Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ Thursday, November 15, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه مختاری
ایثار و شهادت از فرهنگ‌های اصیل و ریشه‌ای اسلامی است
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند گفت: ایثار و شهادت از فرهنگ‌های اصیل و ریشه‌ای اسلامی است.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹:۰۱
روحانیت فرهنگ استکبارستیزی اهل بیت را تبیین کنند
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند گفت: محرم و صفر مهم‌ترین فرصت است که روحانیت موضوع استکبارستیزی امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) که از سوی مستکبران بنی امیه و بنی عباس شهید شدند را تبیین کنند.
یکشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴:۳۵
جنگ اقتصادی یکی از مهم‌ترین حربه‌های دشمن در شرایط کنونی است
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دشمن در طول ۴۰ سال از انقلاب اسلامی با جنگ‌های مختلف و هزینه‌های میلیاردی به اهداف خود نرسیده است، گفت: جنگ اقتصادی یکی از مهم‌ترین حربه‌های دشمن در شرایط کنونی است.
جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰:۳۴
نخستین دوره آموزشی مشاورین وقف برگزار شد
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان جنوبی:

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دوره آموزشی مشاورین وقف برای نخستین بار در خراسان جنوبی برگزار شده است، گفت: باید در هر شهرستانی مشاوران وقف وجود داشته باشند و نیات واقفان را به سمت نیازهای روز جامعه سوق دهند.
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹:۵۳
بی ثباتی اخیر بازار نتیجه تحریم های داخلی بوده است
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند گفت: وقتی دولت مردم را از حقوق خود محروم کند به طور قطع آسیب می بیند؛ بی ثباتی اخیر بازار نتیجه تحریم های خارجی نیست بلکه نتیجه تحریم های داخلی بوده است.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱:۴۷
تعامل و مذاکره برد  برد با استکبار جهانی امکان پذیر نیست
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند گفت: تعامل و مذاکره برد برد با استکبار جهانی امکان پذیر نیست و کشورهای اروپایی طرف برجام نیز مانند آمریکا سابقه استکباری دارند بنابراین مسؤولان نباید به دنبال حفظ برجام اروپایی با وعده های توخالی باشند.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸:۳۹
کلید حل مشکلات مردم و جامعه در حمایت از کالای ایرانی است
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند کلید حل مشکلات مردم و جامعه را تکیه بر اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و جلوگیری از کالای قاچاق دانست و گفت: به هیچ عنوان کلید حل مشکلات اقتصادی مردم در دست بیگانگان و اعتماد به خارجی ها نیست.
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵:۱۲
مهدویت، منبع اتحاد دنیای بشریت و عالم تشیع است
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دشمنان می خواهند مهدویت که منبع اتحاد دنیای بشریت و عالم تشیع است را تبدیل به منبع تفرقه کنند، گفت: دشمنان مغرض و دوستان ناآگاه می خواهند آسیب های مختلفی را بر پیکره بزرگ توحید وارد کنند.
چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴:۳۸
حمله آمریکا به سوریه نشانه عصبانیت آن ها از جبهه مقاومت است
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه اقدامات دشمن در منطقه نشانه عصبانیت آن ها از جبهه مقاومت است، گفت: جبهه مقاومت با محوریت ایران اسلامی تمام نقشه ها و توطئه های دشمنان را خنثی کرده است و داعش را به نابودی کشاندند.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶:۵۷
مشکلات کشور ریشه در نظام ندارد
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مشکلات کشور ریشه در نظام ندارد، گفت: باید همواره پای این نظام ایستادگی کنیم و اجازه ندهیم دشمنان کمترین آسیبی را به نظام وارد کنند.
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹:۴۲
دولت از تولیدکنندگان حمایت کند
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دولت باید از تولیدکنندگان حمایت کند و جلوی ورود کالاهای قاچاق را بگیرد، گفت: هر کاری که در کشور به تولید داخلی صدمه بزند خیانت بزرگی است.
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶:۱۵
راه حل مشکلات کشور دل بستن و التماس به بیگانگان نیست
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مشکلات در کشور باید با دستان توانمند ملت برطرف شود، گفت: راه حل مشکلات کشور دل بستن و اعتماد به بیگانگان نیست بلکه میدان دادن به جوانان غیور و انقلابی برای فعال کردن موتور انقلاب اسلامی است.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱:۱۷
نقد کردن معصوم معنا ندارد
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند گفت: انسانی که معرفت به عصمت ندارد و معصوم را نقد کند نشانه ناآگاهی وی است، خدا و پیامبران را نقد کردن معنا ندارد و معصوم قابل نقد نیست.
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸:۰۸
مسؤولان با اقدام جدی در مسیر اقتصاد مقاومتی مشکلات را کم کنند
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند گفت: مسؤولان باید به فکر حل مشکلات معیشتی مردم، رکود و بیکاری باشند و این مشکلات را حل کنند، مسؤولان با اقدام جدی در مسیر اقتصاد مقاومتی مشکلات را کم کنند و دل به مذاکرات ندهند.
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸:۲۹
اغتشاشگران خیابان پاسداران از صبر نیروی انتظامی سوءاستفاده کردند
امام جمعه موقت بیرجند:

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به آشوب اخیر در خیابان پاسداران تهران، گفت: در این حادثه عده ای مزدور و اخلالگر از یک فرقه انحرافی از صبر و حوصله و رحمت نیروی انتظامی سوءاستفاده کردند و متأسفانه سه نفر از نیروی انتظامی و یک نفر بسیجی را به شهادت رساندند.
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹:۵۰