شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ Saturday, February 24, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه حوزه و دانشگاه
دانشگاه آزاد باید حرکت اسلامی جامعه را شتاب دهد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: فلسفه اصلی دانشگاه آزاد این است که بتواند به حرکت اسلامی جامعه شتاب داده و نیروهای کارآمد برای نظام اسلامی تربیت کند.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳:۰۴
شبهه‌آفرینی دشمنان دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه ما را تهدید می‌کند
رییس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی:

حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: شبهه آفرینی و شهوت گستری دشمنان دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه ما را تهدید می‌کند و دشمنان با استفاده از این دو کانال می‌خواهند به دانشگاه‌های ما نفوذ کنند.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴:۱۳
نسل جوان بر اساس آموزه های دینی و قرآنی تربیت شود
مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد:

مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد با تأکید بر ضرورت تربیت نسل نو بر اساس آموزه های دینی و قرآنی، گفت: نقش آفرینی در این راستا نیازمند تعامل حوزه و دانشگاه است.
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷:۰۷
وحدت حوزه و دانشگاه موضوعی مهم و استراتژیک برای نظام است
مسؤول حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مازندران:

مسؤول حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مازندران وحدت حوزه و دانشگاه را یک وحدت مهم و استراتژیک دانست و گفت: همگرایی در معرفت شناختی و رفع دغدغه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی رهبر انقلاب یکی از نقطه مشترک ها فعالیت میان حوزه و دانشگاه است.
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۶:۲۳
نرم افزار پاسخگویی به شبهات تولید می شود
به همت مدرسه علمیه آیت الله قاضی دزفول:

مدیر مدرسه علمیه آیت الله قاضی دزفول گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پی آن هستیم تا نرم افزاری را برای مقابله با گروه های منحرف و شبهه افکنان تهیه کنیم.
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷:۳۵
طراحی‌‌های جهادی برای حوزه و دانشگاه
سرمقاله؛

روش گروه‌های جهادی این است که رفتار مردم را در مقیاس محلی و با حضور مستقیم در زیست بوم تحلیل کرده و سپس با توجه به آن‌ها، روی نقاط ابهام دانش خود کار می‌کنند.
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰:۰۰
انقلابي بودن حوزه و دانشگاه تعهد در قبال مسؤوليت ها است
آيت الله نمازي:

نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: انقلابي بودن تنها كافي نيست چرا كه حوزه از ابتدا انقلابي بوده و در ادامه نيز بايد انقلابي بماند و انقلابي بودن حوزه و دانشگاه به معناي تعهد در قبال مسؤوليت هايي است كه در راستاي احكام الهي دارند.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲:۳۷
وحدت حوزه و دانشگاه درگرو  درک اهمیت فوق العاده آن از سوی نخبگان جامعه    است
مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بهزیستی:

حجت الاسلام معتمدی گفت: وحدت حوزه و دانشگاه زمانی رخ می‌دهد که اهمیت فوق العاده آن از سوی نخبگاه حوزه و دانشگاه درک شده و به عنوان امری حیاتی برای حوزه، دانشگاه و به ویژه جامعه مورد توجه قرار بگیرد.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۵۵
سیاست زدگی سم مهلکی برای تعالی حوزه و دانشگاه است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که برخی ها تلاش می کنند وحدت حوزه و دانشگاه را سیاسی جلوه دهند که تفکر بسیار اشتباهی است، گفت: سیاست زدگی سم مهلکی برای این دو مرکز مهم و حیاتی علمی کشور است که باید به شدت از آن پرهیز شود.
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸:۳۹
تقویت حوزه و دانشگاه عامل تداوم انقلاب و اسلام است
آیت الله علما:

آیت الله علما با اشاره به اینکه وحدت حوزه و دانشگاه پایه های اسلام و انقلاب را مستحکم می سازد، گفت: تقویت حوزه و دانشگاه عامل تداوم انقلاب و اسلام است.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱:۰۶
رسالت بزرگ حوزه در اصلاح دانشگاه‌ها/ تعامل حوزه و دانشگاه باید عمیق‌تر شود
بنیانیان مطرح کرد؛

رییس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور عالمان دینی در صحنه‌های علمی کشور را ضروری خواند و گفت: حوزه و دانشگاه باید تعاملی به مراتب عمیق‌تر از وضع موجود داشته باشند.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱:۱۰
اخلاق و تعهد رمز انسان سازی در حوزه و دانشگاه است
رحیم پور ازغدی:

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امام خمینی(ره) فرمودند که اگر اخلاق فاضله و تعهد در حوزه و دانشگاه نباشد، حیات انسانی به وجود نمی آید و شاید افراد متخصص شوند اما انسان تربیت نمی شود.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷:۱۸
برخی رشته ها در دانشگاه مناسب دختران نیست
امام جمعه همدان:

امام جمعه همدان گفت: ازدواج پشت دیوار دانشگاه ذبح شرعی شد و مشکل امروز جامعه دانشگاهی بالا رفتن سن ازدواج در دانشگاه است.
یکشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶:۰۶
 دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای ابدی انسان باشد
آیت الله جوادی آملی:

حضرت ‌آیت الله جوادی آملی تأکید کرد: ما باید پس از مرگ را ببینم چرا که ما در مواجهه با مرگ، مرگ را می میرانیم و موجودی ابدی هستیم در نتیجه دانشگاه باید پاسخگوی نیازهای ابدی انسان باشد.
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸:۱۵
تدفین شهداي گمنام در دانشگاه ها مایه افتخار دانشگاهیان است
نماينده ولي فقيه در شهرستان پاكدشت:

نماينده ولي فقيه در شهرستان پاكدشت با بيان اينكه مبادا وسوسه هاي شيطاني سبب بي حرمتي به شهدا شود، گفت: شهداي مهمان در دانشگاه سبب ترقي دانشجوبان در تحصيلاتشان شده و موجب سعادت و افتخار دانشگاهيان هستند.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶:۰۰