دوشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۷ Monday, November 19, 2018 - ساعت:
بازگشت به نسخه باکیفیت

آخرین مطالب

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۲:۳۰

مردم باید ثبات قیمت و ارزانی را در سفره خود لمس کنند| حل مشکل به آماردادن در رسانه ها خلاصه نشود

حضرت آ‌یت الله نوری همدانی با بیان این که متأسفانه مسأله حل مشکل گرانی و معیشت هنوز در کشور محقق نشده است، گفت: مردم باید رفاه، ارزانی، اشتغال و ثبات قیمت‌ها را در سفره‌های خود لمس کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۲:۱۷

تاسیس دانشگاه مذاهب اسلامی در ۶۰ کشور

مسؤول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در ۶۰ کشور جهان شعبه دانشگاه مذاهب اسلامی را تاسیس کرده و طلاب در آن مشغول تبیین معارف نبوی هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۲:۰۲

انقلاب اسلامی ایران به تنهایی مقابل زورگویی‌های مستکبران ایستاده است

سردار نقدی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به تنهایی مقابل زورگوئی‌های دنیا ایستاده، گفت: هیچ کشوری توان مقابله با ایران را ندارد و انقلاب اسلامی ایران ثابت کرده است با هر کشوری که فکر دخالت در کشور ایران را داشته باشد با قدرت جواب می دهیم.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۵۶

کتابخانه های عمومی نوری برای حل مشکلات جامعه است

استاندار خوزستان با بیان اینکه کتابخانه های عمومی نوری برای حل مشکلات جامعه است، گفت: اهالی کتاب، اهل صلح و ثبات و امنیت و ایمان اند و در طوفان های بنیان برانداز، ساحلی آرام برای جان های بی قرارند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۵۴

چند خبر کوتاه از خراسان جنوبی

صدور سند مالکیت زمین وقفی طبران سربیشه، درخواست امام جمعه آیسک از وزیر کشور و ضرورت تأمین زیرساخت های لازم برای اردوهای راهیان نور عناوین برخی از اخبار کوتاه خراسان جنوبی است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۳۹

قیاس ناقص سبب انحراف ذهن می‌شود

امام جمعه کرج گفت: قیاس خیلی خطرناک است زیرا انسان را دچار تکبر می‌کند؛ قیاس ناقص، رهزن است و سبب انحراف ذهن می‌شود و زمانی رخ می‌دهد که شخص احاطه علمی بر جوانب یک موضوع نداشته باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۳۵

تفاوت مجالس اغنیا و فقرا از دیدگاه امام علی

آیت‌الله رشاد درباره تفاوت مجالس اغنیا و فقرا از دیدگاه امام علی(ع)، گفت: غالبا زمانی که فقرا گرد هم جمع می‌شوند اغلب آنان از مشکلات، حوائج و رنج‌های خود سخن می‌گویند و اگر مومن باشند بیشتر از اغنیا به یاد خداوند هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۳۲

دستگاه قضا نیازمند یک حرکت جهادی است

امام جمعه موقت ورامین با تأکید بر لزوم حمایت جدی دستگاه قضایی از تولید کنندگان، گفت: امروز در امور قضا نیازمند توجه جدی مسؤولان هستیم و این یک حرکت جهادی را می طلبد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۲۷

افتتاح کتابخانه شهدای مدافع حرم در منطقه منبع آب اهواز

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان، از افتتاح کتابخانه شهدای مدافع حرم منطقه منبع آب اهواز در ۳۰ آبان ماه خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۲۵

تجمع علما و طلاب حوزه علمیه دامغان در محکومیت جنایات آل سعود برگزار شد

تجمع اساتید، روحانیان و طلاب حوزه‌های علمیه شهرستان دامغان در حمایت از مردم مظلوم یمن و محکومیت ادامه جنایات مثلث سعودی، صهیونیستی، آمریکایی در این کشور به میزبانی مدرسه علمیه مطلب خان این شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۲۰

حل مشکل تمرکز طلاب در قم با اجرای سیاست التزام به تحصیل در استان محل تولد

حجت الاسلام باقری با اشاره به اجرای سیاست التزام به تحصیل طلاب در استان محل تولد خود، گفت: با اجرای این سیاست در حوزه علمیه سیستان و بلوچستان نیاز استان به امام جماعت در مساجد و مدارس برطرف شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۰:۵۷

چند خبر کوتاه از خراسان شمالی

بسیج؛ نیروی پیروز در عرصه های مختلف، ویزیت رایگان طرح شهید «رهنمون» در مناطق محروم اسفراین و برگزاری جشن وحدت در راز و جرگلان عناوین برخی از اخبار کوتاه خراسان شمالی است.