سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ Tuesday, January 23, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه نقض برجام
غفلت مسؤولان از پیوست‌های فرهنگی در اقتصاد کشور
عضو مجمع نمایندگان طلاب مطرح کرد؛

حجت الاسلام گلزاده گفت: فرهنگ و اقتصاد را نباید فدای یکدیگر کرد؛ بلکه هردو باید به‌صورت تام پیگیری شود، چراکه نظام و مملکت اسلامی است و انقلاب ایران هم از جنس انقلاب فرهنگی است.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵:۱۷
دشمن با طرح ادعاهای واهی به دنبال امتیازگیری از نظام است
زاکانی:

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن همواره با القاها و ادعاهای نادرست نسبت به حوزه‌های مختلف از جمله حقوق بشر به دنبال امتیازگیری از نظام اسلامی بوده است.
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴:۱۲
جامعه نیازمند برگشت به مسیر اصلی انقلاب اسلامی است
رییس سابق سازمان انرژی اتمی:

رییس سابق سازمان انرژی اتمی سایه جنگ را عوام فریبی مذاکرات دانست و گفت: افرادی که از سایه جنگ می‌ترسند جهانبینی مبتنی بر ساده‌اندیشی دارند .
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴:۲۳
شهدای هسته ای جامعه اسلامی را به اوج اقتدار علمی رساندند
حجت ‏الاسلام طیبی فر:

فرمانده تیپ امام صادق(ع) با بیان این که شهدای هسته ای جامعه اسلامی را به اوج اقتدار علمی رساندند، گفت: امروز همچنان دانشمندان جوان و غیور ایرانی در عرصه های گوناگون در حال خدمت به این نظام مقدس هستند و آینده ای روشن را برای انقلاب رقم خواهند زد.
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶:۱۷
دیپلماسی لیبرالی جز شکست دستاوردی دیگر نداشته است
حجت الاسلام ذوالنوری:

نماینده مردم قم در مجلس گفت: هرکجا که تکیه بر رهنمودهای ولایت فقیه کردیم دنیا را به تحیر واداشتیم این در حالی است که دیپلماسی لیبرال ایرانی جز شکست برای ملت ایران چیزی به ارمغان نیاورده است.
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶:۳۵
انتقاداتی که جدی گرفته نشد
آنچه منتقدان در خشت خام دیدند؛

بسیاری از نکاتی که منتقدان قبل از برجام نسبت‌ به این مذاکرات و توافق بیان می‌داشتند، اکنون جنبۀ واقعیت یافته است. اما گویی بدعهدی طرف غربی در برجام به‌حدی بوده است که منتقدان را در برابر عمل انجام‌شده قرار داده است که اکنون مهر سکوت بر لب نهاده‌اند.
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶:۱۲
پاسخ ایران در مقابل لغو برجام قاطع و کوبنده خواهد بود
آیت‌الله سلیمانی:

امام جمعه شهرستان زاهدان با بیان اینکه ترامپ به دنبال بهانه‌تراشی برای لغو برجام است، گفت: ایران اسلامی در بحث برجام نشان داد که اهل گفتمان و مذاکره است، اما دشمنان باید بدانند که اگر یک‌طرفه بخواهند برجام را لغو کنند و به دنبال بهانه‌تراشی باشند، پاسخ ملت ایران قاطع و کوبنده خواهد بود.
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۳:۳۱
گرانی حامل های انرژی ظلم و بی عدالتی نسبت به مردم است
امام جمعه ایلام:

امام جمعه ایلام گفت: گرانی بنزین نه تنها سبب اشتغال نمی شود بلکه گرانی سوخت سبب می شود هزاران نفر بیکار شوند و این مساله از سوی مرکز پژوهش های مجلس بیان شد که افزایش قیمت حامل های انرژی منجر به بیکاری ۳۶۰ تا ۳۸۰ هزار نفر خواهد شد.
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸:۴۵
اعتماد به آمریکا سرابی بیش نخواهد بود
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام:

معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام گفت: سخنان سفیر آمریکا در سازمان ملل مبنی بر یادداشت اسم کشورهایی که علیه سخنان رییس جمهور آمریکا در قبال تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی موضع گرفته اند اوج دیکتاتوری و استکباری بودن رژیم آمریکا را ثابت کرد.
پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰:۴۹
۱۰ جلسه کمیسیون برجام فاقد دستاورد ‌
یادداشت؛

هدف از حضور در جلسات کمیسیون مشترک برجام توسط معاونین وزیر امور خارجه کشور چیست، در حالی که کمیسیون مذکور در ۹ جلسه گذشته هیچ موضع رسمی نسبت به نقض آشکار برجام توسط ایالات متحده آمریکا نگرفته‌ است.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰:۰۰
کدام معاونت اقتصادی؟!
یادداشت؛

مرتبط کردن شکل‌‌‌گیری معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه با برجام البته می‌تواند مورد شک و تردید قرار گیرد و ظاهراً خود مسؤولان وزارت امور خارجه نیز در دامن زدن به چنین پنداری بی‌تمایل نیستند.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۵:۰۰
رابطه مبهم کنگره و ترامپ
یادداشت؛

به طور کلی رفتار و منش ترامپ در مورد برجام تاکنون به نفع ایران بوده است، چراکه نقاب حکومت آمریکا را تا حدودی کنار گذاشته و با صراحت بیشتری اقداماتش را انجام می‌دهد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰:۰۰
حفظ برجام و تدام تحریم ها توطئه جدید اروپا و آمریکا است
امام جمعه ایلام:

امام جمعه ایلام گفت: حفظ همزمان برجام و تدام تحریم‌های ظالمانه توطئه جدید آمریکا و کشورهای اروپایی علیه ملت ایران و انتظار غلط در برخی شکل گرفته است که می‌توانند روی فرانسه در مقابل آمریکا حساب کنند.
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲:۳۹
چرا جواب فرانسوي‌ها را قاطع نمي‌دهيد؟
یادداشت؛

فرانسوي ها ميزبان منافقين در پاريس هستند. همه گونه سرويس سياسي و لجستيك به آنها مي دهند. فرانسوي ها با ناديده گرفتن خون ۱۷ هزار شهيد ترور به منافقين اجازه برگزاري ميتينگ سياسي مي دهند
پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵:۰۰
تغییر در ترکیب تیم ایرانی کمیسیون مشترک برجام

تا ۱۰ روز دیگر کمیسیون مشترک برجام جلسه جدیدی خواهد داشت و ترکیب تیم ایرانی حاضر در این جلسه تغییر می یابد.
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۵:۰۰