Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ Thursday, October 18, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه اقتصاد مقاومتی
اقتصاد ایران نیاز به خرد جمعی نخبگان دارد
یادداشت؛

در اقتصاد ایران که ۸۰ در صد آن به طور مستقیم و غیر‌مستقیم توسط دولت اداره می‌شود، عملاً دولت بازیگر اصلی اقتصاد به شمار می‌رود. این در حالی است که قواعد محاسبات عمومی و قوانین موجود در بخش دولت حد و حدود و اختیارات این بخش را تعیین کرده است.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۵:۰۰
 احتکار خانگی، کمک به جنگ اقتصادی دشمنان
حجت الاسلام موسوی مطرح کرد؛

مسؤول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به راه اندازی جنگ اقتصادی از سوی دشمن و فشار تحریم ها با هدف جداسازی مردم از انقلاب، گفت: احتکار خانگی کمک به جنگ اقتصادی دشمنان است و باید جلوی آن گرفته شود.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵:۴۸
انصاف اصناف و قناعت‌پیشگی  شرط عبور از مشکلات فعلی است
امام جمعه اسفراین:

امام جمعه اسفراین گفت: عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی فعلی جامعه، درگرو رعایت انصاف از سوی اصناف و قناعت‌پیشگی مردم است.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰:۱۵
بازدید جمعی از طلاب حوزه علمیه تبریز از پروژه قطار شهری

جمعی از طلاب و روحانیان حوزه علمیه حضرت ولی‌عصر(عج) تبریز از پروژه قطار شهری بازدید و در جریان روند اجرای پروژه خط دوم قرار گرفتند.
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹:۵۳
ایستادگی و مقاومت ملی سبب شکست دشمن در جبهه اقتصادی می‌شود
امام جمعه آشخانه:

امام جمعه آشخانه با اشاره به نبرد اقتصادی دشمن با ملت و نظام اسلامی ایران، گفت: مقاومت و ایستادگی ما می‌تواند دشمن را در جبهه اقتصادی از پا دربیاورد، همان‌طور که در جبهه‌های مقاومت سوریه این مهم را به اجرا درآوردیم.‌
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹:۳۰
دشمن با نفوذ اقتصادی  تحریم را بزرگ جلوه می‌دهد
عضو انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی:

ابدالی گفت: دشمن سه ابزار کلیدی تحریم، نفوذ اقتصادی و عملیات روانی دارد که هرسه را به صورت همزمان به کار می‌برد، اما اگر ابزار نفوذ و عملیات روانی نباشد، به هیچ وجه تحریم‌ها اثربخش نخواهد بود، بلکه این نفوذ اقتصادی است که تحریم را بزرگ جلوه می‌دهد.
پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۵:۰۷
استفاده ابزاری مافیای اقتصادی از نقدینگی در جهت اهداف خاص
تحلیلگر مسائل اقتصادی مطرح کرد؛

تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان این‌که از نقدینگی برای اهداف خاصی استفاده ابزاری می‌شود، گفت: میزان بالای نقدینگی در جامعه نشان دهنده مافیایی در کشور است که تصمیم می‌گیرد در زمان‌های مختلف بازار سکه، ارز و خودرو را بالا ببرد و به بخش خاصی از بازار ضربه بزند.
پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷:۲۱
مقاومت در برابر دشمن تنها راه نجات ملت ایران است
امام جمعه موقت تهران:

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه دشمنان این ملت پای خود را بر روی گلوی ما گذاشته‌اند و هرچه عقب‌نشینی شود فشار خود را بیشتر می‌کنند، گفت: به نسخه مقاومت فکر کنید، زیرا راه نجات این ملت جز مقاومت راه دیگری نیست.
پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۴:۰۴
مسؤولان به نیروهای جوان اعتماد کنند
معاون امور طلاب استان کرمان:

حجت الاسلام زمزم زاده با بیان این که بعضی از مسؤولان به توانایی های داخلی و نیروهای جوان اعتماد ندارند، گفت: مسؤولان بدانند زمانی می توانند کشور را از جهت اقتصادی به ثبات برسانند که به جوانان انقلابی و با تجربه، فرصت کار بدهند.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹:۲۳
هدف دشمن و خائنان داخلی تحمیل فشار بیشتر بر مردم است| برخی مسؤولان  در مسیر اهداف آمریکا و اروپا اقدام می کنند
رزاقی:

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران با تأکید بر این که هدف دشمن و خائنان داخلی تحمیل فشار بر مردم است، گفت: فشارهای اقتصادی را بر مردم تحمیل می کنند تا آن ها را به ستوه در آورده و از نظام جدا سازند.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۰:۰۹
هر قراردادی که سبب تسلط استکبار  شود از اعتبار ساقط است
حجت الاسلام یوسفی:

مسؤول مرکز راهبردی مطالعات اسلامی حوزه با تأکید بر این که هر قراردادی که سبب تسلط استکبار بر جامعه اسلامی شود از اعتبار ساقط است، گفت: مسؤولان نباید کاری کنند که جبهه کفر احساس کند در مراتب بالای ما قرار دارد و هر گونه که می خواهد می تواند رفتار کنند.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۶:۲۹
فشار اقتصادی دشمن باهدف ایجاد اخلال در مسیر تمدن نوین اسلامی
عبدالملکی مطرح کرد؛

عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با بیان این که انقلاب اسلامی ایران مشکل تمدنی بزرگ برای غرب به ویژه آمریکا ایجاد کرده است، گفت: آرمان بزرگ انقلاب ایجاد تمدن نوین اسلامی بوده و اگر تمدن نوین اسلامی شکل گیرد تمدن غرب نابود خواهد شد.
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹:۳۱
همایش اربعین فرصتی استثنایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است
استاد دانشگاه امام صادق:

عبدالملکی اقتصاد مقاومتی را زمینه ساز ایجاد تمدن اسلامی توصیف کرد و گفت: همایش اربعین، فرصتی استثنایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲:۳۵
تفکر بسیجی توطئه های دشمنان را خنثی می کند
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه تفکر بسیجی هرگز تن به سازش نمی دهد، گفت: توطئه های دشمنان در همه عرصه ها در سایه تفکر بسیجی خنثی می شود.
پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳:۳۲
مسؤولان باید با تمام وجود برای رفاه مردم تلاش کنند
آیت الله طه محمدی:

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: افرادی که در کشور دارای مسؤولیتی هستند باید هر کاری که برای رفاه مردم می توانند انجام دهند و از آن شانه خالی نکنند.
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵:۵۰