Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, June 22, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه رهبر معظم انقلاب
مرحوم طباطبایی ویژگی‌های یک مؤمن باکرامت را دارا بود
استاد حوزه علمیه:

حجت الاسلام میردامادی با بیان این‌که ماه شوال المکرم ماه مؤمنان با کرامت است، گفت: یکی از مصادیق مؤمن باکرامت، حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی بود، چراکه ویژگی‌های ذکر شده برای اهل کرامت را دارا بود.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶:۱۶
دشمنان با تمام امکانات برای ضربه زدن به انقلاب به میدان آ‌مده اند | مذاکره با آ‌مریکا مشکلی را حل نمی کند
آیت الله موحدی کرمانی:

خطیب نماز جمعه تهران با بیان این که دشمنان از همه امکانات خود برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کنند، بر ضرورت هوشیاری مسؤولان و مردم در شرایط حساس کنونی تأکید کرد.
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹:۴۲
تقدیر رهبر انقلاب از تیم ملی فوتبال ایران

پیام‌ رهبر معظم انقلاب به کاروان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در روسیه ابلاغ شد.
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶:۴۷
بیانات رهبر انقلاب درباره کنوانسیون‌ها حجت را بر مجلس تمام کرد
ساداتی‌نژاد:

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره بررسی معاهدات بین‌المللی گفت: با این بیانات، تقریباً وضعیت آینده روشن و حجت برای ما تمام شده است.
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۵:۰۰
دولت و انقلابيون پيشقدم شوند
سرمقاله؛

چگونه ممکن است فضای مدنظر رهبری تحقق یابد؟ چه کسانی می‌توانند پرچمداران این مطالبه باشند؟ «گذشت کردن» الزاماً به معنی «فراموش کردن» نیست اما می‌شود ناراحتی‌ها را در تعاملات بروز نداد و برگی بر مشکلات پیشین نیفزود.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶:۱۰
الزامات و مأموریت‌های قرارگاه مقابله با جنگ اقتصادی
یادداشت؛

رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با اشاره به سناریوی دشمن برای اعمال فشار اقتصادی بر ملت ایران از تشکیل قرارگاه مرکزی فعال برای مقابله با این توطئه با حضور سه قوه سخن گفتند و فرمودند: امروز توطئه دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به توده ملّت ایران برای اینکه این‌ها را خسته کنند.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲:۵۷
مجلس در  مبارزه با تروریسم و پولشویی مستقلا قانون بگذارد | قانون باید در جهت حل مشکل طبقات ضعیف و متوسط باشد نه آلت دست صاحبان زر و زور
رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس:

رهبر انقلاب با اشاره به طرح برخی معاهدات بین المللی در مجلس گفتند: مجلس شورای اسلامی که رشید و بالغ و عاقل است، باید مستقلاً در موضوعاتی مثل مبارزه با تروریسم یا مبارزه با پولشویی قانونگذاری کند.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵:۰۱
تبعیت از فرمایشات رهبر انقلاب راه برون رفت از مشکلات است
حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی:

نماینده خبرگان با تأکید بر اینکه رهبری انقلاب و ملت دو ظرفیت عظیم برای دستیابی به آرمان‌های امام خمینی (ره) هستند گفت: اگر مسؤولان جدیت بیشتری در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب به خرج دهند کشور همچون گذشته سدهای بسیاری را خواهد شکست.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷:۳۵
هدایت مدبرانه  رهبری سلامت و بقای نظام را تضمین کرده است
آیت‌الله سلیمانی:

امام جمعه زاهدان با تأکید بر این‌که رهبر انقلاب مجربانه نظام اسلامی را مدیریت و هدایت می‌کنند، گفت: هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب سلامت و بقای نظام اسلامی را تضمین کرده است.
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۴:۵۷
مکتبی که ملت را به عزت می‌‏رساند
منشور امام از دیدگاه رهبر انقلاب؛

امام در بیان ارتباط دین و دنیا، نظر اسلام و سخن اسلام را به عنوان مبنا و روح و اساس کار خود قرار داده‏ بود. اسلام، دنیا را وسیله‌‏اى در دست انسان براى رسیدن به کمال می‌داند، از نظر اسلام، دنیا مزرعه‏ آخرت است.
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶:۵۰
میز مذاکره با استکبار، میز امتیازدهی است
آیت‌الله صفایی بوشهری:

امام جمعه بوشهر با تأکید بر این‌که رهبر انقلاب شناخت عمیقی از اندیشه و افکار جهان استکبار دارند، گفت: درجه بالای آینده‌بینی رهبری سبب شده که این توصیه کلیدی در ابتدایی‌ترین لحظات مذاکرات به دولتمردان داده شود که «میز مذاکره با استکبار میز امتیاز گرفتن جهان استکبار از دنیای اسلام و امتیازدهی به مستکبر است.»
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹:۱۲
آتش حقیقی از نزاع مجازی
یادداشت؛

به فاصله ی زمانی کمتر از دو هفته ، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اقشار مختلف جامعه ، تذکر مهمی را در خصوص حفظ وحدت و ضرورت فروکش کردن بگومگوهای سیاسی مکرر و تشکیل دو قطبی برجامی ها و غیر برجامی ها تذکر داده اند و هر گونه فضای تفرقه را در شرایط کنونی ، ابزار دست دشمنان ایران برشمردند.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵:۵۷
حجت الاسلام ادیانی رییس  سازمان عقیدتی سیاسی ناجا شد
با حکم فرمانده معظم کل قوا؛

فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱:۲۸