Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ Friday, November 16, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه نفوذ
نفوذ افراد دو رو در نظام برای جابجایی حق و باطل
آیت الله حسینی همدانی مطرح کرد؛

امام جمعه کرج گفت: کار شیطان نفوذ در دستگاه تصمیم‌گیری انسان است، دقیقاً کاری که شیاطین و افراد دو رو برای نفوذ به نظام انجام می‌دهند و حق و باطل را جابجا می‌کنند.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳:۰۴
الزامات شکستن حصر اقتصادی
یادداشت؛

در ایران اسلامی، احزاب سیاسی، روشنفكران، سیاسیون، مسؤولان و همه و همه باید بدانند كه تأکید و اصرار بر رسیدن به توافق با دشمن و تلاش برای راضی كردن دشمن خصم و همت گماشتن برای گرفتن بهانه از آمریكا، هم حماقت است و هم خیانت.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰:۴۴
دشمن از جهانی شدن اربعین حسینی نگران است
استاد حوزه علميه قم:

استاد حوزه علميه قم با اشاره به اينكه برخي از اينكه اربعين حسيني در حال جهاني شدن بود عصباني بودند، گفت: تا زمانيكه اربعين حسيني جهاني نشود ظهور امام زمان(عج) نيز محقق نخواهد شد.
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴:۵۶
برنامه FATF پروژه نفوذ است
مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان همدان در بیانیه ای:

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان همدان در بیانیه ای اعلام کرد، نمایندگان مجلس نسبت به قانون مهم FATF  برسی لازم را کرده و این قانون را که یک تهدید امنیتی است تصویب نکنند.
یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸:۳۲
توطئه وهابیت،  شیعه را در مقابل شیعه قرار دادن است
کارشناس فضای مجازی:

کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه امروز دشمنان می‌خواهند شیعه را در مقابل شیعه قرار دهند، گفت: شایعات وهابیت در راستای تخریب روحانیت و مرجعیت طراحی شده است.
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹:۰۵
سرمایه گذاری سنگین دشمن برای نفوذ در حوزه های علمیه| حوزویان هوشیار باشند
دادستان کل کشور هشدار داد؛

حجت الاسلام منتظری با اشاره به برنامه های متعدد دشمن برای ضربه به حوزه و نظام، نسبت به سرمایه گذاری سنگین دشمن برای نفوذ در حوزه های علمیه هشدار داد.
سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳:۰۰
جریان نفوذی روي پُل انفعال!
یادداشت؛

هرچند بعداز سخنان رهبرمعظم انقلاب تکلیف مذاکره با آمریکا در شرايط کنوني روشن شد اما براساس تجربه از اول انقلاب تاکنون باید همچنان مراقب جریان نفوذی غربگرا در داخل کشور بود تا هزینه‌های جبران ناپذیر بیشتری را برکشور تحمیل نکنند.
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳:۱۶
حاشیه سازی نمی تواند مطالبه گری حوزه انقلابی را خاموش کند| حوزه پرچمدار مطالبات به حق مردم است
آیت الله کعبی:

عضو هیأت رییسه خبرگان با بیان این که دشمنان می خواهند جریان مطالبه گری حوزه انقلابی به حاشیه رود، گفت: حوزه صدای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) و مردم عدالتخواه در صحنه بوده و خواهد بود و با حاشیه سازی ها از صحنه بیرون نخواهد رفت.
جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶:۳۱
خط نفوذ و خودزنی پسابرجام
یادداشت؛

برخی رویکردهای مدیریتی بوی «نفوذزدگی» و خسارت می‌دهد. اگر قرار باشد آمریکا نقشه‌های ضد ایرانی خود را به‌روز‌رسانی کرده باشد، از کدام منافذ وارد می‌شود؟ قطعا ایران به نسبت سال ۱۳۳۲ ده‌ها برابر قدرتمند شده و آمریکا برعکس، به موضع ضعف افتاده است.
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷:۰۴
 FATF کاپیتولاسیونی جدید در تاریخ پس از انقلاب
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد؛

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هرگز اجازه شکسته شدن قانون حجاب و عفاف را به دشمن نداده و در مقابل FATF به‌عنوان کاپیتولاسیونی جدید در تاریخ پس از انقلاب مقابله خواهیم کرد.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵:۵۵
ایادی استکبار جهانی از نفوذ ایران اسلامی در منطقه هراسان هستند
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران:

حجت الاسلام غلامی گفت: امروز آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی از نفوذ ایران اسلامی در منطقه ناراحت هستند و قدرت و نفوذ خود را در خطر می بینند.
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵:۳۲
  خدمت به مردم و حفظ جامعه در مقابل آسیب‌ها ارزشمند است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بهداشت نظامی به گونه‌ای حفظ شود که دشمن جرأت نفوذ نداشته باشد و گرنه جبران آن هزینه بسیاری دارد، گفت: همچنین فرهنگ جامعه را به گونه‌ای قوی کنیم که نفوذ فرهنگی هیچگاه تحقق پیدا نکند.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷:۳۴
اندوهگین شدن برای امور دنیوی از نشانه های نفوذ شیطان است
فتوتیتر

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰:۰۰
 نفوذ دشمن با تغییر باور‌ها و فرهنگ جامعه محقق می شود
حجت الاسلام والمسلمین مجتهد شبستری:

نماینده خبرگان گفت: باید توجه داشت که نفوذ در یک حکومت صرفاً از طریق جاسوس نیست، چرا که نفوذ می‌تواند با تغییر باور‌ها، اعتقادات و فرهنگ یک جامعه محقق شود.
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳:۵۷
تمام تمرکز دشمن نفوذ کردن در نظام برای ضربه به انقلاب است
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران:

حجت‌الاسلام‌ کاویانی‌راد با تأکید بر این که استراتژی دفاع در مواجهه و مقابله با نفوذ دشمنان لازم است اما کفایت نمی‌کند، گفت: بی‌تردید جمهوری اسلامی ایران برای مقابله صد در صدی در برابر نفوذ دشمنان، علاوه بر استراتژی دفاع، باید برنامه‌ای برای هجوم نیز داشته باشد.
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱:۴۲