Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ Monday, September 24, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه یهود در قرآن
یهودیت و مسیحیت صهیونیسم در هند

بعد از تشكيل رژيم اسرائيل، عده زيادي از يهوديان به آنجا مهاجرت كردند. به عنوان نمونه مي‌توان از مهاجرت تعداد ۲۵۰۰۰تن از آنان به اسرائيل را از هند مورد اشاره قرار داد.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳:۴۹
واکنش آیت الله سبحانی به طومار فرانسوی درخواست حذف آیات قرآن!

حضرت آیت الله سبحانی از مراجع تقلید، طی یادداشتی درخواست سیصد شخصیت سیاسی فرانسوی مبنی بر حذف آیاتی از قرآن مجید در مورد یهود را مورد نقد قرار داد.
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸:۱۸
دو رکن اسلام که مورد تجاوز یهود واقع شدند/ منع کتابت حدیث میراث یهود بود
در گفت‌وگو با پژوهشگر حوزوی بررسی شد؛

جماعت یهودیانی که به دروغ اظهار اسلام می‌‌کردند، همگی با حضرت علی(ع) دشمن بودند. افرادی همچون کعب‌الاحبار، تمیم داری، عبدالله بن سلام و افراد دیگری که با خلافت رسیدن حضرت علی(ع) از مدینه به شام رفتند. همین کعب‌الاحبار در زمان خلافت حضرت علی(ع) به شام رفت و مشاور معاویه شد!
چهارشنبه ۵ آیان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷:۲۳
رد پای یهود از صدر اسلام تاکنون در همه توطئه های علیه اسلام دیده می شود
امام جمعه سنندج:

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رد پای یهود از زمان حیات پیامبر تاکنون در همه جای تاریخ اسلام مشهود است تا جایی که برخی در زمان خلفا مسلمان شدند و در حکومت جایگاهی پیدا کردند.
سه شنبه ۴ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴:۴۴
چگونگی شناخت بنی‌اسرائیل از پیامبر/ در موارد متعدد یهودیان با نشانه‌هایی که از پیامبر داشتند مسلمان شدند
پژوهشگر حوزوی در گفت‌وگو با رسا:

تاریخ گواه بر این است که همه بنی‌ اسرائیل فرمان‌های حضرت موسی(ع) را انجام نمی‌دادند. پس وقتی حضرت موسی(ع) می‌گوید که یک پیامبر خاتمی خواهد آمد، یکسری از بنی‌اسرائیل به این پیش‌بینی حضرت موسی(ع) توجهی نمی‌کنند. همان‌طور که برای خود حضرت موسی(ع) احترام قائل نیستند، برای حرف‌هایش هم احترام قائل نیستند.
سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳:۲۶
عدم دوستی با صهیونیست‌ها یک دستور قرآنی است/ یهودیان و مشرکان اصلی ترین دشمنان اسلامند
امام جمعه دامغان:

امام جمعه دامغان گفت: برخی تصور می‌کنند پرهیز ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی از دوستی و برقراری رابطه با صهیونیست‌ها تنها یک مسئله سیاسی است حال آنکه علاوه بر جعلی بودن رژیم اشغال‌گر قدس، عدم دوستی و رابطه با قوم یهود به‌عنوان دشمنان اسلام یک اصل قرآنی است.
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰:۴۱