• ۱۳۹۳ جمعه ۱۰ بهمن
کد خبر :154712 زمان مخابره : ۱۳۹۱/۱۱/۱۰  - ۸ : ۴


کتاب تربیت کودک در جهان امروز منتشر شد خبرگزاری رسا ـ کتاب تربیت کودک در جهان امروز اثر آیت‌الله احمد بهشتی از سوی مرکز چاپ و نشر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، کتاب تربیت کودک در جهان امروز اثر آیت‌الله احمد بهشتی از سوی مرکز چاپ و نشر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.

تربیت کودکان و نوجوانان، از مباحث مهم اخلاق اجتماعی اسلام است که در منابع اسلامی، راهکارهای آن، متناسب با زمان و مکان، تبیین و ارائه شده و کتاب حاضر به این امر پرداخته است.

هر چند به گفته نویسنده، متن اولیه کتاب «تربیت کودک در جهان امروز» در سال‌های پیش از انقلاب آماده شده، اما نگارنده پس از چاپ کتاب، به دلیل استقبال از آن، در چاپ‌های بعدی مطالب دیگری را با موضوعات جدید به آن افزوده است.

نگارنده در بخش نخست کتاب، نکاتی را درباره «تزکیه و تعلیم» متذکر شده سپس در گام بعدی «مراحل و ابعاد تربیت کودک» را یادآور گردیده است.

عناوینی نظیر «بار گران مسؤولیت»، «هم آهنگی نیروها»، «تنبیه و خشونت، وسیله تربیت نیست»، «تنبیه، آزاد یا ممنوع»، «دنیای کودک»، «نقش عواطف در تربیت کودک»، «مدرسه یا خشتی که از اول، کج نهاده اند» و «از مادری تا وزارت» از جمله عناوینی هستند که در این کتاب به آن ها پرداخته شده است.

گفتنی است، کتاب تربیت کودک در جهان امروز در 342 صفحه و به قیمت 4600 تومان به بازار عرضه شده است./993/د102/ق

/ پايان خبر /

:کليدواژه ها
کتاب تربيت کودک در جهان امروز خبرگزاري رسا
صفحه نخست   |   مشاهده کل اخبار   |   ارتباط با ما   |   درباره ما   |   نقشه سایت
.همه حقوق، ويژه خبرگزاری رساست. استفاده از مطالب با ذکر منبع«خبرگزاري رسا» بلامانع است
Copyright ©2009 RASA News Agency .All Right Reserved
هایپر مدیا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رسانی