیاز دارد، گفت: شخصی باید در رأس جامعه باشد که نقشه راه را بداند، دلسوز مردم باشد و از منافع خود در راه هدایت مردم بگذرد.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰:۵۱
لزوم مشارکت فقه در تدوین سیاست‌های کلی نظام
آیت‌الله کعبی مطرح کرد؛

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: یکی‌از مواردی که فقه حکومتی در چرخه قانون‌گذاری می‌تواند خودش را نشان دهد تدوین سیاست‌های کلی نظام است.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹:۴۸
تأکید آیت الله مکارم شیرازی بر حل مشکلات معیشتی طلاب | حوزه نسبت به خالی شدن شهرها از علما چاره اندیشی کند
در دیدار رییس مجمع نمایندگان طلاب مطرح شد؛

حضرت آ‌یت الله مکارم شیرازی با اشاره به مشکلات معیشتی طلاب و حوزویان تأکید کرد که تا جایی که توان هست باید برای رفع مشکلات معیشتی اقدام شود.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱:۳۵