• ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۸ بهمن
کد خبر :112243 زمان مخابره : ۱۳۹۰/۶/۱۶  - ۱۲ : ۴۷

با راه‌اندازی سامانه نجما؛
تمامی خدمات و تسهیلات به صورت الکترونیک به طلاب ارائه می‌شود خبرگزاری رسا ـ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه با راه‌اندازی سامانه نجما در نظر دارد تمامی خدمات و تسهیلات خود را به صورت الکترونیک به طلاب ارائه کند.

به گزارش خبرگزاری رسا، فاز نخست نرم‌افزار جامع معاونت امور طلاب و دانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد.

براساس این گزارش، قرار است نجما تمامی خدمات و تسهیلات را به صورت الکترونیک به طلاب و مدارس ارائه کند.

این گزارش حاکی است،‌ فاز نخست این نرم‌افزار امکاناتی چون ایجاد بانک اطلاعات متمرکز در راستای سیاست‌های کلان بانک جامع اطلاعات حوزه‌های علمیه، ایجاد ارتباط با مدارس و مراکز مدیریت استانی در سراسر کشور، ایجاد ارتباط بین طلاب و مدارس در ارائه برخی خدمات و بروز رسانی، تکمیل و تصحیح اطلاعات طلاب از طریق سامانه را فراهم می‌کند.

این گزارش می‌افزاید، صدور کارت الکترونیکی هوشمند، انجام ثبت نام اینترنتی اداره تربیت بدنی، ثبت نام اینترنتی حج عمره و عتبات عالیات، مدیریت اعتبارات مالی (جهت فروش برخی خدمات) و سیستم اسکان در مدارس نیز از دیگر امکانات این سامانه است.

گفتنی است، طلاب می‌توانند برای نام نویسی در نرم افزار جامع معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه «نجما» اینجا کلیک کنند./917/د102/ص
/ پايان خبر /

:کليدواژه ها
. . .
صفحه نخست   |   مشاهده کل اخبار   |   ارتباط با ما   |   درباره ما   |   نقشه سایت
.همه حقوق، ويژه خبرگزاری رساست. استفاده از مطالب با ذکر منبع«خبرگزاري رسا» بلامانع است
Copyright ©2009 RASA News Agency .All Right Reserved
هایپر مدیا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رسانی