Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ Monday, April 23, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه مذاکرات و نفوذ دشمن
محصول حوزه های علمیه باید طلاب ولایت مدار و مستعد باشد
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی:

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: دشمن به خوبی می داند که جز به وسیله مسلمانان با هیچ‌قدرت دیگری نمی تواند اسلام را شکست دهد، بر این اساس درصدد آن بر آمده است تا با نفوذ در حوزه های علمیه، اسلام را به خطر بیاندازد.
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷:۴۳
شکست رسمی راهبرد مذاکره برای رفع تحریم
دیدگاه؛

راهبرد مذاکره برای رفع تحریم یا برداشته شدن تحریم با مذاکره دارای تناقض ذاتی است. هرچند پس از ۵ سال از اجرای این راهبرد خیلی روی این مسأله بحث و گفتگو نشده است، اما از آنجا که احتمال دارد این راهبرد دوباره در دستورکار ایران قرار گیرد خوب است که به این "خود متناقضی" توجه شود.
شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹:۴۲
 تحریم‌های سنگین و وضعیت سخت کشور ثمره اعتماد به دشمن است
فلاحتی:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تحریم‌های سنگین و وضعیت سخت اقتصادی نتیجه اعتماد به دشمن است، گفت: هر گونه مسامحه‌ای اعم از لفظی یا عملی در زمینه امنیت ملی ظلم به نظام اسلامی و ملت است..
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹:۰۰
پشت پرده سفر مقامات فرانسه به ایران
دیدگاه؛

همزمان با زمزمه مذاکرات موشکی و منطقه‌ای، از سوی رسانه های غربی؛ مقامات فرانسه به عنوان حامی درجه یک دشمنان ایران و پلیس بد مذاکرات هسته ای در راه تهران هستند.
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵:۰۰
 زیر سوال بردن نظام اسلامی از اهداف دشمنان است
حجت الاسلام جلالی:

حجت الاسلام جلالی با بیان این که زیر سوال بردن نظام اسلامی از اهداف دشمن است، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه اعتقادها، ارزش ها و باورها تشکیل شده است و دشمنان هرگز نمی توانند بر این ارزشها مسلط شوند.
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰:۴۳
مسؤولان باید مراقب نفوذ دشمن در کشور باشند
امام جمعه کرمان:

حجت الاسلام علیدادی با اشاره به این که مسؤولان باید مراقب نفوذ دشمن در کشور باشند، گفت: دشمن می خواهد از راه نفوذ به مسؤولان کشور، اداره کشور را به دست بگیرد؛ به همین دلیل مسؤولان باید در کار خود مراقب نفوذ دشمنان باشند.
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰:۴۲
دشمن با حربه های  اقتصادی به دنبال تضعیف انقلاب اسلامی است
معاون تهذیب مدرسه علمیه ابوالفضل ماهان:

حجت الاسلام شاه حیدری با بیان این که هدف دشمن تفرقه و تضعیف جمهوری اسلامی ایران است، گفت: دشمن به بهانه وضعیت اقتصادی، به فکر تضعیف انقلاب اسلامی است.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵:۳۲
نفوذ در شخصیت ها برنامه دشمن برای انحراف در مسیر انقلاب است
حجت الاسلام مصلحی:

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به هشدارهای مکرر رهبر معظم انقلاب درباره نفوذ دشمن در کشور گفت: دشمن طراحی کرده که کنار شخصیت ها، نیرو داشته باشد تا با نفوذ اجازه ندهد در مسیر انقلاب حرکت کنند.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱:۲۸
نفوذی‌ها به دنبال ایجاد نارضایتی از انقلاب هستند
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی:

حجت الاسلام سلیمی با تأکید بر تلاش‌های جریان نفوذی برای ایجاد دلسردی از انقلاب اسلامی در جامعه، گفت: نفوذی‌ها تلاش می‌کنند تفکر ناب انقلابی را به حاشیه ببرند.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱:۴۱
رهنمودهای رهبر انقلاب فصل الخطاب نخبگان و مسؤولان جامعه باشد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین زارعی سبزواری:

استاد درس خارج حوزه علمیه قم با تأکید بر این‌که گفتار سیاسان غربی نباید ملاک عمل نخبگان و مسؤولان قرار گیرد، گفت: تصمیم و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باید سرلوحه و اصلی‌ترین راهبرد ملی در صحنه‌های سیاسی و فرهنگی باشد.
پنج شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱:۵۳
 ملت ایران با صدایی واحد جلوی دشمن ایستاده است
امام جمعه رفسنجان:

حجت الاسلام رمضانی پور با بیان این که ملت ایران با صدایی واحد جلوی دشمن ایستاده است، گفت: کشور ایران بعد از حرف های ترامپ به همه جهانیان فهماند که ملت ایران همچون رییس جمهور، نمایندگان مجلس و مردم به دنبال از بین بردن دشمن هستند.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵:۴۱
دشمن درصدد هجمه به آموزه هاي عاشورا است
امام جمعه موقت ورامين:

رییس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران با بيان اينكه دشمن برای انحراف جوانان با جنگ نرم وارد شده، نفوذ ناپذیری و ایستادگی در برابر توطئه دشمن را از درس های مهم مكتب عاشورا برشمرد و گفت: دشمن مي خواهند بانفوذ در همه عرصه ها به اهداف شوم خود برسد.
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱:۲۷
شما چرا بدتان نمی‌آید؟!
شریعتمداری:

حسین شریعتمداری خطاب به روحانی نوشت: امام‌حسین(ع) قصد داشتند چه امتیازی به دشمن بدهند و در مقابل چه امتیازی بگیرند که جنابعالی از آن با عنوان «مذاکره»! یاد می‌کنید؟!
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰:۰۰
موضع  ملت ایران در  مسأله برجام محکم تر از دولتمردان است
آیت الله عالمی:

نماینده خبرگان با بیان این که موضع مردم و ملت ایران نسبت به مسأله برجام محکم تر از دولتمردان است، گفت: دولت باید در موضع گیری های خود این خواسته مردم را مدنظر قرار دهد تا مردم در صحنه حمایت باشند.
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸:۳۸
هیچ قدرت مدعی نمی‌تواند ایران را تهدید نظامی کند/ عصر پیروزی اسلام بر  استکبار را تجربه می‌کنیم
آیت الله کعبی در گفت وگو با رسا:

نماینده مردم خوزستان در خبرگان بیان این که مستکبران می دانند که قدرت هم‌آوردی با ملت ایران را ندارند، گفت: امروز عصر پیروزی اسلام بر پایه انقلاب را در مقابل استکبار تجربه می کنیم.
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵:۲۴