Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ Thursday, April 19, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه تبلیغ نوین
برنامه های تبلیغی و فرهنگی گروه تبلیغی رشد

اردو یکی از بهترین شیوه های ارتباط گیری و نزدیک شدن به جوانان و نوجوانان و اثر گذاری روی این قشر است و گروه تبلیغی رشد در این امر برنامه های خود را در سال جاری نیز با قوت ادامه خواهد داد.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴:۰۶
دیدوبازدیدهای نوروزی فرصت مناسبی برای تبلیغ دین است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اثرگذاری ویژه تبلیغ چهره به چهره، گفت: دیدوبازدیدهای نوروزی فرصت مناسبی برای تبلیغ دین و ترویج آموزه‌های الهی است.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶:۳۶
فرصت‌های تبلیغی در مسجد جمکران
چند پرسش کلیدی؛

هرساله میلیون ها نفر از شهرها و حتی کشورهای دیگر با هزینه شخصی خودشان به شهر قم سفر می کنند و این فرصت بسیار مناسبی است تا مبلغان بتوانند با کمترین هزینه، بیشترین اثر تبلیغی را داشته باشند.
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴:۵۰
نشست سالانه مبلغان مکتوب ادبی و هنری برگزار می شود

همایش تبلیغ و قلم(خاطره نگاری تبلیغی) با محوریت نشست سالانه مبلغان مکتوب، ادبی و هنری و اختتامیه مسابقه خاطره نگاری تبلیغ با حضور استاد قرائتی برگزار می شود.
سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰:۴۸
مبلغان طرح های خلاقانه، ساده و جذاب ارائه کنند
برگزیده رویداد ایده های آسمانی:

عضو گروه برگزیده رویداد ایده های آسمانی گفت: این رویداد یکی از بهترین اتفاقاتی است که می تواند توسط مراکز حوزوی انجام شود. تجربیات بسیار ارزشمندی که در این رویداد به دست آوردیم را در جای دیگر نمی توانستیم کسب کنیم.
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲:۳۲
مبلغ باید سنگ صبور مردم باشد
حجت الاسلام مرادی:

حجت الاسلام مرادی با تاکید بر حضور فعالانه مبلغان در فضای مجازی، تصریح کرد یک روحانی در هر فضایی که هست باید سنگ صبور جامعه باشد.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲:۰۹
تبلیغ در فضای مجازی نیازمند مراقبت و خودسازی است
حجت الاسلام روستا آزاد:

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به آسیب‌های فراوان فضای مجازی، حضور تبلیغی در این فضا را نیازمند مراقبت و خودسازی دانست.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷:۲۵
نشست سالانه مبلغان فضای مجازی برگزار می شود
۲۸دیماه در قم؛

رییس اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه از برگزاری نشست سالانه مبلغان فضای مجازی در روز ۲۸ دیماه خبر داد.
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱:۰۲
تکیه بر شیوه های نوین تبلیغی در ثمربخش بودن فعالیت مبلغان مؤثر است
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان:

معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان با اشاره به ضرورت تبلیغ و حضور مبلغان برای روشنگری و معرفت افزایی گفت: با استفاده از شیوه های نوین تبلیغی و مخاطب شناسی باید تلاش کرد که فعالیت های تبلیغی ثمربخش باشد.
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷:۲۳
حضور ۲ هزار مبلغ جهادی در موسم اربعین ۹۶
رییس شورای مرکزی تشکل فراگیر تبلیغ خبر داد؛

حجت الاسلام استقامت از حضور ۲ هزار روحانی مبلغ جهادی در موسم عظیم اربعین ۹۶ خبر داد و گفت: این تعداد روحانی در مقیاس بیش از ۲ میلیون زائر چیزی نیست و باید تقویت شود.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴:۱۰
مرکز خدمات کمیته امداد حوزه نیست
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:

رییس مرکز خدمات با اشاره به لزوم طبقه بندی اساتید، مبلغان و طلاب در ارائه خدمات مالی و معنوی از تمرکز بیشتر این مرکز به ارائه خدمت به مبلغان بین الملل خبرداد.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴:۲۶
برخی مقابل مسأله تبلیغ سنگ اندازی می کنند
حجت الاسلام والمسلمین نبوی:

معاون تبلیغ حوزه های علمیه کشور گفت: امروز مقابله با وهابیت و سلفی گری بر عهده مبلغانی است که برای دفاع از مکتب اهل بیت به پا خاسته اند و باید دانست که کسانی که بی بهره در قم ماندگار شده اند نمی توانند در برابر هجمه های دشمنان بایستند.
چهارشنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳:۵۲
تبلیغ با انگیزه الهی  برکات فراوانی برای جامعه دارد
حجت الاسلام غفاری:

مدیرکل هماهنگی و پشتیبانی اعزام معاونت تبلیغ حوزه ‌های علمیه گفت: احیای نماز صبح و ترویج فرهنگ انس با قرآن در مساجد یکی از فعالیت مهم مبلغان طرح هجرت به شمار می رود که مبلغان باید در این راستا اهتمام بیشتری بورزند.
چهارشنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱:۲۲
پاسخ به شبهات رسالت اصلی طلاب و روحانیان  است
معاون تبلیغ حوزه های علمیه کشور:

حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: ذهن مخاطبان ما از شبهات اعتقادی پر شده است؛ از این رو معتقدم رسالت اصلی طلاب و روحانیان در این زمان پاسخ گویی به شبهات موجود در جامعه است.
چهارشنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳:۵۱
کار در زمینه کودک را بیشتر می پسندم/ طلاب عرصه فیلم و هنر را جدی بگیرند
گفت وگوی رسا با طلبه جوان هنرمند؛

طلاب به دلیل تسلط بر منابع دینی و بیشتر بودن اطلاعات شان در حوزه محتوایی بهتر می توانند در عرصه تبلیغ نوین ورود پیدا کنند.
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵:۰۲