Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ Thursday, July 19, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه ترامپ
توپ پوتین در زمین آمریکا
یادداشت؛

مایک پمپئو، وزیر خارجه امریکا، قبل از دیدار ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ، رؤسای جمهور روسیه و امریکا، در خصوص حل و فصل بحران سوریه گفته بود که توپ در زمین روسیه است، اما پوتین نگذاشت تا پاسخ به او چندان طول بکشد.
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵:۰۰
تاملی بر دیدار ترامپ و پوتین
یادداشت؛

اصلی ترین دلایل موضع منفی کشورهای اروپایی در قبال دیدار پوتین و ترامپ مسأله "پیمان آتلانتیک شمالی" (ناتو) است.
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۰:۰۰
اروپا– آمریکا معضل ترامپ یا تحول بنیادین؟
یادداشت؛

ترامپ در راستای شعار «نخست آمریکا» ضمن اولویت دادن به منافع و اهداف امریکا بدون توجه به سایر کشور‌ها معتقد است سیاست‌های یکجانبه‌گرایانه و خودمحورانه واشنگتن به افزایش قدرت و غلبه این کشور بر رقبایش منجر خواهد شد.
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۵:۰۰
اذعان روزنامه آمریکایی به منفور شدن این کشور در سطح بین المللی

ستون نویس روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در یادداشتی نوشت که ترامپ آمریکا را با فاجعه‌ای تاریخی مواجه کرده است.
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷:۰۰
فلسفه جیب‌بری ترامپ!
سرمقاله؛

اظهارات ترامپ علیه مرکل و اینکه باید دولت های اروپایی برای ناتو هزینه کنند نشان داد آمریکا حاضر نیست در حفاظت از آلمان و فرانسه روند گذشته را ادامه دهد.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۵:۴۶
باج‌خواهی ترامپ از ناتو
یادداشت؛

حضور نظامی فرانسه در مالی و افزایش فعالیت نظامی انگلیس در بحرین پس از ۴ دهه نشان می‌دهد که قطب‌های قدرتمند اروپا دیگر مایل نیستند که زیر بلیت آمریکا قرار داشته باشند و چنانچه ترامپ اقدام به خروج از آن کند، هژمونی تضعیف‌شده آمریکا را به خطر انداخته است.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹:۴۳
ترامپ در گردهمايي سران سازمان ناتو با تمسخر ديپلماسي رو به رو شد
آيت الله نمازي:

نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: گردهمايي سران سازمان ناتو طي دو روزگذشته در بروكسل با بي اعتنايي و تمسخر ديپلماسي به ترامپ رييس جمهور آمريكا همراه شد.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸:۰۴
آیا ترامپ آمریکا را از ناتو هم خارج می کند؟
نگاه؛

رییس‌جمهوری آمریکا پیشتر اعلام کرده بود که انتظار دارد تمام اعضاء ناتو ۲ درصد از درآمد ملی خود را صرف هزینه‌های دفاعی کنند؛ این در حالی است که تنها پنج کشور به تعهد خود در این زمینه پایبند بوده‌اند.»
پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۵:۰۰
ترامپ حتي صلاحيت اداره خانواده خود را ندارد
آيت الله نمازي:

نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: ترامپ كه تصدي اداره آمريكا را برعهده گرفته و در امور ملت هاي جهان دخالت مي كند فرد فاسد و مفسدي است كه حتي صلاحيت مديريت اداره خانواده و فرزندان خود را ندارد.
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳:۲۷
سیاست «تصفیر» و تلاش ترامپ برای تهاتر کالا با نفت!
دیدگاه؛

سیاست دونالد ترامپ برای به صفر رساندن صادرات بخصوص صادرات نفت از ایران را برخی رسانه ها با نام «تصفیر» نام گذاری کرده‌اند.
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۰:۰۰
طنز |  نامه ۱۰۰ نفره

در این قسمت از برنامه می پردازیم به نامه ای که اخیرا صد بیش فعال سیاسی، به سران نظام نوشته و خواهان مذاکره بدون قید و شرط با آمریکا شده اند، با این انگیزه که "مهرم حلال جونم آزاد ".
پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲:۳۰
یادداشتک | باورهای هندویی در جامعه ایرانی

برخی هنرمندان پس از زلزله کرمانشاه، در حساب های خود در شبکه های اجتماعی، وقوع این زلزله را حاصل بازگشت انرژی منفیِ حاصل از شعارهای انقلابی پس از نمازهای جمعه معرفی کردند.
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲:۵۲
مسؤولان با افراد فرصت طلب و سودجو برخورد كنند
آيت الله نمازي:

نماينده ولي فقيه در كاشان با تأكيد به برخورد جدي مسؤولان نظارتي با افراد فرصت طلب و سودجو گفت: مسؤولان نظارتي براساس قانون بايد به گونه اي با افراد فرصت طلب و سودجو برخورد كنند كه جرأت سوء استفاده نداشته باشند.
جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹:۱۴
 اختلاف کشورهای عربی درباره «معامله قرن» با رژیم صهیونیستی و افشای جزئیات جدید

یک رسانه رژیم صهیونیستی جزئیات جدیدی درباره طرح سازش موسوم به معامله قرن فاش کرد و از اختلاف عربستان و مصر و اردن بر سر این طرح خبر داد.
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵:۰۰
هشدار آیت الله مکارم شیرازی نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ | هدف کنوانسیون ها سلطه پیدا کردن بر ایران است | واکنش به نامه برخی برای مذاکره با آ‌مریکا
در دیدار رییس رسانه ملی مطرح شد؛

حضرت آ‌یت الله مکارم نسبت به اجرای خزنده سند ۲۰۳۰ دربرخی نقاط کشور و برنامه ها هشدار داد و گفت: باید مراقب بود سند استعماری ۲۰۳۰ در کشور به ویژه در صداوسیما نفوذ پیدا نکند.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵:۰۰