Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ Friday, October 19, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه نماینده ولی فقیه در استان قزوین
فیلم| تجمع بزرگ علما، اساتید و طلاب

جمع اعتراضی طلاب و فضلای حوزه علمیه قم نسبت به مشکلات اقتصادی کشور با عنوان «روحانیت همدرد و همراه مردم» با حضور پرشور طلاب، اساتید و فضلای حوزه علمه قم در مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد.
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵:۰۰
نماز جمعه محور الفت اسلامی است
امام‌جمعه قزوین:

نماینده ولی فقیه در استان قزوین نماز جمعه را محور الفت اسلامی دانست، گفت: نماز جمعه نباید رنگ رفتارهای جناحی بگیرد.
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲:۲۱
نخستین اولویت تبلیغی در ماه رمضان دعوت به تقوای الهی است
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: نخستین اولویت تبلیغی مبلغان در ماه مبارک رمضان دعوت به تقوای الهی است این دعوت برای مردم نباید به صورت کلیشه‌ای و عادتی باشد بلکه باید به صورت حقیقی بوده و در عمل نورانیت آن معلوم و مشخص شود.
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵:۴۱
خروج آمریکا از برجام بی‌احترامی به حقوق بین الملل است
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: خروج آمریکا از برجام نوعی بی‌احترامی به حقوق بین الملل است البته ساده‌لوحی است که گمان کنیم قرارداد مذاکره مسؤولان ایران با غربی‌ها مورد احترام قرار می‌گیرد.
جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳:۱۷
علما و روحانیان پرچمداران مکتب اهل بیت هستند
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با اشاره به نقش علما و روحانیت در تبلیغ دین اسلام، گفت: علما و روحانیان پرچمداران مکتب اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) هستند.
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶:۴۸
حمایت مردم از کالای ایرانی با ارزش جلوه‌دادن عمل کارگران است
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

امام جمعه قزوین گفت: حمایت مردم از کالای ایرانی با ارزش جلوه‌دادن عمل کارگران است، اگر ما از تولیدات داخلی و ملی استفاده کنیم موجب می‌شود هم اشتغال و اقتصاد داخلی را رونق ببخشیم و هم کار تولیدی کارگران جامعه خود را باارزش و محترم بشماریم.
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰:۱۵
پاسداران بازوان توانمند اسلام هستند
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: پاسداران حراست‌کنندگان مکتب حسین‌بن‌علی(ع) و بازوان توانمند اسلام هستند و روح آزادگی و حماسه‌آفرینی را پاسداران اهل عالم از امام حسین(ع) فرا گرفته اند.
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵:۴۲
انسان زاهد خود را به زیور دنیا نمی‌فروشد
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: انسان زاهد کسی است که ایمان را زینت خود دانسته و دنیا و آخرت را می‌فهمد و می‌داند که خداوند متعال مشتری جان آدمی است از این‌رو خودش را به زیور دنیا نمی‌فروشد زیرا می‌داند آنچه در نزد خداوند است خیر و باقی است.
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰:۳۷
اقتدار نظام جمهوری اسلامی، اسرائیل غاصب را به زمین خواهد زد
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: امروز تمام مقتضیات برای ریشه‌کن شدن رژیم صهیونیستی مهیا است و با حذف این رژیم از صفحه روزگار همه شرایط برای پیروزی جبهه مقاومت فراهم خواهد شد.
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰:۳۵
آیت الله باریک بین ذره ای از اصول انقلاب اسلامی کوتاه نیامد
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: مرحوم باریک‌بین از جمله شخصیت‌های انقلابی بود که در جریان مبارزات انقلاب ذره‌ای کوتاه نیامده و بسیار جدی و محکم در صحنه حاضر بود.
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰:۵۶
شاخصه مهم توسعه اقتصادی کشور حمایت از تولیدکنندگان داخلی است
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: رسالت مهم مسؤولان نظارت بر تولیدات داخلی است از این رو، مسؤولان باید با حمایت اقتصادی، علمی و فنی از تولیدکنندگان داخلی از شرکت‌ها و کارخانه هایی که به دلایلی نامشخص در حال رکود هستند حمایت لازم را به عمل آورد.
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰:۲۱
مهمترین هدف ائمه اطهار اجرای صحیح عدالت بود
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

امام جمعه قزوین گفت: عدالت، بهره‌مندی یکسان مردم از امکانات جامعه است از این رو، مردم باید دغدغه اجرای آن را داشته و دنباله‌رو عدالت‌مداران باشند؛ اگر عدالت اجرا شود ظالمان هرگز نمی‌توانند بر جامعه و مردم مسلط شوند.
جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵:۵۳
مردم با حمایت از کالای ایرانی راه ورود بیگانگان را به کشور ببندند
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: امروز بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تسلط بیگانگان در جامعه اسلامی تسلط اقتصادی و معیشتی است آنها می‌خواهند با تسلط بر بازارهای ایرانی مانع استفاده مردم از اجناس داخلی شوند از این رو، مردم باید با حمایت از کالای ایرانی راه ورود بیگانگان را در حوزه اقتصاد کشور ببندند.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵:۰۷
مسؤولان با مدیریت بودجه کشور مشکلات اقتصادی مردم را کاهش دهند
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: از آنجایی که عده‌ای از نظر اقتصادی در تنگنا و مضیقه قرار دارند لازم است مسؤولان به این عده رسیدگی کرده و بودجه‌های کشوری را مدیریت کنند از این‌رو، تغییر رویه مسؤولان ضرورتی است که در عمل‌کرد آنها نمود پیدا می‌کند.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵:۲۵
قرآن قوی‌ترین موعظه‌کننده برای انسان است
نماینده ولی‌فقیه در قزوین:

نماینده ولی‌فقیه در قزوین گفت: قرآن احیاگر و زنده کننده دل است و به همین جهت هیچ موعظه‌ای همانند قرآن در عالم وجود ندارد اما این قرآن تنها برای همه نمی‌تواند موعظه باشد بلکه تنها برای متقین یعنی هدایت شدگان موعظه است.
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶:۳۱