Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ Friday, July 20, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه نفوذ دشمن
دشمنان اسلام به دنبال جنگ اقتصادی در کشور هستند
امام جمعه کرمان:

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به این که دشمنان اسلام به دنبال جنگ اقتصادی در کشور هستند، گفت: مسؤولان نظام زمانی می توانند در مقابل جنگ اقتصادی دشمن بایستند که اقتصاد مقاومتی را در کشور اجرایی کنند.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵:۳۹
نفوذ اجتماعی در پسابرجام!
یادداشت؛

اتفاقات روزها و هفته‌های اخیر و تلاش رسانه‌های بیگانه برای القاء فرصت‌طلبی «کاسبان تحریم و برجام»در کف بازار به‌عنوان اعتراضات مردمی همزمان با ادعای طرح تغییر نظام جمهوری اسلامی از سوی آمریکا با شروط دوازده‌گانه پمپئو نمی‌تواند عادی و اتفاقی باشد.
شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵:۰۰
دشمن با ایجاد التهابات اقتصادی در پی تلخ کردن کام مردم است
رییس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

حجت‌الاسلام سالاری گفت: هدف دشمن این است که با ایجاد التهابات و نابسامانی در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را به کام مردم تلخ کنند.
چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶:۱۶
پیش‌نیاز عبور عزتمندانه از شرایط کنونی
یادداشت؛

صف‌بندی صریح نظام سلطه علیه ایران اسلامی در ماه‌های اخیر تردیدی باقی نگذاشته که انقلاب اسلامی در مواجهه با قدرت‌های سلطه به حساس‌ترین فراز تاریخ خود رسیده است و دیگر همچون دهه‌های گذشته از توهم دشمنی استکبار سخنی در میان نیست.
دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۰:۰۰
حضور علما سدی محکم در برابر فتنه های دشمنان است
استاد حوزه علمیه:

استاد حوزه علمیه همدان گفت: کسی که از اصل دین برگردد تمام اعمالش تباه خواهد شد و تا زمانی که علما در بین مردم هستند اجازه این کار را به دشمنان اسلام نخواهند داد.
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸:۱۵
دشمن به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی است
سردار سپهر:

سردار سپهر گفت: دشمن به دنبال تغییر و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران است و تنها را مقابله با این حیله عمل به فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری و ایستادگی در برابر استکبار است.
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷:۲۲
مانیفست دلالان تحریم
یادداشت؛

نامه یکصد فعال سیاسی که اکنون دیگر باید همه آنها را اپوزیسیون محسوب کرد، یک پدیده عادی، تصادفی یا حاشیه‌ای نیست. این نامه ادامه یک پروژه توافق شده میان بازیگران داخلی و خارجی و در حکم تکمیل پروژه ترامپ علیه ایران توسط بازیگران و عوامل داخلی است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳:۱۷
دشمنان با فشارهای روانی در پی ناامید کردن مردم هستند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: دشمنان با ایجاد فشارهای روانی مختلف تلاش می‌کنند ملت ایران را نسبت به آینده نظام و کشور ناامید کنند.
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵:۱۷
منشأ مشکلات کشور دشمنان، نفوذی‌ها و مدیران ضعیف هستند
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان:

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه منشأ مشکلات کشور دشمنان، نفوذی‌ها و مدیران ضعیف داخلی هستند، گفت: اگر لحظه‌ای مسؤولان به فکر فراهم کردن مقدمه ظهور نباشند و از وظیفه‌ای که بر عهده دارند منصرف شوند خطری بزرگ و خیانتی سهمگین جامعه اسلامی را فرا خواهد گرفت.
جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹:۰۶
بیکاری منشأ انواع مفاسد است | دشمن برای تأثیر بر جوانان جامعه سرمایه گذاری کرده است
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت ‌آیت الله مکارم با تبیین خطراتی که امروز جوانان را تهدید می کند،گفت: امروز دشمنان جوانان را مورد هدف خود قرار داده اند چون می دانند که نیروی فعال و پای کار جامعه و سرمایه اصلی کشور جوانان هستند.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴:۱۲
غلام حکمت آن پیرم که هرچه گفت شد
یادداشت؛

امیرالمؤمنین فرمود: «اعتماد به دشمن مقدمه فریب خوردن از اوست» و دولت، پنج سال از عمر خدمت را صرف اعتماد سازی و سازش با کسانی کرد که جنون جنگ دارند و اقتصادشان با فروش سلاح می‌چرخد و به پدر خود هم اعتماد ندارند.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۰:۰۰
عجز شیطان بزرگ در برابر اراده مردم ایران
یادداشت؛

دشمن می‌داند كه مهم‌ترین نقطه آسیب‌پذیری ایران وجود بی‌عدالتی و ناامنی است و یورش به باورهای مردم در این دو حوزه مؤثرترین راه برای هجمه علیه نظام خواهد بود.
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰:۰۰
 نفوذ دشمن با تغییر باور‌ها و فرهنگ جامعه محقق می شود
حجت الاسلام والمسلمین مجتهد شبستری:

نماینده خبرگان گفت: باید توجه داشت که نفوذ در یک حکومت صرفاً از طریق جاسوس نیست، چرا که نفوذ می‌تواند با تغییر باور‌ها، اعتقادات و فرهنگ یک جامعه محقق شود.
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳:۵۷
تشخیص نفوذ دشمن نیازمند بصیرت و بینش اعتقادی است
مدیر حوزه علمیه قزوین:

مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مردم و مسؤولان باید بینش دینی خود را بالا برده تا نفوذ دشمن را تشخیص داده و آن را خنثی کنند.
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱:۰۹
تمام تمرکز دشمن نفوذ کردن در نظام برای ضربه به انقلاب است
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران:

حجت‌الاسلام‌ کاویانی‌راد با تأکید بر این که استراتژی دفاع در مواجهه و مقابله با نفوذ دشمنان لازم است اما کفایت نمی‌کند، گفت: بی‌تردید جمهوری اسلامی ایران برای مقابله صد در صدی در برابر نفوذ دشمنان، علاوه بر استراتژی دفاع، باید برنامه‌ای برای هجوم نیز داشته باشد.
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱:۴۲