Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ Thursday, April 19, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه نقض برجام
نقد برجامی یك مصوبه دولت
سرمقاله؛

دسترسی به پول نفت، افزایش صادرات نفت، وصول و ایصال ارز حاصل از فروش نفت، در تبلیغات دولت و حامیان آن از دستاوردهای برجام ذكر می شود تا روی سرانجام بی‌حاصل برجام كه از باب اتلاف بیت المال و نابودی بخشی از توان هسته‌ای كشور مانور داده و لاپوشانی گردد.
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰:۰۰
مسأله اصلی! خروج ایران یا آمریکا؟
یادداشت؛

در سناریوی جدید یک «بازی دوگانه با نتیجه برد- باخت» مدنظر است. در این بازی قبل از اینکه آمریکا از برجام خارج شود و تحریم‌ها را رسماً برگرداند، اروپایی‌ها تحریم‌های مدنظر واشنگتن علیه ایران را به بهانه موشکی و نقش منطقه‌ای با توجیه نگه داشتن آمریکا در برجام اعمال می‌کنند.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰:۰۰
اجرای اقتصاد مقاومتی عامل پیشرفت کشور است
امام جمعه پردیسان:

حجت الاسلام والمسلمین قوامی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیسان به تشریح هنرهای انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته پرداخت.
جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰:۰۰
آدرس غلط با تقسیم هیأت حاكمه امریكا به تندرو و میانه‌رو
گزارش؛

ایالات متحده امریکا برجام را الگویی برای مهار قدرت‌ها در عرصه بین‌المللی می‌داند.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱:۲۲
دیپلماسی با دست فرمان پمپئو
یادداشت؛

رییس جمهور آمریکا در حالی به متحدان اروپایی اش نسبت به خروج از برجام در صورت عدم اصلاح آن هشدار داده که با فرا رسیدن ضرب الاجل تعلیق تحریم های هسته ای در حدود دو ماه آتی، باید نظر نهایی خود را در خصوص سرنوشت این توافق اعلام کند.
پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶:۱۲
نباید دلخوش به دشمنان باشیم/ برجام عبرتی بزرگ برای ما است
حداد عادل:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید به دشمنان اسلام دل خوش کنیم، عده ای با توافق با غرب و برجام بر این عقیده بودند که فردای توافق خورشید از همه طرف طلوع خواهد کرد.
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱:۱۲
تجربه مذاکرات برجام را تکرار نکنید
یادداشت؛

در آستانه سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران، نشانه‌‌های متعدد می‌گوید یک روند پیچیده و چندجانبه دیپلماتیک پس پرده، درباره برجام شکل گرفته که می‌تواند در ماه‌‌های آینده منجر به تحولات مهمی در محیط امنیت ملی ایران شود.
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰:۰۰
پشت پرده سفر مقامات فرانسه به ایران
دیدگاه؛

همزمان با زمزمه مذاکرات موشکی و منطقه‌ای، از سوی رسانه های غربی؛ مقامات فرانسه به عنوان حامی درجه یک دشمنان ایران و پلیس بد مذاکرات هسته ای در راه تهران هستند.
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵:۰۰
درباره سوء استفاده دشمن از برجام به مسؤولان هشدار داده بودیم | دشمن کینه توز به هیچ وجه قابل اعتماد نیست
آیت الله جوادی آملی:

حضرت آ‌یت الله جوادی آملی با بیان این که دشمن کینه توز به هیچ وجه قابل اعتماد نیست، گفت: نمی توان به آمریکایی ها اعتماد کرد از این رو قبل از این که دیگران بگویند برجام خطر دارد ما به مسؤولان گفتیم.
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹:۴۱
درس اقتصادی از بنزین هواپیما و اعتراف مسؤولان!
یادداشت؛

شاید! اگر چهار سال اول دولت به هوای برجام تا این حد فضای اقتصاد معطل نمی‌ماند و برجام، شاه‌كلید همه مشكلات از آب تا اقتصاد ترسیم نمی‌شد و دولت تا این‌اندازه همه تخم‌مرغ‌های خود را در سبد برجام پرتاب نمی‌كرد، این روزها اعترافات پی‌درپی مسؤولان را درباره «هیچ بودن» برجام نمی‌شنیدیم.
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱:۲۲
سیاست دستگاه دیپلماسی کشور سبب تحقیر ملت شده است
امام جمعه ایلام:

امام جمعه ایلام گفت: طرفداران برجام و بزک‌ کنندگان چهره کریه رژیم‌های اروپایی چه جوابی برای اهانت آشکار به وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی و تمسخر کردن برجام دارند، تا کی دیپلماسی انفعالی ادامه دارد.
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵:۱۸
شطرنج برجامی مشترک آمریکا و اروپا
از کنفرانس مونیخ تا مانور رسانه‌ای رویترز؛

«نقض عهد آمریکا» و «بازی دوگانه اروپا» همچنان ۲ قطعه اصلی پازل برجامی واشنگتن و تروئیکای اروپایی در قبال ایران محسوب می‌شوند. در جریان برگزاری کنفرانس امنیتی مونیخ، این بازی مشترک در تقابل با توافق هسته‌ای ادامه یافت.
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵:۰۶
برجام حاصل دیپلماسی قجری بود | هنوز دکترین انقلاب و امام در وزارت خارجه پیروز نشده است
نوبری:

آخرین سفیر ایران در شوروی گفت: بعد از انقلاب چالش بین دکترین امام راحل و دکترین سیاست خارجی قجری و پهلوی وجود داشته و متأسفانه تا به امروز هنوز دکترین انقلاب در وزارت خارجه پیروز نشده است.
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۷:۵۱
دولت آمریکا با نابودی برجام به دنبال ایجاد بحرانی جدید در منطقه است
عراقچی:

معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا، تصریح کرد: دولت آمریکا با نابودی برجام به ایجاد بحرانی جدید در منطقه و تشدید سایر بحران‌های جاری کمک خواهد کرد.
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷:۴۷