Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, June 22, 2018 - ساعت:
عناوین اخبار
مذاکره با ‌آمریکا بالاترین ذلت است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که نویسندگان نامه برای مذاکره با آمریکا پادوهای آمریکا و ترامپ در داخل هستند، گفت: نویسندگان این نامه ضلع سوم مثلث آمریکا و اروپا بودند در جریان برجام و خروج آمریکا از آن تقسیم کار کرده بودند.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶:۰۸
جوانان از ظرفیت علما و روحانیان غافل نشوند
سردار اشتری:

فرمانده ناجا در مورد اینکه جوانان باید الگوی خود را علما قرار دهند، گفت: ما باید در زمان حاضر از شخصیت‌های دینی والا نهایت بهره را ببریم و به ویژه جوانان ما امروز باید از مراجع تقلید و علما که ظرفیت های بالایی هم دارند استفاده کنند.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶:۴۷
خدمت به مردم ویژگی بارز مرحوم حسینی بود
حداد عادل:

حداد عادل گفت: حجت الاسلام والمسلمین حسینی بیشتر می‌خواست در خدمت مردم و مسجد باشد، ظاهرا ترجیح داده بود که فعالیت مسجدی و مردمی را بیشتر داشته باشد.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱:۲۰
مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین حسینی برگزار شد
در تهران؛

مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین موسوی حسینی با حضور جمعی از شخصیت‌های لشکری و کشوری و مردم مومن شهر تهران تشییع شد.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷:۴۵
ایجاد شکاف بین مردم و روحانیت، شگرد دشمن برای ضربه به جامعه
حجت الاسلام حدائق مطرح کرد؛

عضو جامعه روحانیت شیراز گفت: یکی از شگردهای امروز استکبار این است که در ارتباط بین مردم و روحانیت شکاف ایجاد کند و از این طریق به جامعه ضربه بزند.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰:۱۲
ابزارهای تبلیغاتی دشمن قادر به فریب مردم بصیر ایران نیست
امام جمعه پردیسان:

حجت الاسلام والمسلمین قوامی گفت: شیطان و دشمنان کوردل اسلام، نمی‌دانند که با ابزارهای تبلیغاتی خود قادر به فریفتن مردم آگاه و بصیر ایران نیستند، به گونه‌ای که جان خود را می‌دهند، اما هرگز ایمان خود را معامله نکرده و فقط به خداوند توکل می‌کنند.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸:۱۰
مرحوم طباطبایی ویژگی‌های یک مؤمن باکرامت را دارا بود
استاد حوزه علمیه:

حجت الاسلام میردامادی با بیان این‌که ماه شوال المکرم ماه مؤمنان با کرامت است، گفت: یکی از مصادیق مؤمن باکرامت، حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی بود، چراکه ویژگی‌های ذکر شده برای اهل کرامت را دارا بود.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶:۱۶
مراسم چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام طباطبایی برگزار شد
در قم؛

مراسم چهلمین روز درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی با حضور شخصیت‌های حوزوی، سیاسی و عموم مردم در قم برگزار شد.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳:۱۸
ورود آداب و رسوم بیگانه به قوانین مجلس شورای اسلامی خسران آفرین است
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

حجت الاسلام والمسلمین نکونام با بیان اینکه مبادا آداب و رسوم بیگانه در قوانین مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند، گفت: قوانین تصویب شده در مجلس باید در راستای تسهیل امور جامعه باشد و این از ضرورتها است.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵:۲۸
اقتدار جمهوری اسلامی در سایه اسلام پابرجا خواهد ماند
امام جمعه موقت اصفهان:

حجت الاسلام والمسلمین میردامادی گفت: قدرت، استعداد، عزت و اقتدار ما زیر سایه اسلام است و باید مواظب باشیم از اسلام و مسلمانی فاصله نگیریم که همه این توانایی ها از بین خواهد رفت.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱:۰۷