جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ Friday, December 15, 2017 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه اقتصاد مقاومتی
اقتصاد مقاومتی نباید در سخنرانی‌ها و بنرهای تبلیغاتی محدود شود
امام جمعه تبریز:

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان این‌که اقتصاد مقاومتی رویکردی اساسی در راستای تقویت تولید ملی و در نتیجه اشتغال‌زایی است، گفت: اقتصاد مقاومتی کارآمدترین راهبرد برای حل مشکلات اقتصادی کشور است.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲:۲۰
تکیه بر نیروهای داخلی، کشور را در مقابل دشمنان قدرتمند می کند
معاون امور طلاب حوزه علمیه کرمان:

حجت الاسلام زمزم زاده با اشاره به این که تکیه به نیروهای داخلی کشور را در مقابل دشمنان قدرتمند می کند، گفت: کوتاه آمدن در برابر ظلم و ستم های دشمن انسان را در جامعه ذلیل می کند.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳:۱۱
چهار نکته درباره غول گرانی
یادداشت؛

نتیجه سیاست‌های پولی و مالی «ثروتمند محور»، آن می‌شود که برخی مسؤولین تصور می‌کنند بدون نگاه به اقشار متوسط و ضعیف، امکان رتق و فتق مشکلات وجود دارد.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۰:۰۰
دقت و مدیریت صحیح شرط قبولی اعمال نزد اهل بیت است
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه:

آیت‌الله سعیدی با بیان اینکه توانمندی های آستان مقدس حضرت معصومه(س) امانتی الهی است که باید پاس داشته شود، گفت: دقت و مدیریت صحیح شرط قبولی اعمال در نزد اهل بیت است.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲:۰۱
تحقق اقتصاد مقاومتی لازمه مقابله با تحریم اقتصادی دشمنان است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران الشتر:

معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول الشتر تحقق اقتصاد مقاومتی را امری مهم برای مقابله با تحریم اقتصادی دشمنان خواند و گفت: برای تحقق این مهم باید به دور از شعار و در مقام عمل به مؤلفه های آن توجه داشت.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵:۴۴
دست‌یابی به اقتدار اقتصادی درگرو پیگیری اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه بجنورد:

حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: الآن موقعیتی داریم که از لحاظ سیاسی و نظامی در دنیا مطرح هستیم؛ اما مهم است که همزمان با اقتدار سیاسی و فرهنگی و اجتماعی اقتدار اقتصادی خود را هم به رخ بکشیم.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷:۲۶
تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند برنامه‌ریزی و تشکیل اتاق فکر است
مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین:

حجت الاسلام نعمت‌اللهی با اشاره به موقعیت کشور ایران در راستای توسعه گفت: ما برای پیشرفت نیازمند اتاق فکر و برنامه‌ریزی در حوزه‌های مختلف کشاورزی صنعت و تجارت هستیم.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲:۳۲
انتقاد معاون اول رییس جمهور از کم‌کاری در گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی
در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مطرح شد؛

معاون اول رییس جمهور با انتقاد از کم کاری نسبت به گفتمان سازی افتصاد مقاومتی، گفت: نخبگان کشور، دانشگاه‌ها، دستگاه‌های مختلف بخصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما که مسؤولیت اصلی گفتمان‌سازی را داشته اند، باید فعالانه تر برخورد کنند.
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲:۵۳
 اقتصادی مقاومتی با ایجاد امنیت شغلی و اطمینان اقتصادی در جامعه محقق می شود
حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان:

استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی با ایجاد امنیت شغلی و اطمینان اقتصادی در جامعه میسر است، گفت: اگر کشاورز به امنیت شغلی و امنیت اقتصادی خودش اعتماد کند به طور قطع به کشاورزی روی آورده و کشور با رشد اقتصادی روبرو می‌شود.
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹:۲۵
کشور گرفتار باندبازی و بازی گری های سیاسی است
امام جمعه شهرکرد در دیدار با عارف؛

حجت الاسلام ‌والمسلمین نکونام گفت: امروز متأسفانه ما انسان های موحد در نظام که به معنای واقعی نگاه توحیدی داشته باشند و با نگاه توحیدی گره از مشکلات این کشور و مردم بگشایند، کم داریم و این خلأ امروز جامعه ما است.
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۰۹
حمایت از تولید ملی با شعار محقق نمی شود
امام جمعه تبریز:

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان این‌که حمایت از تولید ملی با شعار محقق نمی شود، گفت: دولت باید از شعارگرایی خارج شده و در عمل از تولیدکنندگان حمایت کند.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶:۲۲
رشوه خوارها و رانت‌خوارها زالوهای جامعه هستند
آیت الله صدیقی:

امام جمعه موقت تهران گفت: رشوه خوارها و رانت‌خوارها که سبب تعطیلی تولید می‌شوند، زالوهای جامعه و منفور خدا و رسول و ملائکه هستند.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵:۵۰
 مقابله جدی با قاچاق در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی صورت گیرد
نماینده مردم آمل در مجلس:

یوسفیان ملا با تاکید بر اینکه ورود برنج خارجی به کشور یک بلا برای کشور بوده است، گفت: واردات برنج در مقابل اقتصاد مقاومتی است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی اصل سیاست کلی نظام جمهوری اسلامی است.
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰:۱۳
نفوذ در تصمیم سازان؛ دستور کار ‌آمریکا برای ضربه به انقلاب
سردار نجات مطرح کرد؛

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه نفوذ در دستگاه های تصمیم ساز کشور راهکار آمریکا برای ضربه زدن به انقلاب است، گفت: استراتژی ترامپ نیز مطابق استراتژی اوباما بوده و دیوانگی ترامپ یک حیله برای ترساندن دشمنان آمریکا است.
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴:۰۹
مدرک گرایی هدف دانشگاه علمی کاربردی نیست
رییس دانشگاه علمی کاربردی قم:

رییس واحد استانی قم دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: جامعه امروز علاوه بر نیاز به توسعه علم نیازمند پنجه‌های کارآمد امت است.
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱:۳۱