دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ Monday, January 23, 2017 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه آیت الله مکارم شیرازی
صلح و امنیت پایدار در گرو وحدت شیعه و سنی
مفتی اداره مسلمانان اهل سنت گرجستان مطرح کرد؛

کارماشیدزه ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مراجع و بزرگان شیعه در قم گفت: در ابتدای سفری که با علمای گرجستان به این شهر آمده ایم تأثیرات خوبی را دیده ایم و به کشور خودمان نیز این تجربیات را منتقل خواهیم کرد.
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳:۱۵
نفوذ وهابیت در  کشورهای اسلامی نگران کننده است/ مسلمانان اختلافات را کنار بگذارند آینده درخشانی در انتظارشان است
آیت الله مکارم شیرازی در دیدار علمای اهل سنت گرجستان:

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که کینه و اختلافات آتشی است که کشورهای اسلامی را نابود می کند، بر ضرورت همدلی و اتحاد میان علمای کشورهای اسلامی تأکید کرد و نسبت به نفوذ وهابیت در بین مسلمانان هشدار داد.
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹:۴۲
حماسه آتش نشانان درگستره معرفتی ایثار و فداکاری
آیت الله مکارم شیرازی تبیین کرد؛

حضرت ‌آیت الله مکارم با اشاره به حادثه پلاسکو تأکید کرد: مسؤولان هم علاوه بر ابراز همدردی، باید فکر جبران خسارات را تا آنجا که ممکن است داشته باشند؛ هم چنین اگر ساختمان‌های مشابه در تهران هم داریم باید فکری شود تا از بروز حادثه مشابه در این ساختمان‌ها جلوگیری شود.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸:۳۰
سرنوشت کشور را به برجام گره نزنید
آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مسؤولان:

حضرت آ‌یت الله مکارم با انتقاد از برخی رسانه‌ها که تلاش می‌کنند برجام را تنها راه نجات کشور معرفی کنند گفت: این رویکرد عیب است از این جهت که دشمن از آن به عنوان نقطه ضعف ما استفاده می‌کند، از همین رو نباید از برجام برای خود پاشنه آشیل بسازیم.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳:۵۵
بزرگداشت آیت‌الله انصاری ‌شیرازی

مراسم بزرگداشت آیت‌ الله انصاری ‌شیرازی با حضور علما مراجع و جمع کثیری از مردم و سخنرانی آیت ‌الله ‌حائری ‌شیرازی در مسجد اعظم ‌قم برگزار شد.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴:۱۵
دیدار وزیر ارشاد با مراجع تقلید

پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵:۴۴
انتقاد آیت الله مکارم از تعلل در رسیدگی به حقوق های نجومی/ وجدان جامعه جریحه دار شده است
در درس خارج مطرح شد؛

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در جلسه درس خارج خود از تعلل دستگاه های ذیربط در رسیدگی به حقوق های نجومی انتقاد و تصریح کرد که این مساله وجدان جامعه را جریحه دار کرده است.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲:۳۱
 جمعی از مداحان مشهدی با ‌آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند

جمعی از مداحان مشهدی که در آستان قدس رضوی و هیأت های مشهد مشغول به خدمت رسانی هستند، با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند.
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۸:۰۵
مداحان از بیان مطالب و اشعار خرافی پرهیز کنند/ ضرورت رعایت وحدت در مجالس
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت ‌آیت الله مکارم با بیان این که اشعار مداحان باید از منابعی باشد که ارزش تاریخی داشته باشند، گفت: اشعار و مداحی ها نباید خرافات و مطالب خرافی شود که سبب تغییر چهره مذهب می شود.
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۳:۳۸
آثار و بركات حضرت فاطمه معصومه
آیت الله مکارم شیرازی تبیین کرد؛

حضرت ‌آیت الله مکارم تأکید کرد: به جهت اهميّت قم دشمن برنامه هاى خاص و بودجه هاى فراوانى براى آلوده كردن آن اختصاص داده است. بنابراین باید بر روى برنامه ريزي­ هاى دشمن حسّاسيّت داشته باشيم.
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷:۲۴
مرحوم هاشمی هرگز صحنه انقلاب را ترک نکرد
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت ‌آیت الله مکارم در پیامی با تسلیت درگذشت ‌آیت الله هاشمی تأکید کرد: سال‌ها در خدمت امام راحل(ره) فداكارى كرد و بعد از ايشان نيز دائماً در صحنه انقلاب بود. مشكلات مختلفى را پشت سر گذاشت ولى اين مشكلات هرگز سبب نشد كه صحنه را ترك كند.
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹:۴۲
قیام ۱۹ دی؛ تجلی غیرت دینی
آیت الله مکارم شیرازی مطرح کرد؛

حضرت‌ آیت الله مکارم تأکید کرد: مردم در 19 دی تمام قدرت وارد عرصه کارزار شدند و در ‌‌نهایت، ضربه نهایی و کاری زده شد و تقریبا یک سال بعد تلاش‌ها به ثمر رسید و در بیست و دوم بهمن ماه 57 این واقعۀ عظیم به سود اسلام ، امام و امت خاتمه یافت.
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰:۰۵
مولفه های تربیت دینی در سیره امام حسن عسکری
آیت الله مکارم شیرازی تبیین کرد؛

حضرت آیت الله مکارم تأکید کرد: آموزش مستمر با منطق جوانان، حل مشكلات مربوط به تحصيل و كار و ازدواج جوانان، پاكسازى محيط از مراكز و عوامل فساد و همكارى تنگاتنگ تمام رسانه‏ هاى جمعى، در تحقق کامل تربیت دینی جامعه، از جمله راهکارهای برون رفت از آسیب های اجتماعی به شمار می آید.
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶:۳۱