سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ Tuesday, January 23, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه نفوذ دشمن
مردم و مسؤولان از نفوذ دشمن غفلت نکنند
آیت الله ‌آملی لاریجانی:

رییس دستگاه قضا با تأکید بر لزوم شناسایی نقاط نفوذ دشمن توسط مردم، گفت: مسؤولان و مردم نباید از این موضوع غفلت کنند که آمریکا از مسیرهای پنهان و آشکار قصد نفوذ دارد و برای تحقق این هدف خود از خلأ آگاهی ملت ها استفاده می کند.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴:۰۰
وارونه سازی حقایق شگرد دشمن برای  ازبین بردن اعتماد مردم به نظام
امام جمعه اردبیل مطرح کرد؛

امام جمعه اردبیل با اشاره به اقدامات دشمن در وارونه سازی و تحریف حوادث، گفت: آنها در کمین نشسته اند تا از هر حادثه ای ظرفیت عظیمی برای منویات شوم خود درست کنند.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹:۳۳
بصیرت و هوشیاری ملت، دشمنان را ناکام می گذارد
امام جمعه زنگی آباد:

حجت الاسلام سیفی با بیان اینکه دشمنان ما در حال طراحی نقشه های شوم هستند، گفت: فرصت طلبی و فتنه گری دشمنان خبیث برای آسیب رساندن به جمهوری اسلامی ایران، اولویت اول آنها است و بصیرت و هوشیاری ملت، دشمنان را ناکام می گذارد.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹:۴۶
مخالفان اسلام و نظام اسلامی اقتدار کشور را نمی‌خواهند
تولیت مدرسه علمیه آیت الله مجتهدی:

تولیت مدرسه علمیه آیت الله مجتهدی گفت: مخالفان اسلام و نظام اسلامی، اقتدار کشور را نمی‌خواهند و عملاً قصد پیاده کردن امیال خود را در کشورهای دیگر دارند ولی بدانند اقتدار کشور ما مانع از اقدامات آنها شده و ما همواره با نفوذ و تسلط آنها مخالفت خواهیم کرد.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸:۰۹
مسؤولان باید مراقب نفوذ دشمن در کشور باشند
امام جمعه کرمان:

حجت الاسلام علیدادی با اشاره به این که مسؤولان باید مراقب نفوذ دشمن در کشور باشند، گفت: دشمن می خواهد از راه نفوذ به مسؤولان کشور، اداره کشور را به دست بگیرد؛ به همین دلیل مسؤولان باید در کار خود مراقب نفوذ دشمنان باشند.
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰:۴۲
گزینش مهمترین گام در سالم سازی سیستم اداری کشور است
نماینده ولی فقیه در ایلام:

نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: مسؤولان گزینش باید تخصص و تعهد را توامان با هم درنظر بگیرند و با جذب افراد انقلابی، متخصص و مومن راه نفوذ را برای دشمنان ببندند.
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶:۵۴
مردم مراقب  نقشه های شوم دشمنان باشند
حجت الاسلام منتظری:

امام جمعه انار گفت: دشمنان ایران اسلامی دنبال فرصت های مناسبی هستند تا با استفاده از این فضا، مردم را برای رسیدن به نقشه های شومشان اهرم قرار دهند.
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷:۳۵
مردم در هر شرایطی پشت نظام اسلامی و  رهبر انقلاب هستند
آیت الله صدیقی:

آیت الله صدیقی گفت: مردم مؤمن و انقلابی ثابت کرده‌اند در سخت ترین شرایط نه تنها به مقدسات توهین نمی‌کنند بلکه باوجود فقر، جوانان خود را به جبهه فرستاده و همواره پشت انقلاب، رهبر و نظام اسلامی هستند.
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰:۱۴
دشمن با حربه های  اقتصادی به دنبال تضعیف انقلاب اسلامی است
معاون تهذیب مدرسه علمیه ابوالفضل ماهان:

حجت الاسلام شاه حیدری با بیان این که هدف دشمن تفرقه و تضعیف جمهوری اسلامی ایران است، گفت: دشمن به بهانه وضعیت اقتصادی، به فکر تضعیف انقلاب اسلامی است.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵:۳۲
نفوذ در شخصیت ها برنامه دشمن برای انحراف در مسیر انقلاب است
حجت الاسلام مصلحی:

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به هشدارهای مکرر رهبر معظم انقلاب درباره نفوذ دشمن در کشور گفت: دشمن طراحی کرده که کنار شخصیت ها، نیرو داشته باشد تا با نفوذ اجازه ندهد در مسیر انقلاب حرکت کنند.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱:۲۸
نفوذی‌ها به دنبال ایجاد نارضایتی از انقلاب هستند
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی:

حجت الاسلام سلیمی با تأکید بر تلاش‌های جریان نفوذی برای ایجاد دلسردی از انقلاب اسلامی در جامعه، گفت: نفوذی‌ها تلاش می‌کنند تفکر ناب انقلابی را به حاشیه ببرند.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱:۴۱
حوزه و دانشگاه دو بال ترقی و تعالی در کشور هستند
نماینده ولی فقیه در ایلام:

نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: امروز بیش از گذشته وحدت حوزه و جامعه باید تقویت شود زیرا که دشمن حساب ویژه ای برای نفوذ در این دو نهاد تاثیرگذار در جامعه باز کرده است.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱:۳۰
نباید در برابر هجمه دشمن منفعل عمل کرد

سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰:۰۰