پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ Thursday, January 19, 2017 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه مکارم
 جمعی از مداحان مشهدی با ‌آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند

جمعی از مداحان مشهدی که در آستان قدس رضوی و هیأت های مشهد مشغول به خدمت رسانی هستند، با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند.
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۸:۰۵
مداحان از بیان مطالب و اشعار خرافی پرهیز کنند/ ضرورت رعایت وحدت در مجالس
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت ‌آیت الله مکارم با بیان این که اشعار مداحان باید از منابعی باشد که ارزش تاریخی داشته باشند، گفت: اشعار و مداحی ها نباید خرافات و مطالب خرافی شود که سبب تغییر چهره مذهب می شود.
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۳:۳۸
آثار و بركات حضرت فاطمه معصومه
آیت الله مکارم شیرازی تبیین کرد؛

حضرت ‌آیت الله مکارم تأکید کرد: به جهت اهميّت قم دشمن برنامه هاى خاص و بودجه هاى فراوانى براى آلوده كردن آن اختصاص داده است. بنابراین باید بر روى برنامه ريزي­ هاى دشمن حسّاسيّت داشته باشيم.
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷:۲۴
مرحوم هاشمی هرگز صحنه انقلاب را ترک نکرد
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت ‌آیت الله مکارم در پیامی با تسلیت درگذشت ‌آیت الله هاشمی تأکید کرد: سال‌ها در خدمت امام راحل(ره) فداكارى كرد و بعد از ايشان نيز دائماً در صحنه انقلاب بود. مشكلات مختلفى را پشت سر گذاشت ولى اين مشكلات هرگز سبب نشد كه صحنه را ترك كند.
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹:۴۲
مولفه های تربیت دینی در سیره امام حسن عسکری
آیت الله مکارم شیرازی تبیین کرد؛

حضرت آیت الله مکارم تأکید کرد: آموزش مستمر با منطق جوانان، حل مشكلات مربوط به تحصيل و كار و ازدواج جوانان، پاكسازى محيط از مراكز و عوامل فساد و همكارى تنگاتنگ تمام رسانه‏ هاى جمعى، در تحقق کامل تربیت دینی جامعه، از جمله راهکارهای برون رفت از آسیب های اجتماعی به شمار می آید.
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶:۳۱
مراسم بزرگداشت آیت الله شرعی / قم

پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۴:۴۴
توسعه فعالیت ها و محافل قرآنی به برکت انقلاب است
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که قرآن قبلا کم خوانده می شد و حافظان و قاریان قرآن و مجالس قرآنی وجود نداشت، گفت: یکی از نقاط افتخار انقلاب توسعه محافل قرآنی و توجه به مسائل قرآنی است.
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۱:۵۸
مسؤولان برای مقابله با ‌آسیب های فضای مجازی با انگیزه برخورد کنند
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت ‌آیت الله مکارم شیرازی گفت: باید بررسی کرد که چگونه می توان فضای مجازی پاک ایجاد کرد که نیازهای مردم را برطرف کند و خالی از مفاسد باشد، متأسفانه شورای عالی فضای مجازی خیلی دلسوزی برای این کار ندارد اما باید انگیزه پیدا کنند.
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶:۳۷
بسیج متعلق به گروه خاصی نیست
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت ‌آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که اسلام بر اساس بسیج استوار است، گفت: این علت محدثه باید علت مبقیه هم باشد، در ادامه کار هم اسلام باید با بسیج پیش رود.
پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰:۳۹
دولت موظف به یاری کمیته امداد است
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آ‌یت الله مکارم با بیان این که دولت باید رقم قابل ملاحظه ای برای کمیته امداد بگذارد که این مصداق صدقه است، گفت: دولت هم باید صدقه کلانی در اختیار بگذارد که قضا و بلا از برنامه ها، پروژه ها و کارهایش برطرف شود و موفقیت پیدا کند.
پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲:۲۲
همایش ملی صدف کوثر

همایش ملی صدف کوثر تجلیل از شخصیت حضرت ام المومنین حضرت خدیجه کبری (سلام الله علیها) در قم برگزار شد.
پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱:۰۹
دیدار جمعی از علما، اساتید و طلاب شیعه و سنی با آیات مکارم و نوری همدانی

نمایندگان هشت هزار طلبه بسیجی اهل سنت استان سیستان وبلوچستان به همراه جمعی از علما و اساتید شیعه این استان با حضرات آیات مکارم شیرازی و نوری همدانی دیدار و خواستار حضور آنان در استان خود شدند.
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹:۴۷