Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ Friday, March 23, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه اقتصاد مقاومتی
مسؤولان اجرای اقتصاد مقاومتی را اصل قرار دهند | لزوم پیشگیری از آسیب‌‌های اجتماعی
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آ‌یت الله مکارم شیرازی با تأکید بر این که اجرای اقتصاد مقاومتی باید اصل باشد، گفت: امروزه برخی نیازها و توقعات در جامعه کاذب است و باید افراد را به زندگی ساده دعوت کرد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶:۱۱
شرایط اقتصادی کشور نیازمند مدیریت کارآمد و جهادی است
بیگی در گفت‌وگو با رسا:

عضو هیأت رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه مدیریت جهادی تنها راه برون رفت از بحران اقتصادی است، گفت: دولت با دادن آدرس اشتباهی خود را فریب ندهد و با همت جهادی به رفع نارضایتی مردم اقدام کند.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۱:۵۲
مسؤولان برای حل مشکلات مردم بیشتر وقت بگذارند و تلاش کنند
آیت‌الله امامی کاشانی:

خطیب نماز جمعه تهران با بیان این‌که به فرمایش رهبر انقلاب همه مشکلات کشور قابل حل است، از مسؤولان و دست‌اندرکاران دولتی خواست تا کار مردم را با عشق، اهتمام و علاقه انجام دهند.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵:۳۳
دولت از اجرای  سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گزارش عینی ارائه دهد
حجت‌الاسلام مصباحی مقدم:

عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان این‌که غالب گزارش‌ رییس جمهور از مسائل اقتصادی ربطی به اقتصاد مقاومتی ندارد، خواستار ارائه گزارش عینی از عملیاتی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شد.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶:۵۷
نبود عزم راسخ در مسؤولان مهمترین دلیل عملی نشدن اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه ساوه:

امام جمعه ساوه گفت: نبود عزم راسخ و عقیده استوار در مسؤولان جهت اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین دلیل عملی نشدن اقتصاد مقاومتی است.
پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷:۴۹
قاچاق کالا بزرگ ترین مشکل بر سر راه اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه رزن:

امام جمعه رزن با بیان اینکه از بدنه دولت تاکنون درباره اجرای اقتصاد مقاومتی فقط شعار و حرف شنیده شده، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و جلوگیری از واردات بی‌ رویه از دیگر عوامل مهم در تحقق شعار سال جاری است و هنوز شاهد خود نمایی کالاهای قاچاق در بازار هستیم.
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶:۲۸
دولت برنامه ای برای تحقق اقتصاد مقاومتی ندارد
امام جمعه مریانج:

امام جمعه مریانج گفت: دولت در رسانه‌ ها اقداماتی جهت اجرای اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال بیان می‌کند اما عملکرد دولت تا کنون مطلوب نبوده و گاهی گزارشاتی از عملکرد خود ارائه می‌دهد که معمولی و غیر موثر است.
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶:۱۹
دریافت حقوق  نجومی سبب فاصله بین مسؤولان و مردم می‌شود
امام جمعه نهاوند:

امام جمعه نهاوند گفت: دریافت حقوق نجومی و بالا سبب فاصله بین مسؤولان و مردم می‌شود که در این صورت نمی‌توانند مشکلات اقتصادی مردم را رفع کنند.
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷:۱۴
اقتصاد مقاومتی شعار نیست بلکه یک برنامه جامع اقتصادی است
نوریان:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی شعار نیست بلکه یک برنامه جامع اقتصادی است، گفت: عملیاتی شدن یک برنامه جامع اقتصادی باید مجموعه‌ای از عوامل همچون برنامه‌ریزی، تجهیز منابع و مدیریت صحیح در کنار هم قرار بگیرند تا پیشرفت عملی حاصل شود.
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵:۴۷
واردات بی رویه از علل مشکلات اقتصادی کشور است
معاون پژوهش مدرسه علمیه صاحب الزمان ایلام:

معاون پژوهش مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) ایلام گفت: یکی از علل مهم رکود، عدم رونق اقتصادی و بیکاری واردات بی رویه کالا است که ضربه بسیار سنگینی به تولید داخلی و اقتصاد کشور وارد خواهد کرد.
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴:۵۷
تأثیر توجه به منابع طبیعی و درختان در اقتصاد جامعه
حجت الاسلام طباطبایی نژاد مطرح کرد؛

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تأکید کرد: اگر در حفاظت از منابع طبیعی و درختان کوشا باشیم بهداشت تأمین خواهد شد و حتی در فقرزدایی نیز اثرگذار است.
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵:۵۹
برداشتن موانع لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
تولیت حوزه های علمیه نورآباد:

تولیت حوزه های نورآباد قاچاق کالا، وابستگی به منابع نفتی و گرانی محصولات را از جمله موانع سر راه تحقق اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد اسلامی بوده و برای نجات کشور از مشکلات اقتصادی باید موانع سر راه اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی برداشته شود.
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷:۱۰
اقدام عملی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی انجام نشده است
امام جمعه میاندوآب:

امام جمعه میاندوآب گفت: در ارتباط با اقتصاد مقاومتی قوانین و مصوبه‌های مختلفی تصویب و به اندازه کافی از نظر تئوری کار شده است با این حال در عمل، اقدام ملموسی صورت نگرفته است.
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸:۲۷
بی توجهی به اقتصاد مقاومتی نتیجه دلبستگی به کدخدا است
مدیر مدرسه سفیران ولی عصر اهواز:

حجت الاسلام موسوی گفت: نتیجه بستن کارها با کدخدا برای سامان یافتن اوضاع مملکت در نسخه برجام شکست و ممانعت از اجرای اقتصاد مقاومتی است.
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷:۲۵
مشکلات کشور از بی مسؤولیتی برخی از مسؤولان است
حجت الاسلام حسینی:

مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه لرستان وجود بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی را ناشی از بی مسؤولیتی و منفعت طلبی برخی مسؤولان خواند و گفت: برای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی باید مسؤولان مسؤولیت پذیر باشند و انقلابی عمل کنند.
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۶:۰۰