Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ Friday, October 19, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه اصولگرايي
 اختلاف سليقه  ها نباید مانع وحدت شود
رييس شوراي اصولگرايان كاشان:

رييس شوراي اصولگرايان كاشان، اختلاف سليقه در هر مجموعه را اجتناب ناپذير خواند و گفت: اختلاف سليقه امري طبيعي است كه همه جا وجود دارد، اما در مباني و اصول هيچ اختلافي وجود ندارد و همه فعاليتهاي شوراي اصولگرايان كاشان در راستاي ايجاد دوستي، اتحاد و انسجام است.
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱:۵۹
امیدوارم ثمره وحدت نیروهای انقلابی اقدام برای احیای آرمان ها باشد
آيت الله نمازي:

نماينده ولي فقيه در كاشان اظهار امیدواری کرد که ثمره وحدت و اتحاد نیروهای ارزشی و انقلابی اقدام برای احیای آرمان های امام، انقلاب و رهبری باشد.
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۲:۱۹
مهم‌ترین نوید لیست های اصولگرایی اعتماد به آینده است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه کاشان:

خبرگزاری رسا ـ مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه کاشان گفت: در زمان کنونی بزرگ‌ترین خدمت به ارزش ها و امام راحل، به سرمنزل رساندن کشور تحت عَلَم اصولگرایی است.
چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۴:۰۰
مخالفت با راهیابی فتنه گران و نوکران آمریکا به مجلس، یک مطالبه ملی است
حجت الاسلام تقوی:

خبرگزاری رسا ـ رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با بیان این‌که مخالفت با راهیابی فتنه گران و نوکران آمریکا به مجلس یک مسأله ملی است و به هیچ عنوان جناحی نیست، گفت: خط قرمز ما فتنه گران و کسانی هستند که به دنبال حضور آمریکا در این کشور هستند.
یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۴:۰۰
ولایت فقیه و آرمان های امام راحل از اصول اصولگرایی است
استاد درس خارج حوزه علمیه:

خبرگزاری رسا ـ استاد درس خارج حوزه علمیه با تأکید بر این که اصولگرایی به معنای پایبند بودن به اصول نظام و چارچوب قانون اساسی است، گفت: حفاظت و حمایت از ارگان های نظام از وظایف اصولگرایی است.
یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۵:۰۰
مهم‌ترین رویکرد جریان اصولگرایی در انتخابات مشارکت حداکثری مردم است
عضو شورای همگرایی اصولگرایان خراسان شمالی:

خبرگزاری رسا ـ عضو شورای همگرایی اصولگرایان خراسان شمالی گفت: مهم‌ترین رویکرد و هدف جریان اصولگرایی، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو بوده و فعالیت‌های خود را نیز در همین راستا برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳:۰۰
دغدغه های امام و رهبری ملاک اصولگرایی است
استاد حوزه و دانشگاه:

خبرگزاری رسا ـ استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به این که اصولگرایان باید به بنیادهای اعتقادی، فکری، سیاسی و اساس نظام پایبند باشند، گفت: اصولگرا باید به تمام ارزش های دینی و آرمان های نظام و امام اعتقاد داشته باشد.
شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۲:۰۰
دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب باید سرلوحه حرکت مجلس آینده باشد
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس:

خبرگزاری رسا ـ حجت الاسلام سالک دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب را سرلوحه حرکت مجلس آینده دانست و گفت: باید کشور را به سویی ببریم که کشور قدرت بازدارندگی بیشتری داشته باشد، گسترش فرهنگ غربی و مسائل تهاجم فرهنگی بسیار زیاد و قوی است که به آسانی با آن نمی‌توان مبارزه کرد.
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲:۰۰
لیست مشترک با رقیب نداریم
عارف در نشست خبری:

خبرگزاری رسا ـ رییس شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان تاکید کرد: حرکات افراطی در کشور ارتباطی با اصولگرایان ندارد، زیرا اصولگرایی یک خط ریشه‌دار در انقلاب است
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴:۰۰
به برخی مهلت داده شود در عرض یک هفته کشور را تقدیم آمریکا می کنند
حجت الاسلام شجونی:

خبرگزاری رسا ـ عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از وادادگی برخی افراد در کشور که در مسؤولیت های برجسته نیز حضور دارند، گفت: اگر به برخی افراد مهلت داده شود در عرض یک هفته کشور را تقدیم آمریکا می کنند.
چهارشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲:۰۰
تجلیل آیت الله علم الهدی از عملکرد شورای شهر مشهد

خبرگزاری رسا ـ امام جمعه مشهد مقدس در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد گفت: این شورا اصولگرا است و مخالفانش عملیات روانی را بلد بوده و در آن موفق هستند همان طور که در برخورد با دولت و مجلس نیز در عرصه رقابت انتخاباتی، نقد و تخریب موفق اند چرا که دارای خط قرمز دینی نیستند و دروغ، غیبت و تهمت برای شان مهم نیست.
یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۳:۰۰
نقش ائمه جمعه در تبیین شاخصه‌های اصولگرایی غیر قابل انکار است/ اصولگرایی در گروه و جناح خلاصه نمی‌شود
حجت الاسلام والمسلمین نکونام:

خبرگزاری رسا ـ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تأکید بر این که اصولگرایی یک مکتب است، گفت: باید مردم بدانند که اصولگرایی یک فکر و جریان مکتبی است و نقش ائمه جمعه در تبیین شاخصه‌های آن غیر قابل انکار است.
سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹:۰۰
همایش بصیرت سیاسی در پرتو اصولگرایی برگزار شد
با حضور حداد عادل؛

خبرگزاری رسا ـ همایش بصیرت سیاسی در پرتو اصولگرایی با حضور حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بوشهر برگزار شد.
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۹:۰۰
اصولگرایی حزب نیست
حجت الاسلام تقوی:

خبرگزاری رسا ـ حجت الاسلام تقوی با بیان این‌که اصولگرایی باید همه احزاب را تحت حمایت خود قرار دهد، گفت: اصولگرایی حزب نیست بلکه جریانی مرتبط با انقلاب و ولایت فقیه است.
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۱:۰۰