Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ Friday, October 19, 2018 - ساعت:
کلیه اخبار مرتبط با واژه انتخابات 96
توئیت | استغفار بابت حمایت از روحانی

آهنگران: در ایام انتخابات می‌گفتم به روحانی رای دهید چون دولت او دولت ثبات است؛ امروز با دیدن دلار ۵۷۰۰ تومانی با صراحت بابت این بخش از سخنانم عذرخواهی و استغفار می‌کنم.
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵:۰۰
برخی با ریاکاری و عوام فریبی خود را برای انتخابات آینده آماده می کنند
آیت الله مکارم شیرازی:

حضرت آ‌یت الله مکارم شیرازی با تأکید بر رعایت وحدت در جامعه گفت: متأسفانه برخی خود را از راه های نامشروع مانند فریب، ریاکاری و عوام فریبی برای انتخابات آینده آماده می کنند.
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴:۰۳
مردم در انتخاب‌ها دقت کنند تا امکان مطالبه‌گری حفظ شود
حجت الاسلام والمسلمین جهان بزرگی:

عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی معتقد است: مردم باید در انتخابها و تصمیم‌گیری‌های خود دقت کافی را داشته باشند تا بعدها امکان مطالبه گری داشته باشند.
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴:۵۹
 فازنخست بندر شهید بهشتی افتتاح می شود
ریس جمهور در بدو ورود به زابل:

حجت الاسلام والمسلمین روحانی گفت: در سفر به سیستان و بلوچستان علاوه بر زاهدان و زابل با سفر به چابهار فاز یک اسکله شهید بهشتی را افتتاح خواهیم کرد.
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶:۱۵
انتخابات ۹۶ از جهت نگرانی‌ها شبیه ۸۸ بود، اما طرفین به قانون تمکین کردند
کدخدایی در برنامه «دست‌خط»:

سخنگوی شورای نگهبان در برنامه «دست‌خط»، گفت: انتخابات ۹۶ از جهت نگرش‌ها و نگرانی‌ها شبیه ۸۸ بود، اما طرفین به قانون تمکین کردند.
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸:۵۵
ویلاداران متمول در انتخابات شوراها اثرگذار بودند
حجت الاسلام سالک:

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از دخالت برخی بخشداران در انتخابات شوراها انتقاد کرد و از تاثیر برخی ویلاداران متمول در انتخابات شوراهای شهر و روستای اصفهان خبر دا.
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰:۰۰
ورشکستگی بانک ها سبب بهره مندی اقلیت و ضرر اکثریت جامعه است
مدیر مسؤول روزنامه همشهری از کمپین قالیباف:

مدیر مسؤول روزنامه همشهری از کمپین قالیباف گفت: ۲۱ بانک از ۲۸ بانک کشور در معرض ورشکستگی قرار گرفتند و در این موقعیت اقلیت بهره مند و اکثریت متضرر آن خواهند شد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴:۲۹
 نگران تضعیف جایگاه مجلس هستیم
قاضی زاده‌:

سخنگوی کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت، افتتاح همه پروژه های عمرانی را برای مدت تبلیغات برنامه ریزی کرده بود و خواستار پخش زنده هم بود، اما جلوی این کار را گرفتیم.
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰:۰۰
انتخابات باید به صورت کمیته مستقل برگزار شود
مردم یزد با امضای طوماری خواستار شدند؛

مردم یزد و شهرستان اردکان، ضمن امضای طوماری خواستار پیگیری تصویب مصوبه‌ای در مجلس شورای اسلامی شدند که در آن به جای دولت‌ها، کمیته مستقلی متشکل از سه قوه، عهده‌دار برگزاری انتخابات شود.
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹:۵۶
نباید مردم را تقسیم‌بندی کاذب کرد
جلیلی:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید مشکلات کشور را مانند سایه دنبال کرد و طرح «دولت سایه» نیز ممکن است مشابهت‌هایی با آنچه در غرب مطرح است داشته باشد اما این ایده مبتنی بر اندیشه سیاسی اسلام و اصول قانون اساسی است.
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵:۰۰
انسجام و سرمایه‌ای که در انتخابات حاصل شد باید حفظ شود
حجت الاسلام رئیسی در مسجد بقیة‌الله:

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه نهضت خدمت رسانی به مردم در این مقطع باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: انسجام ایجاد شده و سرمایه‌ای که در انتخابات حاصل شد، اگر حفظ شود قطعا پیروزی حاصل می شود.
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰:۰۰
روحانیت پیروز اصلی انتخابات اخیر در ایران بود
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی با اشاره به نتایج انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در کشور، گفت: در انتخابات اخیر ریاست جمهوری، مردم با اکثریت قاطع به روحانیت رأی دادند.
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷:۲۸
آتش به اختیار یعنی نگذاریم به اصل انقلاب ضربه بزنند
مدیر استانی حوزه علمیه آذربایجان شرقی:

حجت الاسلام والمسلمین انتظاری گفت: آتش به اختیار یعنی نظاره گر نباشیم و هر جا که لازم شد مردم و نیروهای ارزشی وارد عمل شوند و اجازه ندهند که عده‌ای معدود به اصل انقلاب و ارزش‌های نظام اسلامی ضربه بزنند.
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵:۴۲
مدیران دولتی هم بین متخلفان انتخاباتی بودند
کدخدایی:

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: فاصله درخواست وزارت کشور برای ثبت تنها کد ملی رأی‌دهندگان به منظور تسریع در روند رأی‌گیری تا تصویب و اعلام نظر شورای نگهبان در این زمینه، تنها ۲ ساعت بود.
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰:۰۰
نباید با تقسیم کردن مردم، کار بزرگ ملت در انتخابات را خراب کرد/ دشمن در حال استفاده از خلأهای برجام است/ نمی توان  با آمریکا کنار آمد
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسؤولان و کارگزاران نظام:

رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: در جاهایی به علتهایی مثلاً برای گرفتن بهانه از دست آمریکایی ها کوتاه آمدیم که البته بهانه گرفته نشد و ضربه هم خوردیم.
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵:۲۲